Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Azazello- válasza FefeeX (#22729) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem jo a lin :(

survival ag miatt ezentul a +stamina akar jobban is szamithat mint a +agility? mivel stamina utan ad ap-t, mint mm-nel intelect utan.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22752) FefeeX válasza Ptech (#22748) üzenetére


FefeeX
veterán

mint írtam, söt talán linkeltem is multkor a makrot amit ez alapján irtam a hunteremnek. És a második shotnál nem ment tovább, CDzett az egész. Szóval nem a levegőbe beszélek. Akkor érdekesmód senki nem írt rá semmit.

(#22753) FefeeX válasza Azazello- (#22751) üzenetére


FefeeX
veterán

nálam megy a link... a stamból is kapod az AP-t meg agiból is. Namost ugye agi=crit+armor is... De hogy mi mennyire fontos, én is úgy gondolom h stam...

steveetm: buffolták a rugót vagy nem? Erős a rugó PVP-n vagy nem? Sosem mondtam hogy értek hozzá, én ezeket láttam és fura volt hogy a rugo pvpben nagyon erős és még buffot kap. Azt nem tom mit használ a rugó pvpben, de ha 4-5 buffot kap, abból statisztikailag egyet legalább tud használni,nem?

szilchi: rested bonus? Én is nagyokat lépkedek, de használom a full restedet amennyire tudom...

[ Szerkesztve ]

(#22754) H.O.D. válasza (Kolombusz) (#22747) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Háát, az fura. Min. 3 szintet lehet lépni területenként... Én is csak questeltem, igaz, megcsináltam minden insta questet is, meg sok dailyt.

Where do you want to go today?

(#22755) Viktor77 válasza FefeeX (#22753) üzenetére


Viktor77
titán

:D

A fentiek alapján hatalmas életigazságokat kijelenteni viszont butaság.
Ugye ezt azért nem gondolod komolyan?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22756) steveetm válasza FefeeX (#22753) üzenetére


steveetm
őstag

Mert rugóval csak pvp-zni lehet?
Mégegyszer nyomatékosan szeretnélek megkérni, hogy olvasd el mit reagáltál wolverine-nek, és matekozd ki, hogy melyik az a két potenciális betűszó, ami hiányzik a mondatodból.
Amit mellesleg most sikeresen megtaláltál.

A szerkesztett részre:
Szóval, ha a rugó 4-5 buffot kap, akkor statisztikailag nagyobb az esélye annak, hogy aki rugóval játszik az egy nolifer kocka.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#22757) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#22747) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valamit tényleg nagyon rosszul csináltok, igaz én 70-en mentem ki, de 74 voltam mire végeztem Howling Fjordon, utána dragonblight, grizzly hills, majd zul'drak felénél megléptem a 80-at, a többi területre addig be se tettem a lábam. Igaz mindegyik mapon meg is van a questes achi :)

(#22758) capafog23 válasza Cathfaern (#22742) üzenetére


capafog23
őstag

Nem jó, mert az explo shoot cd-je van a macro gombon és nem nyomja a steady shootot amúgy macro ügyileg idáig jutottam én is ;) ezért kérdeztem.

(#22759) FefeeX válasza steveetm (#22756) üzenetére


FefeeX
veterán

Aki azért lebasz valakit mert az nem úgy született hogy egy játékban nem ismeri az összes kaszt összes skilljét, és ezért egy hírből rossz következtetést von le, az vagy szimplán egy nyomorodott lelkületű, vagy egy nolifer kocka, aki mindent kívülről vág már (egyéb esetben lehetetlen hogy egy ilyen kaliberű játékban mindent oda-vissza vág)
tom most jönnek majd megin az emberek hogy ez ennyire meg annyira nem igaz... Aki így gondolja, kezdheti sorolni, hogy milyen nagy cselekedeteket hajt végre a játékon kívül, milyen más komoly dolgok érdeklik, mit tesz hozzá a világhoz stb... A függőség abban nyilvánul meg hogy aki benne van ezt teljes mértékben tagadja és hülyének hiszi azt aki ezt meri mondani neki...

