Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) andko123


andko123
tag

Feltörték az accountom,[link] mindent elvittek, gold, minden. Van authenticatorom, SMS protect, rendes, tényleg nehéz password, és az elmúlt pár napban nem tradeltem senkire, mert inkább csak altot húztam. Szóval tessék, még a maximális védelem mellett se lehetünk biztosak semmiben... Ja, és vírust se talált az avast. :( Mindegy, írtam supportnak, hátha rerollolnak, ha nem, akkor nekem sajnos itt vége a játéknak. :(

(#47002) aclandiae válasza Khelben (#46999) üzenetére


aclandiae
senior tag

Nekem eddig 26 hónap volt a leghosszabb inaktív időszakom. Miután újból beléptem mindenem megvolt. Screenshot-on ellenőriztem.

(#47003) Cathfaern válasza Wolverine (#46987) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tippre aki beír ide olyan infót, amit szerepel a wow.hu-n, az:
1. Nem olvas wow.hu-t
2. Úgy gondolja vannak olyanok, akik nem olvasnak wow.hu-t
:)

(#47004) andko123 válasza Cathfaern (#47003) üzenetére


andko123
tag

TBH. én eddig nem olvastam wow.hu-t :D De lehet kellene.

(#47005) DjEszti válasza lapuli (#46959) üzenetére


DjEszti
tag

Hali!

Érdemes feral-ddvel menni pve-be mert szinte mindig csak balance druidokat látok:S :F

(#47006) Wolverine válasza DjEszti (#47005) üzenetére


Wolverine
félisten

Érdemesnek érdemes, csak az a kérdés, hogy bírod-e a strapát :) A Feral druidával jól játszani nehéz, ez az egyik legnehezebben csúcsra pörgethető dps-spec.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47007) birno


birno
addikt

MonoUI-t használ esetleg valaki?

(#47008) tskó válasza andko123 (#46988) üzenetére


tskó
tag

LoL én azt se tudtam hogy van, lecsaptam szintezés közben az xp miatt és dobta. Én meg ki :DDD.

(#47009) tskó válasza aclandiae (#46996) üzenetére


tskó
tag

Viszont a bérleti/használati jogot igen, akármit is mond a blizzard. Azért vicces ez a PH! egy olyan szerződés alapján töröl hozzászólást, ami magyarországon gyakorlatilag érvénytelen, mivel nincs lefordítva magyar nyelvre és több helyen is a ptk-ba ütközik. A magyar törvények szerint eladhatod az accountodat, az persze már más kérdés, hogy a blizzard nem fogja-e törölni, ha kiderül.

Én is úgy "kaptam" az account-omat, hogy más nevén volt az acc, és 3-4 ticket váltás után átírattam a saját nevemre, mivel megvolt a cd kulcs meg pár régi feltöltö kártya kódja és azt mondtam hogy az eredeti név egy kevésbé ismert irodalmi személyiség és szeretném a sajátomra íratni. Egy fényképet kértek a jogsimról (ami már önmagában is törvénytelen) és átírták. És még az angliai cim is megmaradt igy nagyon olcsón játszom.

(#47010) lakisoft válasza Wolverine (#47006) üzenetére


lakisoft
veterán

És akkor ha már itt tartunk melyik a legkönnyebben csúcsra pörgethető dps class/spec?

(#47011) Arnold2 válasza lakisoft (#47010) üzenetére


Arnold2
őstag

Én megkockáztatnám, hogy talán a mágus.

(#47012) lakisoft válasza Arnold2 (#47011) üzenetére


lakisoft
veterán

És milyen talenten?

(#47013) Arnold2 válasza lakisoft (#47012) üzenetére


Arnold2
őstag

A mi varázslónk most fire talenten tol magas számokat. De ha jól hallottam, akkor ez akár patchanként is változhat, hogy épp mi a top DPS talent.

