Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) lumpen_stex válasza Healbacsi (#35978) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hol lehet kiváltani? mert a régi városban már néztem a cuccokat, de csak pár apróság van amit elérhetek a szintemen.. de azok is sokat dobtak :D

(#36002) Wolverine válasza LuckyL (#35996) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz. A 4.0 óta a haste rövidíti a DoT-ok tickjei közti időt is; és ez a channelingre is vonatkozik.

#36000: magasabb szinten a honor nem jön olyan gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36003) Lirion


Lirion
addikt

Ma dueleztem egy holy priesttel rugoként. Jelen állás szerint elképzelésem sincs arról, hogy lehetne leverni, mondjuk hozzátartozik, hogy ő se tudott engem lecsapni, fél óra után meg kiléptem...

(#36004) Cathfaern válasza Lirion (#36003) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Könnyen lehet, hogy sehogy. Blizz bevallottan nem balance-ol 1v1-re, mert lehetetlen.

(#36005) Healbacsi válasza lumpen_stex (#36001) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ennel az npc-nel tudod megvenni a lvl 60-as setet (6 darabos set):

http://www.wowhead.com/npc=12785

(#36006) LuckyL válasza SimS (#35999) üzenetére


LuckyL
őstag

ezt nem tudtam thx

cryptot minden termékemért elfogadom

(#36007) full_adj_meg


full_adj_meg
csendes tag

sziaszok

most akarok beruházni egy új laptopra, mert ezzel sajna full minimum grafikán játszok
tudnátok esetleg segíteni milyen gép kéne hozzá hogy valahogy nézzen is ki a játék?!

(#36008) Wolverine válasza full_adj_meg (#36007) üzenetére


Wolverine
félisten

A középkategória elég, nálam alaplapi Radeon 4250-nel, Athlon II X4-gyel és 4 GB RAM-mal mediumon általában tökéletes. A sok fa valamiért nem fekszik a gépnek és pl. Elwynnben elkezd szaggatni... de ha lesz pénzem egy külön VGA-ra, akkor az is meg fog szűnni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36009) lumpen_stex válasza full_adj_meg (#36007) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

én azt látom nem igazán a vga a lényeg, mert a grafika kb 6..8 éves játékok szintjén van (pl fable 1...) hanem az erős cpu az ami igazán kell a sok npc miatt.

(#36010) lumpen_stex válasza Wolverine (#36008) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

minden fullon, nhancer-el kimaxolva +hdr.

phenom x4 3.4ghz + 450gts-el 50..70fps mindenhol
phenom x2 2.2ghz +9800gt 15..30fps.

néztem ennyire nem lehet szar a 9800gt kicseréltem és kb ugynanaz...

(#36011) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Hamarosan kezdődik a love is in the air event. Ezzel kapcsolatban meg akarom csinálni a Fool for love acsit. Viszont van egy acsi, amiben a Cartel-nek kell segíteni, viszont én hated vagyok velük. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám a leggyorsabban neutralra hozni őket? Az lenne a legjobb ha a bloddsail-esekkel ezért nem esnék vissza hated-re.
Előre is köszi a segítséget.

**********

(#36012) H.O.D. válasza Lirion (#36003) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Holy priest nem egyszerű mutatvány. Nekem is van egy, onnan tudom :) Soha nem veszítettem el duelt, hacsak meg nem untam, bár nyerni se nagyon tudtam, mert a támadó spellek holy ágon nem sokat érnek. Full T10-ben is kellett 3-4 smite egy sima 80-as mobba, mire letette a lantot. A felhalmozott spirit miatt viszont - self healing esetén - gyakorlatilag nem fogy el a mana.

Where do you want to go today?

(#36013) F-ECT$ válasza LuckyL (#35996) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha komolyan pvp-zel, akkor kell 4% spell hit, hogy mindig eltaláld az ellenfeled. Kell, kb 200 spell pen, hogy ne resisteljenek. Utána a másodlagos statok közül a legjobb a haste. Hiába minden spelled instant, mivel a haste csökkenti a gcd-t, gyorsabban pörögnek a tickek, és a chanelles spellek is rövidebb idő alatt fejtik ki teljes hatásukat.

