Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) lakisoft válasza Plata (#82996) üzenetére


lakisoft
veterán

Normál/Heroic egyedül/csapattal is joinolhatsz az asztalnál.
Mythic/pvp 3 fő party-val asztalnál joinolsz. (vagy a leader joinol)
Máshogy tudtommal nem tudsz lejutni oda.

(#83002) CactuS válasza Viktor77 (#83000) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

0/8, én még be se jutottam még raidre. 8-kor kezdik, olyankor még bőven altatási szeánsz megy. :B

LFRt néztem, de az valami rettenet könnyű és elég alacsony a kerítés, viszont legalább látom, hogy hogyan néz ki belülről.

A heti epic WQból kapott már valaki itemet? Én mióta játszom dobok rá bonus rollt is, de eddig mindig gold/artifact power jött.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83003) whitezo88 válasza CactuS (#83002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sok normal Pug van, azért mondjuk kell ilevel, 340 alatt nemigen vesznek be.

(#83004) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

Régi Wow-osként gondolkozom rajta, hogy visszatérek a játékba. Sajnos kimaradt nekem a Legion is. Azt sem tudom mi az az Artifact fegyvert, stb...

Guildra nemigazán lenne időm így gyerek mellett, így csak a sima insták végigjátszása, illetve a LFR-es Raidek jöhetnek szóba. Tartogat így kihívást a játék? Mekkora ilvl-t lehet összeszedni a raidek LFR verziójában?

Illetve kicsit az erőviszonyokról: szinte kizárólag Rogue-t játszottam, elég jó is voltam vele, jelenleg mennyire használható PvE-ben? Erős DPS-nek számít?

(#83005) birozoli7800 válasza tonermagus (#83004) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Szia!

Mindenképpen érdemes!

Premade groupot tudsz keresni raidekre ami azt jelenti, hogy normal illetve heroic raideket istudsz menni heti szinten akár guild nélkül is. Nekem pl. már második héten teljesen ismeretlen emberekkel 7/8 Norm, 3/8 hc bosst sikerült lecsapni. Ugye ennek nagy előnye nem vagy kötve senkihez, semmihez akkor mész raidet és azzal akivel csak szeretnél.

Szerintem legion óta ez az egyik legjobb előnye a játéknak, hogy progress guild nélkül is lépést tudsz tartani a játékkal.

Rogueról pedig annyit, hogy minden kaszt erős, és jó dps, azzal kell játszani amivel jól érzed magad.

[ Szerkesztve ]

(#83006) Csokishurka válasza Viktor77 (#83000) üzenetére


Csokishurka
őstag

:D :D :D
Az is majdnem World First lett :D Guildel vagy pugokkal mész?
Én a pugokon gondolkozom mert amikor van több órám játszani akkor nem mindig van raid sajnos.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83007) tonermagus válasza birozoli7800 (#83005) üzenetére


tonermagus
aktív tag

És jól értem, ha nekem csak a warlords of draenor kiegig van meg, most pedig megveszem a Battle for Azeroth-ot, illetve előfizetek 1 hónapra, akkor megkapom alapból a Legions kieget is?

(#83008) Viktor77 válasza tonermagus (#83007) üzenetére


Viktor77
titán

Jól.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83009) MasterMark válasza tonermagus (#83007) üzenetére


MasterMark
titán

Ha meg van a draneor akkor már megkaptad a legiont is.

Switch Tax

(#83010) Csokishurka válasza tonermagus (#83004) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szia,

Jelenlegi állapotok a Warcraftlogs alapján:

Myhtic+ insták:

[link]

Uldir raid:

[link]

Én is main rugó vagyok. Mindegyik játszható most. Én PVE-re Outlaw (régi combat rugó most inkább olyan kalóz feeling), PVP -re pedig Assazok. De ahogy látod instákra az Assa az überállat. (Pörgeti is a Blizz már szerintem a Nerfhammer-t)
Gondolkozom PVE-re is átállok Assa-ra. Legionban csak azt toltam.

340-ilevelt dobnak az LFR-ek, 0-ás kulcsok, meg a warfront is (de oda csak 320 tudsz bejoinolni). Szóvel 340-et pikk-pakk össze lehet szedni.