(#47014) dilipok válasza tskó (#47009) üzenetére


dilipok
veterán

na mar megint temanal vagyunk... miert kell ide mindig egy onkentes jogtudos, es fokent miert kell, hogy mindig ilyen majomsagokat irjon? :W

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47015) Wolverine válasza tskó (#47009) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért kértek fényképet, hogy azonosítsd magad - enélkül kb. bárki a nevére vehetné az accountod, aki lenyúlja.

#47010: azt mondanám, hogy nincs olyan, ami könnyű lenne; max. olyan, ami könnyebb. Ezzel kapcsolatban egy profit kérdezz, én ugyanis nem vagyok az :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47016) ígyvanferi válasza dilipok (#47014) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Don't feed the troll!

(#47017) Healbacsi válasza tskó (#47008) üzenetére


Healbacsi
őstag

Friendly npc-t nehez leolni szintezes kozben....

(#47018) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Kirakták FS!-re a Race to World First dokufilmet. Mi ebben most a pláne, én már évekkel ezelőtt láttam (na jó, max. 2-vel, mert a tier11 idején folyó verseny az apropója). Vagy akkor nem hivatalos forrásból szereztem be? Látom, hogy a honlapjukon pénzért lehet beszerezni egyébként még most is.

(#47019) tPedro_ válasza ígyvanferi (#47018) üzenetére


tPedro_
őstag

Ezt en se ertettem. Eleg regi hir, ott is kint volt regebben, nem tudom miert kerult most ismet szoba.

(#47020) Arnold2 válasza ígyvanferi (#47018) üzenetére


Arnold2
őstag

Az apropó, hogy most megint két hétig lehet legálisan nézni. Annyi, de azt hiszem írják is a hírben.

(#47021) ígyvanferi válasza Arnold2 (#47020) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem.
Nem, ezt nem írják: "A Race to World First című dokumentumfilmben a HC raiderek életébe nyerhetünk betekintést. A 68 perces filmben a Blood Legion segítségével mutatják be, hogy hogyan is néz ki a mindenre elszánt raiderek élete, játéka és közössége."

(#47022) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó páran már nem játszanak a videóban is látható emberek közül. Pandaland nem jött be nekik. :D

(#47023) Cathfaern válasza tskó (#47009) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A PH! azt töröl a fórumról amit csak szeretne :) Nem a külföldi szerződés miatt kerülnek a törlésre, hanem mert sok a visszaélés és a csalás ezekkel kapcsolatban, ezért ilyen hirdetéseknek nem adunk helyett. Továbbá hirdetéseket csak a hardveraprón lehet feltenni, a fórumokon, hozzászólásokban nem.

(#47024) birno


birno
addikt

Ha nem vagyok 90-es nem lehet Cata-s LFR-re se jelentkezni?
Csak mert azt írja a raid findernél, hogy semmilyen raidre nem vagyok alkalmas amíg nem leszek 90. :)

(#47025) Healbacsi válasza birno (#47024) üzenetére


Healbacsi
őstag

Edit: Tevedtem, valoban van catas lfr, de akkor viszont nincs meg a ilvl-ed.

[ Szerkesztve ]

(#47026) andko123 válasza birno (#47024) üzenetére


andko123
tag

Egy furcsa hülyeség: csak 85-ösön jelentkezhetsz Cata LFR-re, de min. másfél órás queuera számíts... (Nekem legalábbis annyi volt.)

(#47027) birno válasza andko123 (#47026) üzenetére


birno
addikt

Akkor elértük azt a szintet, hogy HC dungeonbe gyorsabban be lehet jutni? :D

(#47028) func93 válasza birno (#47027) üzenetére


func93
senior tag

Rosszul vagyok az LFR-től már. Annyi rossz csapatot kikaptam--> Wipefestek. :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47029) andko123 válasza birno (#47027) üzenetére


andko123
tag

Hát passz, engem RHC-ba mindig bedob olyan átlag 10 perc alatt. :)

(#47030) Healbacsi válasza birno (#47027) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mar bocs, de 85-on ki a turo raidel?

(#47031) ígyvanferi válasza Healbacsi (#47030) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom, akinek nincs meg a kiegészítő.

(#47032) func93 válasza ígyvanferi (#47031) üzenetére


func93
senior tag

Annak se látom sok értelmét...

