Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) Micsurin válasza Zοltta (#85999) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Még csurog le, egy 5-8GB van hátra nem lesz többlet patch a ~70 után.

Kiderül, nekem a Pandás marhára bejött, főleg a keleties hangulata miatt.
WoD-ban a Garison nekem feleslegesnek hatott az első hétben kettőben fun volt építgetni de később a fejemre nőtt csak, a sztori az jó volt tetszett.

Remélem a Jewelcrafting még mindig olyan szépen hoz... gyártok is este egy vagy két párducot. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86002) Zοltta válasza Micsurin (#86001) üzenetére


Zοltta
senior tag

Pont párducra gyűjtők xD ( Ragnaroson) az még mindig menő :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#86003) Plata válasza Zοltta (#86000) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ha a warri meg a dh bejön akkor próbáld ki a Dk-t is.
Unholy szerintem nagyon fun most.
Sámán,hunter és mage is eszement jó,mondjuk most húzom a negyedik druidámat,ez resto,de ez is nagyon bejön,bár talán azért mert Kul tiran humanoid,nagyon poén a kul tiran.
Instában 5 kul tiran állati nagy poén,tegnap azzal szórakoztunk hogy a boss-t összevissza pofoztuk. :D :R
Kul tiran humanoid-nak vicces képessége van,le nyom egy marha nagy pofont,amitől a célpont elszédül meg elrepül,kis instákban a boss-okat simán összevissza lehet vele pofozni. :DDD
Végre eltörölték a 18 kari limitet realmonként.

[ Szerkesztve ]

(#86004) Zοltta válasza Plata (#86003) üzenetére


Zοltta
senior tag

4 dudu meg minek ? :D

Nightborne kaszton gondolkodok mint hunta :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#86005) Plata válasza Zοltta (#86004) üzenetére


Plata
félisten

Hát ugye először volt bronzebearden a night elf dudu,az balance,aztán mikor nagyon untam a légiót,mert argus egy rakás szár volt,kezdtem hordás troll feral dudut arathoron,majd később lett egy worgen druid is kipróbálásra,most meg jött a kul tiran humanoid faj és annak a druid nagyon hülyén néz ki így kellett egy druid belőle is.Amúgy is van majdnem minden féle kariból legalább egy 110-es vagy 120-as. :D
Nincs kedvem respecelni a karit inkább húzok egyet még. :D
Ezért van sok karim,mage és warlock-ból már minden specre van nagy karim,

(#86006) Demertin


Demertin
tag

A BFA megvétele blizz accounton belül másik wowra és ezzel az olcsó 110-es boost kihasználása main accounton már nem működik. Saját tapasztalat.

(#86007) Demertin válasza Demertin (#86006) üzenetére


Demertin
tag

Tévedtem, csak nem instant jelenik meg.

(#86008) Viktor77 válasza Zοltta (#86000) üzenetére


Viktor77
titán

Akármeddig, nekem még a 100-as is megvan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86009) Plata


Plata
félisten

Melyik kiegben vették ki a resto druidtól a fa formát?
Mert emlékeim szerint LK idején még a resto druidák fa formában császkáltak.
Lk idején volt resto druidám,nekem úgy rémlik akkor még fa formában nyomták az ipart,de most már nincs is ilyen form neki.

(#86010) Zοltta válasza Viktor77 (#86008) üzenetére


Zοltta
senior tag

Köszi :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#86011) Joezyka válasza Micsurin (#86001) üzenetére


Joezyka
senior tag

milyen párduc? (nekem kimaradtak a Bc utáni kiegek)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86012) Plata válasza Joezyka (#86011) üzenetére


Plata
félisten

Jewelcraftingos mount.
Van öt is azt hiszem.
[link]

(#86013) szaszab válasza Plata (#86009) üzenetére


szaszab
aktív tag

WoTLK után (Cata) vették ki, ha jól emlékszem. Még egy ideig lehetett glyph-elni, de ugye már annak is lőttek.
MoP-ban meg bekerült az incarnation talent... Fuj, de utáltam...

(#86014) Plata válasza szaszab (#86013) üzenetére


Plata
félisten

Értem,nekem Cata nagy részt már kimaradt mert nem jött be.