(#22760) FefeeX válasza capafog23 (#22758) üzenetére


FefeeX
veterán

:)
én megmondtam, de hát én hülye vagyok és nem értek hozzá... Pedig ez minden kasztnál működik... Lehet hogy csak sz@r a géped... ;)

De úgy emlékszem egyébként hogy ezt ki lehet kerülni valahogy... Olyasmi makróval mint amit a multiboxingnál használnak...

(#22761) (Kolombusz) válasza Cathfaern (#22757) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Eddig egyedül a borean tundran tudtunk normálisan haladni, mint írtam, 68-ról 71-re megléptük. Nézzük mondjuk dragonblightot. Star's rest questek megcsinálva. Wintergarde keep questek megcsinálva (kivéve a group questeket, ahova 2-nél több ember kell), meg talán 1-2 nincs még meg. Moaki Harbor kivégezve. 7th legion front és fordragon hol közötti goblinoknak a questek megcsinálva, elküldtek crystal vice-ba, ott kaptunk egy questet, meg találtunk valami eszkimót 7th legion frontnál, aki adott még egy questet. Maradt lényegében 4 questünk, meg a group questek. Még ha sorozatquestek, akkor is kevés.

(#22762) Viktor77 válasza FefeeX (#22759) üzenetére


Viktor77
titán

Na jó, szerintem most fejezd be.

Ebben a topicban nem gáz, ha valaki kocka, legalább többet egy-egy kasztról és nem beszél hülyeségeket, mint te.

Hogy jön ide a való élet? Sehogy. Így ajánlanám neked, hogy ezzel ne gyere. Menjél ki focizni a hevarokkal, és ne látogasd a topicot, ne írjkálj hülyeségeket.
Ilyen egyszerű.

MOD: Ja, és remélem senki nem kezdi el sorolni, hogy milyen nagy cselekedeteket hajt végre játékon kivül, mert a kutyát nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22763) !player! válasza (Kolombusz) (#22761) üzenetére


!player!
aktív tag

Howling Fjord meg volt már?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22764) Cathfaern válasza capafog23 (#22758) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

#showtooltip steady shot
kezdettel sem? De nem tudom tényleg, nekem steady shot macrom így néz ki:

#showtooltip Kill Shot
/script UIErrorsFrame:_UnregisterEvent("UI_ERROR_MESSAGE");
/cast Kill Shot
/cast Steady Shot
/script UIErrorsFrame:_RegisterEvent("UI_ERROR_MESSAGE");

S nyomja a Steady Shotot akkor is, ha a mob hp-ja 20% alatt van, de Kill Shot CD-n.

[ Szerkesztve ]

(#22765) steveetm


steveetm
őstag

-Te függő vagy?
-Nem, dehogy. Nem dohányzom, nem iszom, nem játszom online játékokkal.
-Tagadod mi, te hülye függő?!

Best:D

Üdv.: steveetm

(#22766) FefeeX válasza Viktor77 (#22762) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyszerűen nagy kérés az hogy valaki ne legyek ekkora bunkó mással szemben? Ennyit kértem, semmi többet. Ha visszaolvasol, a dolgok nem az elején kerültek elő. És nem is ilyen formában, hanem olyanban hogy NEKEM NINCS IDŐM ENNYI IDŐT A JÁTÉKKAL TÖLTENI ÉS NEM ÚGY SZÜLETTEM HOGY MINDEN APRÓSÁGOT TUDJAK. Ha ezt valaki felrója az már GÁÁÁÁÁÁZ. ennyi.

Ti lovagoltok azon hogy én vagyok a paraszt és hogy mit hogy merek írni. Szóval nem én nem hagyom abba. Kérlek, szépen sorban, előlről, értelmezd a HSZeket.

