Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) Vigneau válasza Wolverine (#21696) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha egyedül vagy, olykor nem árt. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21702) !player!


!player!
aktív tag

Köszi!
Jobban megér nekem 1600g-t mint Lokent farmolni pug-gal többet költenék repairre ha nekiálllnék farmolni! :)
Naxxba meg nemhiszem hogy lejutok mert guildbe nem nagyon támogatjuk az altos raideket.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21703) bobace válasza !player! (#21702) üzenetére


bobace
őstag

Loken a legeasybb boss... Odaálsz elé és nuke ezerrel, általában 1,5 perc alatt lemegy. Mi meg se mozdulunk, csak jó heal kell.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21704) FefeeX válasza !player! (#21688) üzenetére


FefeeX
veterán

Milyen szerver? Szívesen k*rva anyázok mások nevében :)

(#21705) FefeeX válasza !player! (#21698) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem azért, de szerintem a DK nem tud Macét használni...
(legalábbis az enyim nem tud :P)

[ Szerkesztve ]

(#21706) Viktor77


Viktor77
titán

Na, Steevee-vel sikerült a recepteket elbizniszelni: :R

Viszont ha valakinek kell pet vagy recept BS alli oldalról, szívesen segítek.
Ha kell valami, írd össze mi az, megbeszélünk egy talit BB-ben és lerendezzük.

Receptekhez ajánlom ezt az addont (a kommentek közt van a legújabb verzió), ez berak a recept ablakba egy Scan gombot, ami kilistázza mely receptjeid nincsenek meg és ezeket hol lehet beszerezni. (Nekem sokat segített, már 149 receptnél tartok, úgy, hogy van még 5 Dalaranban, szóval gyakorlatilag mind megvan ami megszerezhető.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21707) FefeeX válasza FefeeX (#21705) üzenetére


FefeeX
veterán

ohh, közben megtaláltam - de akkor nem értem miért nem tanított egyik tréner se semmit :(

"They start out with 1/2h Axes, 1/2h Swords, and Polearms. You have to learn 1/2h Maces from a trainer. "

(#21708) FefeeX válasza Viktor77 (#21706) üzenetére


FefeeX
veterán

Ohh én ezzel élnék majd ha benne vagy... Ja meg ha még piros mikulásruhát is tudnál szerezni az lenne a legjobb :)

(#21709) Viktor77 válasza FefeeX (#21708) üzenetére


Viktor77
titán

A piros mikiruha nem alli only. :)

MOD: Ja,de. Ezzel viszont elkéstél, talán találok elvétve ah-ban, de te is benézhetsz a közösbe. Viszont amíg itt volt a télapó, beszaladhattál volna IF-be és kb. egy meghalás árán megszerezhetted volna a receptet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21710) FefeeX válasza Viktor77 (#21709) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem csak allik kapnak receptet? eddig mindkét karácsonykor zöld receptet kaptam...

(#21711) FefeeX válasza Viktor77 (#21709) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja mert a receptet megvenni is meg lehet? :) Azt hittem ez csak postai úton érkezik és pickupos... :F

Este összeírom mire lenne szükségem :)

(#21712) -conrad- válasza !player! (#21694) üzenetére


-conrad-
addikt

Hmm.. free formban van 1800 healupod, vagy casterben? Nekem casterben kb. 1800-1900 van, és mindenhol healeltem a contentben. :) (mondanám, hogy nézd meg a karimat, de jelenleg feralon bohóckodok vele)

Ja, tankként 1 naxx10 vállas loottal (többi mindegyik hc drop, craft, boe AH) 27,5k hp-m van defcappel, meg egész jó avo.-val, szóval az a tank nagyon low volt.

(#21713) whitezo88 válasza Viktor77 (#21706) üzenetére


whitezo88
nagyúr

milyen petek vannak amik alli oldalról szerezhetők és átadhatóak?

(#21714) FefeeX válasza whitezo88 (#21713) üzenetére


FefeeX
veterán

asszem macskák vs hordánál meg a kígyók...

(#21715) H.O.D. válasza -conrad- (#21712) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Tegnap mentünk Malygosra, a tank 39k HP-val tolta. Riszpekt.

Where do you want to go today?

