Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) kenwood válasza vilmaboy (#46000) üzenetére


kenwood
veterán

valaszd ki vmelyik guildless lvl 1 karidat aktivnak.akkor nem fognak online latni a guildtarsak :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46002) parandroid válasza Arnold2 (#45999) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk egy ideje (én kb délben láttam) a login screenen is ott az info a holnapi karbantartásról, külön kiemelve, hogy jön a patch. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46003) Cathfaern válasza Arnold2 (#45999) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem kell ehhez piros telefon, éjfél óta kint van mmo championon is :)

(#46004) Arnold2 válasza vilmaboy (#46000) üzenetére


Arnold2
őstag

Vagy még megoldás, hogy a guild chat ablakon bal fenn (ahol van a zöld pöty, hogy Avalible vagy) kijelentkezel.

(#46002) peterkeT: azok táborát erősítem, akik csak akkor olvassák el azt a dobozt, ha valami baj van :) :B Plusz 8-17-ig dolgozom és sajnos ezen a régi gépen nem fut a WoW :(

(#46003) Cathfaern:Vendégek voltak az éjjel, nem néztem :F

(#46005) func93


func93
senior tag

Jó dolog lesz ez az epic cuccok upgradelése valorért cserébe. :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46006) Beri válasza func93 (#46005) üzenetére


Beri
addikt

Ha mondjuk megháromszoroznák a heti valor cap-et, az lenne.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#46007) Cathfaern válasza Beri (#46006) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Max akkor ha a kapott valor pontok is 3x-ódnának... :) Azt az 1000 valort se egyszerű capelni.

(#46008) H.O.D. válasza Wolverine (#45996) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Igen, arra közben rájöttem, hogy el kell menni oda, a quest fel is van véve, csak egyelőre nem találok oda... Nem jöttem rá, hogy azon a gegyláncon hol lehetne átjutni. Találtam egy barlangot, aminek a túloldalán találtam egy lufit, de az sem oda visz, vagy csak én voltam szerencsétlen, nem tudom, más utat nem is találtam, ahol át lehetne menni. Persze nyilván van, csak már nem volt energiám keresgélni. Esetleg egy tipp, hogy honnan kell támadni a templomot? Megköszönném :R

Where do you want to go today?

(#46009) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Használom ezt az Androidos wow armory-t. Baromi jó kis progi. Viszont egy dologra felfigyeltem. Amikor be vagyok lépve guild chatbe, tehát az állapotom online, akkor ugyebár remove chat üzenet jelenik meg a guild lapon tartózkodási zónának. Ami nem is gond. Viszont ha belépek pc-ről is és játszom, akkor is ez a jelzés marad a tartózkodási helynél és nem írja, h pl stormwind. Amiatt zavaró ez, mert többe is használják a telefonos progit és sohasem tudjuk, h mikor online-ok a játékban valóságban. Van ennek kiderítésére valamiféle mód-lehetőség? Vagy megoldható, ha valóban (kliensbe) belépünk, akkor jelezze a tartózkodási helyünket? Ne a remove chat felirat jelenjen meg guildben? Vagy látni valahol, h emellett az ember épp online e valójában?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#46010) Arnold2 válasza H.O.D. (#46008) üzenetére


Arnold2
őstag

HA jól értem, hogy mit nem találsz, akkor csináltam neked egy kis térképet :)

Ott felmész, eljutsz egy közbenső helyre. Itt lesz a Tavern in the Mists meg a Black Market Auction House, plusz Warathion is itt dekkol.
Itt lesz pár küldi, ha akarod megcsinálod, ha nem, akkor tovább az úton át a barlangon. A barlangban balra tartasz, és már ott is vagy Kun Lai Summit déli csücskében. Barlangban óvatosan, sok a mob. Arccal előre át tudsz lovagolni és ha mákod van nem szednek le a lóról.

(#46011) ígyvanferi válasza Arnold2 (#46010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De a quest részeként átvisz csónakon egy pandabácsi, nem? Nem kell törődni a mobokkal, mert csak a script részeként nyilaznak össze-vissza.

