Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) szilchi válasza SzlobiG (#21047) üzenetére


szilchi
őstag

Űűűűr isten..én meg sima combat talentel mentem instába :O .Na gyors retalent amíg tart a pünkösdi királyság :DDD Erről én pl. nem is hallottam.Igaz csodálkoztam,mikor lvl 69-en UK-ben voltam első Northrendi instába és toltam talán 600 dps-t egy 70-es rugó meg 1800-at.Akkor lehet ő is ezzel a buildel ment :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21052) szilchi válasza LucifeI2 (#21050) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor lehet mégse kéne elkapkodnom. :N Belegondolva trashen tényleg rossz.Mert így is mire összejön az 5 kombópont már sokszor 10% vagy alatta szokott lenni a mob HP-je.Vagy ma voltam An-Kahet-ben Heroicban(sikerült 1 óra után találni egy csoportot...).Ott a final boss csinálja a klónokat saját magunkról.Na ott is gubanc lett volna.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21053) whitezo88 válasza LucifeI2 (#21050) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hopp ide ment, pü. akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#21054) Bence717


Bence717
tag

Azt olvastam, hogy aki napi 4 óránál kevesebbet játszik annak "csak" 2 ezer forintot kell fizetnie havonta. Ez igaz???

(#21055) steveetm válasza Bence717 (#21054) üzenetére


steveetm
őstag

Maximum Kínában.
Üdv.: steveetm

(#21056) szilchi


szilchi
őstag

Jujj..daily HC Azjol-Nerub.Utolsó boss kb. 6-7 try után ment le.Nagyon kellemetlen volt.Igaz a csapat se volt csúcs.Két DK,két rugó meg egy holy pala.De azér csak lement :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21057) MCGaiwer válasza steveetm (#21015) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az új JC skill, vmi ice prism-ről tudsz vmit? igazábol az érdekelne hogy cooldownos-e.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21058) Wolverine válasza steveetm (#21046) üzenetére


Wolverine
félisten

Az is igaz, hogy ilyesmi max. új tier/arena season körül termel bevételt... ezzel tisztában vagyok :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21059) Cyno


Cyno
tag

A WOTLK-ben hozták be, hogy a professionok után kapnak pluszt a karik. Van egy low lvl orc hunterem, ami a skinning után kapott +3% critet. Csináltam egy draenei huntert, ami viszont nem kapta meg ezt a plusz bonuszt, ötletem sincs miért.
Valaki nem tud egy oldalt ahol ezeket a dolgokat leírják, hogy melyik prof után mi jár?

(#21060) nierthen válasza Cyno (#21059) üzenetére


nierthen
tag

nem az orcságod miatt kaptad meg a bónuszt? ez olyan, mint a törpék bónusza hunterság esetén nem? próbálj új karaktert csinálni és ott olvasd el, hogy milyen karakter milyen pluszt kap a faji sajátosságaiból.

Nierthen#2767

(#21061) Cyno válasza nierthen (#21060) üzenetére


Cyno
tag

Azért nem hiszem, mert írta, hogy a skinning miatt kapta konkrétan. A draenei meg nem kapott semmit. Néztem a hivatalos oldalon, de ott nem találtam erre vonatkozó információt, hogy a szakmák után milyen + jár.

(#21062) Wolverine válasza Cyno (#21061) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoWWikin vagy a Wowheaden próbálkoznék... a draenei skinner, vagy nem?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21063) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Most néztem, hogy a transmute-ok cd-jét erősen átvariálták. Gemekre (skyflare, earthsiege) pl. NINCS cd, a fémekre pedig valami 4 nap lett. Mindegy, a szaros titanium barhoz úgyis többe kerül az alapanyag, mint maga a bar és el sem viszik. Így viszont farmolgattam air elementalokat és csináltam 12 skyflare diamondot kb. 90 perc alatt...

Where do you want to go today?

(#21064) Cyno válasza Wolverine (#21062) üzenetére


Cyno
tag

Persze, hogy az.
Nincs itt még egy skinner? :)

(#21065) nierthen válasza Cyno (#21064) üzenetére


nierthen
tag

mondjuk egy night elf hunterem van 71-es, de sajnos nem tudok segíteni, arról amit írsz nem tudok.

Nierthen#2767

(#21066) szilchi válasza Cyno (#21064) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem a ember rugóm(80) is skinner meg a nightelf hunterem(25) is.Mindkettő megkapta a "master of anatomy" plusz kritet.Mert ez a profession után jár.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21067) !player! válasza szilchi (#21066) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen de annak is van rangja szoval nem ugyanannyit kapsz 40skinning skillel és 450-el.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21068) Cyno válasza szilchi (#21066) üzenetére


Cyno
tag

Köszi!
Igen, most találtam meg a thottbot-on, hogy amire gondoltam az a master of anatomy.
De az én hunterem nem kapta meg, lehet hogy vmit kihagytam.
És valóban a skillel ez is nő(RANK1-6). De benéztem mert csak crit ratinget ad.