(#21716) nierthen


nierthen
tag

a northrendi heavy bandage first aid könyv , ha jól tudom world drop. ha nem pls javítsatok, (nincs netem, nem tudom megnézni google-ban, a gyárból néhány oldalt érek el, köztük a mobilarena forumát) na szóval ez a könyv milyen százalékkal esik bárhonnan?

köszönöm

Nierthen#2767

(#21717) kovsol válasza nierthen (#21716) üzenetére


kovsol
titán

ha megvan a 400 as skilled és megvan a szinted akkor majd küldizés közben egyszer kiesik magától

May the Force be with you!

(#21718) FefeeX válasza kovsol (#21717) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát nekem nagyon sokáig nem esett ki... Gyakorlatilag az alacsonyabb szintű helyeken (Dragonblight, Howling Fjord, Grizz stb) esélytelen a drop. Zul Drakban esett ki, már rég 80on, mert addig be sem tettem a lábam a magasabb területekre, instából meg alacsonyabb területeken rested küldizésből meglett a 80 (munka mellett ennyi időm volt rá, hogy a rested végig megmaradt)

Szóval 400 skillel (állítólag 390 felett esik már) érdemes elmenni 1-2 órára egy min 75+-os területre...

(#21719) -conrad- válasza H.O.D. (#21715) üzenetére


-conrad-
addikt

Raidbuffolva nekem is 35 felett van. :) Tankoltam is vele Sartharion-t 25 fősben, puggal, elsőre. Bütte is voltam rá. :)

(#21720) nierthen válasza kovsol (#21717) üzenetére


nierthen
tag

köszi. azért kérdem, mert 409-es szintű first aid mellett 75-ös szinten kiesett drak'tharon keep-ben tegnap este. mi a százalékja a dropnak? tudni szeretném, hogy a szokásosnál mennyire voltam szerencsésebb magamnál.

Nierthen#2767

(#21721) CactuS válasza nierthen (#21720) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi anno ha jól emlékszem 3an mentünk át egyszerre Zul'drakba, és a world mapon kb 2 terelésből mindhárman megszereztük a könyvet :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21722) SzlobiG válasza Viktor77 (#21706) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én ezt csináltam nagyon sokáig vittem át a peteket ally oldalra meg mindent ami megérte, vagy fordítva, de már ráuntam meg fizetni sincs kedvem az allys accot.:D

Hod: Tegnap mi is voltunk malygoson olyan lagg volt hogy a pörgés után instant meghalt a fele raid.:DD Egyre csúszik le a játéknak a színvonala.:(

[ Szerkesztve ]

(#21723) Wolverine válasza whitezo88 (#21713) üzenetére


Wolverine
félisten

Macska, nyúl, bagoly, lepke, mindegyik több színben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21724) Viktor77 válasza SzlobiG (#21722) üzenetére


Viktor77
titán

Én nem szándékozom ezen meggazdagodni, csak segíteni szeretnék.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21725) steveetm válasza H.O.D. (#21715) üzenetére


steveetm
őstag

Egy PE-s haver mesélte, hogy bement druidájával felbuffolva AV-ba, és HP-s kiabálással volt 80(nyolcvan)k hp-ja. Aki allis meglátta, csak integetett neki, nem nagyon ment rá senki:D

Más.

Tegnap voltam huzamosabb ideig questelni icecrown-ban, valami iszonyat brutál jól meg lett csinálva az a hely, egytől egyig minden quest amit eddig toltam viszi előre lore-t. Kb. annyira durván jó, mint dk kezdő volt, ajánlom mindenkinek aki ne adj' isten kihagyta volna, mert már zul'drak-ban 80as lett:D

És már csak 6 szint, és megvan 4 80-as^^
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21726) FefeeX válasza Viktor77 (#21724) üzenetére


FefeeX
veterán

:R :R :R

Minden petből 1 rendel eddig... :)

(#21727) whitezo88 válasza steveetm (#21725) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja, tankkal vicces náha a bg, wsgre is bemegy az mt, és lazán megcsinálja az Ironmant, csak 1-2 ember kell segíteni ;] jön a rugócska meg a warricska, és 100-500akkal simogatják :D

(#21728) nierthen válasza steveetm (#21725) üzenetére


nierthen
tag

"Egy PE-s haver mesélte, hogy bement druidájával felbuffolva AV-ba, és HP-s kiabálással volt 80(nyolcvan)k hp-ja. Aki allis meglátta, csak integetett neki, nem nagyon ment rá senki:D" - a BOSS neve? :DD

blackouton van bg-n?

