Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem mai videó, de érdekes milyen területek vannak bent a játékban vanilla óta amelyeket azóta homály fed, félbeszakadt tervek, stb. Emerald Dream ingame: [link]

(#53002) #81999360


#81999360
törölt tag

Egyik klántársam ajándékozott nekem 2x30 nap gametime-ot, Battle.net-en belül. Mert így majd biztos visszatérek WoW-ozni, viszont ez kizárt. El tudnám ajándékozni másnak, vagy ezekben a kódokban van valami ami miatt csak a cél accounton tudnám aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#53003) neato3loco válasza #81999360 (#53002) üzenetére


neato3loco
senior tag

Amennyiben lehetőséged van rá, én mint kis csöves "újrakezdő" élnék az ajándékkal! :D :P

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53004) ígyvanferi válasza #81999360 (#53002) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Leírod nekem PÜ-ben a két kódot, megmondom, hogy tudod továbbadni őket. ;]

Egyébként ha így konkrétan két számsort kaptál, akkor azt nyugodtan odaadhatod bárkinek, beírja ő a bnet-en és kész. Nem kötődnek semmihez, amíg nem használod őket, utána meg nyilván még egyszer már nem működnek. .

(#53005) nofi


nofi
őstag

Haladgatok szépen lassan (na jó, nagyon lassan), napi 1-2 dungeon fér bele. Tegnap jól lehordott egy csapat, miszerint abszolút alkalmatlan a karakterem tanknak és inkább vegyem fel másodlagos talentnek a dps-t. Az első kifakadás után azért elkezdtek tippeket adni, az egyik még fel is vett, hogy segítsen. Írt pár címet ahol leírásokat találok, stb.
Ez lennék jelenleg. Állítólag a Hit-et és az Expertise-t kellene min. 3% fölé tornásznom. Kérdés, hogy ezeket mivel javasolt növelni. Enchantolásnak van valami értelme ilyen low levelen vagy csak pénzkidobás?

Xbox GT: nozsolt

(#53006) ígyvanferi válasza nofi (#53005) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Semmi értelme ilyen alacsony szinten ezekkel a számokkal foglalkozni. Vegyél fel mindent, amin látsz dodge-ot és/vagy parry-t és kész. Enchantolás is felesleges, pár óra múlva úgyis találsz sokkal jobb cuccot arra a slotra. Persze ha te vagy enchanter, akkor azért felrakhatsz ezt-azt.

(#53007) vvega30 válasza nofi (#53005) üzenetére


vvega30
senior tag

Ígyvanferi, még annyit, hogy szerintem palával a legkönnyebb tankolni szóval csak rá kel érezni és menni fog.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53008) whitezo88 válasza nofi (#53005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ilyen alacsony szinten felesleges szórakozni az enchanttal úgyis megy a kukába a gear nemsokára. gearre se kell figyelni, én még hetvenen is dps talentben meg gearben tankolok ha húzok karaktert. Mióta kicsit revampolták a karaktereket, talenteket, skilleket, faceroll az egész dungeonözés is, tankként is csak a tankos stance kell aztán csak ütni kell mindent, máris lesz 33597 threat pont rajtuk. régen azért más volt. a dps-nek meg szólni kell hogy a fő targetedet lője, mert ez sokéves dolog, hogy a hülye dps megdöglik aztán téged okol, közben meg a 4. targetet húzta le atom bursttel...

(#53009) #51736960 válasza nofi (#53005) üzenetére


#51736960
törölt tag

azért bátorkodom hozzászólni, mert régen a specialitásom volt az ötfős dungeonokban való tankolás, és szerintem a szereléseddel semmi baj, kék cuccokkal lazán végig lehet tankolni az összes dungeont még egy ratyi healerrel is, sőt még healer nélkül is ha pala vagy és jó a parti.

engem tankként akkor szóltak le, amikor sok év után idén tavasszal visszatértem egy hónapra, hogy végigjárjam a dungeonokat, de annyit változott minden, hogy helyenként azt se tudtam, merre forduljak (pl. scarlet dungeonok), és a profibb játékosok azonnal megérzik, ha a tank bizonytalan, és ilyenkor bizony jó esetben csak kilépnek, rosszabb esetben be is szólnak :)

(#53010) nofi


nofi
őstag

Köszönöm a válaszokat! Akkor továbbra is meghúzom magam :R

Xbox GT: nozsolt

(#53011) BoneDragon válasza nofi (#53005) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nincs ezzel semmi baj, inkább ott a probléma, hogy az emberek hozzászoktak a heirloomhoz és úgy akár az egész instát is be lehet húzni.

