Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Wolverine válasza samfishR (#21949) üzenetére


Wolverine
félisten

1. pl. OmniCC
2. pl. Yatba

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21952) LucifeI2 válasza Cathfaern (#21948) üzenetére


LucifeI2
őstag

Lehet, hogy szarul tolja, vagy nincs valami jó gearje. Nem nagyon néztem, két sp van a guildben, de mindig a dps lista végén vannak, úgy gondoltam azért mert sp az support class és nem sok dpst tudnak kipréselni magukból.

Itt egy WWS Patchwerkről. De ha megnézed, a legtöbb bosson ott van az utolsó hely környékén.

(#21953) sasa311


sasa311
veterán

http://wowwebstats.com/dohauyct2vpnu?s=1-45565

Lol ez mi?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21954) steveetm válasza sasa311 (#21953) üzenetére


steveetm
őstag

törtszerver:D
Üdv.: steveetm

(#21955) whitezo88 válasza LucifeI2 (#21952) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nálunk Acoma végig elöl van, jól nyomja.

(#21956) nierthen válasza whitezo88 (#21955) üzenetére


nierthen
tag

77-es szinten 900-950-es dpst produkálok, questrewardokból összeálló gearrel, nulla enchantal, egy két instás lootal. ahogy néztem atlast, ennél instadroppokkal egy bő százzal magasabb dps-em minimum lehetne. amitől gondolom még jobb lehetne a dpsem, az a hitem növelése lenne, de a rewardokról ez valahogy lemarad. több haste-s cuccom van, mint hites.

a BC-s időkhöz képest viszont mindenképpen elégedett vagyok.

ja, és még a reputation rewardok között is ott van jó pár 78-tól használható ajándék, amit még nem váltottam ki, lévén, hogy nem vettem a fáradtságot, hogy megkeressem a frakciók quartermastereit ;)

Nierthen#2767

(#21957) capafog23


capafog23
őstag

Nekemis elég sokáig tölt be dalaran, ha ott logoltam ki, mondjuk 20 sec.
Mit kéne lejjebb venni hogy gyorsabb legyen?

Van olyan addon amitól egy picit jobban ki lehet zoomolni?

(#21958) whitezo88 válasza capafog23 (#21957) üzenetére


whitezo88
nagyúr

zoomhoz:

/console maxcameradistance "szám"
pl. 5

(#21959) capafog23 válasza whitezo88 (#21958) üzenetére


capafog23
őstag

Nem jó, legalábbis nekem, simán saybe becopyztam, utána egy számot, de nem történt semmi.

(#21960) -conrad- válasza capafog23 (#21959) üzenetére


-conrad-
addikt

Mert nem az a parancs, hanem ez:
/console cameraDistanceMaxFactor 5
Az 5 a legnagyobb amit lehet használni.

(#21961) -conrad- válasza sasa311 (#21887) üzenetére


-conrad-
addikt

"Én 75-ig szinteztem a druidomat egyenlőre BOOMkinként"
Beköplek, hogy wowozol és nem a lockkal :)

(#21962) sasa311 válasza -conrad- (#21961) üzenetére


sasa311
veterán

ó mikor vót az már ;] Megjelenés utáni első 2 hétben.

Azóta már csak trollkodni járok :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21963) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este 25 fős Obsidian Sanctum elsőre lement. Először voltam ott, jó móka volt :)

Where do you want to go today?

(#21964) kovsol válasza pachito (#21934) üzenetére


kovsol
titán

naxxban csak ha már öltél bosst akkor leszel saved
és minden szerdán kezdődik tiszta lappal újra az insta addig aki ott volt mentéses lesz
lehet folytani bármikor azt a mentést és nem kell totál ugyan annak a csapatnak lennie, de olyan nem lehet, hogy két külön mentésből egy raidet csinálsz

May the Force be with you!

(#21965) -conrad-


-conrad-
addikt

Tudom, hogy rugónak szintezni combat talent + sword a legjobb, de daggerrel mennyire gáz? Olyan 50-80 között gondolom... (vennék ki kettő BoA daggert neki)

[ Szerkesztve ]

(#21966) Ribi válasza nierthen (#21956) üzenetére


Ribi
nagyúr

78-on érdemes felkeresni AH-t 2-300G-vel.
Szinte minden kasztnak van csomó 78-as kék boe-s cucca olyan 20-30-aranyért.
Azokból egy elég jó alap geart ossze lehet szedni viszonylag olcsón.
Ha van sok pénzed akkor majd csak 80-on pár craftolható cucc, majd jöhetnek a HC-k.
Viszont ami nagyon sokat számít az a megfelelő talent.
Nagyon nagy difi van dps-ben a szintezős és max dps között.

