Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) Patice válasza V.Stryker (#11348) üzenetére


Patice
Topikgazda

A legegyszerűbb a Cloud Station lenne, aminek nem kell mindig futnia a gépeden, kiveheted az automata indìtásból.

Másik megoldás a Synology Data Replicator. Ezt még nem használtam, de lehet ez is tudja azt amire szüksęged van.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11352) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Adott egy 214se amirol kaptam egy mailt hogy a noip ddns nem frissult. Azota nem erem el a nast csak belülről ami még érthető is de vmiért nem enged be belső ipről visszadob bejelentkező képre és nem is irja hogy rossz lenne a jelszó (hisz nem is az). Ki bekapcsolás meg volt.
Ötlet?

(#11353) Mezga Aladár válasza bigdady (#11352) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Rövid reset és az alapértelmezet admin 1234 user/pass és ip visszaáll, beléphetsz.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#11354) bigdady válasza Mezga Aladár (#11353) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi az a rovid reset?

(#11355) TheProb válasza ManUnited (#11349) üzenetére


TheProb
veterán

elvileg igen, próbáltam pimpelni saját készítési tanusítványt, valamint hogy én írom alá 3. félként is, de nem jött még össze a dolog...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11356) Zjunior válasza bigdady (#11352) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem is ez volt...
Magatol helyreallt:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11357) Intelligencs válasza Hooper (#11346) üzenetére

Így össze lehet hasonlítani őket.

A DS115j kapásból nem tudja az ütemezett ki-, bekapcsolást, illetve a wake-on-lan-t, amit a 213j tud. Az IP kamerák kezelésénél is kevesebb FPS-t tud. Egyébként mindent tud a 115j is, amit szeretnél. (Személy szerint én még életben nem használtam sem a wake-on-lan-t, sem az ütemezett bekapcsolást, nincs is rá igényem, meg kamerát sem kötök rá, szóval nekem például ezek lényegtelen dolgok.)

Webszervernek lehet használni, de az meg terhelésfüggő, hogy hány konkurens user repül rá egyszerre. Ugye mind a vas gyenge lehet, de az otthoni sávszél is pillanatok alatt elfogyhat. Ha csak valami minimál tartalom van, amit csak 1-2 ember böngészik egyszerre, akkor jó lehet Más esetekben ajánlott inkább webhoszting bérlet valami profi szolgáltatónál, vagy még komolyabb igény esetén saját szerver elhelyezése hosztingszolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#11358) ManUnited válasza TheProb (#11355) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Ezeket a köröket én is lefutottam, aztán feladtam. :) Ha mégis sikerül ingyenes és működő tanúsítványt csinálnod, akkor majd oszd meg velem is. :K

[ Szerkesztve ]

(#11359) bigdady válasza Zjunior (#11356) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem azt mondja a router hogy invalid hostname a noip-re. Másnál megy?
Fura mert neten meg beenged vele és nem ir problémát :F

(#11360) bigdady válasza bigdady (#11359) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg van. Lejárt a hülye időkorlát miszerint nem léptem be a neten x napja oda, csak spambe rakta a yahoo a figyelmeztetést :W

(#11361) Hooper válasza Intelligencs (#11357) üzenetére


Hooper
őstag

Na ezt jó tudni. az itthoni sávszél elég gyenge. vagyis főleg a feltöltésem..ha töltök fel valamit addig kb a letöltés teljesen kuka, egy weboldalt nem tudok betölteni.
Szóval a webszerver nem lenne tul stabil gondolom (nem nagy weblap de akkor is)

Neked fut 24/7 a nas? tudom a REDek erre vannak tervezve de nem magasabb így a meghibásodási lehetőség?

AtaWrc - köszi, manual-ra nem is gondoltam. mondjuk azt hittem hogy a legtöbb szolgáltatás külső programok telepítésével elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#11362) Borisz76 válasza Hooper (#11361) üzenetére


Borisz76
veterán

"Neked fut 24/7 a nas? tudom a REDek erre vannak tervezve de nem magasabb így a meghibásodási lehetőség?"

Pont ellenkezőleg.
Egy pc-nek vagy nasnak nem használ az állandó ki/bekapcsolás.
A folyamatos üzem "biztonságosabb" csak költségesebb valamivel.

