Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) Wolverine válasza FefeeX (#22500) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak változtasd meg a bar textúráját :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22502) FefeeX válasza Wolverine (#22501) üzenetére


FefeeX
veterán

Megpróbálom, de nála mintha nem csak az lenne szebb... :) Lehet azért, mert innen melóból az egész szebbnek látszik, hogy nem játszhatok... :)

Apropó, szintezés mestere, 50es mageből hogy csinálok leggyorsabban 70est? :)

(#22503) capafog23 válasza Arnold2 (#22486) üzenetére


capafog23
őstag

A képen a gombok gondolom bartender, ha nem akkor mi?
és hogy lehet olyan csillogóssá tenni?

(#22504) Scholes9 válasza !player! (#22499) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bőven lesz jobb, új kiegben az elején mindig gond volt a hit cap, de ahogy telik az idő, jönnek az új insták, már bőven hit cap felett leszel.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22505) FefeeX válasza capafog23 (#22503) üzenetére


FefeeX
veterán

buttonfacade, és ahhoz van számtalan skin meg rengeteg beállítási lehetőség... :)

(Ja és köszi a manit :) )

[ Szerkesztve ]

(#22506) capafog23


capafog23
őstag

Megvan végre a lvl80 így elkezdenék hc-kbe járkálni. (hunter)
Érdekelne valami tapasztalt instázó bm hunter talentje és hogy cica vagy raptor petet éri meg jobban használni.

(#22507) Cathfaern válasza FefeeX (#22502) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Simán csak az "X Perl 6" nevű textúra az, nálam is ilyen :)

Ha már addonok, nekem is lenne egy kérdésem:
Nem tudom hányan ismertik a spartanUI-t ([link]). Videón annyira nem látszik, de itt a HP/mana csík animált, s nem abban az értelemben mint X-Perlnél, hogy ahogy ütik le nem csak eltűnik, hanem van egy kis animáció, hanem ha csak úgy van, akkor is mozog, mintha egy folyadék vagy valami gáz kavarogna ott. Ezt vajon hogy csinálták meg? El lehet érni SpartanUI használata nélkül is ezt?

(#22508) bobace válasza !player! (#22499) üzenetére


bobace
őstag

Jaj neked a múltkor ígértem haste és crit gear összehasonlítást.
Száz szónak is egy a vége. A crit > all. Crit gearben kb 300-400 plusz dpst toltam. Ugye minden crit 0.5 sec minusz, szóval egyértelmű hogy crit a jobb, erre rájöttem.

Ezzel a trinkettel meg az a baj, hogy mikor beproccol egy tized másodpercet nyerek vele... Pedig sokkal többet kéne. Haste gearben 1.22 cast a Wrath nekem, és ez ha beüt akkor is 1.1x. Valami nem fain vele.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22509) Wolverine válasza Cathfaern (#22507) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz az a legyegyszerűbb módja a kiderítésének, hogy letöltöd a pakkot és belenézel, milyen unitframe-et és milyen textúrákat használ :) Ha olyan, ami neked nincs meg a saját addonjaid között, akkor vagy importálod a SharedMediába, vagy lecserélsz egy már létező textúrafájlt azzal, amit szeretnél használni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22510) FefeeX válasza capafog23 (#22506) üzenetére


FefeeX
veterán

HC-kbe szoktam menni lámival, 1800dps-re sikerült feltolni a talenttel, ami elsőre elég meredeknek tűnhet: armory --> kislámi (bloodscalp)
innen melóból nem jön be szal nem tom linkelni :)

3.0.8 patchig cica és scoprid volt a 2 best pet, nem véletlen nerfelték be őket, azóta sajna nem tudom mit érdemes... (az tuti, hogy egyéni fejlődéshez, havert instába szállításhoz stb a gorilla a nyerő)

Cathfaern:
köszi, nekem anno az első dolgom az volt hogy a bart simple-re cseréltem, valszeg ez lehet a gond :P
És kösz ezt a spartant is, állati jól néz ki szerintem az egész, lehet egy próbát teszek vele.. :)

[ Szerkesztve ]

(#22511) Arnold2 válasza capafog23 (#22503) üzenetére


Arnold2
őstag

Úgy van ahogy FefeeX mondt: Bartender + Butonfacade. S ha rágúlizól a buttonfacade-ra akkor simán találsz egy rakat skint.