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47033) birno válasza Healbacsi (#47030) üzenetére


birno
addikt

Nem akarok, csak meglepett, hogy miért nem lehet. :)

(#47034) Lirion


Lirion
addikt

Valamit kezdhetnének a loot rendszerrel blizzardék, mert az elég gáz, hogy minden kizárólag a szerencsén múlik. Ha normal és heroicban nem is, de legalább LFR-ben megcsinálhatnák, hogy hétről hétre nő az esélye a lootnak, ne legyen olyan, hogy vki 2 hónapig nem kap semmit, más meg két hét alatt minden cuccot kiszed...

(#47035) andko123 válasza Lirion (#47034) üzenetére


andko123
tag

Ugyanerre gondoltam ma, amikor letoltam az összes ToT LFR-t, meg az egyik HoF LFR-t, és 1... 1(!!!!) itemet kaptam.

(#47036) func93 válasza andko123 (#47035) üzenetére


func93
senior tag

Én meg semmit :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47037) hemaka válasza Lirion (#47034) üzenetére


hemaka
nagyúr

Múlthéten 9loot esély(3+3tallér+megint 3tallér), ma lenyomtam a 6ot+3tallér és 0 loot, vagyis 18 loot esélyből semmi nem esett, csak gold.
Másoknak a guildbe legalább 2 cucc már van lfr-ből. De hát ez van, lassan le se megyek, gearelődök tot normból, meg terasz 25ből + shadopan assault:U

(#47038) Healbacsi


Healbacsi
őstag

Csak nem birom ki, hogy ne szoljak be.

A helyzet tarthatatlan, irjatok peticiot a forumokra, Free Epixet Mindenkinek :)

(#47039) func93 válasza Healbacsi (#47038) üzenetére


func93
senior tag

Nem is azzal lenne a gond hogy nem esik minden bossból, de az már más hogy content végére geareltem fel a karim RF-ből az egyik szerveren.(Settek, fegyok, trinketek stb.) :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47040) Healbacsi válasza func93 (#47039) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ertem, tehat nem eleg, hogy ha esik loot, akkor az a specednek megfelelo. Meg az se, hogy ha van folos elder charmod (vagy mogu tot-hoz), akkor ujra leolve a bossokat ujra bonus rollolhatsz, meg epitsenek be egy drop esely novelo feature-t, ami azt is figyelembe veszi, hogy neked mely slotokon van meg szukseged upgrade-re.
Messze van meg aprilis 1. (bar mar nem is annyira..)

[ Szerkesztve ]

(#47041) func93 válasza Healbacsi (#47040) üzenetére


func93
senior tag

Nem panaszkodni akartam a mostani rendszerre. Csak kicsit idegesítő volt... :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47042) Lirion válasza Healbacsi (#47040) üzenetére


Lirion
addikt

Ha már egyszer megalkották LFR-be a személyre szabott lootolást, akkor mi akadálya lenne annak, hogy hétről hétre nagyobb eséllyel esne loot, ha még nem esett? Vagy az fájna neked, hogy a mezei casual játékos LFR-ből epikbe fel tud öltözni? Elcsaklizzák a hc játékosok elől a lootot vagy mi a probléma?

(#47043) Wolverine válasza Lirion (#47042) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem az a cél, hogy garantáltan felöltözhess a RF-ből. Amit te kérsz, az kb. ugyanaz, mintha a guildek azért protestálnának, hogy ha nem esik egy token a normál/heroic raidbossból, akkor egyre nagyobb esélye legyen annak, hogy kiesik...
Van, akinek pechje van, legyen szó egyénről vagy guildről. Ez már a vanilla óta így van, emlékezhetnél rá. Amennyiben garantált lootot akarsz, akkor vásárolj be a Valor quartermasternél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47044) tPedro_ válasza Healbacsi (#47040) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem nincs kulonosebb bajom a mostani rendszerrel (bar volt amikor egy resetben semmi nem esett az osszes elerheto LFR-bol), de pl. legutobb tot lfr-ben kiesett egy trinket mint normal loot, dobtam egy bonus rollt, erre kiesett ugyanaz a trinket megegyszer.
Na ezt pl. ki lehetne szurni.