(#21967) szilchi válasza -conrad- (#21965) üzenetére


szilchi
őstag

Saját tapasztalat,hogy eléggé az sajnos.Úgy jó azért néha,ha benyomsz egy crit ambusht és majdenem megfelezed a mob HP-ját.De utánna több ütés kell tőrrel,mert kissebb a white dmg meg a többi is.Meg a combat buildnek van a legjobb energy regen-je.A többié eléggé tré.És ha nincs energy..de ezt te is tudod.Ha közben BG-zel is akkor esetleg,de csak PVE-hez inkább ne.Én most 80-on is néha szenvedek questeknél a dagger buildel,Elötte combattal AOE farmoltam (kicsit durva megfogalmazás rugónál:) ) a mobokat.Most meg eggyesével húzom őket,mert másképp nem nagyon menne.Mondjuk csak a mutilate-el néztem pve-t,full Assasin-al nem.De az meg szvsz inkább PVP build.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21968) nierthen válasza Ribi (#21966) üzenetére


nierthen
tag

deep shadow talenten vagyok, pluz a "kötelező" disc ág. 80-on, raidre max 10 pont fog átkerülni a treat csökkentése érdekében ahogy néztem, plusz a shadow ág legteteje módosul. de szerintem fogok nyolcvanon jönni a kérdéseimmel, ha elakadok

köszi

Nierthen#2767

(#21969) Arnold2 válasza Ribi (#21966) üzenetére


Arnold2
őstag

Van egy lockom és valami hasonlót szerettem volna kérdezni.
Igazából a kérdés az az lenne, hogy hogyan tudnám magamból a legtöbb DPS-t kipréselni?
Találtam egy lockokkal foglalkozó oldalon egy ilyen talentet. Ők azt mondják rá, hogy eddig ezzel tudnak a lockok magukból a legtöbb DPS-t kipréselni. Ez mennyire igaz?

Valamint én felépítettem magamnak egy saját talentet. Nem azt mondom hogy a legjobb, de számomra használható lvl-ingre (per pill 70 vagyok).
Ezzel a talentommal mennyire lehetek ütős maaajd a HC instákban? Vagy ahogy megvan a 80 és egy viszonylag jobb felszerelés, akkor respec az fentebb említett talentre?
Mit gondoltok? Mi a véleményetek?

(#21970) Arnold2 válasza Arnold2 (#21969) üzenetére


Arnold2
őstag

Banyek kimaradt az első talent amit javasoltak.
Na szóval erről lenne szó, hogy ez tolja ki a max DPS-t egy lockból: [link]

(#21971) Ribi válasza Arnold2 (#21969) üzenetére


Ribi
nagyúr

Haat én fejlődésre nem szivesen adnék tanácsot, mert én sem fejlődtem valami gyorsan.
Mire én mentem, hogy minden mobot le tudjak verni egyedul is.
Vagyis a felguardot maxra tuningoltam. Minden sebzes csokkentest es gyogyitast kiraktam. Így 3 fős csoport questeket meg lehetett csinalni. Viszont ezzel csokken a normal mobok ölésének gyorsasága. Van akinek jobban fekszik az afli, van akinek a destro.
Elitistjerks-en van fent afli, demon és destro talent is néhány, kommentekkel és utána leírva a javasolt glypthekkel, spellekkel ... mindennel. Sok okos dolog van leírva az 1 hsz-ben.

Sokan hasznáják a 31/40 talentet. Aflinál állandóan felborul a spell cycle.

[ Szerkesztve ]

(#21972) sasa311 válasza -conrad- (#21965) üzenetére


sasa311
veterán

Én lolstepen szinteztem a rugómat.

58ig szenvedtem a combat ággal. Szó szerint szopás volt. A velem egyszintű mobok 2 csillió yardról megláttak, a nagyobbakról nem is beszélve. Lassú volt vele ölni és sok bandage fogyott.

Aztán 58-on tele lett vele a tököm és gondoltam kipróbálom a hemo talentet. Hát összehasonlíthatatlan! A több szinten nagyobb mobok mellett is simán elmész (questeknél nem utolsó dolog!) Meghalni nem lehet vele (dupla vanish, dupla evasion, cheat death) és a dmg-e is nagyobb, mert nem kell hozzá annyi hit rating. Kombó pontod meg van szarásig ( 20 sec CD van a premen minden 2. mobra elnyomhatod +2 CP, honor among thieves bugos, akkor is ad +CPt hogyha TE crittelsz sárga attackal, stb, nyitásra 3 CP, stb) ellentétbe a kombattal, ahol azt várod, hogy vagy proccol az offhand energy vagy nem....

