Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67601) Flashget válasza nicu71 (#67599) üzenetére


Flashget
félisten

iso fájlt megnyitod a virtual clone drive-al (azért nem DT-al mert az egy tégla)utána már pl. PowerDVD11 tudja kezelni (ebbe még nincs Cinavia védelem)és kell egy High Speed HDMI kábel is.
Tudtommal az XBMC nem 3D képes mivel a nem vette meg a Cinavia licenszt.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67602) Kbali válasza BBéci (#67588) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem csalódtam benned :)

(#67603) VegyészBéla


VegyészBéla
csendes tag

Sziasztok!

32", full HD (smart nem fontos) TV-t szeretnék vásárolni. A lényeg, hogy megbízható legyen és tűéles a képminősége.
H vagy F sorozat? Melyik konkrét típust ajánlanátok? Illetve hol érdemes megvenni?

Előre is köszi a segítséget.

(#67604) Tegla80 válasza mobal (#67600) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"input lag database"
Hatereset e szempontbol a kivalasztott tv-d.
Ha Te is erzekeny vagy ra,akkor lehet sok is szamodra.....
(En spec csak kiprobalas utan mernem megvenni......,de vannak itt mar tobben akik szerint jo jatekra is..... bar ezt volt aki mondta a 2012 es eh6030 ra is,ami messze az 1ik legrosszabb tv volt jatekra pl a tesztek szerint....... :U esetleg nezz egy sony-t ......azok naon jok e teren mostanaban.....

Sony® & PlayStation®

(#67605) VegyészBéla válasza Tegla80 (#67604) üzenetére


VegyészBéla
csendes tag

Azt nem értem például a kínálatban, hogy miért 5 kg. az egyik TV, a másik meg 14... :(

(#67606) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung 48H6400 review: [link] input lag: 33 ms

[ Szerkesztve ]

(#67607) mobal válasza Tegla80 (#67604) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Franc. Van valami jó alternatívája?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#67608) zeusz55 válasza VegyészBéla (#67603) üzenetére


zeusz55
senior tag

Szia!Nekem F5000 van Még akkor nem volt Hs nekem bejön fórumon is csak jó van róla, én Xdigitalba vettem (olyan helyen vedd ahol igazi a gari) az egész kóceráj nincs több 5-6 kgnál még dobozostul is max8. Tűéles a képe ha jó adatot nézel rajta, én PC mellé használom, mert jó az inputlagja! A Hsokat nem tudom milyenek, valsz azt jobban megéri mert újabb, aztán hogy jobb is...???? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#67609) nicu71 válasza Flashget (#67601) üzenetére


nicu71
addikt

köszi szépen, ki fogom próbálni :R bár a win8 hoz már nem használok démon túlszt :D tudjuk ,mire képes...

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#67610) VegyészBéla válasza zeusz55 (#67608) üzenetére


VegyészBéla
csendes tag

Szia! Van olyan hely, ahol gond van a garanciával?

(#67611) zeusz55 válasza VegyészBéla (#67610) üzenetére


zeusz55
senior tag

Ha külföldre szánt tvt kapsz itthon, magyar bolt szlovák céggel stb... de ezek feltűnően olcsók, persze jók csak nem tudod itthon érvényesíteni a garit!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#67612) coolrob válasza zeusz55 (#67611) üzenetére


coolrob
aktív tag

Aqua-ban pl elég jó árak vannak. UE47H6200 on gondolkozok, ami 172k, de rákérdeztem és azt mondták a garit náluk lehet érvényesíteni. Ez mit jelent? Bolti gari, és no Samsung gari?
Aqua pedig nem egy rossznevű cég.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67613) VGYke


VGYke
addikt

Erre (1000/1200 "tiszta mozgásarány" kérdésre van valakinek hasznos információja?
Mielőtt kérdeztem, googliztam jó néhányat. Itt egy keresés. Azaz nincs információm!
Minden segítséget köszönök!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#67614) VegyészBéla válasza coolrob (#67612) üzenetére


VegyészBéla
csendes tag

AV PLANET? digX.hu? digitalko.hu?

[ Szerkesztve ]

(#67615) Rota


Rota
tag

Sziasztok.
Van nekünk egy Samsung LE 37 b 650 lcd-k és nem tudom az mkv fájloknál a nyelvet kiválasztani.
Ugyanakkor van ahol alapból a magyart indítja de nem mindig így ha nem tudok váltani elég zavaró és nem is találom a Tools-ban hogy hol lehet állítani.
Lehet erre valami megoldást találni?