Tapasztalat....mindíg megy a gépem.
Csak restart szokott lenni :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#11363) TheProb


TheProb
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11364) TheProb


TheProb
veterán

Tudja valaki, hogy ddns-el mi lehet esetleg a gond?

https://theprob.myds.me:5001/webman/index.cgi -el be tudom hozni a gui-t és tudom is használni, de ha pl a VS-t szeretném elérni custom porton (9007) akkor már nem jó a dolog. (theprob.myds.me:9007). Továbbá VPN-re se sikerül felcsatlakoznom se telefonnal se pc-vel. Portok elvileg nyitva vannak routerben is meg nas-ban is.

(#11358) ManUnited: rendben, bár nem értem mért kell ennyit szarakodni az egésszel... Már azon vagyok inkább átállítom az egészet csak http-re és akkor nem kell szarakodni a VS-el se, meg a hülye tanúsitványokkal se...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11365) Doky586 válasza V.Stryker (#11348) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"notimon (...) mappa (...) valamilyen módon ezt a mappát valami program, ha néha elindítom - ne mindig fusson - akkor összeszinkronizálná"

PC-n TotalCommander mappa szinkronizálás. jól konfigurálható..

[ Szerkesztve ]

(#11366) Doky586 válasza Doky586 (#11365) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

(#11367) V.Stryker válasza Doky586 (#11365) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Huha, ezt nem is tudtam,hogy létezik. :C :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11368) Chrys_ válasza V.Stryker (#11348) üzenetére


Chrys_
addikt

Én a FreeFileSync-t használom.

(#11369) TheProb


TheProb
veterán

Valakinek tipp, hogy mi lehet a gond?
Nagy nehezen sikerült csatlakozni vpn-re (csak pptp-vel), viszont csatolni nem tudok semmit se, továbbá pingelni se tudom a domaint mert eldobál mindent... Nemtom akkor hogy tudok csatlakozni és hogy tudok csatlakozni dsm-re is.

(bocs, ha már sok a kérdés)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11370) Madwe válasza TheProb (#11369) üzenetére


Madwe
nagyúr

A belső hálód kiosztását akarod pingelni? azaz vpnen keresztül más hálózati eszközöket akarsz elérni?

A syno alap esetben vpn-nél más címtartományt oszt ki. Pl van a 192.168.1.1es belső hálód, vpn-en viszont a 10.0.0.1estől címez. Ezért a nast eléred ezen, de semmi mást. Ha mást is el akarsz érni, akkor be kell állítani hogy a belső hálód címén ossza ki az ip-t vpn-en keresztül, azonban ezt csak ssh-val lehet bekonfigurálni, mert alap esetben a webui nem engedi arra a címtartományra tenni, amelyikben van,

(#11371) TheProb válasza Madwe (#11370) üzenetére


TheProb
veterán

egyelőre csak a domain-t (theprob.myds.me), de az se megy.

Igen, vpn-en keresztül ugyan úgy szeretném felcsatolni az adott meghajtót/mappát, mint otthon. Vagy ha ez nem megy akkor valaki alternatív megoldást keresek...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11372) Madwe válasza TheProb (#11371) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha vpn-el lépsz be, akkor olyan mintha otthon ülnél. Ha belső hálón vagy, látod a domaint ezen a címen? ddns miatt a routeren be kell állítani, hogy ezt a külső címet irányítsa át a belső portra. Illetve ilyenkor nem tudom mi van, mert ugye vpn-en más címtartományban vagy.

A hálózati meghajtót ugyanúgy fel kell tudjad csatolni, csak arra figyelj más lesz a synod ip címe! ARP listával pedig megtudod mi az.

Ha ez egy laptop ami gyakran jár otthon és kint is egyaránt, akkor lehet érdemes sshval áttenni a synot, hogy a vpn ugyanazt a tartományt ossza ki. Ebben az esetben elég egyszer felvenned a meghajtót otthon s ha vpn-en belül belépsz, akkor is látni fogja, mert ugyanazon tartományban vagy.

(már nem emlékszem hogyan kell megcsinálni de ha érdekel kikeresem a leírását, valami angol fórumban leltem rá anno)

[ Szerkesztve ]

(#11373) TheProb válasza Madwe (#11372) üzenetére


TheProb
veterán

megköszönném azt a listát.

