Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48473) Borisz76 válasza gyugyo79 (#48472) üzenetére


Borisz76
veterán

Németből ( xitra.de weboldal )nem válaszoltak az email-re.

Telefonon beszéltem egy pasival de nem igazán értettük meg egymást.
Szerencsémre az ügyfél szolgálaton dolgozik egy magyarul is beszélő hölgy.
Hétfőn tudok vele beszélni....

Talán ő segít....

Csak az is a gond, hogy nem tudom mennyi garival vettem.....( 2 vs 3 év )
Kézpénzes, utánvételes volt.
A megrendelés...stb email-ek megvannak.

A Synology support ezt írta :

If you purchased the NAS from one of our Synology Partners, they are required to perform our warranty, which is here at the DS2415+ 3 + 1 year, which goes beyond the 24 months legal warranty. Should this partner not want to carry out the transaction, so please inform us of the written refusal and a proof of purchase with the current address, so that our RMA department can go there accordingly.

Google fordítóval :

Ha a NAS-t valamelyik Synology Partnerünktől vásárolta meg, kötelessége, hogy a DS2415 + 3 + 1 évre szóló jótállást teljesítse, ami meghaladja a 24 hónapos jogi garanciát. Ha ez a partner nem kívánja a tranzakciót végrehajtani, kérjük, értesítse velünk az írásbeli visszautasítást és a vásárlási igazolást az aktuális címmel, hogy az RMA-osztályunk megfelelõen menjen oda.

Ebből nekem az jön le, hogy ha a Xitra nem akar / tud segíteni, akkor írjak a Syno-nak.

A szervízzel folytatott beszélgetésben rákérdeztem erre a lehetőségre is...mi van ha garanciális ?!
Erre azt a választ kaptam, hogy ki kell küldeni Angliába ( ha az üzlet ahol vettem nem foglalkozik velem ), ott bevizsgálják és cserélik ha tényleg CPU hiba miatt szállt el garanciaidőn belül.
Bár erre még talán csak 1X volt példa a szervizes kolléga szerint....illetve Ő egy ilyen esetről tud konkrétan.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.