(#22767) Cathfaern válasza FefeeX (#22759) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mint írtam korábban is, semmi baj nincs azzal, ha valaki nem ismeri annyira a WoW-ot, de akkor úgy álljon hozzá a dolgokhoz, hogy én nem ismerem annyira, tehát tévedhetek. De nem, te halál biztos vagy abban, hogy igazad van, közben meg hülyeségeket írsz.
Amúgy PVP alapja, hogy legalább nagyjából tudd, hogy a másik kaszt mit csinál, milyen skilljei vannak. Amíg ezzel nem vagy tisztában, addig teljesen felesleges PVP-zned. Ha erre nem vagy hajlandó, mert te akkor dolgokat hajtasz végre a valós életben, akkor viszont ne csodálkozz ha bármilyen kaszt pillanatok alatt felken az aréna falára.

Ezt a noliferezést meg hagyjuk már, nem kell ahhoz 0-24-ben a gép előtt ülni, hogy érts a karidhoz, ismerd a többi kasztot. Főleg ha már évek óta játszol.

[ Szerkesztve ]

(#22768) steveetm válasza FefeeX (#22766) üzenetére


steveetm
őstag

1...2...3...4...5...6...7...8...9...10

Inkább hazamegyek:D

Ááááá, szóval azon gondokodtam, hogy a függőség definíciód átültethető-e mondjuk a hülyeség definíciójába.
Ha 4en mondjuk neked már minimum, hogy hülyeséget mondtál, és te most ezért minket nézel hülyének, következik-e ebből az, hogy tényleg hülyeséget mondasz?:D

Mondjuk most totál elbizonytalanodtam, mert, ha elfogadom magamnak azt, hogy tényleg te mondtál hülyeséget, abban az esetben félnem kéne, hogy tényleg függő vagyok, mert bizony én tagadom. wtf.

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#22769) (Kolombusz) válasza !player! (#22763) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Azt el is felejtettem, hogy full restedek vagyunk.

HF: EL outpost, Valgarde, Westguard Keep, Nifflevar melletti faszikám is megvolt. Gondoltuk ennyi elég volt 71 és fél körül ugrottunk ki dragonblightba.

(#22770) FefeeX válasza Cathfaern (#22767) üzenetére


FefeeX
veterán

A fenébe már, nem én írtam először ezt. Aki máshogy gondolja, kérem olvasson vissza.

[ Szerkesztve ]

(#22771) Viktor77 válasza FefeeX (#22770) üzenetére


Viktor77
titán

#22702, #22706? Szerintem itt kezdődik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22772) FefeeX válasza Viktor77 (#22771) üzenetére


FefeeX
veterán

igen, megkérdeztem miért offenzív, erre nem azt mondaná hogy bocs, csak mint írtad nem értesz hozzá teljesen, hanem kb azt hogy "nem szeretem a hozzád hasonló barmokat". Az én olvasatom szerint.

(#22773) H.O.D. válasza (Kolombusz) (#22761) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nézd meg, hogy a Might of Dragonblight achievment számlálója mennyin áll...

Where do you want to go today?

(#22774) Cathfaern válasza FefeeX (#22770) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Sajnálom hogy ebben nem születtem pronak és nem töltöm wowwal az egész életem, szabadidőstül mindenestül."
ebből a hszből
Ez előtt ki noliferezett? Visszaolvastam, én nem találtam semmit. Vagy nem tudom mire írod, hogy nem te írtad először.

Amúgy én a helyedben azon is elgondolkoznék, hogy bobace-el miért tud(ott) LucifeI2 normálisan elbeszélgetni, veled pedig miért nem.

[ Szerkesztve ]

(#22775) FefeeX válasza Cathfaern (#22774) üzenetére


FefeeX
veterán

Ebben kérlek semmi noliferezés nincs. Másra utalás sincs. Önvédelem van. Arra felindulva amit az előbb írtam. Semmi más. Nolifert ő hozta elő. Ez már csak annak a kérdése hogy Te hogy akartad értelmezni a HSZ-t.

Bobace-val miért tudott "normálisan" beszélni? Talán mert én mertem írni a rugókról, és nem ő? Talán mert fel mertem szólalni a lehülyézésre?

