Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Wolverine válasza whitezo88 (#48996) üzenetére


Wolverine
félisten

A telepítéskor kaptál egy restore kódot az apphoz, amit megnézhetsz benne később is. Ha ezt felírod, akkor egy újratelepítés után ezt a kódot megadva az appban visszakapod a régi Authenticatorodat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49002) birno válasza LógaGéza (#48999) üzenetére


birno
addikt

Scriptet hasznalsz belogolashoz? What? :)
Amugy erdemes inkabb egy hosszabb jelszot, akar egy mondatot valasztani, mint egy 20 karakteres randomot, amit nehez megjegyezni, biztonsagosabb lesz, de konnyebb megjegyezni.
A himnusz elso versszaka megteszi. :D

(#49003) tPedro_ válasza birno (#49002) üzenetére


tPedro_
őstag

Arra a scriptre en is kivancsi lennek.
Nekem amugy kozepes jelszo es authenticator. Ennyi is megteszi. :))

(#49004) hemaka válasza whitezo88 (#48996) üzenetére


hemaka
nagyúr

iOS backuppal visszarakja és ennyi, minden a régiben marad.

(#49005) Bencus88


Bencus88
nagyúr

15K aranyért vettem. Szerintetek megérte?

(#49006) whitezo88 válasza Bencus88 (#49005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

attól függ. ha 16 ezred volt, nem. ha 120 ezred, igen :D

nekem pl csak 13 ezrem van most.

[ Szerkesztve ]

(#49007) Bencus88 válasza whitezo88 (#49006) üzenetére


Bencus88
nagyúr

23k-m volt, de én nagyon mount őrült vagyok másra nem is költok csak kavicsok meg encsa még. Amúgy ezt hozzá számolja a mountokhoz? Ma kiszedtem a piros dinot is a thunderes szigeten de azt hiszem azt se számolta. Lehet Bug nem értem :S

(#49008) Wolverine válasza Bencus88 (#49007) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden mountot számol, amit megszereztél és megtanultál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49009) Bencus88 válasza Wolverine (#49008) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi mester! Akkor valami Bug van ugy rémlik mintha lett volna ilyen korábban is. Na majd be loggokok aztán ra nézek ujra

(#49010) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Arra gondoltam, hogy visszamegyek játszani így két év után és úgy gondoltam hogy 0-ról húzok egy karaktert. Allis karaktert hol érdemes kezdeni ha raidelnék is? Nem fontos, hogy tele legyen magyarokkal.

(#49011) Healbacsi válasza Faith (#49010) üzenetére


Healbacsi
őstag

Outland.

(#49012) tskó válasza LógaGéza (#48999) üzenetére


tskó
tag

Mivel az account-okat akkor is feltörik ha autheticator van raja gyakorlatilag szerver oldalról, csinálhatsz akármit.

(#49013) LógaGéza válasza birno (#49002) üzenetére


LógaGéza
addikt

Egy szimpla AutoIt script, nem nagy valami, most melóban vagyok, de ha hazaérek bemásolom.

tskó
Nekem még sose volt gondom ezzel - és ez elég nekem.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49014) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mikor nyílik a 3. SoO szárny LFR-nek? (flexben elérhető? vagy még senkinek? hirtelen nem tudom)

amúgy ez elég csinos kiadvány: [link]

azt is most olvasom, hogy 2015 decemberére várható a WoW film is :C azt lehet tudni, miről szól? off szál, vagy lore közeli? Egy I. vagy II. háborús (inkább előbbi) film nagyon bejövős lenne. Bár az lehet túl rétegfilm lenne, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#49015) LógaGéza válasza whitezo88 (#49014) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha jól tudom, akkor jövő héten nyílik (2 hetente nyílnak új szárnyak).
A film pedig úgy olvastam, hogy a Warcraft II és III körül fog játszódni, tehát Medhiv, Anduin Lothar - de talán még Arthas is beleférhet majd.
De addig még van több mint két év, lehet akkorra már WoW se lesz ;]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49016) gabranek


gabranek
aktív tag

Srácok! A battle petes questeket kiszedték? Csak a pvp-set tudnám felvennei :F
Hol találok valami leírást a petek szintezéséhez, 1-25-ig leggyorsabban?

田中れいな

(#49017) tPedro_ válasza whitezo88 (#49014) üzenetére


tPedro_
őstag

Flex-ben ma nyilt a 3. szarny, LFR-ben jovo heten.

@tskó: Szerver oldalrol torik fel az accot? lol?

