Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) szilacus válasza st6969 (#67349) üzenetére


szilacus
tag

A backlit megvilágítás miatt mindenképp "H" széria lesz, vagy 46" vagy 50"-os.

[ Szerkesztve ]

(#67352) galaxys80 válasza w333 (#67350) üzenetére


galaxys80
veterán

Nézd. Ez a te szubjektív véleményed.
Én viszont megőrülnék, ha 1-1.5 méterről kellene bámulnom a TV-t.
Mondjuk én nem is akarom megszámolni Magdi anyus hajszálait.
Egyszerűen 3 méternél közelebbről én nem tudok kényelmesen filmet nézni. 46"-nál meg nem vennék nagyobbat a jelenlegi nappalimba.

(#67353) #94529552 válasza xigris (#67320) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez Full HD, és dlna is van benne: [link]

(#67354) apszi


apszi
őstag

Szerintem se vegyen senki nagy TV-t, mert hozzászokik aztán toszhassa a pénztárcáját a jövőben! :DDD :R

(#67355) w333 válasza galaxys80 (#67352) üzenetére


w333
félisten

Hát figyelj van akit zavar ... pl. az első 1-2 hónapban engem is nagyon zavart a 40" méret az 1.5-2 méterre, aztán már pont jó volt, most pedig így 1.5 év után már simán eltudnék viselni egy 50" méretet is :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67356) Tamás34 válasza galaxys80 (#67352) üzenetére


Tamás34
senior tag

Így van!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#67357) BBéci válasza galaxys80 (#67348) üzenetére


BBéci
titán

Az előbb linkelt cikkből kiderül. Nézési távolságok.
Hallottál már az ideális látószögről? Ami ahhoz kell, hogy ténylegesen képi élményt kapjon az ember. Elárulom, 30-40 fok közötti. Mérj és számolj!
Az nem világos, mit értesz kényelem alatt?
Az nem zavar, hogy Magdi anyus hajszálain kívül sem látsz semmit a full HD felbontásból? Ahhoz maximum 2 méterre kellene ülnöd a tévé síkjától.

(#67352) galaxys80
Az pedig a Te szubjektív véleményed. Meséld már el, hányféle, a jelenleginél nagyobb tévével éltél együtt legalább 2-3 hétig?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67358) gyeniko válasza apszi (#67354) üzenetére


gyeniko
őstag

Meg jobb, kényelmesebb és extrásabb autót sem, ahhoz még könnyebb hozzászokni! :(((

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#67359) szilacus válasza attamero81 (#67330) üzenetére


szilacus
tag

A 48"-os méret miért neccesebb mint a 46" vagy 50" vagy 55"?
Miért gondolod hogy később probléma lesz az alkatrész ellátás?

(#67360) viharkabat válasza coolrob (#67339) üzenetére


viharkabat
aktív tag

H -s széria már nem Edge hanem backlit megvilágítású, így elvileg felhősödés nem lehet rajta, ha minden igaz.

Konkrétan az említett H-szériát nem ösmerem, úh bármi lehet, de egy backlit megvilágítástól ilyet elvárni tényleg csak elvileg lehetne, gyakorlatilag... hmmm . :N

[ Szerkesztve ]

(#67361) BBéci válasza viharkabat (#67360) üzenetére


BBéci
titán

Számos backlit LCD tévén láttam bevilágítást és felhősödést, tehát az sem garancia ezek ellen. Természetesen sokkal kisebb arányban és mértékben fordul elő.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67362) coolrob


coolrob
aktív tag

Nyilván nekem se személyes tapasztalat hogy nincs felhő, de tesztek alapján teljesen frankó pl érdemes itt meglesni:

[link]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67363) gboszi válasza szilacus (#67359) üzenetére


gboszi
senior tag

Ilyen hülyeségeket ne irjunk már le, hogy a 48coll nem ajánlott mert nem lesz hozzá alkatrész. 1. A samu váltott 46rol 48ra. 2. ku...a drága a led panel, ergo nem is éri meg javitani. Nem véletlen nem tudnak 30-40k ért megszabadulni a törött tvktől a használtpiacon. Ujonnan kell venni, kitetjesztett garival azt jonapot 5évig boldogság.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#67364) attamero81 válasza gboszi (#67363) üzenetére


