Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) animatrix11


animatrix11
őstag

lockomnak veszek dual talentet pvpre

[link]

ezt hoztam ki, valaki kössön bele ha valami nem jó, ha meg jó helyeseljen :R

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#25002) FefeeX


FefeeX
veterán

ez a maxdps szar, kb feleannyi dps-t tolok azzal a rotával amit ajánl, ahhoz képest amit magamtól fejlesztettem...

(#25003) Wolverine válasza FefeeX (#25002) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáld a Rawrt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25004) Túrin


Túrin
tag

Nemtom, hogy ki látogat oldalakat, de Algalon the Observer Érdees fightnak igérkezik :D... a Heti 1 óra Tryolás meg vicces :D :N

Túrin Turambar

(#25005) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez azz kezdődik a laggfest ulduar játszhatatlan. :W

(#25006) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Eltünt a ma ismét bekalibrált tálentfám , és egy pontom sincs amit szétoszthatnék;)
Erre tud valaki valami info?
:O :O :O :O :O :O

(#25007) Wolverine válasza mistyc0 (#25006) üzenetére


Wolverine
félisten

Relog és elvileg rendbe kell jönnie.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25008) Nimda válasza mistyc0 (#25006) üzenetére


Nimda
addikt

Még mindig bugos.Nálam az egyik karim szintlépésénél tünt el,pedig még a dual sincs megvéve.A képességek megmaradtak,csak éppen nincs meg a beállitott talent...

(#25009) Guargumi válasza robyroby (#24989) üzenetére


Guargumi
tag

A dps circle re vagy kiváncsi?
Bloodthirst - WW, ha bejön az instant Slam, akkor Slam, Heroic Strike folyamatosan

de most az Arms valamivel jobb:)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#25010) szilchi


szilchi
őstag

Hmm..láttam AH-ban néhány alacsony szintü (lvl 20-25) kétkezes kardot,superior-t,ami + defens ratinget ad.Ezt tulajdonképpen kiknek szánták?A retri paladinomnak akartam,mert jó a dps értéke meg kék kard létére 5 gold.Viszont plusz statnak defense rating :F ..ha létezne ilyen szintü DK,akkor annak jó tankolni.De rajta kívül senki nem tankol kétkezessel.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#25011) ciao


ciao
senior tag

tegnap a warriorommal 12 talentponttal kevesebbet tudtam elosztani, relogoltam kaptam még 7-et, de a maradék 5-öt nem kaptam meg többszöri relog után sem, nincs dual talentem, elmentem a warrior trainerhez, retalent és utánna kaptam meg az összeset, fasza ez az "ingyen" retalent :(((, pappal dual talent semmi baj nem volt

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#25012) Viktor77 válasza szilchi (#25010) üzenetére


Viktor77
titán

Azzal tisztában vagy, hogy ezek az itemek bizonyos prefix-ek (előtag) és suffix-ek (utótag) alapján véletlenszerűen generálódnak? Pont mint a Diablóban annó. Nem találtak ki minden egyes cuccot a dizájnerek, csak bedobták a jelzőket, és ráeresztették a programot. Persze bizonyos kombinációk le vannak tiltva, de kétkezes fegyókról a defense épp nincs, ezekszerint.
Senkinek nem szánták a cuccot, ezt dobta ki a véletlenszám generátor.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25013) robyroby válasza Guargumi (#25009) üzenetére


robyroby
tag

köszönöm :R NAGYON SOKAT SEGÍTETTÉL!!! neked mekkora szokott lenni a DPS-ed? tudom sok mindentől függ 1500-2500? instant Slam aktív azt honnan lehet tudni látni :F

(#25014) laci666


laci666
senior tag

Hi! :)
Nem tud valaki olyan helyet ahonnan elég könnyen lehet Cenarion Expedition reput szedni. :F

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#25015) Viktor77 válasza laci666 (#25014) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Go Steamvault, gyilok, és Armaments-eket leadni. Ennél gyorsabb nincs.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25016) FefeeX válasza Viktor77 (#25012) üzenetére