Cathfaern: kösz a tippet a Spartanról. Jól néz ki. Egy próbát megér. Így is, hogy Bartender-t használok és lejjebb vettem a méretet a frameknek, alig látok ki ha komolyabb móka van.

(#22512) steveetm válasza bobace (#22508) üzenetére


steveetm
őstag

Teljesen ok ez a trinket, a haste úgy van megcsinálva, hogy minél több van belőle, az újabb ratingek annál kevesebbet gyorsítanak.
Üdv.: steveetm

(#22513) bobace válasza steveetm (#22512) üzenetére


bobace
őstag

Igen közben elkezdtem utánaolvasni a témának és rá kellett jönnöm erre a szomorú igazságra :( Ettől függetlenül még nagyon jó :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22514) CactuS válasza Cathfaern (#22507) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha esetleg sikerül kiguberálni egy ilyen animált texturát vagy mit, akkor ird majd meg pls, elég csicsás így is az uim, az a kis mozgás már nem számítana :D

Wolvi: Köszi a WGTimert, mondjuk az a külön megjelenítéses részt nem lőttem be, van 1 macrom, amivel kiiratom, elvileg ugye 5 perccel a csata előtt szól automatice, szóval jó ez :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22515) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Nemrég kezdtem egy Dk-t. Jelenleg unholys vok de kipróbálom a bloodot is. Szerintetek melyik a jobb ? (majd pvp-zni szeretnék) Az unholy tetszik csak az a baj nem gyógyulok eléggé. Akik bloodra talentoltak azt mondták úgy gyógyulnak szinte meg sem tudják őket ölni.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#22516) sasa311 válasza Pocak89 (#22515) üzenetére


sasa311
veterán

Unholyn se lehet meghalni.

4-5 db 2-3 szintel nagyobb mobpackokat simán viszed megállás nélkül. Összerántod őket, ledobod az AOE-t, elterjeszted a disease-t mindre és ütögeted a healelős ütést. Kb full hp-n fejezed be a pullt. Csak találd meg a jó sorrendjét a skilleknek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22517) Wolverine válasza CactuS (#22514) üzenetére


Wolverine
félisten

:) Elvileg külön displayt nem igénylő hasonló cucc a WinterTimer is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22518) CactuS válasza sasa311 (#22516) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

70ig nekem se nagyon sikerült unholyn, eléggé könnyen mentek a questek/terelések.

Wolvi: Oh, köszi, a bőség zavara már megint :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22519) FefeeX válasza sasa311 (#22516) üzenetére


FefeeX
veterán

És nekem sem, unholy a király, még tankolni is tok vele :)

(#22520) Bencus88 válasza !player! (#22478) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sapphiron :DDD
Exalteden meg rajta vagyok:D

bobace:Köszi

[ Szerkesztve ]

(#22521) Cathfaern válasza FefeeX (#22510) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem is nagyon tetszik a spartan, csak engem egyszerűen zavar, hogy alul végig ott az a fekete sáv. Nem is azért mert ott akarnék látni valamit, de mintha bezártságérzésem lenne tőle :D

Cica még mindig a legjobbak közé tartozik, skorpió is az lenne, viszont már nem stackelődik különböző skorpiók poisonje, raidekre gázos. Trex a legjobb talán, csak bírd ki amit összedübörög, ahogy megy, hogy a fél képernyőt elfoglalja és emellé még a hitboxja is több mint problémás...:( Raptort meg ma tervezem kipróbálni, utána tudok majd róla többet mondani.

Wolv:
Megnéztem, az a gáz a Spartannal, hogy a Bartender4-et leszámítva teljesen saját cucc az egész, 2 mappa van az egész összeállításban, a Bt4 meg a Spartan... tehát nem lehet azt mondani, hogy X unitframe-et használnak, illetve textúrák sincsenek külön hozzá (más, átlagos UI által megehető formátumban).

[ Szerkesztve ]

(#22522) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most öltük le Sapphiront másodikra:)És a trinketemet is dobta, de elég magas volt a licit ezért átengedtem.Egy try lesz thuzin ha nem megy le hétfőn öljük le.