Dive ever, work never.

(#36014) Healbacsi válasza echterion (#36011) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nagyreszt Grizzly hillsen kell majd venture co.-sokat gindelni, de itt egy link:
http://www.wowhead.com/faction=21#comments:40
Van egy hosszabb comment a kozepe tajan. Valdan irta, jol le van irva benne melyik mob mit ad.

(#36015) dilipok válasza lumpen_stex (#36010) üzenetére


dilipok
veterán

nhancer-el kimaxolva - ezen mit ertettel? En mindent felhuztam maxra az optionsben, az nem eleg? illetve a HDR - most nem emlekszem de ezt is az optionsben lehet allitani?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36016) lumpen_stex válasza dilipok (#36015) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

közel sem. ha nvida kártyád van tedd fel és meg izzaszthatod a géped.

(#36017) Lirion válasza H.O.D. (#36012) üzenetére


Lirion
addikt

Na ez az, hogy ő annyit tudodd gyógyítani és olyan olcsón, hogy sosem ment a manája 60-70% alá, és mellé annyira gyengén sebzett, hogy én meg nem mentem 60-70% hp alá és a saját self-heallel simán fullon tartottam magam.

Egyébként a skillem rengeteget romlott az elmúlt évek alatt. 10-ből 9szer kikaptam duelben, azt se tudom, milyen spell mit csinál kb. :) Fire mage ellen köpni nyelni nem tudtam... Asszem, ha elkezdem a warrior után felhúzni a rugomat, rendszeres vendége leszek a bg-nek.

(#36018) Gyick válasza Lirion (#36017) üzenetére


Gyick
őstag

a warriort szerintem felejtsd el pvpre :) duelre főleg :D

[ Szerkesztve ]

(#36019) dilipok válasza lumpen_stex (#36016) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, akkor mar el is felejtem. ATI-m van... Bar en most is meg vagyok elegedve a latvannyal. foleg a 2-3 evvel ezelottihez viszonyitva. Csak azert kerdeztem, mert nem hallottam meg errol.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36020) Lirion válasza Gyick (#36018) üzenetére


Lirion
addikt

Test realmen rugoval dueleztem. :)

(#36021) LuckyL válasza F-ECT$ (#36013) üzenetére


LuckyL
őstag

köszi a részletes infot!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#36022) H.O.D. válasza Lirion (#36020) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mindig tisztelem az olyanokat, akik tudnak azonosulni a rogue játékstílusával. Párszor én is nekifutottam, mikor láttam, milyen kis szenya tud lenni PvP-ben, de aztán pár szint után hagytam a csudába, mert nem tudtam báánni vele :)

Where do you want to go today?

(#36023) Arnold2 válasza H.O.D. (#36022) üzenetére


Arnold2
őstag

Én továbbmegyek: törölném őket a 'csába a játékból.

Bizony, kimondtam!!

(#36024) Lirion válasza Arnold2 (#36023) üzenetére


Lirion
addikt

Én meg el se kezdtem volna wowozni, ha nincs benne rugo. :) igaz, most egy warriort húzok, de nem sokára követi a rugo is. :)

(#36025) echterion válasza Healbacsi (#36014) üzenetére


echterion
nagyúr

Megnéztem a linket, köszi. Hasznos volt. Viszont jó sokáig tart 18000 hatedről legalább neutralra felmenni.

**********

(#36026) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Mivel mindig jó gépem volt, eddig még nem merült fel, hogy beleássam magam a WoW és a gépigény relációjának témájába. Most viszont van egy Pentium Dual Core 2160 2 giga RAM-mal és egy nVidia geForce 7300GS-sel. 1024x768 windowed módban gyakorlatilag 15FPS körül mozog, városban hagyjuk, a grafikai beállítások le vannak húzgálva Low, illetve Fair szintre, látótávolság 40%-on van, amit lehetett, kikapcsoltam. XP 32 biten fut. Cseréljem ezekez a cuccokat, vagy lehet még rontani a látványon? :)

Where do you want to go today?

