Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) steveetm válasza H.O.D. (#11999) üzenetére


steveetm
őstag

Nem, ment neki, átlogolt másra, logolt volna vissza és már nem. Nekem meg vista van, semmi módosítás nem történt.
Közben neki gm letörölte a kariját, majd visszaállította, de az se segített, ő is repairt futtat még, én meg csak akkor tudom megnézni megint, ha hazaértem.
Üdv.: steveetm

(#12002) SzlobiG válasza Ptech (#11998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja értem, így már világos. Ma még megvárom hátha kiesik hydrossból a trinket, ha nem akkor valszeg megveszem ha nem ilyen 2k körüli áron lesz.:D

(#12003) Ptech válasza SzlobiG (#12002) üzenetére


Ptech
őstag

Másik jó tank trinket amit könnyű is megszerezni az Heroic Magister's Terrace-ben esik, jó választás az is, ráadásul ingyen van.

(#12004) SzlobiG válasza Ptech (#12003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja tudom melyik az, nem lenne rossz az se, sőt még jobb mint ezek, csak utálom azt az instát, de lehet rászánom magam.:U

(#12005) H.O.D. válasza steveetm (#12001) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mindenesetre, pár napig nem fogok karaktert váltani... Használ a haverod ugyanolyan addont, mint te? Az elszállr karijaitok ugyanazon a realmen vannak?

Where do you want to go today?

(#12006) steveetm válasza H.O.D. (#12005) üzenetére


steveetm
őstag

Nem segített semmi, végül tegnap este a 20. átlogolás után egyszercsak beengedett. És ismét zsír ugyanazokkal az addonokkal és beállításokkal megy, mint korábban(visszamásoltam neki mindent).
Üdv.: steveetm

(#12007) Nevar válasza steveetm (#12006) üzenetére


Nevar
aktív tag

De akkor mi a franc baja lehetett? :F

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12008) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

A megtanulható mesterségekről hol olvashatnék bővebben (magyarul :) ) ?
A wow-hungary.com -on nem talaláltam róluk semmit.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#12009) H.O.D. válasza steveetm (#12006) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Háát, reméljük, megtartja ezt a jó szokását.

Where do you want to go today?

(#12010) Wolverine válasza slayer006 (#12008) üzenetére


Wolverine
félisten

A főoldal jelenleg használhatatlan, de a fórumon minden infót meg fogsz találni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12011) bobace válasza Wolverine (#12010) üzenetére


bobace
őstag

Ez aztán fej lett :DDD GZ.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12012) Xelo


Xelo
addikt

közben én ding 40 :)

(#12013) anxius válasza Xelo (#12012) üzenetére


anxius
aktív tag

Nagy GZ :C

(#12014) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok, kollégák!

Nem tudom volt-e már, de ha igen, nézzétek el nekem, mostanában ritkán olvasok erre.

WoW: Wrath of The Lich King Infóáradat és Videó...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12015) Vistaboy válasza Wolverine (#12010) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gratula az új avatarodhoz!

De nem lett ez egy kicsit sötét? ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12016) anxius válasza Vistaboy (#12014) üzenetére


anxius
aktív tag

Hagyd a hardwired-et a fenébe.Ott a frostshock meg a nerf:))

(#12017) Wolverine válasza Vistaboy (#12015) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem semmi közöm hozzá :U

Amúgy te tényleg nem olvasol Frostshockot? :P (link a #1-ben)

szerk: mooodiiik... A Nerf! blogot be kéne pakolni a #1-be :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12018) Vistaboy válasza Wolverine (#12017) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most lehet hogy megköveztek, de mivel belátható időn belül nem lesz pénzem a játékra, ezért nem is olvastam ezeket.
A Hardwired-et és a hasonszőrű Gamer-oldalakat viszont szoktam, mert attól még érdekelnek a játékok, és szeretem megtudni hogy mi új érkezik. :P

Úgy tervezem, hogy majd a kieg. megjelenésekor veszem meg a GC-t a WoTLK-val együtt, mert ki akarom próbálni az új kasztot. Addig már nem hiszem, hogy sikerülni fog. Ma volt fizetés, és mire minden csekket kifizettem, és bevásároltunk, a 75K fizumból alig maradt 30K. És még abból következő fizuig kajálni is kell ám! Szóval egyenlőre Bye, bye, WoW, amíg nem emelkedik legalább havi nettó 100K-ra a pénzem, addig nem fér bele ilyen extra kiadás. :(

Polacheck: Ne aggódj! Az 1K-dat vissza fogom adni! Még nem tudom mikor, de megkapod. Kisdobos becsszó! ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12019) Wolverine válasza Vistaboy (#12018) üzenetére


Wolverine
félisten

Ami megjelenik a Hardwireden, az előbb és pontosabban kint van FS-en és Nerfen. :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12020) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok!