(#46012) Arnold2 válasza ígyvanferi (#46011) üzenetére


Arnold2
őstag

Valóban, de ahhoz teljesíteni kell ott pár "Ölje meg x ilyet majd szedj össze y ilyet" küldit, nem?

Rég jártam arra, nem emlékszem :B

(#46013) parandroid válasza Arnold2 (#46012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, ha eljutsz a csónakosig, az simán átvisz, én is ugrottam ott a questeket, és később mentem vissza, pont azért, hogy eljussak a fővárosba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46014) vilmaboy válasza vilmaboy (#46009) üzenetére


vilmaboy
őstag

kiegészítve fenti kérdésem: Nekem per pill nem is kapcsolódik az androidos app. frissítést nem találok hozzá...

Más: Egy barátom játszik a wow-al. Elég szegényeg videokarija van. Melyek azok az efektek, amiket le szabad venni és nem zavarnak a játékban, nagy a graf igényük stb...? Mi az amihez ne nyúljon? Tudnátok javasolni valamit?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#46015) Wolverine válasza H.O.D. (#46008) üzenetére


Wolverine
félisten

Túlmentél szerintem - persze csak ha jól értem, hogy már Kun-Laiban vagy. Léggömb a környéken egy van, Zouchin Province-ban. Ahogy az oda vezető barlang felé mész, ott jobbra lesz egy út, ami elvezet a templomhoz, nem kell átkelni a hegyen.
Ha tévednék és még nem jutottál át Kun-Laiba, akkor az a megoldás, ami már elhangzott: Veiled Stairsen fel kell menni és a ladikos átvisz Binan Village-be. Onnan simán mountra ülsz és irány Xuen temploma északkeleten.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46016) H.O.D. válasza Wolverine (#46015) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Igen, már Kun-Laiban vagyok, voltam már az átjárónál is, ahol konstatáltam, hogy zárva vanm akkor kezdett gyanús lenni, hogy meg kellene nézni a quet logot...
Most egy Whispercloud Rise nevű helyen ácsprgok, aminek az észeki kijáratánál van egy olyan léggömb, ami a faction fővárosokban is.

Most más gondom is akadt, át kellett állnom mobilnetre, mert az U*C bohóckodik és következő belépésnél már kaptam is az account lockot... Ezzel nincs is baj, de az unlock utáni aktivációs mail nem jött meg, szóval most templomkeresás helyett levelezés indul :)

Köszönöm a segítságet mindenkinek! :R :R

Where do you want to go today?

(#46017) Khelben válasza vilmaboy (#46014) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én azt javaslom, hogy próbálgassa végig, nincs olyan sok beállítási lehetőség. A régi notebookon nekem minden minimumra volt véve és az is teljesen jó játékélményt adott. Első körben érdemes az AA-t, AF-t, árnyékokat, SSAO-t visszavenni, meg a liquid detailt. A többi csak 2-3 fps-t jelent.

(#46018) Azazello-


Azazello-
senior tag

mit tudok csinalni a Valor cappal ha meg nincs meg a repu? probaltam atvaltani Justice-ra de allitolag ez az opcio mar megszunt.

esetleg lehet valahol valor-ert alapanyagot vasarolni vagy hasonlok?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#46019) vilmaboy válasza Khelben (#46017) üzenetére


vilmaboy
őstag

ebből az ssao tudom mi. Az AA és AF mi?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#46020) dilipok válasza vilmaboy (#46019) üzenetére


dilipok
veterán

antialiasing es anistropic filtering

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46021) Khelben válasza vilmaboy (#46019) üzenetére


Khelben
nagyúr

Multisampling és Texture Filtering a wowban.

(#46022) Beri válasza Cathfaern (#46007) üzenetére


Beri
addikt

Nem szeretsz játszani a karaktereddel, or what? Letolod LFR-t, már az egy vagon valor. Pár DF és kész is.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#46023) Arnold2 válasza Beri (#46022) üzenetére


Arnold2
őstag

Attól függ!
DF - "Work at Workplace" - 8.3 óra - 0 Valor :(
DF - "The Blue souleaters of BKV" - 1.2 óra - 0 Valor :(
DF - "Feading 'Pocak' the endless" - 0.5 óra - 0 Valor :(
DF - "The protection of the Human relationship stronghold" - 1 óra - 0 Valor :(
DF - "Heart of Fear" - 1.5 óra - 90 Valor :)
És ezek után már nagyon nincs kedvem menni még egyet.