(#53012) #81999360 válasza neato3loco (#53003) üzenetére


#81999360
törölt tag

Azt gondoltam :P Hardveraprón hamarosan megtalálod jó occón :D

(#53013) LuckyL válasza nofi (#53005) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem is az a baj hogy már mindenki hozzászokott hogy heirloom az egész tank és kétszer olyan erős mint rendes cuccokban lenne

cryptot minden termékemért elfogadom

(#53014) LógaGéza válasza #81999360 (#53012) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ahogy beáraztad jó sokáig rajtad marad... Olcsóbban jövök ki ha rendes, 60 napos GC-t veszek...

Érdekes fogalmad lehet a "jó occó"-ról...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53015) ígyvanferi válasza LógaGéza (#53014) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hol veszed 6000 alatt?
Egyébként csak most tűnt fel, milyen az a 30 napos GC?

(#53016) LógaGéza válasza ígyvanferi (#53015) üzenetére


LógaGéza
addikt

Anno G2A-n vettem, 10%-os kuponkóddal, akkor 6k alatt jött ki, most nem tudom mennyi, de az árak nem nagyon változtak.

Az nem GC, hanem Playtime kód:

Alternatively, you can buy game time from the Blizzard Store in increments of 30, 90, or 180 days. You can use the time yourself or email the time code to a friend as a gift.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53017) lakisoft válasza lakisoft (#53000) üzenetére


lakisoft
veterán

erre senki?

(#53018) #81999360 válasza LógaGéza (#53014) üzenetére


#81999360
törölt tag

Sok sikert akkor. :)

Engem is érdekelne konkért link ahol olcsóbb mint 2x3k és 10 percen belül megkapod a kódot. (Nem players.hu szerű)
Ha tudsz nekem ilyet mutatni, akkor leveszem az árat.

Az ilyen "régen xx-ért látta testvérem munkatársának a fia" jellegű kommenteket légyszi ne, mert elég nevetségesen hangzik. ;]

(#53019) neato3loco válasza BoneDragon (#53011) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nincs is azzal baj, de sok ahelyett, hogy segítene a kezdőknek, mert nem mindenki Vanilla óta nyomja és jobban ismeri Azeroth-ot, mint Budapestet.. inkább anyázik, "jaj mi ez a szar set" és a többi.. Annyira tré a magyar mentalitás, hogy mindjárt kimegyek az utcára és felpofozok vagy 5 embert. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53020) #57919488 válasza neato3loco (#53019) üzenetére


#57919488
törölt tag

"jobban ismeri Azeroth-ot, mint Budapestet"

Ez mekkora volt :Y :C

(#53021) k.kristof válasza neato3loco (#53019) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem magyar mentalitás, bármilyen nemzetiség tagja elküld a fenébe, ha nem vagy olyan pro tank/healer/dps, mint ő elvárja :P Kedvencem az volt, amikt Catában a Hour of Twillight insták egyikében tankoltam, 353-as itemlevel volt a minimum. Senkinek nem volt semmi baja, amikor elérve a 353-at mentem, de amikor már 378 voltam, valamelyik jó képességű beszólt már az elején, amikor meg sem mozdultunk, hogy kevés ide a gearem. Ilyenkor elgondolkozok, hogy nem volt akkora hülyeség a Taigetosz :P

(#53022) neato3loco válasza k.kristof (#53021) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ezért fohászkodok, hogy tudjak teleportálni.. Sok pofont kiosztanék! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53023) k.kristof válasza neato3loco (#53022) üzenetére


k.kristof
őstag

Vagy egy békahadsereg, akit ráuszíthatsz a haragosaidra.

(#53024) Cathfaern válasza #57919488 (#53020) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sose laktam Budapesten, szerintem két kezemen meg tudom számolni hányszor voltam ott... Ellenben WoW-ot toltam / tolom 6-7 éve.
Szóval ez messze kisebb poén, mint elsőre hangzik :)

(#53025) neato3loco válasza Cathfaern (#53024) üzenetére


neato3loco
senior tag

Akinek nem inge, nem veszi magára.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53026) hemaka válasza nofi (#53005) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, ez random jon mar a jatekosokbol.

Ha a dps elotted mar nyomja a dps-t aztan nem jon le rola a mob, akkor bzi tank, hol az aggro? szoveg van.