(#22523) whitezo88 válasza Bencus88 (#22522) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kelthuzad majdhogynem könnyebb mint sapphiron. szarból kiállni, castot szakítani, cct lekezelni, ice blastba instant heal -> profit.

(#22524) nak0n válasza whitezo88 (#22523) üzenetére


nak0n
aktív tag

Meg imádkozni, hogy a nub melee ne álljon közel a tankhoz... :)

(#22525) Bencus88 válasza whitezo88 (#22523) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen 10-esbe már öltem nem lesz nehéz hétfőn kivégezzük az tuti :R

(#22526) nierthen válasza FefeeX (#22510) üzenetére


nierthen
tag

ha kipróbáltad jelentsd légyszi, hogy volt-e vele valami macera, mert engem is érdekel, ha tényleg no setup például... köszi előre is

Nierthen#2767

(#22527) Cathfaern válasza nierthen (#22526) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én még annó feltettem, mindenféle beállítás nélkül működött azonnal, nem volt vele semmi gond ilyen téren. Mondjuk wide monitorra van optimalizálva, szóval ha nem olyanon (vagy nem olyan felbontásban) játszol, akkor lehet, hogy problémásabb.
Ha használsz Bartender4-et, akkor mielőtt feltennéd mindenképp mentsd el a beállításait, mivel felülírja azokat (igaz csak annál a karakternél, akivel belész miután feltetted, szóval ha utána át tudod copyzni mástól, akkor nem gond).
Arra figyelj, hogy kapcsolj ki minden addont, ami olyan dolgot csinál, amit a spartan is lekezel (pl. értelemszerűen unit frame). Ha nem működne rendesen mikor felrakod, akkor próbáld ki először, hogy kikapcsolsz minden addont, kivéve ezt, mert általában az szokott lenni a baj, hogy összeakad valamivel.

(#22528) Arnold2 válasza Cathfaern (#22507) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha jól láttam, akkor tényleg nincs semmilyen setup beállítási lehetősége? Illetve egy kicsit átrendezni a dolgokat?
Az oldalukon a hunternek a pet infója a bal oldalon helyezkedik el a saját infója mellett, nekem viszont az én HP/Mana infóm fölött, ami egy kicsit zavaró. Láttam azokat a beállításokat amiket az /sui -vel lehet előhozni, azon kívül te találtál valamilyen más beállítási lehetőséget?

(#22529) Scholes9 válasza whitezo88 (#22523) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem KT nehezebb, sokkal több dolgon be lehet bukni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22530) !player! válasza bobace (#22508) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen én is így gondolom ,csak több forumon olvasam hogy haste>all, nem is igazán értettem.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22531) K1blaze


K1blaze
csendes tag

Sziasztok!

Gondolom sokan közületek eredetin tolják. am eredetin mennyi bug van? met ezeken a szar tört szervereket nagyon sok van és nagyon szar így jáccani:S::S:S

(#22532) Scholes9 válasza K1blaze (#22531) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tört az nem WOW, az egy másik játék. Eredetin is van bug, de nem lehet a 2-t összehasonlítani, ráadásul, ha van bug eredetin azt általában javítják.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22533) nierthen válasza Cathfaern (#22527) üzenetére


nierthen
tag

köszönöm az infót, bartendert nem használok. így még egy okkal több lett, hogy kipróbáljam. jó, szép, átlátható, egyetlen bajom, hogy a wow világához nem 100%-osan passzol. túl "high-teches". na egy hetet adok neki, ha megszokom marad. apropó: tudtok olyan packról, ami nem ennyire high-tech, de kábé ennyire komplex?

Nierthen#2767

(#22534) Cathfaern válasza Arnold2 (#22528) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tényleg nincs, csak azokat amiket a sui kidob. Most kezdték el a 2.6 bétát tesztelni (fórumról elérhető, de pl. unitframe még nincs benne), abban elvileg majd több lehetőség lesz, ha jól értettem.

Oldalon te az 1.0-as képeken láthattál olyat, hogy a te infód mellett van a peté, 2.0 óta már nem fölé rakja (engem is zavar amúgy, ezért is hagytam fel vele egyelőre).