Mellesleg csinálta valaki az új tailoring küldit?
Nekem a suramari résznél be bugolt.
Néztem róla videót is,akit le kéne csapnom benne az nincs a helyén,nálam a fal mellett áll remeg és nem lehet megsebezni mert mindre azt írja hogy evade.Bármit tolok rá evade.Közben viccesen pattog vagy mi.
Leadtam küldit és újra felvettem,de ugyanaz a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#86015) Hunner válasza Plata (#86014) üzenetére


Hunner
senior tag

Evade bug mióta a wow létezik jelen van. Régen várni kellett a szerdai szerver restartra, vagy report után a gm-ek ujraspawnolták a mobokat. Ma már szerencsésebb a szituáció. Keress egy másik shard-ot a group finderben. Másként megfogalmazva server-hopolj.
Keresel egy olyan groupot a finderben (jellemzően a questingben és a customban fordul elő jó), akik nem a te szervereden vannak. Becsatlakozol, ha sikerült, látni fogod, mert körülötted a mobok eltűnnek és lespawnoilnak újra (hiszen a másik szerveren nincsenek szinkronban). Ez után nagy eséllyel nem lesz beragadva evade-be a csávó akit meg kellene ölnöd.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#86016) Plata válasza Hunner (#86015) üzenetére


Plata
félisten

Ki próbáltam,épp ott van egy wq,csatlakoztam csoporthoz,de sajnos ugyanaz a gubanc.Annyira nem sürgős,hátha szerdán akkor megjavul.

(#86017) Plata


Plata
félisten

A 110-es boosthoz már jár a légiós class mount is?
Tegnap sw-ben 120-as kul tiran druida nagy madár formban repkedett.
Vagy hogy az ördögbe csinálta meg a küldiket ilyen gyorsan?

[ Szerkesztve ]

(#86018) Hunner válasza Plata (#86017) üzenetére


Hunner
senior tag

Úgy, hogy nem született kul-tiran druida, hanem egy bármilyen más druida, aki adott 17 eurót a fajváltásért.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#86019) Plata válasza Hunner (#86018) üzenetére


Plata
félisten

Arra gondoltam hogy boostolt kari,mert a gírje nagyon vegyes volt,volt neki 340-es itemje is meg 355,de craftolt,meg még 260-as item is volt rajta.
Azt gondoltam talán boostolta és már jár hozzá a class mount is.

(#86020) Hunner válasza Plata (#86019) üzenetére


Hunner
senior tag

Lehetett vegyes gearben sima alt is 120-on, lehetett boostolt kari, de kieg elején, és kiszedte a mountot, aztán most átrakta magát Kul Tiran-ra. Sok minden variáció lehet, de az tuti nem hogy jár neki "ajándékba" a class mount :N

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#86021) Iginotus


Iginotus
őstag

Hum free wekend?

Jól értem, hogy csak 3 óra játékidő? Vagy az első battle for azerotos küldetésig?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#86022) Bencus88 válasza Iginotus (#86021) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azerothba lehet csak 3 orat eltolteni max 12 karakterrel amugy meg korlatlan időt lehet játszani

(#86023) Iginotus válasza Bencus88 (#86022) üzenetére


Iginotus
őstag

Szuper úgy is meg akartam nézni végre hogy néz ki dx12 vel :D
Reméljük bírni fogja a gépem...

Plug and Pray... :)

(#86024) Plata


Plata
félisten

Ma találtam elwynn forestben BfA-s ládát,kis Kul tiran humanoid druidával repültem SW-be közben felszedtem a herbákat meg érceket,ezért kicsit összevissza haladtam,amikor egy ládát találtam az egyik herba mellett,de nem lehetett ki nyitni mert 110-es szintet kért.
Át logoltam a fire mage karimra,ő épp sw-ben dekkol,a többi boraluson vagy dalaranban,Tw miatt,odamentem kinyitottam és csupa Bfa-as szutyok volt benne,war resources meg hasonló vackok.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#86025) Bencus88 válasza Iginotus (#86023) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem is hatalmas a csábítás, panda volt az utolsó amivel játszottam, de lehet megvárom már a classicot :)

De szerintem nem fogom bírni, tenni fogok egy próbát, sőt tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86026) Plata


Plata
félisten

Azt hiszem van egy kis hiba a Kul Tiran druidánál,mikor 58-as szintű lett meg kaptam ingyen az expert riding skillt.
Egyből fel is szálltam ott ahol épp küldiztem.
Utána mentem utgarde keep instába,majd egy random insta és 60 lettem,erre kiírta újra hogy expert riding unlocked,vagy mi. :D

(#86027) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hi!
Ugyan neten sok videó meg infó van de lényeget szeretnék kérdezni aki naprakész:
Vanilla wowról mit tudni, mikorra várható? Nyárról tudok, de valami bővebb? Meg 1.12 lesz végül? Elején lesz zárás valamire? Stb. Köszi.

Most a Live előfizum is szünetel, kicsit meguntam egy ideje, tudom hogy nagy update jött nemrég. Látom jön pár nap freeben, de nem hosszabbítok.

[ Szerkesztve ]

(#86028) Viktor77 válasza whitezo88 (#86027) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86029) whitezo88 válasza Viktor77 (#86028) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akkor, és amit mellé találtam nem sok új infó van sajnos. (ami legalábbis a launchra vonatkozik, bár nyilván még nem akarnak dátumot adni.)