FefeeX
veterán

azért kékeknél elég ritka a random enchancement... Emellett ha már 80on nincs 2h def ratinggel, akkor letilthatták volna 25-ön is... :) A legjobb kombináció egyébként a cloth+strength+def rating lenne... ^^

(#25017) FefeeX válasza laci666 (#25014) üzenetére


FefeeX
veterán

80-on? Leggyorsabb, ha van egy klánod, és lementek naponta az összes HC-ba, 40 perc ca. az összes együtt és az ca.7k repu naponta (plusz armamentek) (ilyenkor azért jobb a baráti guild)

[ Szerkesztve ]

(#25018) Viktor77 válasza FefeeX (#25016) üzenetére


Viktor77
titán

Superiort írt, ami pedig zöld. Én is ezekre gondoltam.

Mellesleg, hogyne lenne 2h def-el? [link], nézd meg az "of the Champion" suffix-et.

MOD: Ja, elírta, a kék az rare, a zöld superior.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25019) FefeeX válasza Viktor77 (#25018) üzenetére


FefeeX
veterán

nem mertem erre rákérdezni, mert ugye a másik mondatban ott volt h kék cucc 5g-ért... Azt hittem már én emléxem rosszul, és nem csak rare-nek hívják a kéket... (a zöldet hívják még uncommon-nak is nem?)

80-on a komoly cuccokra gondoltam, nem a zöldekre... :)

[ Szerkesztve ]

(#25020) laci666 válasza Viktor77 (#25015) üzenetére


laci666
senior tag

Köszi:)
Egy receptet akarok venni és ahhoz kell a CE repü majd megpróbálok emberkét keríteni mert egyedül kevés lennék oda.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#25021) laci666 válasza FefeeX (#25017) üzenetére


laci666
senior tag

Még csak 71-en vagyok szóval kerítek pár ismerőst és akkor lemegyünk.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#25022) FefeeX válasza laci666 (#25021) üzenetére


FefeeX
veterán

70-72-eseket viszek én is, tank vagyok 80as hiler segédlettel, így gyakorlatilag HC-n is pite az összes cenarion insta... :)

(#25023) FefeeX válasza Wolverine (#24856) üzenetére


FefeeX
veterán

én pl nem kaptam meg azt az ingyen napot, ma lehuzták a kártyám... Szóval már írtam is be nekik...

(#25024) robyroby válasza FefeeX (#25022) üzenetére


robyroby
tag

neked megy a northrendes HC is? nekem nem igazán megy a HC 500as def-el:(

[ Szerkesztve ]

(#25025) Viktor77 válasza FefeeX (#25023) üzenetére


Viktor77
titán

A bejelentéstől számítva 1-2 hét azért eltelik, míg jóváírják, várj még egy kicsit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25026) laci666 válasza FefeeX (#25022) üzenetére


laci666
senior tag

Én egy huntert viszek második ként.A fő karim most egy DK azzal már előrébb járok.
DK-mal a Blacksmithing prof van felhúzva.Már elég jó cucokkat tudok csinálni de hogy még jobbakat tudjak ;] kellet egy Alchemy-s kari és az lett a Hunterem.
Mert ha AH-bol veszek meg az alchemys cucokkat akkor még a gatyám is rámenne. :D
Szóval ezért kell most a Huntimnak a CE reput szedegetnem.
Az a gáz az egészben hogy az Alcemyt 350-re egy nap alatt felhúztam a 0-ról.Volt benne egy kis AH is de a Herbas tartalékom is jól jött.Most meg szívok ezzel a CE-vel.