attamero81
senior tag

Akkor nem vagy tisztában az üzleti marketinggel.A javításban jártas emberek akik javítják,mint én is azok szembesülnek sajnos a valósággal,hogy a 40,46 és a 55 col ami a legelterjedtebb.Ezen felül minden méret ami előtte vagy utána van az felejtős.A mai napig ha elviszel egy 37 colos tv-t egy szerelőhöz az vagy rá mondja,hogy javíthatatlan vagy nem vállalja.A col méret miatt.Aki az LCD megjelenésekor betárazott bizonyos alkatrészekből az még meg menti a ritkább képátlójú tv-ket (mint én steveke6-ét).Ezen felül még nézni kell azt is,hogy a belső áramköröket szinte 2-3 év elteltével szinte nem lehet találni.Még nálam is elő fordul,hogy bizonyos sablonos méretben nem tudok csak sokára alkatrészt szerezni.Jelenleg is kínlódok egy 55D8000-rel amibe táp egység jelenleg fehér holló státuszba van.
Más.A samu sokszor váltott már és nem vagy csak minimálisan jött be.Ha netán tényleg megtartják a 48-as méretet akkor aláírom,hogy tévedtem,de nem így látom így a másik oldalról.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#67365) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

26 coll méretben van jó fullhd tv-je a samunak?
csak ez a méret kellene, se kisebb, se nagyobb
nem kell bele semmi extra egyébként

köszi

(#67366) devil-k válasza izomhod (#67365) üzenetére


devil-k
nagyúr

TV-monitor.

- mozi bolondéria -

(#67367) Azurooandrew válasza BBéci (#67361) üzenetére


Azurooandrew
tag

Néhány hozzászólásra és videóra alapozva a 2014-es backlit LG-k nem kicsit szenvednek foltoktól, csíkoktól...pedig azt hittem pont ebben a tekintetben lesznek jobbak (ha nem is hibátlanok) mint a tavalyi Edge LED elődök... :((

Az idei Samu H-széria remélem nem ennyire "beteg" és az F sorozatra jellemző bandinget is sikerült kezelni valamilyen mértékben - egy 55"H6200/6400/6500-est nem fogsz a közeljövőben esetleg tesztelni BBéci? ;)

[ Szerkesztve ]

(#67368) Flashget válasza attamero81 (#67364) üzenetére


Flashget
félisten

A samu sokszor váltott már és nem vagy csak minimálisan jött be.Ha netán tényleg megtartják a 48-as méretet akkor aláírom,hogy tévedtem,de nem így látom így a másik oldalról.

Én valahol olvastam ezzel kapcsolatban, hogy lassan a gyártók így a samsung is egyre nagyobb méretben gyárt le tv-ket, hogy így vezesse át (persze marketinggel is alátámasztva) a 4K világába az embereket.

Realme GT Master Edition

(#67369) attamero81 válasza Flashget (#67368) üzenetére


attamero81
senior tag

Épp ezért (mondtam) írtam,hogy a 48-as méret átmenet.Mivel a jelenlegi nagy méretű FHD készülékek 55 col felett nézhetetlen ésszerű távolságon belül,mert a képátló miatt pocsék a kép minőség hiába FHD (lásd 75 col)
Ezért kell a nagyobb felbontás a nagyobb tv-khez.Szerintem már az 55-ös méretben is el kellene a UHD (4K)
A nagyobb méretben meg egyenesen alap az UHD,de szerintem és ez saját észre vételem,hogy 65 col tól pedig inkább már a 8K kellene.DE.Ugye a technológiai fejlődés nem úgy zajlik ahogy várnánk.Most van 4K-s tv,de nincs mit nézni rajta.Sőt még a FHD-n se nagyon.Szóval inkább a többi dologra kellene rágyúrni a gyártóknak,hogy legyen olyan nézhető anyag amit érdemes megnézni és ne egy kettő legyen.Szerintem egy két nézhető anyag miatt nem érdemes vagy felesleges venni UHD-s tv-t potom majdnem 1 milkáért. (és itt nem a bocis csokit értem! :DDD )

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#67370) galaxys80 válasza BBéci (#67357) üzenetére


galaxys80
veterán

Teszek magasról ezekre a tesztekre, írásokra. Mivel minden embernek mások az igényei, így totál értelmetlenek is. Én a szememnek hiszek és nem a teszteknek.
Pont ezért nem érdekelnek a kalibrálások sem. Engem az érdekel ,hogy nekem mi tetszik. Nem pedig az, hogy mit mond a gép.
Viszont én az elképzeléseimet senkire nem akarom ráerőltetni. Ellentétben itt néhányotokkal.