(#67616) Tutu7030 válasza Rota (#67615) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az mkvmerge (mkvtoolnix) program kell neked! Azzal lehet törölni is a számodra felesleges hangsávokat, feliratokat, és a sorrendjüket is át lehet variálni.
Van topicja is, ott többször is részletesen le van írva a használata. [link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#67617) Flashget válasza coolrob (#67612) üzenetére


Flashget
félisten

Azt jelenti, hogy ad 2 év bolti garit. Ha elromlik oda kell visszajuttatni a készüléket (10 kg felett az eladót terheli a szállítás az alatt a vevőt) De ennyit ad arra is amire a samsung viszonteladónál vett tévékre 1+2 év jár pl. a 6500 és afeletti modellekre. Viszonteladók: Edigital, MM, Euronics, Auchan...
Az ilyen mindenféle webshopoknál fenn állhat az is, hogy a bolt megszűnik. Ebben az esetben az alap 1 év samsung garancia lép életbe. Ha valaki a 2. évben jár és elromlik a tv az megszívta.

Elsőre látványosan spórolhat 20-30K-t az illető ha ilyen webshopba veszi mint viszonteladónál, de ha elromlik pl. 6500-as vagy attól feljebb a tv a 3. évben az már nagy bukta is lehet mert egy mainboard vagy kijelző csere 50-80K lehet.
viszonteladónál vett tv esetében még él a 3. év gari.
saját példám a 2 év letelte után a 3. évben derült ki egy hibája a tévének. némi bunyó után a történet vége csereutalvány lett ergo visszakaptam a pénzt. webshopban vettem volna 2 év leteleik és nincs garanciám.

Innentől fakultatív ki hol veszi a tévét...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67618) PuMbA válasza VGYke (#67613) üzenetére


PuMbA
titán

Oda aztán tök mindegy, hogy mit írnak, mert hasraütésre kitalálnak egy jó nagy számot aztán kész :)

(#67619) VGYke válasza PuMbA (#67618) üzenetére


VGYke
addikt

:R Gondoltam! De mégis csak jelenthet valamit az elektronikában, 1000/12000 vagy nincs jelentődége?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#67620) #94529552 válasza Flashget (#67617) üzenetére


#94529552
törölt tag

És a digitalko?
Azért valljuk be az általad említett forgalmazóktól, csak időnként, úgynevezett kiemelt akciók esetén vásárolunk, amikor az áraik közelítenek a normálishoz. Amikor az egekbe emelik az árakat, hogy hatalmas kedvezményt adhassanak belőle?
Ki az aki normális esetben kifizet 285k-t egy tv-ért, ami máshol 205k?
Mert hülyék azért nem vagyunk, csak ők gondolják így.

(#67621) OtrodonTIME


OtrodonTIME
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy Samsung UE32F6100 TV-m és az lenne a kérdésem, hogy ha veszek egy MHL-->Hdmi kábelt és összekötöm a telefonommal ami MHL compatibilis akkor mi történik? Amit a telefonom látok azt fogom a tv-n is vagy pedig mást?

Első kerék műhely, hátsó kerék roncstelep...

(#67622) gboszi válasza VGYke (#67619) üzenetére


gboszi
senior tag

semmi...az 1000el csak picit hazudnak az 1200al meg már picivel többet:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#67623) Tegla80 válasza #94529552 (#67620) üzenetére


Tegla80
addikt

Sok esetben a valos es hivatalos hazai gari tobbet er,mint x ezer forint.
(de nyugodtan lehet outlet-ben is vasarolni..... kinek mi a szimpi ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#67624) VegyészBéla válasza VegyészBéla (#67614) üzenetére


VegyészBéla
csendes tag

Megrendeltem az EUronics-től 79.999999-ért.
Köszönöm szépen a jótanácsokat! :DD

(#67625) #94529552 válasza Tegla80 (#67623) üzenetére


#94529552
törölt tag

Miről beszélsz? :W Nem outletről, és nem is használtról volt szó. Olvasd ezt, [link] és ez csak egy eset, amikor kihátrált a vevő mögül a nagy hivatalos MM, és a gyárra mutogat, ezt ajánlod? :F
Tényleg sokkal olcsóbb üzlet amit kérdezett, gondolom nálad nem számít 60-80 ezer egy tv-nél.