BTW ennek sosem lesz vége, mert Te is és Viktor is beálltatok a haver mellé, igazából arra nem sokat adtok arra amit írok, így pedig mindenki úgy értelmezi a dolgokat, ahogy éppen kedve tartja, ez olyan mint a verselemzés.

Minden esetre én befejeztem, semmi értelme egy mások fejében már a kezdet előtt lejátszott meccsre nevezni. Az egyetlen gond hogy a fórumnak nem a kioktatásról kellene szólnia, meg arról hogy húzzak innen a fenébe...

[ Szerkesztve ]

(#22776) steveetm válasza FefeeX (#22775) üzenetére


steveetm
őstag

explicite hol is hülyézett le?

"Hol látsz te olyat abban a patch notes-ban ami rugó PvP buff?"

"Akkor elmondom, hogy nem buffolják. Ez nem végleges patch notes, és tuti nerfelni fogják a rugó PvP burstot."
(ez már az offenzív, olol)

"Felidegesít amikor megy a sírás olyan dologról amiről semmit sem tudsz. Első hozzászólásod az volt, hogy "jaj rugókat buffolják megint". Amikor semmit sem értesz a rugóhoz."

Ha ez lehülyézés, akkor ne próbáld kimagyarázni a noliferezésed légyszíves:D

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#22777) Cathfaern válasza FefeeX (#22775) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"BTW ennek sosem lesz vége, mert Te is és Viktor is beálltatok a haver mellé"
Mind Viktort, mind LucifeI2-t pont annyira ismerem mint téged, innen a fórumból, néhány hsz-ből. Szóval ez a haveros dolog nem jött be.

Amúgy normális esetben nem úgy szokott menni, hogy egy mondatot mindenki annak értelmez aminek akar, de ha az egyik fél így csinálja, akkor tényleg nincs értelme folytatni :)

(#22778) bobace válasza Cathfaern (#22774) üzenetére


bobace
őstag

Mondjuk én azt se értem mi a vita tárgya, egész nap itt rontottam a levegőt, de nem esett le :D Amúgy engem nyugodtan lehet hülyézni, szarok rá.... lehet ezért beszélgetett velem normálisan :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22779) Viktor77 válasza Cathfaern (#22777) üzenetére


Viktor77
titán

Sőt, Luci, Steevee is büdös hordás (White-ról nem is beszélve)(egy szerveren is vagyunk) ! Fúj! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22780) CactuS válasza Viktor77 (#22779) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem is minden hordás büdös, csak a dagadt orkok. :) Bobace meg allys, ha jól emlékszem szintén a boulderfisten, ahol én is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22781) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Már rég megtanulhattátok volna hogy a hülyék utolsó mentsvára egy vitában, amikor rájönnek ők maguk is hogy amit írtak az baromság, hogy elkezdik noliferezni azt aki esetleg ezt szóvá merte tenni nekik. Feefex te aztán biztos sok mindent elértél az életben amelett hogy reggel 11 óta itt kommentelgetsz teljesen értelmetlen és rosszindulatú dolgokat. A hasonló kaliberű embereken kár idegeskedni, inkább egy jót kell nevetni és /ignore.

(#22782) Wolverine válasza (Kolombusz) (#22769) üzenetére


Wolverine
félisten

Fjordban van még quest Fort Wildervarban az északi részen; Borean Tundrán valsz. megcsináltátok mind; Dragonblightnál meg tessék elmenni Fordragon Holdhoz, és Wyrmrestbe :) Rengeteg quest van, én a 3 kezdő területen simán eljutottam 77-ig. (oké, 70-ről kezdve, de nektek is 75-ig biztosan el kellene jutnotok)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22783) Wolverine válasza FefeeX (#22775) üzenetére


Wolverine
félisten

Basszus, ha nem értesz egy classhoz semennyire, akkor honnan a tökből akarod megítélni, hogy buffot kapott-e? :U Azt meg pláne, hogy PvP buffról van-e szó? A rugó perpill. PvE-ben gyenge minden hozzáértő szerint, ergo valahogy buffolni kell - nézd meg még egyszer a Hunger for Bloodot például, az a változtatás PvP-ben nerf, de PvE-ben valsz. buffot fog jelenteni. Igen, 15% dmg buff, de csak akkor, bleeding effect van a célponton! Mutass olyan PvP szitut, amikor Rend/Lacerate/Garrote van valakin... :U ja hogy ilyen nincs. Akkor ez mégis PvE buff és PvP nerf? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22784) (Kolombusz) válasza Wolverine (#22782) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Fordragon Holdban voltunk és egyetlen questet nem kaptunk ott.
A másik kettőt majd megnézzük, köszi.