A TV méretét szintén el tudom dönteni. Majd ha lesz egy moziszobám akkor veszek nagyobbat. Addig meg nincsen rá igényem.

(#67371) BBéci válasza Azurooandrew (#67367) üzenetére


BBéci
titán

Elképzelhető, hogy valamelyik kollégám elvállalja a felsoroltak valamelyikének tesztelését, én biztosan nem. Samsungból csak 7-es, 8-as és 9-es sorozatú LCD tévék voltak nálam az utóbbi 5 évben, kivéve az ES6800-at, mert itt kalibráltuk.
Nem szívesen néznék két hétig (újabban csak annyi időre adják, régebben 2-3 hónapig is maradhatott) saját GT60 plazmáménál sokkal gyengébb képminőséget, raktározni meg nincs kedvem. Arra voltam kényszerülve akkor is, amikor a HU7500 volt nálam. 4 óra alatt lefuttattuk a teszteket és a méréseket, előtte és utána a kanapém mögött pihent dobozában.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67372) BBéci válasza galaxys80 (#67370) üzenetére


BBéci
titán

A tudatlanokat (vakokat) vezetni kell valakinek, aki lát és tudja, érti, hogy mit lát. Én is tudatlan vagyok az informatika világában, tisztelettel, alázattal kérdezek és megfogadom a tanácsokat, nem válaszolok vissza nagy pofával.
Arra, hogy mire nincs igényed, az keveseket érdekel, de lehet, hogy tévedek. Moziszobába nem TV való, hanem vetítő. :P
Az pedig nem igény kérdése, hogy mire képes az emberi szem. Arra biztosan nem, hogy 46 colos tévén, 3 méterről megkülönböztesse a full HD (1080p) filmet a HD-tól (720p).

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67373) gyeniko válasza galaxys80 (#67370) üzenetére


gyeniko
őstag

Igazad lehet, jelenleg egyértelműen a hasonlóan gondolkodó felhasználók vannak sokkal többen. Ezért futnak a TV-k "üzleti mód"-ban az összes szaküzletben. A gyártók azt az igényt igyekeznek kielégíteni, amelyből a legtöbb van, ez a feltétele a nagy darabszámú értékesítésnek.
Ugyanakkor - nem rád erőltetésként mondom -, hidd el, hogy a műszeres kalibrálás nagyszerű és hasznos dolog.
A valóságban sem "túlhúzott" színeket látsz, nem égeti ki a szemed a fehér ing és igenis létezik "tök sötét". Nem ördögtől való, ha valaki a TV-jén a valóságnak leginkább megfelelő megjelenítést keresi.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#67374) devil-k válasza gyeniko (#67373) üzenetére


devil-k
nagyúr

Sőt, követendő magatartás!

- mozi bolondéria -

(#67375) BBéci válasza attamero81 (#67369) üzenetére


BBéci
titán

Milyen 1 millióról beszélsz? Már 306000 forintért lehet kapni UHD tévét: [link]. 55 colos 465000: [link].
55 colosban már UHD kell? Mi a bánatos nyavalyának? Az akkora full HD-t kb. 220 centiről ajánlott nézni, ugyanaz 4K-ban legfeljebb másfél méter. Pontosan tudom, mert már két 55 colos UHD tévét teszteltem.
Itt a példa, hogy 46 colost néznek 3 méterről, amin a 1080p előnyeiből sem észlelhető az ég világon semmi. Akkor minek 4K/UHD? :U
Szerintem csak vetítőben és grafikai monitorokban van értelme.

(#67374) devil-k
Amióta VT60 tévéje van, mintha kicserélték volna. Pontosan úgy lát és gondolkozik, mint az igazi videofilek. :K

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67376) galaxys80 válasza BBéci (#67372) üzenetére


galaxys80
veterán

Te ilyen vagy. Én meg nem. A stílusodon viszont kétségtelenül van mit csiszolni.

Gyeniko
Sosem állítottam, hogy ördögtől való. Ha valakinek arra van igénye, akkor kalibáltatnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#67377) devil-k válasza BBéci (#67375) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akit kicsit is érdekel a téma komolyabban, az hajlandó kalibráltatni szerintem. Egyszeri költség, de megéri. Nem kérdéses, hogy a vetítőmet is fogom.