[ Szerkesztve ]

(#67626) Flashget válasza #94529552 (#67620) üzenetére


Flashget
félisten

Mondtam mindenki ott veszi a tévéjét ahol akarja.
De számoljon azokkal amiket írtam, ha nem hibásodik meg a tévéje akkor nyert az ügyön..de webshopos vásárlásnál 6500 vagy felette biztosan buk 1 év garit.
46D6500 alaplapcsere 80K...

Realme GT Master Edition

(#67627) gyerecske válasza Flashget (#67626) üzenetére


gyerecske
senior tag

Ennyire nem megbízhatóak ezek a tv-k?Én egy száz vagy több száz ezres tv vételénél gondolni sem akarok arra, hogy 1 év alatt bekrepál.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#67628) w333 válasza gyerecske (#67627) üzenetére


w333
félisten

Pedig benne van a pakliban ...
És ha pont egy gyárilag hibás db. fogsz ki pl. 10.000 -ból pont azt az 1 -et :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67629) gyerecske válasza w333 (#67628) üzenetére


gyerecske
senior tag

Akkor biztos idegbajt kapok, főleg ha pont lejárt a gari.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#67630) Flashget válasza gyerecske (#67627) üzenetére


Flashget
félisten

persze nem gondol rá senki mikor megveszi, mégis bedöglik mert ami elromolhat el is romlik. ;)

Realme GT Master Edition

(#67631) szilacus


szilacus
tag

Én a LedTVplázánál rendeltem a tv,-t.
Azt mondták hogy 1 év samsung gari+1 év bolt garit kapok.

[ Szerkesztve ]

(#67632) #94529552 válasza Flashget (#67630) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem 6500-ról van szó :W , nem akartam reklámozni,de csak neked, digitalko:

A termékeket a hivatalos, magyarországi márka képviselet teljes támogatásával és garanciális hátterével árusítjuk! A termékekhez NEM saját, úgynevezett "bolti garanciát" mellékelünk, a garanciális szervizelés a gyári garancialevéllel közvetlenül a gyártók magyarországi szervizhálózataiban történik.

Érdekes módon az ellenpéldára soha nem reagálsz, csak egy sort veszel figyelembe ha válaszolsz? :Y [link] Pedig olvastad.

(#67633) Flashget válasza #94529552 (#67632) üzenetére


Flashget
félisten

marhára nem vágom most miről akarsz meggyőzni?
a digitalko nem viszonteladó! SAMSUNG tv: 12 hónap teljeskörű jótállás

hogy értsd miért a 6500..
viszonteladóknál ezt olvasod: Garancia: 1 év (A termék regisztrációja esetén: +2 év) tehát 3 év.
webshopba meg ezt: Garancia: 2 év

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67634) w333 válasza Flashget (#67633) üzenetére


w333
félisten

És ez a termékregisztrációt a vásárlástól mennyi időn belül lehet megcsinálni ? illetve az összes TV -re +2 év a garancia ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67635) gyerecske válasza w333 (#67634) üzenetére


gyerecske
senior tag

Itt pl 3 év + 1 év
[link]

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#67636) roro27


roro27
csendes tag

Sziasztok!

Olyan ügyben érdeklődöm, hogy esetleg van-e valakinek azzal kapcsolatban tapasztalata, hogy az ue40f6320 típusú készülék működik-e a smart touch távirányítóval? Vagy ha nem akkor lehet-e valami hasonlóval működtetni?

Üdv!

(#67637) #94529552 válasza Flashget (#67633) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem 6500! :C Flashget: Egy Samsung vásárló kálváriája a hivatalos MM-mel. [link] Vélemény?

(#67638) w333 válasza gyerecske (#67635) üzenetére


w333
félisten

Most regisztráltam kaptam +12/hó -t, több mint a semmi ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67639) Bitpalace válasza PuMbA (#67209) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Ezekre a beállításokra miért van szükség? Vagyis úgy értem hogy miért kell így megszabni neki a Hz-et miért nem alap ez a tv - gép működése közt? Amúgy a K-lite-ot újrahúztam, és telepítésnél választottam ki az EVR Sync-et remélem úgy is jó.

Bocsi a késői válaszért csak szabadságolások... :))

üdv!