(#86030) Plata


Plata
félisten

Jött már valakinek mount-os kincsestérkép island expedíción?
Nekem csak gold meg titan residium-os térkép jön. :O
Mondjuk az 5k gold nem rossz,de egy mount térkép jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#86031) Zimmi91 válasza Plata (#86030) üzenetére


Zimmi91
addikt

Milyen mount jöhet belőle? Az 5k gold szerintem is okés :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#86032) Plata válasza Zimmi91 (#86031) üzenetére


Plata
félisten

Például ez.
[link]
Az a baj az 5k goldos küldi kétnapos,a titan residiumos rövidebb.Asszem 195 titan residiumos van most.
Island expedícióért kapsz egy kincses térképet,az meg ad egy random küldit.
Gold,mount,pet,titan residium,meg egyéb vackot adhat.
Nekem eddig gold meg titan residium jött csak.

[ Szerkesztve ]

(#86033) Joezyka válasza Plata (#86032) üzenetére


Joezyka
senior tag

2 napos és? van 2 followerem is, ami 50%-al csökkenti az időt, plusz amit recuitolok azok között is szokott lenni. így a 2 nap helyett, máris 6 vagy 12 óra a küldi ideje. szerintem egyáltalán nem vészes, csak használni kell ami van.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86034) Plata válasza Joezyka (#86033) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is van,csak épp küldin voltak,nem volt kedvem várni rájuk így nélkülük indult a küldi,szerintem mindenkinek ugyanaz a follower van nem?
Vagyis ha allis vagy,ha hordás azt nem tudom,sosem csináltan a hordás war campaignt.

(#86035) Lacee1986 válasza Plata (#86030) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem pont tegnap adott egy játékot. Amúgy miért zavar, hogy 2 napos? Úgysincs semmi értelmes ezen a questen kívűl.

(#86036) Plata válasza Lacee1986 (#86035) üzenetére


Plata
félisten

Én mindig tolom a repus küldiket ezerrel.
Meg a pet charm küldiket is.
A repus küldikből lesz repus ládám,a charm meg jól jön pet upgrade-hez.

(#86037) -FreaK- válasza Plata (#86036) üzenetére


-FreaK-
veterán

A pet charm-al lehet bármit kezdeni, akkor ha egyáltalán nem foglalkozok a pet-ekkel? eladni vagy ilyesmi?

(#86038) Plata válasza -FreaK- (#86037) üzenetére


Plata
félisten

Veszel belőle ritka petet és eladod esetleg?

(#86039) KTony válasza Plata (#86038) üzenetére


KTony
tag

Hol lehet vele petet venni eladni AH? Van már egy rakat charmom azt se tudom hova rakjam.

(#86040) Viktor77 válasza KTony (#86039) üzenetére


Viktor77
titán

Minden frakciónál van pet például.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86041) Plata válasza KTony (#86039) üzenetére


Plata
félisten

Sok helyen lehet venni,de én a boralus harborban szoktam elkölteni instant 25-ös szintre húzó tokenre.
Egyből 25-ös szintre húzza a petet,most is van kb 360 tokenem.
Még várok míg gyűlik pár száz és akkor megint be váltom 25-ös tokenre meg rare tokenre.

(#86042) Joezyka válasza Plata (#86012) üzenetére


Joezyka
senior tag

ehhez a párduchoz a cuccokat sima mininggel lehet gyártani, vagy kell hozzá extra? nem ismerem a MoP-ot (ennyit legalább sikerült kiszűrnöm), így fogalmatlan vagyok ezzel kapcsolatban :S
azt vágom, hogy van 4 és abból lehet egy 5-et gyártani. de a 4-hez amik kellenek azokat nem nagyon látom át.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86043) Plata válasza Joezyka (#86042) üzenetére


Plata
félisten

Halvány gózöm sincs.
Mop nekem is kimaradt,kivéve a kertészkedést,de az is légióban.
Mount nem érdekelt soha mert szerintem randa.
Mop területen rühellek küldizni.
Na meg cata területet sem szeretem,inkább át instázom herbázom azt a 10 szintet.

[ Szerkesztve ]

(#86044) gborisz


gborisz
tag

Sziasztok!