Rakd ki valami ilyesmit 60 környékére és utána ami szimpatikus. Hogyha fistel / kardal mész, akkor nyomd a combat ágon DWS - precision - 5% critet. Hogyha daggerrel akarsz bohóckodni akkor meg assán a remorless attack és subon az imp. ambush. Gyk. lesz egy 100% crit ambushod ha folyamatosan hentelsz.

Illetve én PVPben nagyon sokat csináltam, hogy ugyan fist wep-el toltam, de MHba be a gladi dagger, ambush + backstab (mondjuk ehhez kell a + energy PVP setből vagy thistle tea) és utána visszaváltani MH fistre kidney alatt.

Ja és PVP-be se leszel tök elveszett szintezés közbe, ezzel a talentel 4-5 szintel magasabbak elől is lazán lelépsz, sőt, ha counter class (lock ;] ) akkor még sanszos is!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21973) szilchi válasza sasa311 (#21972) üzenetére


szilchi
őstag

Nemtom,nekem a combat sosem volt opás.Még 3-4 egyszintü mob se volt gond,blade flurry+adrenalin rush aztán hullotak mint a legyek.Esetleg még egy evasion és szinte alig sebződtem.Főleg a sword speci volt jó a maraudonos Trash blade-el.Ugye a Trash blade adott esélyt extra attack-ra,meg a sword spec is.Na aztán ha mindkettő proccolt....Na meg a killing spree :K .De ugye kinek mi jön be.Assasin se tűnik rossznak a leírás alapján,de mint írtam azt nem néztem mert anno itt is meg máshol is mindenki combatot mondott.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21974) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha szartán lowra veszem spell detailt, valóban sokkal láthatóbb lesza void zone? múltkor olyan szar volt, sose lehetett észrevenni mert a camera maxon van, és a talaj is piros ha meg van mellettem add pláne. vagy 4-5x bekaptam a sebzést és legalább 1x bele is haltam, pedig nem szokásom ilyeneket beszopni.
ma 3 addos try este lesz elvileg, szal nem kéne elcseszni.

(#21975) m4rc!


m4rc!
őstag

Miért van az, h állandóan a horda nyer bg-n?

We are analog players in a digital world

(#21976) steveetm válasza m4rc! (#21975) üzenetére


steveetm
őstag

Azért, mert mindig az ally nyer.
Üdv.: steveetm

(#21977) szilchi


szilchi
őstag

Nálunk is majdnem mindig ally.Nem is emlékszem,mikor volt utoljára hordáé Wintergrasp :)

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21978) whitezo88 válasza steveetm (#21976) üzenetére


whitezo88
nagyúr

qft :)
múltkor Brotee (Deus Ex) kicsit játszott egy srác druidával a guildból és ekkor mondta ő is, h alli oldalon ugyanez megy, hogy szerintük meg a horda nyer mindig és mi is panaszkodunk hogy mindig az ally.

(#21979) Arnold2 válasza szilchi (#21977) üzenetére


Arnold2
őstag

steveetm és szilchi melyk szerveren is vagytok? Mert a The Maelstrom-on pont fordítva vagyon.

(#21980) szilchi válasza Arnold2 (#21979) üzenetére


szilchi
őstag

shadowsong

yeah..ismét két wintergrasp mark of honor :D .Meglessük lesz e group archavonhoz.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21981) steveetm válasza Arnold2 (#21979) üzenetére


steveetm
őstag

Az én hszem csak és kizárólag azzal a hsz-el együtt értelmezendő, amire válaszoltam.
Üdv.: steveetm

(#21982) m4rc!


m4rc!
őstag

Én konkrétan a 39-es WSG-re gondolok... Egyébként nem értem miért írjátok, h ezen a szerón így-úgy, mikor össze vannak "kapcsolva".
És tényleg ma is nyomtam vagy 5 mentet és Horde wins :(

We are analog players in a digital world

(#21983) !player!


!player!
aktív tag

Nagyon szívesen szeretnék még egy 50 whine postot olvasni azért hogy amelyik Bg-n benn vagy miért kapsz ki mindig.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21984) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre lement Sartharion 3-addal. :C A sok trynak meglett a gyümölcse és tényleg a lényeg többnyire azon van, hogy ne dögöljenek bele a falba meg a void zoneba a playerek.:)

(#21985) japeen_hun válasza Arnold2 (#21979) üzenetére


japeen_hun
tag

Régebben Maelstormon ally vitte mindig az av-t, a többit meg a horda. Ezért tudtam kiszedni az ingyenepicet gyorsan :) Most meg már nem járok bg-be, vagy csak premade-vel.