(#47045) Lirion válasza Wolverine (#47043) üzenetére


Lirion
addikt

Már hogy lenne ugyanaz? Normalban és heroicban a bossok dobnak cuccot, amit lehet lootolni, LFR-ben viszont vagy kapsz vagy nem kapsz, nincs lootolás, a boss nem dob semmit. Egyénileg dől el, hogy kapsz-e valamit, nem úgy, mint a normal/hc raiden. Az esély növelés pedig még mindig nem garantált loot!

(#47046) Healbacsi válasza Lirion (#47045) üzenetére


Healbacsi
őstag

Oke. Tehat normalban es heroicban garantaltan olyan loot esik, ami az adott setupnak upgrade valamelyik slotra. En sacc/kb tudom mikor kezdtel wowozni, de megis fel kell tennem a kerdest. Te mikor kezdtel wowozni?

Az esely noveles igenis garantalt loot, amit a masik rovasara tortenik. Jelen esetben ha 25-en vannak a raidben, es mondjuk esik 6 loot, akkor minden egyes embernek 6/25-od (ez 24%-ot jelent) eselye van valamely lootra. Ha barmely playernek novekedne az eselye, akkor a tobbieke viszont csokkenne. Ez nem hinnem, hogy fair rendszer lenne, annal is inkabb, mivel egyedul nem tudod legyozni ezeket a bossokat, szukseged van a masik 24 emberre (most ne menjunk bele, hogy nehany boss lemegy kevesebbel is),

TPedro: Ismetlem, a rendszernek nem feladata teged feloltoztetni. Az mmo-kban mint olyan minden random. Ha nem lenne charm rendszer, eszebe se jutna senkinek sipakolni. Most, hogy van, az a baj, hogy vagy gold esik, vagy duplicate item. Bezzeg amikor jo loot esik akkor minden ugy van ahogyan lennie kell

Osszegezve. Regen ha esett vkinek barmilyen loot, az orult mint majom a farkanak, most a loot nem mas mint elvaras, es kotelezo jellegu (foleg lfr-re ertve).

[ Szerkesztve ]

(#47047) Wolverine válasza Lirion (#47045) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nő az esélyed arra minden goldos csomag után, hogy essen loot, az előbb-utóbb eléri a garantált szintet. Erre viszont a Valor vendort találták ki.
A RF-ben van 15% esélyed rá, hogy ne gold essen, hanem olyan loot, amit a specednek szántak (és ugyanúgy 15% esélyed van arra, hogy a plusz dobásnál itemet kapj) - de még az sem biztos, hogy upgrade lesz! Szerintem a RF-beli rendszer egész jól másolja a normál/heroic raideknél megszokott randomitást, de kiiktatva belőle azt, hogy dönteni kelljen, ki kapja meg, amit dobott a boss - és persze kiiktatva a koldulást is, ami Dragon Soulban igencsak megkeseríthette a nyertes életét.

#47044: nincs mit kiszűrni. Ilyen a random. Emlékszel, amikor a vanillában a Thunderseekert farmoló guildeknek 1 évig nem esett az egyik fele, csak a másik (volt ilyen példa)?

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47048) andko123


andko123
tag

Megéri csinálni egy Balance druidot? A mainem egy DK, amit nagyon szeretek, akartam egy castert, ezért csináltam egy warlockot, de annyira nem jön be. Vagyis, a fejlődés nagyon unalmas vele, sajnos. :'( Ezért lehet inkább kezdenék egy druidot, ti mit javasoltok?

(#47049) Arnold2 válasza Wolverine (#47047) üzenetére


Arnold2
őstag

Windseeker az :) :P
Valamint Thunderfury

(#47050) hemaka válasza andko123 (#47048) üzenetére


hemaka
nagyúr

Minden karakterrel unalmas a fejlődés, ami nem hunter. Balanszdudu elvileg most nagy kopé, de a warlock is. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.