Ha esetleg hordás vagy és Ragnaroson, szívesen látunk kis casual guildünkben. Ha érdekel írj rám PM-ben! Raid elátalában van heti egyszer, meg kulcsok is.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83011) Viktor77 válasza Csokishurka (#83006) üzenetére


Viktor77
titán

Annyian vagyunk, hogy 3 grouppal megyünk.
Van egy progress raidünk, meg 2 normal/max hc raid.
Meg van egy altos napunk is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83012) Csokishurka válasza Viktor77 (#83011) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah akkor te progresselsz ezerrel :D
De jó lenne csak nincs idő :D Így Marad majd a pugolás, meg max guildes raiden elbohóckodás :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83013) Plata válasza lakisoft (#83001) üzenetére


Plata
félisten

Random dungi finderben pontosan nem emlékszem hol lehet keresni mythic csapatokat.
Csak nekem még 342 a gírem és általában 345+ kell.
Nah eszembe jutott,a Premade groups alatt van island expeditions.

[ Szerkesztve ]

(#83014) Csokishurka válasza Plata (#83013) üzenetére


Csokishurka
őstag

Premade Groups/Dungeon --> Find groups --> Fent kiválaszt Dungeon és hogy sima Mythic vagy Mythic keystone.
Azt hiszem, de nem vagyok játék közelben.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83015) lakisoft válasza Plata (#83013) üzenetére


lakisoft
veterán

Az valahogy mindig úgy van hogy még csak véletlenül se férj be. Nálam is ez szokott lenni :Y

(#83016) Plata válasza Csokishurka (#83014) üzenetére


Plata
félisten

Majdnem.
Premade groups--> Island Expeditions.
Volt egy kis időm megnéztem,egy csapat keresett mythicre embert de 360+.

(#83017) tonermagus válasza MasterMark (#83009) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Wow! Ezt nem is tudtam...

Tehát ha most előfizetek 1 hónapra (jelenleg inaktív vagyok) akkor már ki is próbálhatom a Demon Hunter-t?

Nem is tudtam hogy jár a LEgion ingyen....

(#83018) Nereyn válasza Cathfaern (#82992) üzenetére


Nereyn
tag

Köszi a linket, de az a szerver nincs benne a listában... akkor nem sok esélye van hogy valamelyikkel connected. :(
megpróbálok redditbe beleásni hátha lesz ott valami
Köszönöm a segítséget azért ! :)

(#83019) MasterMark válasza tonermagus (#83017) üzenetére


MasterMark
titán

Nézd meg az accountodnál, hogy mit mutat.

Switch Tax

(#83020) Csokishurka válasza Plata (#83016) üzenetére


Csokishurka
őstag

Félre olvastam, azt hittem sima Mythic instákról van szó. Bocsesz

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83021) tonermagus válasza MasterMark (#83019) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Igazad van: Legion :D

Gyors be is fizetek 1 hónapra, és felhúzom a legionos maxra a rugóm :D

(#83022) CactuS válasza Csokishurka (#83010) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rugóval mennyire könnyű/kényelmes játszani manapság?

Az volt a legelső karakterem, csak aztán kellett a heal és sok évig csak raktárosként használtam. De ha már úgyis "pvp" kieg, akkor gondoltam, hogy a druida helyett a következőnek azt húznám fel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83023) MasterMark válasza CactuS (#83022) üzenetére


MasterMark
titán

Nem szeretem a rugókat, healként mindig külön kell figyelni rájuk, több heal kell nekik mint a tanknak. :DDD

Switch Tax

(#83024) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Ahogy nézem most a Havock Demon Hunter elég stabilan ott van a DPS top listák magasabb helyén. Lehet érdemes lenne inkább Demon Hunter-t nyomnom? Vagy túlkínálat van belőlük? :D

(#83025) birozoli7800 válasza tonermagus (#83024) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Mint ahogy lejjebb is írtam,minden kaszt lehet jó dps. Azzal kell játszani ami neked a legjobban fekszik. Ma még lehet a dh a top dps, aztán a kövi patch-el a legalján lesz.