Szerk: közben annyira rájöttem, hogy pl. barokat lehet állítgatni bartenderen keresztül (/bt), illetve elvileg háttér textúrát is el lehet valahogy tüntetni fórumuk szerint, de arra nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan

[ Szerkesztve ]

(#22535) Bence717


Bence717
tag

Hello! Régebben feltelepítettem a QuestHelpert és működött is de most újratelepítettem a játékot meg a Burning Crusade-t meg a Wrath of the Lich King-et és bemásoltam a World of Warcraft/Interface/AddOns mappába és nem működik. :( :O Lehet hogy azért mert felraktam a Lick King-et és valami újabb verzió kell hozzá?? :F Ha igen lécci valaki linkelje már be az új verziót!!! Régebben csak az alap WoW volt felrakva.

[ Szerkesztve ]

(#22536) ricsiv92 válasza Bence717 (#22535) üzenetére


ricsiv92
tag

Ha addon kell, ajánlom, hogy itt keresgélj.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22537) nierthen válasza Bence717 (#22535) üzenetére


nierthen
tag

curse.com szerint ez a legfrissebb, WoTLK certified

Nierthen#2767

(#22538) capafog23 válasza Cathfaern (#22521) üzenetére


capafog23
őstag

Várom a pet infokat. Előre is köszi!

(#22539) capafog23


capafog23
őstag

Jól veszem ki hogy ez a trinket: Mirror of Truth jó hunternek is? mert ugyebár leírásba az van beleírva hogy csak meele attack-kor procol, de commentekbe azt írják hogy ranged attack-ra is procol, most akkor mi az igazság?

(#22540) Viktor77 válasza capafog23 (#22539) üzenetére


Viktor77
titán

Jól olvastad, elírás, hogy csak melee. Kék.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22541) capafog23 válasza Viktor77 (#22540) üzenetére


capafog23
őstag

Zsír akkor ha minden jól megy akkor holnap ki is tudom venni. Ma meg is szereztem az első lvl80 epic cuccomat, Heroes chest (voa10, 25-be nem esette nekem semmi), bele is tettem egy piros ap-s gemet, meg egy ap+stamis lila gemet, +10 allstat kicsit drága lenne rá, +8-ra még van anyagom is úgyhogy szerintem azt rakom rá.

(#22542) !player! válasza capafog23 (#22541) üzenetére


!player!
aktív tag

Mindig rakd rá a legjobbat, ha 1 hétnél tovább használod imo

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22543) Cathfaern válasza capafog23 (#22538) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem volt időm még raptort felhúzni a szintemre, így még nem teszteltem, viszont közben utánanéztem, theorycraft alapján:
Cat: 2102.54 (with mangle in raid)
Spirit Beast: 2136.40
Raptor: 2214.54 (with mangle in raid)
Devilsaur: 2242.52
Minden más le van maradva ezektől.

(#22544) szilchi


szilchi
őstag

Bahh...Wetlands,mobozás,500 ms.... :((

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22545) szilchi


szilchi
őstag

Ja és egy kérdés.Elemental shaman-nak ki a jobb offhandbe?Pajzs vagy offhand cucc ami esetleg ad spell povert és/vagy intellectet?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22546) szilchi válasza szilchi (#22545) üzenetére


szilchi
őstag

:) ..ki a jobb off handbe..meg..pover

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22547) ricsiv92 válasza szilchi (#22545) üzenetére


ricsiv92
tag

Szerintem, bár soha nem volt elemental shamim, a pajzs jobb offhandbe.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22548) sasa311 válasza szilchi (#22545) üzenetére


sasa311
veterán

Alaphangon az, ami több intet / spellpowert ad.

De pajzsod mindig legyen, hogyha ütnek a mobok / PVP akkor fel tudd aggatni magadra akár combatban is, rengeteg armor sokat segít.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22549) kovsol válasza szilchi (#22545) üzenetére


kovsol
titán

shield
több armor és közel azonos statok mellett arra lehet rakni int vagy stamina enchantot is!

May the Force be with you!

(#22550) K1blaze válasza Bence717 (#22535) üzenetére


K1blaze
csendes tag

igen a curse.com-on érdemes körülnézned ott sok jo adon van szinte mnden peccs-hez:Dnézegesd!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.