Ha a tank okor es szalad elore, huzza a sok mobot es meg annyi esze sincs, hogy ne alljon losba, akkor jon a hol a heal, noob heal :D

Bezzeg a dps, az mindig pro! :D

(#53027) neato3loco válasza hemaka (#53026) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tetszik gombot a PH!-ra. :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53028) dilipok válasza hemaka (#53026) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanezt elheted at, ha healelesre adnad a fejed. Szalad esz nelkul a dps, tank, mindenki, majd mikor veletlenul egy elhullik, mert kifogytal a manabol es elotte 5763198-szor szoltal, hogy pihenni kellene, akkor jon az osztas, h sz*rt sem er a healer :U

bar az is teny, hogy nem egy tankkal talalkoztam, aki a dps rohanasakor (tobb figyelmeztetes utan) kenyelmesen leult, whispelt nekem, hogy nezzuk meddig birjak a dps-ek heal es tank nelkul. Szo szerint ott ultunk ketten, a masik harom meg szejjeldaraltatta magat a trashmobokkal leglabb ketszer, mielott eszrevettek, hogy mi a helyzet :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#53029) k.kristof válasza dilipok (#53028) üzenetére


k.kristof
őstag

RF-ben csináltam meg druidával, hogy leírtam, aki beleáll a healkörbe, az nem hal meg, a többiek magukra vessenek. Beleálltak :P

(#53030) whitezo88 válasza hemaka (#53026) üzenetére


whitezo88
nagyúr

O dehogy ha mar nem elso vagy mar bena vagy dpsben. Pandaba guildben is ez volt. Tok8 mennyit toltal az elso dps volt a jo ha mar lecsusztal szarvagy. (Raid10)

(#53031) Pttypang válasza #57919488 (#53020) üzenetére


Pttypang
veterán

De en miskolci vagyok :D

Everybody lies.

(#53032) neato3loco válasza Pttypang (#53031) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én meg Kazincbarcikai! :(((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53033) Pttypang válasza neato3loco (#53032) üzenetére


Pttypang
veterán

De en tenyleg jobban ismerem azerothot, mint bp-t :D

Everybody lies.

(#53034) vvega30 válasza hemaka (#53026) üzenetére


vvega30
senior tag

Tank = felelősség
Heal = munka
Dps = szórakozás
:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53035) malacka87 válasza vvega30 (#53034) üzenetére


malacka87
senior tag

Egyetértek!:-)))

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53036) #57919488 válasza Pttypang (#53033) üzenetére


#57919488
törölt tag

Persze en is jobban ismerem Azeroth-ot meg eleg messze is vagyok Budapesttol de maga a poen attol szerintem meg jo volt :D

(#53034) vvega30:
Idegenekkel teljesen igaz :K Habar neha inkabb mindenkinek szenvedes a dolog :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53037) neato3loco válasza #57919488 (#53036) üzenetére


neato3loco
senior tag

Sok lvl. 90-es Paladin megsértődött rajta.. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53038) neato3loco


neato3loco
senior tag

A fórumosok többsége ally vagy horda? :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53039) malacka87 válasza neato3loco (#53038) üzenetére


malacka87
senior tag

Én most átvittem Ragnaros hordába a balance druidomat!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53040) k.kristof válasza neato3loco (#53038) üzenetére


k.kristof
őstag

Mindörökké Alliance!

(#53041) lakisoft


lakisoft
veterán

For the Horde. :R

(#53042) Fandango


Fandango
veterán

Csak a horda (guild érdekből volt egy kis alliance időszak, de az felejtős ;] )

(#53043) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Allys voltam elején pár évet, de a horda ragadott meg jobban, mára minden karakterem oda költöztettem. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53044) slayer006 válasza neato3loco (#53038) üzenetére


slayer006
addikt

so - so :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#53045) neato3loco válasza slayer006 (#53044) üzenetére


neato3loco
senior tag

Úgy érzem a horda erősebb itt is. Swifty közvetítésének a nézése miatt döntöttem most, hogy újra kezdtem az Alliance oldalán. Majd nagy szinten meglátjuk milyen lesz az összetartás. :)

Hordás tapasztalat, hogy ott megvan azért a jó kapcsolat.

Köszi a válaszokat!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53046) lakisoft válasza neato3loco (#53045) üzenetére


lakisoft
veterán

Ismerőseid vannak a wowban? Miért nem oda mész ahol ők vannak?

(#53047) #57919488 válasza neato3loco (#53045) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azt nem irtad, hogy milyen Realm-re mennel vissza. Pl. Ragnan nem megterhelo a hordas elet de allis oldalrol ez mar nem mondhato el :DDD

(#53048) Healbacsi válasza #57919488 (#53047) üzenetére


Healbacsi
őstag

Semmi eget rengeto sincs a ragna alli oldalan. Kevesebb a pug, de ott az oq, es a beepitett other raid finder.

[ Szerkesztve ]

(#53049) neato3loco válasza lakisoft (#53046) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nincs senki. Egy haverom se mert belekezdeni, meg sajnálják rá a pénzt.. szóval egyedül vagyok mint a kis ujjam :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#53050) lakisoft válasza neato3loco (#53049) üzenetére


lakisoft
veterán

Akkor szerintem Ragnaros horda oldalt jársz a legjobban. Sok magyak - sok segítőkész ember.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.