Strange Dust -ot hol az istenben lehet találni ,venni? :F

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#12021) Wolverine válasza slayer006 (#12020) üzenetére


Wolverine
félisten

Gondolom, enchanter vagy :) Van egy Disenchant nevű spelled. Ha zöld cuccokat disenchantolsz, azokból lesznek a dustok és az essence-ek; (általában) kékekből a shardok. Szóval kelleni fog néhány számodra haszontalan zöld cucc (előbb-utóbb lesz, ha tailor vagy, akkor le is tudod gyártani ezeket a zöldeket), és ezekből nyerhetsz dustot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12022) Nevar


Nevar
aktív tag

Voltam ma este retro raiden és lootoltm 3 T3 tokent, viszont Light Hope Chapelben nem találtam egyik NPC-nél sem a questet. Ilyenkor mi van? Vagy mitől lehet ez? :F

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12023) anxius válasza Wolverine (#12017) üzenetére


anxius
aktív tag

Utánozó majom: :DD :DD

(#12024) slayer006 válasza Wolverine (#12021) üzenetére


slayer006
addikt

Köszi!

Még nem teljesen világos ,de már dereng valami. :)
Enchanter/Herbalist Priest. Kicsit nehezebb az elején ,mint paladinnal de majd belejövök.
Talent -ek közül melyik a legjobb egy priest számára?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#12025) anxius válasza slayer006 (#12024) üzenetére


anxius
aktív tag

Fejlődésre alapvetően a shadow.Bár instákba kis szinten is kell a healer,szóval ha holy leszel,akkor helyed mindig lesz.De várd meg Vista véleményét,ő a pap szaki:D:D:D

(#12026) DebilEvil válasza Nevar (#12022) üzenetére


DebilEvil
tag

Elotte megcsinaltad az Echoes of War questet?

(#12027) Darth_Revan válasza Nevar (#12022) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hol votl ez a retro raid? :)

(#12028) whitezo88 válasza Nevar (#12022) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hogyhogy olyan sokat?

(#12029) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah eldöntöttem, hogy melyik trinket lesz másodszorra kidobta hc mgt-be a 3. boss.:)

(#12030) Ptech válasza Nevar (#12022) üzenetére


Ptech
őstag

Az adott repnek is meg kell lennie az itemhez, és még egy questet kell megcsinálni hozzá.

(#12031) Nevar válasza DebilEvil (#12026) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nem sajna, én is arra gondoltam hogy az lehet a baj. Csak raid után vettem fel, ma meg már csak Gothic, 4HM, Sapphiron és KT volt, így a quest nem lett meg, de hatalmas fun volt, még így is 70en, WotLK-ben tuti fogok pve-zni :)

Kicsit más:

:C Meglett a 2500 rating 2v2-ben! :C

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12032) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Csak most láttam:
"A WOTLK összes raid instájának lesz 10 és 25 fős változata. Így 80. szinten minden egyes megabosszt nyakonvághatunk egy sima 10 fős csoporttal. Persze a lút nem lesz ugyanaz, de legalább kezet foghatunk a rosszcsontokkal. Nem kell mindenféle kvesztsorozatot véghezvinnünk, kulcsot beszereznünk, hogy berohanjunk megverni mindenkit."

Így éri el Blizz, hogy szó szerint mindenki lejusson a nagy raid instákba is? érdekes... :U

(#12033) ígyvanferi válasza Nevar (#12031) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szép eredmény. :C

Milyen talent ág való sámánnak fejlődésre? Egyelőre csak PVE-ben gondolkozom vele. És milyen professiont vegyek fel vele?

Jah, és megtaníthatna valaki shadow priesttel PVP-zni, ha nem túl elvetélt öltet.