(#36027) Wolverine válasza H.O.D. (#36026) üzenetére


Wolverine
félisten

Fullscreenben is ilyen gyenge?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36028) lumpen_stex válasza Arnold2 (#36023) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

(#36029) full_adj_meg


full_adj_meg
csendes tag

Processzor: Intel Core i3-370M 2,4 GHz
Memória: 4 GB DDR3 1333MHz
VGA: ATI Radeon HD5650 1GB

naggyából egy ilyen konfigon milyen szinten menne???full graf vagy egy jó közepes szint?

(#36030) Wolverine válasza full_adj_meg (#36029) üzenetére


Wolverine
félisten

Szólóban ez majdnem maxra elég. Raidben... a közepesnél kicsit jobb talán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36031) Vigneau


Vigneau
félisten

Egy apró technikai kérdésem lenne, bár biztos lerágott csont. A WoW grafikus motorja mire van jobban optimalizálva? AMD vagy nVidia VGA-kra - esetleg nem lehet pálcát törni egyik gyártó mellett sem?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#36032) A.tessz válasza Vigneau (#36031) üzenetére


A.tessz
senior tag

Legjobb tudásom szerint nvidiara, de mivel a wow grafikus motorja már egy középkategoriás vgat sem tud megfogni, egyikkel sem nagyon lehet problémád.

[ Szerkesztve ]

(#36033) decibel válasza Vigneau (#36031) üzenetére


decibel
aktív tag

Inkább nV vga-kat kedveli. Procik terén pedig egyértelmű az Intel fölény. Más párosítással is játszható, de ugyanabban az árkategóriában a két favorit +10-15% ver a riválisra.

"you are a monkey poo-poo"

(#36034) Vigneau válasza A.tessz (#36032) üzenetére


Vigneau
félisten

Értem - jelenleg 1440*900-on próbálnám kihozni a legjobbat a játékból. HD 5770-et cserélek majd minimális költséggel (talán 768MB-s GTX 460-ra). Az intel proci egyelőre nem téma nálam - C2D-ről mentem át Phenom II X4-re. Lejárt a garim, frissíteni kellett valamire. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#36035) gabranek


gabranek
aktív tag

az mitől lehet, hogy a traveler tundra mamutomon nincs fent egyik vendor sem?

田中れいな

(#36036) birno


birno
addikt

Free character Transfer milyen sűrűn szokott lenni?
Plusz van olyan oldal ahol reális adatok vannak a különböző realmek populációjáról és faction eloszlásáról?
Egy-kettőt találtam, de nem tudom melyiknek lehet hinni.

(#36037) Wolverine válasza birno (#36036) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak akkor van free transfer, ha a Blizzard szükségesnek érzi. Az utolsót a múlt héten zárták le. A játékosok eloszlásáról csak a Blizzardnál vannak reális adatok, amiket ők nem adnak ki.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36038) aclandiae


aclandiae
senior tag

Ezt hogy lehet megtalálni és mikor érdemes keresni?

A OK hc és a WA exalted-en kívül hogy lehet még achievment gyűjtés nélkül mounthoz jutni?

(#36039) H.O.D. válasza Wolverine (#36027) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Jaja, ennyit tudok kicsiholni belőle. Nem is fut alatta semmi más, max egy Excel a gyors ALT-TAB miatt (munkahely) :DD

Where do you want to go today?

(#36040) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

nah megvan a 60-as pvp cucc darál, mint állat, bár az én izlésemhez kicsit csicsás.