ARP listát hogy kapom meg? Igazából most a fő, gond az, hogy nem férek hozzá a routeremhez (hiába állítottam be neki ddns-t), így nem tudok benne turkálni és portokat nyitogatni.

felmerült az iSCSI is, de kiderült (számomra), hogy azzal csak a nas-ban lévő lemezen lévő adatokat tudnám elérni, nekem meg ami fontos lenne az külső hdd-n van. látom van itt ilyen webdev, ezmiez? vagy netán ftp?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11374) Magnat válasza TheProb (#11373) üzenetére


Magnat
veterán

parancssorba: arp -a

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11375) TheProb válasza Magnat (#11374) üzenetére


TheProb
veterán

köhi

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11376) Madwe válasza TheProb (#11373) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha vpn-en keresztül routerben is akarsz turkálni akkor mindenképp be kell majd ehez állítsd a synot hogy a belső tartományodba osszon! Este ha hazaérek melóból kikeresem a linket, otthoni gépemen valahol le an mentve elméletileg...

(#11377) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy 213j-t. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A problémám az lenne, hogy rámásoltam több filmet is a Video mappába. A DLNA-n keresztül, vagy a Windows-nál (ha a média eszközöknél nézem) csak 7 db könyvtárat, file-t látok, bármit csinálok. Ha pl. Total Commanderen keresztül nézem, akkor ott látom mindet, onnan tudom futtatni.

Milyet beállítást kell tennem, hogy mindet lássam pl. a Smart TV-n keresztül?

Köszönöm a segítséget.

(#11378) biker válasza Dzsolo (#11377) üzenetére


biker
nagyúr

médiatár frissítése gondolom nem automatikus, állítsd be!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11379) Dzsolo válasza biker (#11378) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm! Tudom, hogy láma kérdés, de hol? Még kezdő vagyok. :R

(#11380) TheProb válasza Madwe (#11376) üzenetére


TheProb
veterán

zsír, és ha routert is el akarom érni akkor ugyan azt a domain-t megadhatom, nem lesz gond? Valamint ilyenkor hogy érem majd el a routert? nyitok neki 1 portot v hogy?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11381) Tyler Durden

A portok közül a NAS-on elég csak az 5000 illetve az 5001-et áttenni máshova? Ezt a kettőt kritikusnak éreztem az itteni leírások alapján, de lehet, hogy vmi felett elsiklottam.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11382) Elemental válasza Tyler Durden (#11381) üzenetére


Elemental
addikt

Én amit használok távolról azt mindet átállítottam.

(#11383) biker válasza Dzsolo (#11379) üzenetére


biker
nagyúr

érdekes, régen volt a műsortárban ilyen, most csak kézzel lehet böködni az újraindexelés gombot

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11384) Magnat válasza Dzsolo (#11379) üzenetére


Magnat
veterán

Kézzel a Vezérlőpult/Műsortár alatt van egy újraindexelés gomb, az megoldja, de elég sokáig tart. Egyébként ha a web felületen vagy sambán keresztül másolsz (meg talán nfs-en is), akkor magától indexel, de ha pl Transmissiont használsz v ssh alól másolsz ide-oda, az nem lesz indexelve. Ha rákeresel itt a "perl" szóra a fórumban, talász egy módszert amit találtam máshol és kicsit átbuheráltam, azzal meg lehet oldani a Transmission letöltés utáni renidexet, egyébként meg a leggyorsabb, h belépsz weben vagy Sambán vagy vmi olyan módon ahol működik az indexelés és a fileokat tartalmazó könyvtárat átnevezed vmi másra, aztán visszanevezed, akkor már indexelve lesz.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11385) Magnat válasza Tyler Durden (#11381) üzenetére


Magnat
veterán

félreolvastam ...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11386) Dzsolo válasza Magnat (#11384) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm szépen a kimerítő választ. Kipróbálom. :R

(#11387) allein


allein
addikt

Jó estét. Mi lehet az oka annak, hogy csak a semmiből sem webről sem mobilról nem érem távolról a szervert? Itthonról megy, belső hálózaton. domain.uk.quickconnect.to hoston nem érem el, korábban ez működött. domain,synology.me aktív, ezzel a hosttal melyik portot kell használni? Routerben semmit nem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#11388) Madwe válasza TheProb (#11380) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia.

A lényege, hogy van az otthoni kiosztásod dhcpvel gondolom, mondjuk a 192.168.1.x-es tartományban defaultként (syno-t egyébként ugye fixre kell állítani ha kell a vpn, és reboot after power failure meg wake on lan is kell). Ezen a tartományon osztasz ki címeket, router pl 192.168.1.1, a géped meg ezek ha nem fixen felvettek, akkor a dhcp poolból vesznek fel értékeket, mondjuk ha a routeren úgy állítod be, akkor 192.168.1.100-tól 192.168.1.150-ig. A sony nas meg mondjuk a 192.168.1.2-re van belőve fixen.