[ Szerkesztve ]

(#12034) slayer006 válasza ígyvanferi (#12033) üzenetére


slayer006
addikt

A priestekhöz én is szivesen vennék minden tanácsot.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#12035) Rizzo válasza Darth_Revan (#12032) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Azt is hallottam, hogy a 10 fős csak akkor lesz elérhető, ha leverték a 25-öst. Az még nem tisztázott, hogy a szerveren, vagy guild szinten, vagy hogyan.

Ígyvanferi: szintezésnél szinte tökmindegy milyen talenttel mész, ami neked tetszik, de instákhoz egyértelműen a resto ág a nyerő, mivel healer-ből mindig hiány van.

Nevar: Grat :C

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12036) Rizzo válasza slayer006 (#12034) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Kezdetnek ezt olvasgasd, talán találsz itt valami újat.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12037) LucifeI2 válasza Darth_Revan (#12032) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem ez jó, mert engem egyáltalán nem érdekel a PvE loot, mivel mindig PvP-zek. A bossokat viszont szeretném én is látni "élőbe".

(#12038) Brent


Brent
aktív tag

Hi ! Most kezdtem el Wowozni és érdekelne hogy paladinnál hogy lehet átváltani kardra buzogány helyett , biztos egyszerű de még nem jöttem rá hol kell.

(#12039) Rizzo válasza Brent (#12038) üzenetére


Rizzo
aktív tag

El kell menned egy weapon trainer-hez egy fővárosba és 10s-ért megtanítja neked a kardhasználatot.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12040) Brent válasza Rizzo (#12039) üzenetére


Brent
aktív tag

thx

(#12041) Nevar


Nevar
aktív tag

:C Ma meglett a 2500 rating 3v3-ban is :C

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12042) MCGaiwer válasza Nevar (#12041) üzenetére


MCGaiwer
addikt

grat, hogy játszátok a druid warlock warriort? még eddig nem próbáltam de mondjuk gondot se okozott amikor elenünk jöttek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12043) Wolverine válasza Rizzo (#12035) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez még csak spekuláció; az biztos, hogy attunement nem lesz egy raidinstához sem, de nem tudni, kell-e majd külön unlockolni a 10 fős contentet.

ígyvanferi: szintezni az enhancement sámánnal a legkönnyebb; fogsz egy bazi nagy 2H mace-t/axe-et és ütsz mindent, ami szembejön :D Lvl50-től meg dual wield dupla windfuryval.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12044) Nevar válasza MCGaiwer (#12042) üzenetére


Nevar
aktív tag

RMP-ket általában outlast-oljuk, dupla melee ellen általában a rugón vagyunk, néha 1-1 targetváltás a druidra vagy warriorra ha 50% körüli hp-n van, drain teameket gyakori targetváltással próbáljuk ölni. Van egy ugyanilyen team most az 5. helyen, velük nagyon jókat játszottunk, talán ezzel a teammel a mirror a legélvezetesebb. De amúgy mindig helyzettől függ, nem nagyon van olyan hogy most ezt meg azt csináljuk és kész.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12045) ígyvanferi válasza Wolverine (#12043) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Aha, oké. :) Jó lesz a pappal való játék után egy kis közelharc.
Kössz neked is Rizzo, majd esetleg egy-két resto talentet is belekeverek később.

Még azt nem tudom, milyen professionokat lenne érdemes felvennem. Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#12046) Rizzo válasza ígyvanferi (#12045) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem eleinte érdemesebb a pénzt hozó vonalon mozogni, mining/herbalism(vagy vagy, mivel mindegyik trackingos) és skining. Ezeket eladva aztán vásárolhatsz magadnak fegyvert meg armort aukcióból.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12047) MCGaiwer válasza Nevar (#12044) üzenetére


MCGaiwer
addikt

most éppen druid pala warrior 2 healerel megyünk, mult héten 22xxes volt amit most eladtunk. ilyennel nem találkoztok?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12048) Nevar válasza MCGaiwer (#12047) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ma találkoztunk egy 2 healeres teammel, pár jó targetváltás és a druidjuk meghalt mindkét meccsen. Meg elég sok 2 melees team van, ami eléggé counter a 2 healeres teameknek. Van most előttünk a ladderen egy 2 healeres team, kár hogy azok wintraderek :(((

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12049) Xelo


Xelo
addikt

50 felett vagyok :B ez az engineering nagy fun

(#12050) bobace válasza Xelo (#12049) üzenetére


bobace
őstag

Hát ez a nem semmi, én kb 2 szintet léptem, míg te 10-et, jó sok időd van. Ja amúgy Gz.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.