- mozi bolondéria -

(#67378) coolrob válasza galaxys80 (#67376) üzenetére


coolrob
aktív tag

Már bocs de most miért vele van a baj? :D

Tényekkel adatokkal alátámasztott dolgokat osztott meg veled. Erről a táblázatról hogy mit és mekkora távolságról érdemes nézni, én is találkoztam már pedig még TV-m sincs, csak tervezem. Szimpla tény hogy HD és Full HD között hogy kijöjjön a különbség egy 40" -os tv-n, ahhoz nem szabad bő másfél méternél távolabbról nézni. Az hogy ebben nem hiszel teljesen lényegtelen és nonszensz, de már 100x ki lett tárgyalva.

Olyan ez mintha azt mondanád minek árulnak fülhallgatót 200 ezer forintért, ha én a 2 ezresen ugyanazt hallod. Erre is mondanák, hogy ez esetben a probléma az ön készülékében van...

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67379) Tamás34 válasza galaxys80 (#67370) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nagyon egyformán gondolkodunk! Én is igy vagyok vele! Nekem tetszen, a többi nem számít, hogy ki mit mond! Nézési távolság meg kalibráltatás stb...! Beálítottam magamnak és tetszik! Ennyi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#67380) Tonyk válasza galaxys80 (#67376) üzenetére


Tonyk
veterán

Olvasgatom már egy ideje ezt a fórumot, és azt kell mondanom, hogy tényleg volna mit csiszolni olykor BBéci stílusán. Szakértelmét ezzel együtt nem vonom kétségbe. Azonban ha valakinek különböznek az igényei az övétől, az elég gyorsan szokta elküldeni, melegebb éghajlatra. Ha az igényeket hozod fel, akkor gyorsan kiderül, hogy igénytelen vagy, legyen az kalibrálás, médialejátszó hiánya, vagy épp a nézési távolság. Ennyi, ezzel kell együttélni. Vagy megfogadod amit mond vagy nem, Ha nem, jobban jársz ha csendben maradsz, mert gyorsan rádsütik, hogy igénytelen vagy. BBécihez pedig hozzátartozik hű fegyverhordozója devil-k, aki bólogat, +1 -el, minden egyes BBéci által elkövetett írásra. :)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#67381) attamero81 válasza BBéci (#67375) üzenetére


attamero81
senior tag

55 colban az UHD kellene ha lenne értelme.De mivel nincs semmi értelmes BD lejátszó valamint semmi háttér anyag amivel 100 %-ban kihasználsz egy ilyet ezért jelenleg közhasználatra felesleges ilyen tv-t venni.Szerintem!!! A grafikai részt jól érzed,mert egy tervező legyen az akármilyen,annak jól jön egy 3D vagy egy 4 K felbontás,mert nagy pontossággal tud tervezni.Ismerek ilyet és tervez is dolgokat.Feliratok,cégtáblák stb.Sajnos jelenleg még nem 4K-son,de FHD készüléket használ 3-at egy időben.A háttér megoldások nem igazán elégítik ki a 4K-t még.Számtechben csak most tudod kihasználni pedig a videokarik már legalább jó pár évvel ezelőtt CF-ben és SLi-ben is előtudták hozni a kívánt minőséget.De majd meglátjuk hogy alakul a jövő!!

A másik.Én kb.3 méterről nézek egy 46-ost és nekem is bőven elég.Az 55-ös is szépen áll a szobában,de kielégítő a mi részünkről figyelembe véve azt,hogy az itt a szolgáltatok mit tudnak nyújtani.

A módorról meg annyit,hogy néha nyers,de van alapja.Ha lehet inkább finoman,mert sok embernek bántó lehet még ha nem is az.

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#67382) kornel1988


kornel1988
csendes tag

Sziasztok!
1 hét sikertelen google kutatás után és ebben a topicban keresgélve reménytelenül, elhatároztam, hogy most már írok a kínommal kapcsolatban. A lényeg az az, hogy vettem egy Samsung UE40F6500-as tévét, melyre PS3-at is kötöttem, de a lag miatt játszhatatlan, nagyon későn reagál. Állítgattam már mindent, de a GAME MODE-ot nem lehet bekapcsolni. Szürkén marad a sáv az alatta lévő opcióval együtt (talán BD Wise a neve), azaz nem lehet belépni ebbe a funkcióba.
Már nagyon szeretnék játszani, remélem tudtok megoldással szolgálni nekem.
Köszi:
Kornél

(#67383) Tegla80 válasza kornel1988 (#67382) üzenetére


Tegla80
addikt

source gomb majd a ps3 hdmi bemeneten tools gomb es ott az elnevezes/nevszerkesztes (hasonlo felirat) alatt a jatek ot valaszd.