(#22785) LucifeI2 válasza Jarlaxle (#22781) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én nem idegeskedtem, csak már kicsit tényleg kezdett átmenni irl sértegetésbe, de hogy milyen alapon, semmit sértő megjegyzést nem tettem rá ilyen szempontból nézve. Pedig jobb flame lehetett volna. ;]

De én pl. jókat röhögtem. :DDD

(#22786) Viktor77


Viktor77
titán

Valaki írta valamelyik nap, hogy tölténnyel lehet pénzt keresni. Hát, már nem sokáig.

"Consumable ammunition has been removed from the game. Arrows and bullets no longer stack, but are not consumed. Ranged attack speed bonus gained from quivers and ammo bags will be preserved in a different capacity."

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22787) arpi6k


arpi6k
addikt

Tegnap végre sikerült letolni Sarthariont 3 sárkánnyal. :)

Intel & ATI

(#22788) Junkie válasza Cathfaern (#22764) üzenetére


Junkie
aktív tag

Kill shotal megy a dolog, de ha Explosive shotra cseréled tényleg nem megy, nekem is hasonló a steady shot macrom, kill shot van benne elötte pont azért mert Explosive-val nem megy, viszont 20% alatt legalább tolja a kill shotot:) fejből nem vágom pontosan a macrom de majd ha nem felejtem el beírom délután.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22789) nak0n válasza Junkie (#22788) üzenetére


nak0n
aktív tag

Esetleg egy olyasmi makró, hogy

/castsequence Explosive Shot, Kill Shot, Steady Shot

lehet menne? Az alapján, hogy az aspect makróm így néz ki:

/castsequence !Aspect of the Dragonhawk, !Aspect of the Viper

és működik, lehet ez is menne.

(#22790) deathcrow42 válasza (Kolombusz) (#22747) üzenetére


deathcrow42
tag

A manónak kell átmenned 68-n Boreanra :P

Érdemes 71-ig Outlandon maradni szerintem, utána ki Northrend-re ha új karakterrel vagy. Megmarad majd icecrown + storm peaks 80-ra, ami elég sok pénz :)

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22791) Junkie válasza nak0n (#22789) üzenetére


Junkie
aktív tag

nem tudom, így még nem próbáltam, bár annyira nem értek a macro íráshoz inkább még csak próbálkozom én is:) Az aspectes macród mit csinál pontosan?

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22792) Cathfaern válasza nak0n (#22789) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezzel az a baj, hogy a használat így nézne ki:
Megnyomod a macrot, eltolja az explosive shotot. Megnyomod a macrot, mondjuk Kill Shot nem aktív, nem történik semmi. Utána ha megint megnyomod a macrot, akkor eltolja a Steady shotot. Ez normál esetben, s a macro spammolása esetén még csak-csak elmegy, bár dps kiesés. Ellenben tegyük fel, eltolod az explosive shotot, de utána valamiért nem tudsz skillezni (vmi aoe-t kerülgetni kell). Ekkor explosive shot cd-je lejár, viszont te megnyomod a macrot-> kill shotot próbál eltolni, megint megnyomod->eltol egy steady shotot, s csak ezután jönne az explosive shot.

/castsequence reset=6 Explosive Shot, Kill Shot, Steady Shot
Egy fokkal jobb lenne, mivel így a fentiben vázolt esetben futkorászás után eltolná az explosive shotot, de még ez se jó. Ugyanis a reset csak akkor kezd el számolódni, ha egyáltalán nem használod a macrot. Tehát, ha tegyük fel ellősz egy explosive-ot, rá 5 secre nyomod meg újra a macrot (ekkor Kill Shotot próbálna ellőni), majd rá 2 secre újra (ekkora már explosive cd-je lejárt), akkor még mindig Steady Shotot fog ellőni (mivel a macro csak 2 sec óta inaktív, tehát nem resetelődött).