TLDR: visszatérős hétvégére out-of-the-box használható unit frame addon? (szólózás főleg)

Visszanéznék a hétvégére, és az érdekelne, milyen unit frame addont lenne érdemes felraknom. Eddig Pitbullt használtam, de mintha az már nem lenne olyan friss, és a beállításoknak se találtom benne a felét. Kipróbáltam az Elvuit, de a dizájn tőlem nagyon messze áll, meg felraktam vmi Kuiplate nevűt is, ami meg nem csinált semmi látható különbséget (lehet az én hibám.) És nem is akarnék fél napot az addonokkal vacakolni abban a kevés időben amit a wow előtt tudok tölteni, ha nem muszáj. Előre is köszönöm

(a twitch kliens mondjon le, ez régen mintha nem lett volna ilyen lassú)

(#86045) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ez a heti brawl kicsit sem bugos. :D Poénból gondoltam benézek, nem vagyok oda a pvp-ért, de itt végül is mobok ellen kell. Amire számítottam, sorba win, akkor legyen meg a 4 a hetihez.

Egyszer sikeresen berakott egy olyan, hogy már megnyert meccs, és az egész csapat lestunolva a kezdőhelyen... wow, bezár, másik karival be majd vissza, máshogy nem lehetett kijutni.

A viccesebb viszont az volt, hogy tegnap este sikerült egyetlen olyan win mikor a végén miénk volt az összes bázis, erre reggel ez fogad ahogy belogolok:

Mondjuk máshogy úgy sem lett volna meg, első 5 bázisos win volt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86046) Hunner válasza gborisz (#86044) üzenetére


Hunner
senior tag

SuF - player, target, group framek
Bartender - Actionbarok kusztomizálása
Kuiplates - ez az ellenfelek nameplate-jét cseréli le

Hirtelen neked ezeken kíül más nem nagyon kell szerintem. Mindegyik max 2perc alatt beállítható olyanra amire szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#86047) Plata válasza laceszgamer (#86045) üzenetére


Plata
félisten

Mi a fene,tényleg mobok ellen kell menni a heti pvp-n?
Lehet én is kipróbálom,nem is néztem hogy mi a heti,mivel láttam hogy pvp így nem érdekelt.

Egyébként nem tudom mi van de szerintem a játékosok egy része átment agyhalottba.
Tegnap már majdnem ott tartottam hogy a druidámat át talentolom hílerről dps-re.
LK random instába olyan agyhalott tankok voltak hogy már tényleg a frász kerülgetett.
Paladin tank leather heirloomban,72-es dk tank 60-as heirloomban.Tegnap legalább három olyan tankhoz volt szerencsém akinek nem volt upgradelve a heirloom.
Rengeteget szoktam kis instába járni,de ennyi idiótát fél év alatt nem láttam.

(#86048) laceszgamer válasza Plata (#86047) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen, kb azok ellen majdnem mint amik expediciókon is vannak, amúgy free win kategória.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86049) fonok87 válasza Plata (#86047) üzenetére


fonok87
aktív tag

Ez szvsz az ingyenes hétvége hatása. Valószínűleg visszajött és/vagy érkezett egy rakat játékos aki soha, vagy elég régen nem játszott a WoW-val. Nem tudja, hogy upgradelni kell a heirloomot, esetleg fogalma sincs alapvető játékmechanikai dolgokról. Velem is előfordult, hogy újra meg kellett tanulni játszani :) Meg biztos az idő rövidsége is faktor: lehet hogy tudja az a pala hogy nem neki való a leather, de inkább játszik, minthogy goldot farmoljon platesre. Szóval nem biztos ám, hogy papucsállatka értelmi színvonalon van az emberünk, csak fingja nincs szegénynek hol van, illetve sz..rik az egész környezetére, nem is tudja/akarja egy ingyen hétvége alatt megtanulni a játékot, stb:) Ezért kerül sokszor egyenlőségjel a "kezdő" és a "full retardált" fogalmak közé. Engem egyébként instant felb..sz amikor ez történik (pláne mikor velem), csak hát az a helyzet hogy sokszor nem alaptalan. Régen próbáltam segíteni a nooboknak emlékezve arra milyen jól jött nekem, ha segített valaki fikázás helyett. Aztán nem egyszer beszólás lett a jutalmam, az esetek 80%-ában kiderült a gyerekről hogy ostoba és/vagy s..ggfej. Szóval, leszoktam arról hogy segítsek ha nem kérik...

szerk. várjunk, tegnap már volt EU-ban ingyen játék vagy csak mától? mert ha utóbbi, akkor tegyük fentit mind zárójelbe :D

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#86050) Plata válasza fonok87 (#86049) üzenetére


Plata
félisten

Hát én nem álltam le velük vitatkozni,csak meg kérdeztem hogy miért bőrben tankol,vagy miért 60-as cuccban tankol 72-es szinten.
Iszonyúan nehéz hílelni egy tankot aki még a széltől is padlót fog.
A dk megsértődött és szerinte én vagyok a noob amiért szóltam hogy 72-es szinten 60-as cuccban van,fontosabb dologra kell neki a gold. :W
Paladin egy szót sem szót csak lelépett.
De volt amikor én léptem le mert sok volt hogy a tank egy nulla.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.