Te melyik szerveren vagy mert én a Twisting Nether-en nyomom.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#25027) FefeeX válasza robyroby (#25024) üzenetére


FefeeX
veterán

540 a def cap, onnan megy igazán... Addig egy-egy gyengébb hílerrel szépeket haltam. (fél zöld-fél kék healerrel esélytelen) azonban fél-epik healerrel 520 def-en lazán lement a timed COT is...
Gondolom még a warridról van szó, tehát nem mondom a 25 defes rúnát, pedig az magában megoldotta a problémám... Warri viszont tapasztalataim szerint defcap nélkül is jobban bírja a hitet...

Amúgy mondhatjuk, hogy már skilled tank vagyok, tankoltam az összes HC-t, OS10, OS25, VoA10 (emalon öcsivel tegnap!!!! :) előtte senkinek nem volt öcsije), HC archavon, HC Naxx (thaddius, sapph és KT hiányzik). Sajna EOE-be még mindig nem vettek be, mert mindig "link öcsi pugok" mennek, így nem tudom leszek-e csempijon of frózen vésztsz... Ulduart meg meg sem próbálom pugolni egyelőre... A HC dungeon öcsiket majd szépen lassan szerintem le tudom pugolni, de a raideket úgy látom, nem túl esélyes...

laci666:
nem lenne rossz ha tudnál Te is jönni néha napján, de sajna mi BS-en vagyunk... Nekem a mainem volt hunter, de már lassan feledésbe merül... A DK-t jobban élvezem, tankolni sokkal jobb, mint DPS-elni... (tegnap HC nexuson kivételesen DPS-eltem, és meglepődtem, 2300 dps-el lettem első a listán, pvp talenttel)

[ Szerkesztve ]

(#25028) robyroby válasza FefeeX (#25027) üzenetére


robyroby
tag

kicsit még gyúrok... majd levisztek raidbe :DD

(#25029) Wolverine válasza laci666 (#25026) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs olyan outlandi alchemyrecept, ami nélkülözhetetlen lenne; szerintem ha csak amiatt repuznál, akkor hagyd. (pláne, mert Borean Tundrán is van ismételhető quest, ami 250 CE reput ad)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25030) FefeeX válasza Wolverine (#25029) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt írta, hogy alchemy a BS-hez kell (mondjuk ezt nem értem), én engi/bs vagyok és semmi nem kiemelkedően need, ennek ellenére minden recit behuzok ami szembe jön... :)

Robyroby: ha BS-en vagy és van kedved, csatlakozhatsz a guildbe... Jelenleg a 72+os többség 80ra segítése a guild progress, de elég gyorsan megy nekik... :)

[ Szerkesztve ]

(#25031) Wolverine válasza FefeeX (#25030) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig egyértelmű: transmute :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25032) FefeeX válasza Wolverine (#25031) üzenetére


FefeeX
veterán

jahh, egyedül a titanium ami BS-nek használható ahogy látom, de erről valóban megfeledkeztem... :B (persze ha még fejlesztés alatt van az más, de 80asnak semmi olyan nem kell szerintem, ami a régebbi transmute-okat használja)

[ Szerkesztve ]

(#25033) Wolverine válasza FefeeX (#25032) üzenetére


Wolverine
félisten

Eternalok :P Szinthúzások primalok is, ha vannak még raktáron. szerk: én pl. elég szépen keresek azzal, hogy eternal life-okból csinálok eternal fire-t, merthogy előbbi hegyekben álla bankomban, utóbbi meg keresett és jóval ritkább :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25034) FefeeX válasza Wolverine (#25033) üzenetére


FefeeX
veterán

az eternalokhoz nem napi 1 a limit össz? Na most az BS-hez kb nagy nulla, jobban jár ha elmegy egy órát szüretelni (mondjuk WG-n mindent nagyon szépen és gyorsan lehet)
Az alchemy szinthúzáshoz valóban jó a primal, de azon már nincs limit? :)
Csak alchemym meg inscriptem nincs, a többi skill mind 300 felett van a különböző altokkal, így ezen a téren kicsit hiányosak az infóim...