Junkie:
Váltogat a két Aspect között ahogy rányomsz a macrora.

Amúgy próbálkoztam én is, tényleg nem megy sehogy. Simán csak egymás után írva nem megy, scriptből lehetne CD-t figyelni, de onnan nem lehet castolni, castsequences megoldások meg lásd fentebb. Már csak azt nem értem akkor, hogy Kill Shottal miért megy :F Illetve nekem régebben volt egy olyan macrom, hogy ha tudja, akkor Intimidationt nyomjon, ha nem, akkor Rapid Fire-t (tudom, béna macro, de most nem ez a lényeg), és ez is ment gond nélkül.

(#22793) akasp


akasp
senior tag

hali!

régebben volt egy olyan addonom, hogy az actionbarbarokban kiirta a spellre hogy hány sec cooldown van még..

nha ezt nemtallom.. mi ez az addon?

lehet hogy ugyanez az addon: de ha pl egy ellenre rádotolok, akkor a buff ikonba is kiirja hogy hány sec ig lesz még rajta

remélem érthető vtam:) thx előre is

mod: omnicc esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#22794) Junkie válasza Cathfaern (#22792) üzenetére


Junkie
aktív tag

Lehet a Kill Shot-on nincs gcd? mást nem nagyon tudok elképzelni

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22795) L4mie válasza arpi6k (#22787) üzenetére


L4mie
veterán

gz :D

Mi most tryoljuk 10 fősben...hát a 25 fős ehhez képest EZ mode...
a legbosszantóbb, hogy iszonyatmód tele van randomfactorral, na meg az ELBASZTAM factor is magas ;]
melee-s felállást toljuk.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22796) Ribi válasza Viktor77 (#22786) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na neee, mond hogy ez kamu :(
Mindent kiszednek a jatekbol...
Amire kicsit is figyelni kell, petet sem kell etetni, nem lesz ammo, nemtom hogy lehet még jobban szarrá nerfelni az egész játékot. Szerintem ez tesz élvezetessé valamit, hogy baromi sokmindenre kell figyelni, sok mindennel lehet szöszmötölni. :O
Szerintem vegyek ki a xbow-t is, elég a bow. meg a polearm is felesleges :W

(#22797) L4mie válasza akasp (#22793) üzenetére


L4mie
veterán

Omni jó hozzá igen.

Ha már itt vagyunk, melyik az az addon, amitől ha lejár a CD a spellről, picit kiemelkedik a gomb??
Elvileg az omniCC tudja,de sehogy nem találtam, ilyen beállítást, :[ nem lehet, hogy másik addonom csinálta, ha igen melyik?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22798) akasp válasza L4mie (#22797) üzenetére


akasp
senior tag

köszi, omnicct most raktam be, jonak tünik, de még mindig megmaradt a problémám, hogyha rádobok a mobra egy dotot akkor csak az ikonát rakja ki de nem számol benne az ikonban vissza hogy mennyi ideig van rajta. ez nagyon kéne nemek.

sosem votl még iylen addonom ha lejár CD akk kiemelkedik a gomb :F

ittkeresgélj :)

(#22799) Jarlaxle válasza Ribi (#22796) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Nem értem miért nerf az ha kiszednek egy csomó idegesítő dolgot. Amikor kijött hunter legendary bow akkor mindenki azért rajongott hogy "jajde jó nem kell bele ammo, mekkora imbaság", most hogy ezt beteszik teljesen a játékban hirtelen lett egy újabb dolog amin lehet sírni. Vicc.

(#22800) L4mie válasza Jarlaxle (#22799) üzenetére


L4mie
veterán

én pl. sírni fogok, ha nem kell több töltényt eladnom jó pénzért :O

;] ;] ;] ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.