Nierthen#2767

(#21729) !player! válasza -conrad- (#21712) üzenetére


!player!
aktív tag

Természetesen casterba volt 1,8k healup anno most olyan 2100-2300 gear függő.
1800-al simán ki lehet healelni strat HC-t, az egészet azért mondtam mert idegesít amikor szedett vedett tankok akarnak HC-t tankolni éppen 80as gearbe.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21730) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Szép jó napot.Volna egy kis problémám.Rég szeretnék már játszani ezzel a remekmüvel ,és kezdetnek gondoltam tanulás képpen elkezdek egy Free Trial-t.Na most.
Volna még 6 napom de ma nem enged fel.Minden "szerintem minden"hátterem megvan hozzá,nem nállam van a hiba.Ma viszont amikor megprobáltam a szerveremhez kapcsolodni hibaüzi és ennyi.Azt irta probáljam késöbb .Nah már elég késön van gondoltam felnézek megint.Most meg a belépést követöen átküld Realm selection-modba ott meg nincs semmi.Tök üres.Se normál se P.v.P.se semmi. Tudtok segiteni hogy ne itt hagyjam abba ???????????Egyenlöre ugy érzem tök láma vagyok még hozzá mit hogy de igy asszem igy is maradok......segitsetek pls.....

(#21731) Wolverine válasza mistyc0 (#21730) üzenetére


Wolverine
félisten

Feltételezem, a worldofwarcraft.com oldalon regisztráltál trialt... Az az amerikai site, nem az európai, így abba futottál bele, hogy a heti szerverkarbantartás van :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21732) mistyc0 válasza Wolverine (#21731) üzenetére


mistyc0
csendes tag

thx!!!!!!Deeeeeeeeeeejooooooooooooo:((((((((Akkor most ?Tudok regizni europai oldalon is még??Már épp kezdtünk belejönni...... a játék tetszik ketten játszunk a párommal ugyhogy itt nem szeretnénk kiszállni. :) :) :)

(#21733) Wolverine válasza mistyc0 (#21732) üzenetére


Wolverine
félisten

Természetesen, nektek a wow-europe.com oldal kell :) Viszont amerikai karaktert nem lehet áthozni Európába, így sajnos elölről kell kezdenetek mindent. (ja, és itt szerdán van a karbantartás, szóval holnap reggel és délelőtt sem lesz elérhető egy szerver sem... :) )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21734) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ami késik nem múlik, lement a 2 addos szarta, sajna tegnap nem volt raid.
addig viszont nem kéne nekimenni 3 addosnak amíg él az 1 süsü a 2. leérése előtt. legalábbis ezt ajánlották.

[ Szerkesztve ]

(#21735) !player! válasza whitezo88 (#21734) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekünk most ment le 3 drake-el (25man) Sartha, volt egy kettő necces rész, de azért meglett, holnap ujra. Amikor mi porbáltuk kettő drakel nekünk nem volt egyszerre fönn kettő szóvla első meghalt utánna nem soká jött a másik.

Igazábol rájöttem hogy a fight 90% WASD skillen dől el sok idióta nem tudaj kikerülni a firewallt pl.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21736) whitezo88 válasza !player! (#21735) üzenetére


whitezo88
nagyúr

marha jó dolog figyelni a piros földön a piros addok között a piros void zonet felülről, közbe nézni kell a tűzfalat, ja eléggé wasd kell oda.