Itt a vpn állítgatásával meg azt fogod megadni, hogy a vpn-en kapcsolódó kliensek mondjuk a 192.168.1.10 és 15 között legyenek (ekkor egyszerre max 6 gép tud vpnnel kapcsolódni) de ez nem fog bekavarni a dhcpvel belső hálón kapcsolódó kiosztásab,mert az 100 felett lesz, s elötte ami van azt fixen te osztod ki, ott kerülni kell a 10 és 15 közötti címeket.

(Amúgy a sima webes felületen csak más tartományt tudsz sajnos megadni, pl hogy a 192.168.2.x-es címbe ossza ki a vpnel kapcsolódó gépeknek a címeket. No ilyenkor ugyan a hálóba belépsz, s látod a syno nast, mert ő magának is csinál egy címet a 192.168.2-es tartományban (egyébként a 192.168.2.0 lesz a címe, ott éred el), de a 192.168.1.1-es routert pl, meg bármi mást, ami a belső hálózaton van, azt nem)

Az egésznek a menete itt van leírva ( a syno fórumon, de ide lehet regisztrálni kell hogy lásd a tartalmat.

A lényegi rész amúgy:
(itt a kérdés, azért teszem be hogy értsd a válasz számpéldáit is)

So i have tried your suggestions with no luck so far.

My set up is:

Local network 10.11.1.0 255.255.255.0
DS812 Lan 1- 10.11.1.20
External Lan 2 - *.*.200.20

//I have set the pptpd.conf: to
//localip 10.11.1.20 (have also tried .1, .200)
//remoteip 10.11.1.200-205
//ez a rész mindegy mert rosszul csinálta a felette levőt

//I am able to connect to the VPN flawlessly with Win7, get an IP and ping the "localip". I have set my vpn ip4 properties to use the default GW and also to not use it.

//I have tried adding routes and still have gotten nothing. Would love some help with this. Thanks.

Válasz (a linkelt oldalhoz képest megcseréltem a sorrendet, mert így helyes:

Ok.. see if you can manage this:

You will absolutely need to edit the VPNServer Config document either by the Telnet method or with ConfFile Editor..Let me know if you need help with this. (melynek helye dsm 4.2 óta /usr/syno/etc/packages/VPNCenter/pptp ha ötben már máshol van - simán lehet - akkor szólj s megpróbálom kideríteni hova került) Telnetnél fontos hogy rootként jelentkezz be (nem adminként) ha jól emlékszem.

Assuming that your LAN is 10.11.1.x, that file should look like this when you are finished:

Local IP 10.11.1.100 (ez a nasod otthoni ip címe ha jól sejtem)
remoteip 10.11.1.101-105

This will give you a pool of 5 simultaneous connections..

Once you've made the change, you'll need to re-start the VPN server.

In the VPN Server package, set the Dynamic IP address to 10.11.1(.0 will already be there and can't be changed) - na ez a lépés csak msot jön, ő elöbb írta. a lényeg, hogy mostmár a webes felületen be tudod állítani a vpn kliens setupnál, hogy a saját belső tartományodba hova osszon ki (elötte ez nem volt opció)

Now, on the REMOTE END... you will be on a remote LAN. If that remote LAN is also 10.11.1.x, this WILL NOT WORK. If it is anything else... 192.168.x.x, even 10.0.1.x... anything but 10.11.1.x, you'll be able to connect to the VPN Server, and you'll be assigned a IP address between 10.11.1.101 and 105, and all devices, either remote or local, will appear to be local.
Ez a rész csak annyit ír, hogy ha a hely, ahonnan be akarsz csatlakozni, ugyanazene tartományban van (tehát pl a 10.0.1.x a belső otthoni hálódé, s a hotelé is Balin, ahol épp nyaralsz, akkor nem fog menni, mert összeütközik. De bármilyen más tartományból akarsz haza becsatlakozni menni fog.