(#83026) Csapoati válasza CactuS (#83002) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Múlt héten kaptam itemet a world bossból, bonus roll nélkül.
Ma meg úgy ment le LFR-ben MOTHER? hogy az első szobában meghalt két tank, a petem meg egy warri tankolta a másodikban. :D

tonermagus: Sose értettem, hogy miért akar valaki az aktuális top class/speccel játszani. Azzal kell, amivel a legjobban élvezi az ember, ahogy írták is, a dps lista minden patchben változik.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83027) szaszab válasza Viktor77 (#83000) üzenetére


szaszab
aktív tag

Akkor én mi vagyok? Most vettem csak meg a 60 napos game time-ot. Este neki is állok.
Szóval jöhetnek a "hogyan húzz fel egy karaktert lvl 20-ról 110-ig heirloom és egyéb xp boost nélkül" power leveling guide-ok. Anélkül, hogy egy forintot is kiadnék érte.:)

Egy hordás druida, egy rogue és egy lock van tervbe véve, Arathoron. Még a Demon huntert próbálnám ki. De az már nagyon a jövő zenéje. Ahogy olvasgatom, örülhetek, ha egy karaktert felhúzok.
Majd, ha karácsony körül megveszem a BfA-t, akkor a lockra lövöm el a 110-es boost-ot.

(#83028) Csokishurka válasza CactuS (#83022) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom kinek mi könnyű :D Nekem meg van szokva, de szerintem nem igényel annyival több tudást mint egy akármelyik másik karakter.
PVP-zni én is igazából most kezdtem/ fogok elkezdeni, annyi hogy nagyon papír, de hát igen csak leather az a leather. De imádom, ha jól tolod egy Stun kombó alatt min lefelezed a Hp-ját, lehet az plates is.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83029) Plata válasza szaszab (#83027) üzenetére


Plata
félisten

Szentséges ég,heirloom nélkül,az nagyon fájni fog.
Javaslom menj eventes instára,az is ad xp-t.
Bár mondjuk nem tudom hányas szinttől van brewfest insta.
De ha dudu és rugó karit is akarsz miért nem veszel heirloom-ot?Mind a kettőnek leather szett kell.
Nincs senki akit ismernél és megdobna annyi arannyal?

Hú de ciki,eventes instára többet kell várni mint random instára. :Y
Jelentkeztem eventes instára 114-es dk-val aszondja 19 perc. :W

[ Szerkesztve ]

(#83030) CactuS válasza Plata (#83029) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha már heirloom. Azt kb. lvl 90ig lehet goldból venni, ugye? Utána meg mindenféle más token kell, nem?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83031) Plata válasza CactuS (#83030) üzenetére


Plata
félisten

Már 110-es szintig lehet uppolni.
Tokenből is lehet 100-ig ha jól emlékszem,eventes tokenekkel talán 100-ig.
Pontosan nem emlékszem én goldból uppoltam 110-re,90-100 szintre meg eventes tokenekkel.
Sok féle tokenből lehet uppolni,például timewalking meg darkmoon.

(#83032) CactuS válasza Plata (#83031) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem most 90-es cuccok vannak, viszont az lenne talán a legegyszerűbb, ha goldból lehetne 110, esetleg 120-ig. Az megoldható? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83033) Plata válasza CactuS (#83032) üzenetére


Plata
félisten

Nem,max 110 még úgy tudom.
De ha tévedek bocsi.

(#83034) whitezo88
Már Legion idején volt 110-es heirloom,jó pár karit húztam fel így legionban.

Huntival jelentkeztem eventes instára,átlag várakozási idő 2 perc,már 11 perc 40 másodperce dekkolok a faluban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83034) whitezo88 válasza CactuS (#83032) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Heirloom itemek max az utolso content levelenek elejeig jok.

(#83035) CactuS válasza Plata (#83033) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+whitezo88, köszi, jogos, 110 a max. És azt tudjátok esetleg, hogy 90től 110-re lehet valahol goldból uppolni. Lehet félreértettem anno, de mintha 90-100 uppolásra Misprinted Draenic Coin kéne, de nekem az a content kimaradt, így olyanom egy darab sincsen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83036) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Na befizettem 1 hónapra a Legion-t, elkezdem a szintezést, aztán meglátom megjön-e a kedvem a Battle for Azeroth-ra. Viszont nem találom a lore-t sehol. Azt odáig sikerült össze google-znom, hogy gul'dan megnyitja a portált, meg valamit csinál Illidan testével, és ha minden igaz az egyik Raid végén magával Gul'dannal is meg kell küzdenünk. Viszont az utolsó Raid boss meg az unmaker. Ő hogy jön a képbe?

Illidannal nem kell amúgy már megküzdenünk? Vágom hogy meghalt, de hát ebben a világban bármi megtörténhet :D

Ha valaki tud a legion kieg történetét végig leíró oldalt, dobjon már egy linket.... köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#83037) Csokishurka válasza CactuS (#83035) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ahogy tudom Undercityben lehetett Legionban.