(#21737) !player! válasza whitezo88 (#21736) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekem casterként talán könyebb, össz melee egy helyen áll nekik joval nehezebb észrevenni. 3 sárkánnyal aza gond hogy firewall talál akkor majdnem biztos hogy meghalsz.
2 napig tryoltuk aktívan második nap ment le kb 7. try-ra de tuti benne van 250g-ba csak a repair költség. Alig várom holnap is ujra! :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21738) SzlobiG válasza whitezo88 (#21734) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mi is ott voltunk ma láttam ti is rohangáltatok befele.:D Egyszerűen a 3 sárkánnyal nem akar sikerülni csak kettővel.:( Hiába ment le időre az első valami mindég probléma volt.:( Mondjuk ha nem lenne lagg az már eleve sokat segítene.:U

(#21739) !player! válasza SzlobiG (#21738) üzenetére


!player!
aktív tag

Nálunk nincs lagg vasárnap sem votl meg ma sem, majd holnap Naxx-ba alig várom remek lagg party lesz.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21740) Azazello-


Azazello-
senior tag

a reput ado tabardok csak hc instakra vonatkoznak vagy normalon is siman lehet veluk menni?

hunterek: sikerult mar valakinek befognia Loque'nahak-ot?

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21741) Viktor77 válasza Azazello- (#21740) üzenetére


Viktor77
titán

Oda van írva a tabardokhoz, zölddel. 80-as insta kell hozzá, nem kell hc.

BS-en alli oldalon már láttam kettőt is a petből.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21742) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Most érkezik majd el az első alkalom hogy fizetnem kell.(hamarosan lejár az ingyen hónap) Szerintetek gamecardal vagy bakkártyával jobb fizetni? Nekem a bankkártya jobban tetszik mert nem városban lakok és lehet hogy nem mindig tudok gamecardot beszerezni.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#21743) nierthen válasza Pocak89 (#21742) üzenetére


nierthen
tag

e mellett szól az is, hogy a bankkártyás fizetés olcsóbb is, mint a gamecard.

Nierthen#2767

(#21744) FefeeX válasza nierthen (#21743) üzenetére


FefeeX
veterán

Kivéve ha most veszed CDgalaxisban, 6200-ért a 60 napost...

(#21745) FefeeX


FefeeX
veterán

Tegnap felhuztam a palám polearm skilljét, így össze tudtam hasonlítani a DKmmal... Hát szomorú hír fogadott... Egyelőre még csak mobon mértem, de a DK 62es szinten 400 dps körül kavircolt (a megbeszélt ütésszekvencia-kombóval), ezzel szemben a pala 70esen mindössze 370 körül tolta retrin. A 30% crit épp nincs meg, 29% körüli, emellett 1400 AP-je van a kevert gearből, node kérem, fullepik (sok mondjuk nem ad AP-t meg str-t) és a neten talált szekvenciát használom itt is (Seal of Command, Crusader strike, néha benyomom neki a területre ható támadást, meg elnyomom a judge-t a +HP esélyessel...) Megin én vagyok a béna, szar a gearem retrire, vagy már nem tudom mit gondoljak, de ez így nem jól van, mikor a 72es retri srác 1400 dps-t nyomott a huntám mellett ajzolban...

(#21746) slayer006 válasza FefeeX (#21744) üzenetére


slayer006
addikt

Csak internetes rendelés esetén 6290,-, ami 700,- megtakarítás.
Viszont így 990,- a fuvardíj. [link]
Persze vidékre szvsz ez a legolcsóbb megoldás.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21747) FefeeX válasza slayer006 (#21746) üzenetére


FefeeX
veterán

Bp-i vagyok már :) Emellett havernak, aki keszthelyi, bemegyek, átveszem, és mesenen letolom a kódot egy képfájlban :)

(#21748) Iginotus


Iginotus
őstag

Hogy lehet ennyi Hp ja egy wariornak? tudsz küldeni linket a nevérül vagy a cuccairol?

Plug and Pray... :)

(#21749) FefeeX válasza Iginotus (#21748) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem tudom, 40k felettit még nem nagyon láttam, de ő is csak hallotta, szerintem ez csak egy urban legend lesz, amit már aki neki mondta is úgy hallotta csak, de mennyivel jobban hangzik úgy hogy ő látta... :) (ennyi staminát/hp-t nem lehet rábuffolni, mivel a buffok nem stackelődnek, ha stackelődnének akkor már egész más lenne a helyzet)

(#21750) Ribi válasza Iginotus (#21748) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tankunknak unbuffed van 31k hp-ja, ha minden vackot ratolunk szentem neki is 38-39k megvan. Persze lehetne több is ha mindenre csak es kizarolag stamot rak, de egy idő után jobb avoidra menni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.