(#67640) Flashget válasza gyerecske (#67635) üzenetére


Flashget
félisten

ezt akkor találták ki amikor a samsung minden tévére 5 év garit adott, 5 napig viszonteladóknál vett tévékre..az érdekes lenne, ha most több év garit adnának webshopban, mint maga a gyártó.
Telefonon kell hívni őket előbb...

w333!
6500 alatti típusoknál 1+1 év (regisztráció után) a gari.
6500 vagy feletti modelleknél 1+2 év. (2013 03-ig ez 2+1 volt)

2013 márciusáig ez fordítva volt alap 2 év járt samsungra ezt a gyártó 1 év alapra vitte le.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67641) Flashget válasza #94529552 (#67637) üzenetére


Flashget
félisten

Nem az első és nem az utolsó ilyen eset...mint mindig kiderült ilyenkor az MM valóban nem a Mo-i samsungtól vette a tévét, hanem központi elosztóból hozta, németektől.
Nyilvánvaló, hogy ki a hunyó ebben az esetben, de akinek volt is ilyen gondja régebben, megoldódott a samsungnál.
Utolsó beírása is erről szól [link] talán kérdezd meg mi lett a vége.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67642) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez a 220volt webáruház mennyire megbízható? Továbbá az F széria már nem kapható sehol? Mindenhol csak rendelésre - de nem túl jó...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#67643) Tutu7030 válasza mobal (#67642) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én samsung kamerát rendeltem tőlük, simán ment a dolog. Igaz, hogy "csak" bolti garis volt, de szerencsére nem kellett kipróbálni, hogy milyen a garanciális ügyintézésük. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#67644) bzoley


bzoley
veterán

No, így négy nap után úgy néz ki, jó vásárt csináltam az 55f6170-nel. Választásnál leginkább egy szempont volt, ki tudjam fizetni. Így is ügyeskedni kellett, sikerült az előző tévémet beszámíttatni.
Kicsit ugyan aggódtam, mert az olcsóbb tévéknél is kevesebbet kértek érte, és nem örültem volna egy ótvar képminőségnek. De ezek szerint fejlődött a technika a B széria óta, szerencsére semmi panaszom, szinte jobbnak is látszik, mint az öreg prémium.
Mivel a smart dolgok sosem hatottak meg, nem is baj, hogy a tévé menüjében csak a lényeg található.
Ugyan nem használom, de egy véletlen miatt azt is megállapítottam, hogy egész türhető hangja van. Semmi visszhang, műanyagos dübörgés, egész jó. YT-on néztem egy klippet, is mikor nem értettem miért nincs elég basszus, vettem észre, hogy az erősxtő helyett a hang a tévére ment ki. Persze helyére raktam a dolgot, de nyugtáztam, hogy nem rossz.
3d-t valószínűleg csak ritkán fogom használni, de napokig rossz kedvet okozott, már azt hittem az olcsósága miatt ilyen szar. Konkrétan órákig rosszul voltam pár perc nézéstől, ami élvezhetetlen volt(csak bluray esetén). Miután számtalan dolgot végigpróbáltam, "megnyugodtam" hogy csak a vga-val van gond.
Így lassan minden a helyére került. A színeket valószínűleg még napokig állítgatni fogom, mert még nem találtam meg a nekem, és minden feladatnak megfelelő kombinációt, de azt már látom, hogy nem bántam meg a cserét. Az analóg adások teljes képernyőn pixelesebbek lettek, de hát elég nagyot nőtt a tévé.
Szóval boldogság van :)

(#67645) mobal válasza Tutu7030 (#67643) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Jó, csak most itt olvasom, tök mind1 hogy MM vagy 220volt mert mindkettőnél ua. a helyzet.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#67646) Flashget válasza mobal (#67642) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Realme GT Master Edition

(#67647) Flashget válasza mobal (#67645) üzenetére


Flashget
félisten

már miért lenne ugyanaz a helyzet? MM-ben vettem 3 év gyártói garanciával+ 5 év biztosítással...4-5 évre garanciát ad szervizelésre is (törés, víz, tűzkárra alapból)

Realme GT Master Edition

(#67648) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok!

Fateromnak van egy 50-es 6650-ese és azzal kapcsolatban kérdezném, hogy gyakorlatban mire jó a benne lévő samsung fiók.

Köszi: sinick

(#67649) Domi84 válasza sinick (#67648) üzenetére


Domi84
csendes tag

Sziasztok!

48H6400 -as vásárlásán gondolkozom, elsősorban konzol mellé venném ,
Van itt olyan aki esetleg hasonlóképp használja, és van némi tapasztalata?

48h6500 megéri a +20ezret? esetleg lehet tudni valamit az input lagjáról?

előre is köszönöm.

(#67650) tataboy


tataboy
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek ez a tv mennyire lenne jó választás,Samsung UE ES6100W?!

Utánvéttel senkinek nem postázok mert sok a ....!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.