[ Szerkesztve ]

(#49018) parandroid válasza tPedro_ (#49017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt már egyszer végighallgattuk, hogy a gamemasterek lopják a regeket, ne etesd, mert elmeséli még egyszer.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49019) LógaGéza válasza LógaGéza (#49013) üzenetére


LógaGéza
addikt

Úgy látszik nem szabad elkiabálni a dolgot, hazaérve ma már nem tudtam bejelentkezni az akkommal :D
Pedig melóból - LogmeIn-el ment...
Mennyi idő amíg végeznek a Account Recoveryvel?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49020) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tudtam én, hogy valami turpisság van a dologban. 5 ezer Ft-os mountot nem osztogatnak csak 15K aranyért. Beléptem ma a játékba és leszállított a mountról és ezt írta: unlearned mount. Ez valami ideiglenes volt és rábasztam? Szép tanuló pénz volt akkor.

(#49021) Healbacsi válasza Bencus88 (#49020) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igy van.. kartyaval fizettek, majd charge back-eltek a penzt. igy a mount is oda.. Szimpla atbaszas. Ilyenkor azt tudod csinalni, hogy reportalod azt akitol vetted, ha meg emlekszel a nevere.

(#49022) Bencus88 válasza Healbacsi (#49021) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor ezt buktam. Annyira már nem rémlik a neve valami 5 karakter volt úgy emlékszem jklo nem tudom passz. Akkor megvolt a tanuló pénz.

(#49023) parandroid válasza Bencus88 (#49022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A névből kiindulva ez valami eldobható reg lesz, gondolom azóta már kuka is lett, csináltak belőle másikat, a gold meg már régen valami goldfarmernél van és árulják rendes pénzért. Remélem, megtanultad a leckét...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49024) lakisoft


lakisoft
veterán

Nektek nincs login problémátok? Egyszerűen nem enged be a játékba.

(#49025) parandroid válasza lakisoft (#49024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanez. Kidobott, és utána nem engedett vissza. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49026) lakisoft válasza parandroid (#49025) üzenetére


lakisoft
veterán

Ír valamit de olyan gyorsan eltűnik hogy nincs időm elolvasni :-)

(#49027) LógaGéza válasza parandroid (#49025) üzenetére


LógaGéza
addikt

Simán csak Connecting-ig jut el, és sehova tovább?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49028) lakisoft válasza LógaGéza (#49027) üzenetére


lakisoft
veterán

Nálam is és ott ír valamit és DC.

(#49029) #81999360


#81999360
törölt tag

(#49030) kenwood válasza lakisoft (#49028) üzenetére


kenwood
veterán

ha nem digikabeles vagy,akkor szar a loginszerver,mert nalam sem megy.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49031) lakisoft válasza kenwood (#49030) üzenetére


lakisoft
veterán

digis vagyok és nem szar a netem. :R

(#49032) kenwood válasza lakisoft (#49031) üzenetére


kenwood
veterán

nekem se,de olvasgattam es altalaBAn a szolgaltato es a blizz kozott kapcsolat hibaja okozza ezt.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49033) parandroid válasza kenwood (#49032) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, ez jelent-e valamit, de én két országgal arrébb netezek, az adott ország egyik legnagyobb adsl-hálózatán, úgyhogy kár keresgélni, hogy melyik szolgáltatóval van a gond, szerintem kb mindegyikkel, és ezek alapján gyanítom, hogy inkább a Blizzard oldalán lesz a hiba. Nem mintha számítana, csak elkerülendő az összeesküvéselméletek nagyüzemi gyártását.

Lógagéza: Igen, Connecting ablak megjelenik, elvan egy darabig, majd jön a Disconnected from server üzenet.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49034) Bencus88 válasza parandroid (#49023) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Meg persze. Nem gondoltam volna, hogy a meglévő betanult mountot is el lehet venni. Tudtam, hogy túl olcsó, rá fizettem sajnos.

(#49035) birno


birno
addikt

Mar megy, de tipikus, TN fullon van, nagyon hamar tudomast szereztek rola, hogy megjavult. :D

(#49036) dilipok válasza tPedro_ (#49017) üzenetére


dilipok
veterán

o tudja, hogy a szerver oldalrol torik fel :U es ez meg nem is a legnagyobb "bolcsesseg" volt, amit itt hallottunk ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49037) Arnold2 válasza dilipok (#49036) üzenetére


Arnold2
őstag

(#49038) birno


birno
addikt

Timeless Isle-n van olyan rare a ship-en kivul amibol 1000 koruli coin esik?
Meg szerintetek LFR-be mennyire gaz bemenni tankkent 0 taktikai ismeretekkel(dps-kent persze mar voltam)?

(#49039) whitezo88 válasza birno (#49038) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Középen van egy kőóriás, az most 1400-at dobott.

LFRben meg tankként kb semmi dolgod nincs csak néha átvenni a tankolást ha válogatni kell.