[ Szerkesztve ]

(#21069) Wolverine válasza Cyno (#21068) üzenetére


Wolverine
félisten

A spellbookod általános füle alatt ott kell lennie passzív képességként.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21070) pachito


pachito
őstag

Hali!

Az normális hogy hunterként, level 75ön, bm-en 26% crit chancem van, mikor 70en kezdéskor 42%vel rendelkeztem? Direkt megnéztem és minden egyes szinttel kb 3-4%kal csökkent szintlépéskor...ez bug vagy direkt ilyen?

(#21071) Wolverine válasza pachito (#21070) üzenetére


Wolverine
félisten

Direkt. 1 crit rating minden szinttel kevesebb critet ad, és az Agi esetére ugyanez vonatkozik. Ha nem így lenne, akkor 80-on 100% felett lenne mindenkinek szinte az összes statja :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21072) whitezo88 válasza pachito (#21070) üzenetére


whitezo88
nagyúr

más példa: lockként 203 hit kellett, most 350, ez normális.

(#21073) H.O.D. válasza pachito (#21070) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mage lvl70-en 23%crit, 80-on 7,8% :)

Where do you want to go today?

(#21074) Cathfaern válasza Cyno (#21068) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt számold bele, hogy nem rögtön lesz a tied a proffal együtt, hanem 100 körüli skill kell ahhoz, hogy először megkapd.

(#21075) szilchi válasza Cathfaern (#21074) üzenetére


szilchi
őstag

Én úgy vettem észre,hogy szintenként kapod(75/150/225/...)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21076) szilchi


szilchi
őstag

Rugónak való shoulder enchantot honnan szerzek?Mert láttam enchanter nem csinál,viszont találkoztam rugóval,akinek volt AP/crit-es enchant vállon.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21077) Viktor77 válasza szilchi (#21076) üzenetére


Viktor77
titán

Sons of Hodir exalted. [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21078) !player! válasza Viktor77 (#21077) üzenetére


!player!
aktív tag

vagy honored

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21079) szilchi


szilchi
őstag

Köszönöm.Ezt a frakciót nem is ismertem,mert mire Storm Peak jött volna,megvolt a 80.Akkor megnézem az ottani questeket.A honored talán meg is lesz.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21080) pachito


pachito
őstag

Oks, már attól féltem valami bug vagy valami :)) De köszönöm a felvilágosítást mindenkinek! :R

(#21081) !player! válasza szilchi (#21079) üzenetére


!player!
aktív tag

Az egész quest chain szóval ha nem csinálsz meg kb egy 15-16 questből álló sorozatot akkor nem tudsz felvenni semmilyen questet sőt meg is támadnak.
Én is ott néztem el hogy elekzdtem ezt a questet csak nem fejeztem be nem volt könyű megkeresni hogy éppen hol tartok.
Honordeig 3 questet tudsz csinálni asszem az napi 800-900 repu
Utánna 4-et a legvégén pedig 5-t kb 2000reput tudsz összeszedni naponta.
A legtöbb mob tob Relics of ulduar itemet amit még nem de következő patch után 10esével be tudsz turnolni 250 repura szoval azokat ne add el mint én...
Sok sikert megéri

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21082) szilchi válasza szilchi (#21079) üzenetére


szilchi
őstag

Hmmmm...Son of Hodir és emberei támadnak rám.Mivel szerzek friendly statust?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21083) !player! válasza szilchi (#21082) üzenetére


!player!
aktív tag

Az elöbb említett 16 questből állóchain, ha nem questeltél K3-ba akkor szerencséd van mert az elsőtöl kell kezdened ha megcsináltál párat mint én akkor keresd meg hol hagytad abba. GL

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21084) szilchi válasza !player! (#21083) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz,ezt majd megnézem.Storm Peakbe még semmi questet nem csináltam.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21085) Guargumi válasza szilchi (#21051) üzenetére


Guargumi
tag

Én ezen a talenten vagyok a rugóval, azért nincs kolbászból a kerités itt sem.
Hc ben és 10 fősben nem vagy csak kicsit jobb a dps d mint combat talenten, 25 ben viszont már odaver, de nagyon.
A a jó teljesitményhez elengedhetetlen a jó gear, de leginkább a normális fegyver, sokan a tőröket használják, én fist+kardot, mert rendes tőröm még nincs.
A groupban, nem árt, ha van még egy rugó(+1 combo pont/rugó/crit) illetve bm hunter, ezzel a brigáddal gyakorlatilag csak a finishing movekat kell nyomnod, s&d, eviscerate/envenom, rapture. talentem ugy van kirakva, hogy tudok blade furry t tolni, igy trashen is lehet mit kezdeni.
Nyugodtan lehet rá gyurni, állitólag az uj patchben is benne marad, hogy rugónként jár a plusz pont.
Furcsa, de ezt kell használni, különben raiden a futottak még katagória legaljára jutott a rugó, még boss fightokon is, pedig még a T6 ban dobogós hely volt a standard.