Amúgy az 5 tiszta DF run 450 Valort ad.

Ne mindig magadból indulj ki, mert nem mindenki rendelkezik annyi idővel és/vagy prioritással (Nekem két hete nincs meg a Valor Cap mert 8-9-re érek mostanság haza, hétvégén meg inkább iszok :) ).

(#46024) Beri válasza Arnold2 (#46023) üzenetére


Beri
addikt

Napi egy DF: 80*7=560. LFR-ből kapsz 5*90-et, az 450. Együtt simán meg is van a heti cap. Ez annyira nem sok játékidő...

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#46025) Wolverine válasza H.O.D. (#46016) üzenetére


Wolverine
félisten

Fordulj vissza és a barlangon keresztül menj vissza délre, majd keresd neked balra a Temple of the White Tigerbe vezető ösvényt.
szerk: kell térkép? :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46026) H.O.D. válasza Wolverine (#46025) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Pár öra késéssel megjött a password resetes email, ezután odataláltam, a vicc, hogy egyszer már fel is mentem arra, csak akkor valamiért úgy döntöttem, hogy nem arra kell menni... Úgy fest, még hülye is vagyok, dehát kellenek ilyen playerek is :D

Köszi még egyszer!

Where do you want to go today?

(#46027) gabfot


gabfot
csendes tag

Sziasztok!

Most jöttem vissza wowba 2 év kihagyás után és nagyon tetszik pandaland:-D
Egy olyan kérdésel fordulnék hozzátok, hogy milyen rotát meg h használjam a mágusom.
Pvere szeretném használni de siralmas a dpsem:) Sok minden megváltozott.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#46028) vvega30 válasza Arnold2 (#46023) üzenetére


vvega30
senior tag

ez így, reggel olvasva, kissé odavert a munkamorálomnak :D

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#46029) func93


func93
senior tag

Kinek hogy tetszik az uj napizós zóna? Nekem nagyon jól kezdődött az 5.1elmentem és one shotolt a horda kb egész nap :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46030) Healbacsi válasza gabfot (#46027) üzenetére


Healbacsi
őstag

(#46031) H.O.D. válasza gabfot (#46027) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Felettem adtak részletes linket, de pár direktíva, ami nekem bebált:
. arcane ágra gyúrj rá;
- hit -> mastery -> crit a secondary stat sorrend;
- mindig legyen sok manád, az arcane masteryhez az kell. Mana gem, mana poti, evocation, water spirit segítenek, hogy ne ürüljön le a mana pool;
- rota: Arcane Blast stackelés, utánta Arcane Missiles, ha proccol, ha nem, akkor Arcane Barrage. Végre az arcane ág is kapott egy DoT spellt, ez a NetherTempest, mindig legyen fent. 10 yardon belül random sebez még egy targetet, mass pull lehet belőle, szóval óvatosan.

Where do you want to go today?

(#46032) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kaptam tíz napot visszanéztem :) kellemes csalódás, panda kezdőt is csináltam most nagy karival játszom. vanillásabb feeling, már sok volt a darkos, cata annyira nem jött át. jó zene, hangulat, környezet.

a skillek még furák, dest warlock, teljesen már rendszer, még keresem sokszor a skilleket mi mit tud. Bár szerintem eddig is jó volt, nem biztos hogy kellett a reform. a talenteket nem baj hogy megcsinálták így, úgyis előre nézett talenteket használt mindenki.

bár kicsit forever alone vagyok guild nélkül :D egy casual guild nem lenne rossz, raidelni úgyse tudnék.