[link]

Azóta változott-e, azt sajnos nem tudom.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83038) vvega30 válasza CactuS (#83035) üzenetére


vvega30
senior tag

Ironforgeban van egy hierloom vendor, a nevére nem emlékszem. Annál lehet venni mindent goldért.
De kösd fel a gatyát :)

Jah látom nem ally... szomorú :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#83039) Csokishurka válasza tonermagus (#83036) üzenetére


Csokishurka
őstag

[WoW Lore Fordítások]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83040) Plata válasza CactuS (#83035) üzenetére


Plata
félisten

Részben igazad van,lehet uppolni küldetéssel és Misprinted Draenic coin-al is.
De aranyért és eventes tokenért is.
De eventeken is van upgrade token,nem tudom brewfesten van-e,de a legtöbb eventen van event tokenért upgrade.
Timewalkingon biztos van,mert nagyrészt abból uppoltam sok cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#83041) CactuS válasza Plata (#83040) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, meglett a 110-es szett (leathert) a fegyverekkel, meg a meglévő kiegekkel (gyűrűm nincs, plusz kimaradt a garrisonos és a darkmoonos nyakas + trinket is, így abból maradnak a régiek).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83042) Plata válasza CactuS (#83041) üzenetére


Plata
félisten

Gyűrű nekem sincs,nyakas az van goldért és tokenért és azt hiszem találtam archeologyval.

[ Szerkesztve ]

(#83043) pckownz válasza Plata (#83029) üzenetére


pckownz
senior tag

Mi a banat az az eventes insta?

(#83044) Csapoati válasza pckownz (#83043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Coren Direbrew BRD-ben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83045) Plata válasza pckownz (#83043) üzenetére


Plata
félisten

Colin direbrew.
Spéci itemeket dob.
Persze nekem nagy rakás semmit.
Eventes kaját meg piát.
Másoknak meg tuti fegyót trinketet egyéb vackot.
Lila itemeket dob.
Kb 2 perces insta.
Dungi finderben keresd.
Először dob majd 40 eventes tokent adó küldi tárgyat is.

[ Szerkesztve ]

(#83046) whitezo88 válasza Plata (#83045) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En evek ota varom a Brewfest mountot tole...

(#83047) CactuS válasza Plata (#83045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi a tippet, ki is ment a fejemből. Sok éven át semmit nem dobott, most elsőre:

whitezo88: Ha ez az akkor bocs, eskü sose esett még belőle semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83048) szaszab válasza Plata (#83029) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nincs egy szál ismerős sem. I'm alone in the dark. :) A megszerzett goldot meg inkább game time-ra lőném el.

(#83049) Plata válasza CactuS (#83047) üzenetére


Plata
félisten

Na grat.
Kis karival is próbálkozz szerintem,mert két mount van.Tavaly is jött vagy 4-5 fölösleges kecske. :D
Kár hogy nem lehet eladni.
Nem tudom 120-as karinak milyen itemet ad,gondolom nem túl nagy ilvl.de 110-114 közti karikkal eddig nulla item,bezzeg láttam hogy másoknak esik trinket fegyó és egyéb cucc.
A 115-ös karinak ami esett trinket azt elfogadtam volna,mert tök jó volt.

(#83046) whitezo88
Ha van alt karid azokat is vidd el.
Nekem úgy emlékszem a kecske már első évben kiesett mikor újra kezdtem új accountal.
Tavaly meg már vagy 20 karival csináltam és jó pár esett.
Minden nap ad újra lootot.

(#83048) szaszab
Én is így kezdtem újra,vannak ismerőseim,de ők magyar arathor meg ragnaros és egyéb magyar szerveren játszanak,de én Bronzebeard szerón kezdtem újra.
Ott meg senki.Igaz magyart is elvétve látok úgy félévente egyszer.
De szeretek ott játszani,nyugi van.
Nem kell hallgatni a zsxdózást cxgányozást anyázást.
Arathoron még pecázni sem lehet anélkül hogy valakinek ne az anyukáját vagy a testvérét gyaláznák. :D
De Heirloom nélkül nehéz lesz tényleg,főleg 60-90 közt,így is vacak,de anélkül.
Mellesleg meg nem is tudok angolul. :DD

[ Szerkesztve ]

(#83050) whitezo88 válasza CactuS (#83047) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Meglett elsőre most nekemis a Kodo :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.