[ Szerkesztve ]

(#25035) Guargumi válasza robyroby (#25013) üzenetére


Guargumi
tag

nerf előtt 2800-3200, KT baltával, TG vel, raidben.
Armson vagyok most, olyan 2600 - 2800, Ulduaros mace, T7
Slam alert nevű program segitségével egyből tudom............

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#25036) szilchi válasza Viktor77 (#25018) üzenetére


szilchi
őstag

Khm...akkor lehet elírtam,a thottbot fegyver adatbázisából néztem ki a kifejezést és ott a superior a kék .Szal kék :).A zöldnél gondoltam,hogy random.Ja és errő a két kardról van szó

Guardian Blade

Deanship Claymore

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#25037) Wolverine válasza szilchi (#25036) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak random kékek is, bár nem gyakoriak, az igaz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25038) FefeeX válasza szilchi (#25036) üzenetére


FefeeX
veterán

hát ezek abszolúte nem randomok, nem tudom hol járt a blizz esze mikor ezeket csinálták... :)

(#25039) fordfairlane válasza szilchi (#25036) üzenetére


fordfairlane
veterán

Talán akkor volt ezeknek valami minimális értelme, amikor még nem létezett a resilience.

x gon' give it to ya

(#25040) H.O.D. válasza FefeeX (#25034) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Eternalokon 20 óra a CD, primalt egy ideje nem transumte-oltam, de ugyanaz a mechanizmus, gondolom maradt ott is a közel egy nap.
Fémeket lehet ész nélkül, csak az alapanyag kell hozzá.

Where do you want to go today?

(#25041) szilchi


szilchi
őstag

Mindenesetre érdekesek.Csak érdekelt,mert néztem valami jobb fajta kétkezes fegyver a retardinomnak.Aztán megakadt a szemem ezen a kettőn.De inkább akkor hagyom és keresek valakit guildből,aki segít Verigan's Fist-et megszerezni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#25042) Guargumi válasza szilchi (#25041) üzenetére


Guargumi
tag

nem értelek, a main karaktered emblémáiból megveszed a 2H kardot dalaranban, s átküldöd postán.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#25043) Gyick


Gyick
őstag

ragna behalt megint?

(#25044) GoTReX


GoTReX
őstag

Hello!Csak egy Addon-t használok,sima kordinata Addon (TomTom),de nem működik. Most használtam először a WoWMatrixot,frissitettem ott is,meg a WoW Interface-ről is leszedtem a legujabbat.Mi lehet a gond?Elvileg nem up to date,mikor megnezem a karakter valsztó képpernyőn.Előre is thx!

XBOX ID: GoTReX #4839

(#25045) animatrix11


animatrix11
őstag

nem ezért de a WG csak BS szerver laggol annyira mihta rajzfilet néznék vagy mindehol? :(( :((( :o :O :F :Y :W

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#25046) animatrix11 válasza Guargumi (#25042) üzenetére


animatrix11
őstag

embelmeből vett cuccok tudtommal suol-sak...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#25047) Xaero88 válasza GoTReX (#25044) üzenetére


Xaero88
tag

WoWMatrixot már ne használd. Szedd le Curse-ról.

(#25048) Wolverine válasza Xaero88 (#25047) üzenetére


Wolverine
félisten

A TomTom nincs fent a Curse-ön, csak a WoWInterface-en.

GoTReX: pipáld be, hogy töltse be az Out of Date addonokat is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25049) D4v3 válasza animatrix11 (#25046) üzenetére


D4v3
őstag

A bind-to-account cuccok nem. Más kérdés, hogy dalaranban 2h axe-t lehet venni, WG-ben pedig a pvp-s BoA kardot.

[ Szerkesztve ]

(#25050) szilchi válasza Guargumi (#25042) üzenetére


szilchi
őstag

Nem akarok annyira rusholni ezzel a karival,mint ezelött a sámánommal :).Azzal pl. alig egy hét alatt elintéztem Outland-et,pedig csak napi 2 max. 3 órát játszottam.Inkább sokat questelek meg instázok egy jobb itemért :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.