Az összes hc insta beüthető full kékben, szóval ne nagyon foglalkozz ilyen hülye kérdésekkel, hogy gear, 1400 körüli overall elfogadható bárhol, ellenben sok dps loladin 900 körüli bohóckodásával, s már voltak rajta lila cuccok is.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21086) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Szerintetek megéri lecserélni Meteorite Whetstone-t Tears of Bitter Anguish-ra? Mer ahogy elnézem 10% az esélye, hogy proccol ami nem valami sok.:U

[ Szerkesztve ]

(#21087) Guargumi válasza SzlobiG (#21086) üzenetére


Guargumi
tag

én nem cserélném le, szvsz a hc uk s jobb, mint az epic.
nekem is ez az egyik trinketem.

[ Szerkesztve ]

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21088) szilchi válasza Guargumi (#21085) üzenetére


szilchi
őstag

Én még combaton vagyok,mert jelenleg 25 fősről még csak nem is álmodhatok,de a 10-es is messze van.Eddig 2 25 fősbe voltam 80-on,AQ40 és SWP :DDD .Ezekben agyonbuffolva nyomtam 1650 dps-t 78-as kék cuccokba,5 fősbe meg olyan 1300 dps szokott lenni.Igaz tegnapelött HC UK-ben 1400-nél indult és 1270-nél ért véget :F .Egyszerüen rugófóbia van a szerveren.Hiába vittem már végig daily-n UK-et,ma 3 embernél próbálkoztam és egy se vitt el.Itt csak az első lvl 80-as kariknak volt szabad HC instába menni szar gear-el.Aki most lett 80,az csak naxx gear-be jöhet.Kivéve persze a BM huntert,azt szvsz még zöldben is vinnék. ;] Mindig a szokásos kérdések:gear?DPS?Beírom aztán még választ se kapok...mindegy,még úgyis rövid az ignore listám.Van már egy 80-as shoulder cuccom hc Ahn-Kahetből.De a többi még kék 78-as.Gondolkozom az LW-s epic cuccokon,de oda hiányzik még 10 skillpont és sok-sok pénz matira.Meg az is csak 2 db.Ja és az offhand tőröm is 80-as,AH-ból.Jelenleg 2560 AP-m van.Ezen kéne még egy kicsit alakítani,hátha akkor visznek legalább HC-ba.Eddig 13 badge-em van,szal még kell pár..

u.i: Poison-t te mit és hogyan használsz?Én mindkét fegyveren wound poisont.Az 50% eséllyel mérgez.De volt aki wound/instant poisont haszált.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21089) !player! válasza szilchi (#21088) üzenetére


!player!
aktív tag

Te vinnél le rogue-t ha a BM hunter zöld gearbe több DPS-t tol? Old meg v.hogy craftolható cuccokbol vagy lépj be egy guildbe ha whinolsz egy méterrel sem leszel előrébb.
Tegnap is mondtam hogy miért nem csinálod te a partyt?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21090) Guargumi válasza szilchi (#21088) üzenetére


Guargumi
tag

érdekes, tőlem, ha LFG n vagyok sosem kérdeznek ilyeket, nem tudom melyik szerveren divat ez.
Méregből én deadly/wound párost használom.

Guargumi

ez az én fickóm, a T7 nadrágot még gondolt hozzá, tegnap vittem Thaddiusból a tokent:)
(fasz kivan, hogy 4 kaszt van együtt ezen a tokenen)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21091) Wolverine válasza szilchi (#21088) üzenetére


Wolverine
félisten

Érdekes: cicaként nulla buffal szólóban is 1000 dps körül vagyok, pedig a gearem félig zöld, és instákba sem szoktam általában menni... szóval nekem egy pure dps-től partyban az 1400 kevésnek tűnik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21092) Guargumi válasza Wolverine (#21091) üzenetére


Guargumi
tag

és szolóban kit ütsz, 1000 dps el?