Amúgy ez a pptp vpn kapcsolatnál van így, azzal lehet megtenni.
A vicc az egészben, hogy ios eszközök viszont csak l2tpn mennek ha jól emlékszem vpn-el, viszont ott nem lehet csak más tartományt megadni. Viszont valamiért az ios eszközöknél nem zavaró, ők látják az eredeti otthoni tartományt, tehát pl ha a vpn címük 10.0.0.10 és 15 között mozog, akkor is látja a sima hálózati 192.168.1.3-ason levő térfigyelő kamerádat pl. Ez valamiért géppel csak a fenti pptp-s trükközéssel megy saját otthoni kiosztásban. Aminek a telnetes része a macera, pontosan nem emlékszem azt hogy kell megoldani, de ha nem megy szólj. Amúgy ha valaki tud erre más megoldást ami egyszerübb ne tartsa magában, én ezt anno így oldottam meg, mert nem találtam egyszerübb jó megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#11389) Madwe válasza Madwe (#11388) üzenetére


Madwe
nagyúr

Utolsó ios részhez: lehet android is lát mindent, s az nem tudom milyen vpnt szeret. Mindenesetre mehet egyszerre több vpn tipus is, uh ha pl neked is kell gépnek a pptp belső hálós kiosztásra konfigolni, meg l2tp ios eszközök miatt egy tök másik tartományban, akkor ennek semmi akadálya, jól megvannak egymás mellett...

(#11390) TheProb válasza Madwe (#11388) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi, majd ha már otthon leszek megnézem mit tudok hegeszteni rajta :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11391) TheProb


TheProb
veterán

Webes videónézés VS-el, csak nálam nem lehet tekerni? Meg az időszámláló is 0/0-n van mindig...
Nem nagyon kibékülve ennek a minőségével.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11392) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Sziasztok!
Megvan a ds115j, beleszereltem a HDD-t, fel is települt a DSM, de itt megállt a tudományom. Csak Transmission kell rá, semmi más dolga nem lesz. Távolról sem akarom elérni.
Adtam fix IP-t neki, de azt írja ha a súgóra megyek, hogy nincs internetkapcsolat.

Ez alapján akartam a TM-et telepíteni, de semmi nem jelent meg a listában.
"TM installhoz - Beállítás: Csomagkezelő központ, beállítások, csomagforrások, hozzáadás, név: SynoCommunity
http://packages.synocommunity.com OK
Utána pedig meg fog jelenni egy csomó 3rd party app, köztük lesz a TM is"

Ha le tudta tölteni a programot, utána miért nincs már NET?

Ha valaki szán rám időt, felhívom telefonon.

Köszönettel : Laci

(#11393) Patice válasza DjKoxi (#11392) üzenetére


Patice
Topikgazda

Fix IP-t hol adtál neki? A DSM-ben, vagy a routerben?

Ha a DSM-ben, akkor azért nincs net kapcsolata. A routerben kell.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11394) DjKoxi válasza Patice (#11393) üzenetére


DjKoxi
senior tag

A routerben is. Lynksys open wrt-vel.

(#11395) Mezga Aladár válasza Patice (#11393) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Jönnek az új Szaktársak, de a kérdések ismétlődnek.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#11396) DjKoxi válasza Patice (#11393) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Már megvan a program, de még sok minden nem tiszta.

Telepítés előtt kell létrehozni mappákat, felhasználókat? A TM nem csinálja meg magának?

Melyik portot kell átirányítani?

Csak én használom, és smb-vel szedném le róla az állományt.

Aki mindezt érti, 10 perc alatt telefonon meg tudná oldani.

Köszönöm a segítséget.

(#11397) Elemental válasza DjKoxi (#11396) üzenetére


Elemental
addikt

Keresőbe: transmission download

[link]

Lassan érik a rangom: linkmester :)

(#11398) devil-k válasza DjKoxi (#11396) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem elsőnek tanulmányozd át a DSM leírását. Hiába is csak TS-ra lesz használva, nem árt tudni az alapokat.

Telefonban pedig még inkább összezavarnánk. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#11399) Arolotifar válasza Elemental (#11397) üzenetére


Arolotifar
őstag

Csak ne legyél link :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#11400) DjKoxi válasza Elemental (#11397) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Köszönöm a választ.
Telepítésnél a TM 3 elérési utat kér, nem kettőt mint itt.

"Azután felraktam a Transmission-t a Csomagkezelőből, közben ugye kérdi, hogy melyik legyen a letöltések könyvtára: /volume1/transmission/downloads , a figyelő könyvtár: /volume1/transmission/incoming"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.