(#49040) Wolverine válasza birno (#49038) üzenetére


Wolverine
félisten

Evermaw (a bálna) is sokat dob emlékeim szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49041) tskó válasza tPedro_ (#49017) üzenetére


tskó
tag

Szerinted miért zárnak ki egész ip tartományokat szinte minden hónapban, és csak annyi van a login képernyőn, hogy bizonyos területről belépési gondok vannak, de nem tudják mi okozza gondot és dolgoznak rajta... Pedig az internet már csak olyan, ha elvágsz egy "drótot" megy a másikon... Igaz egyszer bejelentették, hogy az amerikai előfizetők hitelkártya adatait ellopták a szerverükről, de a világ többi része biztonságban van. Hogyne. Aztán szépen belépnek romániából az account-odra úgy, hogy nem lesz locked, nekem meg attól is locked lesz ha belépek mobilról a mobil armory-ba.

(#49042) tskó válasza Bencus88 (#49022) üzenetére


tskó
tag

Irsz a gm-nek és visszakapod a gold-ot, lopott/fedezet nélküli kártyával vették a kódot örülj, hogy nem kaptál tempban-t. Legközelebb rakd be a void storage-ba, igaz lovat nem lehet de pl a store-os transmog sisakokkal működik. Akkor is elveszik, de mégis megmarad eddig terjed a blizzard iq azt már nem nézi meg a script. :DD

llletve egy item restoration-t megpróbálhatsz a bnet-en, a sisakokkal az is működött miután elvették... bár a mount-ot megtanultad..

Egyébként ne sajnáld az egy ocsmány mount és meg se dolgoztál érte.

(#49043) Bencus88 válasza tskó (#49042) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

ment egy pü

[ Szerkesztve ]

(#49044) birno válasza whitezo88 (#49039) üzenetére


birno
addikt

Koszi, Golganarr-ra gondolsz feltetelezem.
LFR-el akkor meg lehet beprobalkozom, en is ilyesmit lattam, max a 2. szarnyba lehet bonyolultabb, pl. a shamanos bosson, ott azert gondolom nem mindegy, hogy mikor merre huzod a bosst, meg max Norushen.

Btw, tegnap mentem eloszor druiddal LFR-be, feral dps-kent, hat basszus, most tunt fel mennyire nem egyszeru figyelni a dotokra, buffokra stb, dungeonbe ez nem eszreveheto szerintem, felraktam a Droodfocust, de utana meg a fightbol nem lattam semmit, mert folyton azon nezegettem, hogy allnak a dotok, meg energy, meg combo pointok, volt, hogy azt se vettem eszre, hogy valamibol ki kellene allni, pedig ezekre nagyon megszoktam probalni odafigyelni.
Kemeny ez a class. :)

(#49045) Khelben válasza birno (#49044) üzenetére


Khelben
nagyúr

feral dps inkább questelni meg pvp-re való. Instában/raidben sosem tudtam vele normális eredményt elérni.

(#49046) tPedro_ válasza tskó (#49042) üzenetére


tPedro_
őstag

Nem fogja visszakapni a goldot, mivel olyan itemet vett, amit alapbol nem lehetne goldert.

Illetve ha visszakapja, akkor szoljatok nekem is, mert par hete megvolt itt is a tanulopenz, igaz kicsit tobb goldom ment ra, de eddig nem ismertem ezt a bankkartyas trukkot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49047) birno válasza Khelben (#49045) üzenetére


birno
addikt

Kiprobalnam balance-ot is, de nincs hozza gear, egy szal se, nem tudom honnan kaparjak most elo gyorsba, mert szigeten 70%-ba plate meg mail esik, s csak 30-ba leather meg cloth, eleg vicc, ertem en hogy random, de ennyire, hetek ota...

(#49048) LógaGéza válasza birno (#49047) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ne tudd meg mennyi cloth cuccom van, jóval több mint többi - legjobb az egészben, hogy egyetlen clothot használó karakterem sincs...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49049) birno válasza LógaGéza (#49048) üzenetére


birno
addikt

lol, add nekem. :D

(#49050) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ezt a választ kaptam:

Hi there,

Thank you for your ticket, I'm sorry that I could not speak to you while you were online but I hope this message answers the question you sent us about the Armored Bloodwing you bought in-game.

I'm really sorry to hear that you lost your gold in a trade for the Mount and we will investigate the matter and take the appropriate action against the person who you traded, alongside removing any gold or items that you traded to them. However you should be aware that buying anything from our store (Gamecard, Pet, Mount or anything else) or a Trading Card Code is something we do NOT allow in World of Warcraft.

In these cases we sadly cannot refund any money or items you lost as you should only be buying official Items from our Online Store or verified Retail Stockist... not from some random player in-game for gold. These people are usually hackers who have obtained the codes illegally.

While we do realize not everyone wants to spend real money on our codes for various reasons this is just how it works; Real Money pays for things like this... not gold. If codes are being offered for gold or items then it is not legal and should be reported to us via the right-click "Report Player" feature we put into the game.

I hope this has explained everything you needed to know about buying our Official Items. If you see people advertising Store Items or other codes in-game please report them to us using the method I said above and we will then take the appropriate actions.

Ha elküldöm nekik a kódot amivel beváltottam a mountot már az sem segít igaz?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.