[link]

valahogy nem akar duelezni senki velem :DDD

(#36041) birno válasza Wolverine (#36037) üzenetére


birno
addikt

Nice, elakarok költözni PvE szerverre, mert nagyon elegem van a PvP-ből, csak olyan szerón gondolkoztam ahol magas a populáció, így talán könnyebben lehet AH-zni, meg PUG is hamarabb összejön, meg szeretem ha sok játékos van, de csak 2 ilyen realm van, a Silvermoon meg a Draenor, de nem tudom ezeken mennyi a magyar, úgyhogy valszeg Arathor lesz belőle.

(#36042) Wolverine válasza aclandiae (#36038) üzenetére


Wolverine
félisten

A Time-Lost Protodrake egy rare elit - és a spawntimere megosztott egy másik rare-ével. Ha Storm Peaksben látod Vyragosát, akkor a TLPD biztosan nincs fent. A két sárkány együtt 6-24 óránként spawnolhat.
Mountot kapsz, ha megölted az ellenséges frakció mind a 4 vezérét - ehhez raid kell -, és vehetsz is rengeteget pl. Stormwindben/Orgrimmarban; illetve földi mountokat minden faj fővárosában (a goblin árus Orgriban van, a worgeneknek nincs mountja). No meg te is csinálhatsz, ha engineer vagy tailor vagy.

#36041: az Arathor eléggé tele szokott lenni, és magyarok is vannak bőven. De oda irányuló free transfer sosem volt - pont azért, mert sokan vannak rajta.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36043) birno válasza Wolverine (#36042) üzenetére


birno
addikt

Akkor megyek Arathorra, aztán majd meglátjuk.

Heroichoz jó geart honnan lehet szerezni?
Ahogy látom repuból lehet pár jót szerezni, JP egyelőre nem játszik, mert nagyon kevés jön normal dungeonből, majd talán 4.0.6 után, ezen kívül van még más módja?

(#36044) Wolverine válasza birno (#36043) üzenetére


Wolverine
félisten

Normál insták, craft. A heroichoz 329-es átlag iLvl kell, a normál loot 333-as.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36045) birno válasza Wolverine (#36044) üzenetére


birno
addikt

Az ok, én úgy értettem, hogy a legjobbakat honnan lehet összeszedni, nem a minimumot.

(#36046) ígyvanferi válasza birno (#36045) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Itt nézd meg. Ha jól sejtem retri paladinnak kell a cucc. Itt szépen összeszedték minden slothoz, hogy mit szerezhetsz meg repuért/JC-ért/heroicból vagy esetleg craftolt item. A heroic dropoknak megvan a normál megfelelőjük, így nézd azokat.

(#36047) birno válasza ígyvanferi (#36046) üzenetére


birno
addikt

Majdnem, prot pala. :)

(#36048) Wolverine válasza birno (#36045) üzenetére


Wolverine
félisten

A szokásos: craft, exalted repu, world drop BoE-k és Justice Point. Meg persze maga a heroic loot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36049) ígyvanferi válasza birno (#36047) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Akkor meg ezt ajánlom.

(#36050) birno válasza ígyvanferi (#36049) üzenetére


birno
addikt

Köszi!

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy Arathor oldalon, az Order of Watchers-hoz hasonló hordás guildet tudnátok mondani?
Nem voltam az említett guild tagja, de a honlapjuk, a videóik és fórum beszélgetéseik alapján nagyon szimpatikusak, barátságosak, a játékot szerető, de nem túlzottan komolyan vevő családias csapatnak tűntek.
Hozzájuk szerettem volna jelentkezni majd idővel, de ez a PvP világ nem nekem való, ezért keresnék hasonló guildet.
Jó lenne egy olyat találni, ahol ilyesmi lehet a társaság, casual szinten játszanak, de lehetőleg van annyi tag, hogy legalább egy 5 fős dungeon runt könnyedén össze lehessen hozni ha épp úgy adódik.
wow-hungary recruit rovatát nézegetve a A Terepasztal Lovagjai ilyesminek tűnt, ha valakinek van tapasztalata velük vagy más olyan guilddel ami megfelel a leírásnak az jelezze pls.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.