(#46033) Khelben válasza whitezo88 (#46032) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ragnaros alli oldalon van egy guildünk, ami pont casual playerekre specializálódott :)

(#46034) whitezo88 válasza Khelben (#46033) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a gond, hogy én meg BS horda vagyok :D

(#46035) Khelben válasza whitezo88 (#46034) üzenetére


Khelben
nagyúr

Gondoltam bepróbálkozom, mert 3 aktív tagja van a guildnek és még messze a 25-ös szint :)

(#46036) ígyvanferi válasza whitezo88 (#46034) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hozzánk jöhetsz egész nyugodtan. Korábbi tierekben realm lastokat húztunk be kb., most se kezdtük még el a T14-et. Nincs is túl nagy élet. De egyre többen visszatértek, van is már egy raidnyi 90-es main, hátha valami alakul.

(#46037) whitezo88 válasza ígyvanferi (#46036) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kinél jelentkezzek? :)

(#46038) ígyvanferi válasza whitezo88 (#46037) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az inaktivitás miatt elég korlátozottak a lehetőségek, de Norath vagy Machiko jó eséllyel online van esténként. Hivatkozz Buzgóra (aki én lennék). Esetleg ha nem nagyon csíped el őket, akkor írj Troppauernek (aki szintén én vagyok, azzal játszom most jobbára), lehet csak valami alttal léptek be, amivel régóta nem játszanak.

(#46039) mistixx válasza ígyvanferi (#46038) üzenetére


mistixx
tag

Hümér :DDD

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#46040) Teki1986


Teki1986
tag

Van ötletetek hogy 5.1-en hol találok nagy valószínűséggel spirit beast-et? Igen tudom Petopia, de csak rare mobok vannak és nem feltétlen up-to-date-ek. Van amelyiket csak questek teljesítése után látható stb.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#46041) Cathfaern válasza Teki1986 (#46040) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Legegyszerűbben őt tudod befogni. Teljesen kieső helyen van, szóval questelők / véletlen arra járók nem fogják leölni, és nem ad sem achit, sem lootot. Szóval gyakorlatilag 100%, hogy ott van, annyi hogy stealthel időnként, de wowhead mutatja merre kell keresgetni, legrosszabb esetben is 1-2 kör és megvan.

(#46042) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Mi történt a spirit of Harmonyval? Hogyhogy 2db Golden Lotus-ra váltják csak be? Eddig háromra váltották. Nem olvastam ilyesmit az 5.1 leírásában...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#46043) Healbacsi válasza vilmaboy (#46042) üzenetére


Healbacsi
őstag

Rengeteg dolog van ami nem kerul bele a patchnotes-ba. Ez amolyan aprobetus resz.

(#46044) vilmaboy válasza Healbacsi (#46043) üzenetére


vilmaboy
őstag

király. csak mivel nekem pl volt golden lotusom még, így nem váltottam be a majd 60db spiritem, ami ért volna 180goldent. most pedig 120at. Faxa gyerekek... nyilván nem egyedi eset

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#46045) Teki1986 válasza vilmaboy (#46044) üzenetére


Teki1986
tag

Márpedig benne van:
a Spirit of Harmonyért ezentúl 3 Golden Lotus helyett 2-t ad a megfelelő árus.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#46046) Wolverine válasza Teki1986 (#46045) üzenetére


Wolverine
félisten

Eredetileg nem volt benne, csak egy tegnapi frissítés után.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46047) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

kaptam a blizzardtól egy battle chest +30 nap serialt, dec 24-ig használhatom fel. ezt átadhatom másnak?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46048) Sirandrish válasza Mr.Csizmás (#46047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel serialt kaptál így szerintem igen..
Egyébként én is kaptam ha érdekel valakit:D

Hjaa és amiért jöttem:
Vettem egy VGA-t és kaptam hozzá valami Pandarian Free Pet lufaszkarikát...aki tolja biztos tudja miaz..
Érdekel az valakit?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46049) Wolverine válasza Mr.Csizmás (#46047) üzenetére


Wolverine
félisten

D3? Akkor nem. Ha rákattintasz az ajánlatra, akkor aktiválódik a Battle.net-accountodon, mint egy megvett játék.

#46048: mit kaptál? Írd le pontosan, mert ebből pl. én nem tudom, mi is lehet...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46050) Sirandrish válasza Wolverine (#46049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Free Pandarien Monk Pet Coupon...gondolom játékon belül kaphatsz valamit..de nekem nem kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.