Nem gondoltam volna hogy van más magyar is ezen a szerveren mint én és irl ismerőseim.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#21986) (Kolombusz) válasza japeen_hun (#21985) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Twisting netheren én is ezt figyeltem meg.
AV az allié, minden más a hordáé.

(#21987) whitezo88 válasza SzlobiG (#21984) üzenetére


whitezo88
nagyúr

gz látom tryoljátok jó ideje. mi még nagymamis tempót tolunk, 2 addost is csak 1 hete nyomtuk le, igaz elég hamar, 3 addosnak is kb ez a 3. estéje.
remélem Ulduarban bekeményítünk mi is a tempóval.

(#21988) SzlobiG válasza whitezo88 (#21987) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, igen az utóbbi napokba elment egy kis gold a javításokra, de nem sajnáltam rá.:)
Meg lesz az nektek is. :K

(#21989) !player! válasza SzlobiG (#21988) üzenetére


!player!
aktív tag

Én első kill napján kb 200g-t költöttem csak javításra :(

Más: Prospectingel melyik ore-t éri meg leginkább szétszedni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21990) steveetm válasza !player! (#21989) üzenetére


steveetm
őstag

Ártól függ, de mivel sok választás úgy sincs, én látatlanban azt mondom hogy saronite. Patch után pedig cobalt ára imho esni fog, szóval lehet az is alternatíva lesz.

Más:
[link] készülök patch-re^^

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21991) Arnold2 válasza japeen_hun (#21985) üzenetére


Arnold2
őstag

Én is azért mentem oda, mert volt pár ismerős/barát aki már ott játszott egy ideje. Mondták hogy menjek oda, és ha tudnak segítenek. Odamentem megcsináltam a lockomat és azóta is ott vagyok.
De szó volt a fentebb említett ismerősökkel arról hogy lehet hogy átmegyünk a Ragnára, mert kaptunk egy jó guild ajánlatot. Meglátom még, de már így is úgy is tele van a hócipőm a gankeléssel, szóval számomra megfontolandó.
Amúgy valóban AV-ban inkább az ally volt a dominánsabb, minden másban pedig a horda volt a nyerőbb.

Ha gondolod vegyél fel Friend-nek. A lockom neve Dugó. Bár csak olyan február elején töltöm fel az accot, mivel még vizsgázgatok.

[ Szerkesztve ]

(#21992) Wolverine


Wolverine
félisten

A WoW Insider szerint holnap patch.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21993) nierthen válasza Wolverine (#21992) üzenetére


nierthen
tag

wolverine privibe elküldenéd a note-ot, mert nem érem innen el. köszi, bocs, hogy dolgoztatlak.

Nierthen#2767

(#21994) -conrad- válasza sasa311 (#21972) üzenetére


-conrad-
addikt

Hmm, kipróbáltam este és tényleg jobban bejön mint a combat, sokkal gyorsabb mobozni vele. :) :R Bemakróztam a premed-et és elég lol minden mobnál egy cheap shottal 5 combo ponttal nyitni. :)

(#21995) Junkie


Junkie
aktív tag

Na végre lett egy kis zsé ah-ból és gondoltam felülbírálom a gemezésemet, ehhez kellenének ötletek ki mit rakna a [helyemben] remélem jól linkeltem a karit.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#21996) Ribi válasza Junkie (#21995) üzenetére


Ribi
nagyúr

Miért pont staminas koveket raktal be ?
marmint az ap+stam.
Stam dps-nek sosem kell. Bar nemtom hunternek ad-e valamit de nemhiszem.

(#21997) Junkie válasza Ribi (#21996) üzenetére


Junkie
aktív tag

Hp-n kívül nem ad semmit:) Pont azér akarom most újragemelni mer jc ismerőstől ajándékba kapott kövekkel gemeltem főképp :B Most meg van rá gold és ezért várok ötleteket melyik ami maradhat, melyik helyett ki mit gondolna.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#21998) Ribi válasza Junkie (#21997) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ja jó.
Szövegértésem perpill 0 :R

(#21999) nak0n


nak0n
aktív tag

Az a kérdésem, hogy 25ös Sapphironra elég-e a frost res cipő+öv, beléjük +4 all res kavicsok, +mage armor, +pala aura, ami így együtt 361 frost rez?

(#22000) arpi6k válasza nak0n (#21999) üzenetére


arpi6k
addikt

Mi nem használunk semmiféle frost res geart. Még totemet és aurát sem.

Intel & ATI

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.