Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67004) kulfoldi válasza Flashget (#67002) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Elolvastam es pont emiatt a resz miatt kerdeztem ra a Samsungnal:

"Amennyiben a Mérkőzésen az ellenfél csapata nem lő gólt a Chelsea FC-nek, akkor a Samsung kizárólag a vásárlás alkalmával egyébként adott 10 %-os Alapkedvezményt biztosítja a Vásárlónak."

Ez ugyanis ertelmezesem szerint azt jelenti, hogy en a vasarlaskor mar elore kaptam kedvezmenyt, csakhogy en ugy erzem nem kaptam, legalabbis feltuntetve 10%-os alapkedvezmeny nem volt az Euronics oldalan, most sincs ha venni akarsz Samsung TV-t. Nem irnak semmilyen kedvezmenyrol. Ugyanakkor az eDigitalnal tok mashogy van ez megcsinalva, ott elore latszik a 10% off.

Es engem ez erdekelt. Hogy ezt a 10%-ot az Euronicson keressem, vagy a Samsungon. Mert ok csak ezt irjak:

"Amennyiben a Vásárló a vásárlást követően, de a Promóciós Időszak alatt a jelen Részvételi Feltételek 3. pontjában részletezett adatokkal és regisztrációs formula kitöltésével regisztrálja a Terméket a my
.samsung.hu weboldalon, úgy az alábbiak szerint további kedvezményre („Kedvezmény”) válhat jogosulttá."

De miert nem mondod el a te velemenyed. Az hogy en mit latok bele ezekbe a nyakatekert fogalmazasokba az azert nem egyenlo azzal ami a valosag ezert is cseteltem a Samsunggal. Bevallom oszinten, szamomra egyaltalan nem egyertelmu a Samsung fogalmazasa az altalad linkelt promocios jatekszabalyban

De ugyis a regisztracio utan fog kiderulni, hogy jar-e az alap 10% vagy csak az afeletti (ha lesz).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.