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21093) szilchi válasza !player! (#21089) üzenetére


szilchi
őstag

Nos pont itt a lényeg:Mindegy a gear,a hunter mindig jobb dmg-ot tol.Ez köztudott.És ha van 5-6 hunter a listán,nem is szoktam várni mert felesleges.Próbáltam már csinálni csoportot.Az se volt jobb,mert hiány van tankból meg healerből és várakozás közben az emberek egyszerüen lelépnek.Mindenki hunterrel meg DK-val megy.Na jó,nem mindenki,de ezekből mostanság túlkereslet van.Guild..vannak naponta 1-2 meghívásaim,de ezek az olyan komolytalan emberek meghívásai akik nem kérdeznek csak hívják a guild nélküli embereket.Voltam két ilyen guildbe eddig és nem kérek mégegyszer ebből.Jobb guildekbe meg mi kell?...úgy van...nagyon jó gear.Vagy legyél tank,healer.Mert azt minden nagyobb guild keres.Van egy magyar guild is,asszem 10-12 tag abból 1 80-as.Végül is csak az a gondom,hogy rossz kasztot indítottam main karinak.De majd lehet kraftolok epicet meg szerzek sok AP enchantot(azért is kéne az az egy vállas ench).Közbe meg fejlesztem a hunteremet meg a prot warrimat :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21094) Wolverine válasza Guargumi (#21092) üzenetére


Wolverine
félisten

Erősen páncélozott mobok kivételével kb. bárkit, akit macsekban meg tudok ölni. (ha van konkrét kérésed, akkor tesztelhetek)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21095) !player! válasza szilchi (#21093) üzenetére


!player!
aktív tag

Ha közbe fejlesztesz BM huntert meg tankot akokr ne csodáld hogy nem lesz soha normális gearje roguenak. Insták nélkül is el lehet érni egy eléggé ütős geart szerintem, szóval porbálkozz tovább ha akarod.
Melyik serveren vagy?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21096) Guargumi válasza szilchi (#21093) üzenetére


Guargumi
tag

Elöször is mi a célod a játékban?
Megismerni az egész tartalmat, esetleg felöltözni a legjobb cuccokba, netán csak pvp?
Eddig (wotlk) minden normális, raidelő guildbe kellett rogue, mert a legjobb melee dps volt, tehát egy 25 fősbe mindig akadt, 2-3, szerintem ez most is igy lesz, nézz körül a szerveren, keress egy olyan guildet, ami nem hc, de azért van progress, jelentkezz, s tedd oda magad, előbb vagy utóbb lejutsz 10/25 fős raidekre is, s ha ott is bizonyitasz, akkor menni fog minden, s akár hc guildbe is megtalálhatod az utad.
A játék csak most kezdődik, az igazi "meló" csak most jön, egyszerre húzni több karaktert esetedben csak az erőd/időd szétforgácsolását jelentik, tanulj meg profi módon játszani a rugóval, hunter, prot warrior megint más, az adott guildben a tank helyek nagyon fixek, oda bekerülni sokkal nehezebb, mint dps helyre.
Találtam az armoryban egy hasonló nevű human(!) rugót, ha combaton maradsz, csinálj ennél jobb talentet, szerezz valami jó main hand fegyvert, KEB revered kard jó, vagy van BS kard is, mace pvp re volt,anno 70 ig.
Ja és a statok:
ap/ag/hr/cr ezeka lényegesek, ha a Te karaktered akkor azt is látod, hol a gyenge pont.

[ Szerkesztve ]

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21097) kovsol válasza szilchi (#21088) üzenetére


kovsol
titán

lehet érdemes lenne esetleg PvP gearek közt körülnézni mit tudsz könyen megszerezni és upgrade is lenne

és mindenképp javaslom, hogy legalább egy olyan guildet keress ahol 10-es naxxba lejutsz

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21098) !player! válasza kovsol (#21097) üzenetére


!player!
aktív tag

Ezt mondtam én is naxx annyira egyszerű lett hogy ha van rá 10 olyan ember aki nem tegnap lépte meg a 80-t akkor az clearelhető.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21099) kovsol válasza !player! (#21098) üzenetére


kovsol
titán

pontosan
mi altokkal szoktunk már naxx10 be menni és tegnap voltunk sartarionon is alt tankkal pl igaz én main karival voltam (resto sámán)
de ha healt nézem 25 fös naxx se nehezebb semmivel csak anyival nehezebb, hogy oda több épkézláb ember kell :)
friss 80 as karit is szoktunk mi raidre vinni igaz nálunk ilyen 8/8 t6 vagy sunwell gaert jelent ez

én valamenyire még irigyelem is azokat akik lasasbban gearelődnek, mert pl nekem már megvannak a föbb lootok (25 ös set meg ilyesmi) azt most már az offgear marad az acsivmenteket meg leszarom :( egyedül a három saris kill érdekelt csak szóval unalom ezerrel

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21100) H.O.D. válasza !player! (#21098) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én tegnapelőtt léptem meg és tegnap 3 szárnyat takarítottunk :)

Where do you want to go today?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.