Sony® & PlayStation®

(#67384) Gedeon31 válasza devil-k (#67366) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az csak 24 méretig szokott lenni a 26 már csak tv úgy tudom.

(#67385) BBéci válasza Tonyk (#67380) üzenetére


BBéci
titán

Mutasd meg kérlek, mikor, hol és kit küldtem el melegebb éghajlatra?

(#67381) attamero81
Nem a szolgáltatások minőségéhez kell igazodni, hanem meg kell adni a tévének a lehető legjobb forrást. Legyen az műholdas adás, vagy Blu-ray lemez. Akkor pedig az egész világon elfogadott nézési távolságok lépnek érvénybe.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67386) apszi válasza BBéci (#67385) üzenetére


apszi
őstag

Szerintem meg a szolgáltatások minőségét kellene a kor technikai vívmányainak szintjére hozni maradéktalanul kötelező jelleggel!...és akkor felébredtem :DDD :R

(#67387) Anonymus23 válasza Gedeon31 (#67384) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg nem kötekedés képpen, de Samsung oldalán külön rész van a Monitoroknak, amik TV tunert is tartalmaznak. Egészen 28"-ig van tuneres monitor (jelenleg, pár éve még csak 27" volt). Ezek inkább monitorok mint sem TV-k, de TV-ként is megállják a helyüket.

Azt nem nagyon értem, hogy miért 26" nálad a max, mert ha a hely a szűk keresztmetszet, akkor úgysem feltétlenül a képátló számít, hanem a dizájn, mert nem mindegy, hogy a keret mekkora, akár 1-2" különbséget is okozhat.
Nekem van egy 27"-os Samu monitor (P2770HD), de ezen van akkora keret (CCFL), ami miatt egy mai ledes 29-esnek simán megfelel a mérete.

Pl volt nekem a 40C650, ami jóval nagyobb volt mint a mostani 40F6500, pedig a képátló az ugyanaz.

;) - The Power of the Light Side

(#67388) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Mondom megnézegetem ezeket a monitorokat, és van egy 28"-os UHD monitor U28D590D, ezen szerintem max notepad nem szaggatna :) de már a passziánsz is komoly kihívást jelentene, a nem túl öreg, de nem mai gyerek GTX570-enemnek ;]

;) - The Power of the Light Side

(#67389) Gedeon31 válasza Anonymus23 (#67387) üzenetére


Gedeon31
addikt

Régebben csak 24 méretig voltak , mostanában van nagyobb is ,de a régi 26 tvk azok csak sima tvk volta pár éve.

Egy szóval sem mondtam nálam a max a 26.

(#67390) Anonymus23 válasza Gedeon31 (#67389) üzenetére


Anonymus23
veterán

Idéznélek:
26 coll méretben van jó fullhd tv-je a samunak?
csak ez a méret kellene, se kisebb, se nagyobb

Bocs de nekem ez azt jelentette, hogy csak 26 coll.

Egyébként más márkában van egészen 34 colosig monitor (UW), de ez inkább mozizni meg multitaskingra jó.

Mondjuk érdekes, hogy a nagyker honlapon pont 26"-os egyáltalán nincs. Van 25-ös (UW) és van 27-es (FHD), de 26 nincs :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#67391) BBéci válasza Anonymus23 (#67390) üzenetére


BBéci
titán

Ez jó! :DDD :C

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67392) Gedeon31 válasza Anonymus23 (#67390) üzenetére


Gedeon31
addikt

Értenél a tvkhez tudnád pár éve volt 26 méret :D

Továbbra sem értem ezt miért nekem írtad Azt nem nagyon értem, hogy miért 26" nálad a max

(#67393) csimasz.82


csimasz.82
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Egy Samsung 40F6400 tv-m van, amihez szeretnék venni egy külső merevlemezt.
A kiszemelt példány egy WD My Passport Ultra, 2TB, USB 3.0.
A kérdésem az lenne, hogy a 2 TB-os merevlemezt felismeri-e a tv?

A segítséget előre is köszönöm!

(#67394) Tegla80 válasza Gedeon31 (#67389) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
T260HD-m van......monitor/tv hivatalosan......2008as gyartas. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#67395) Gedeon31 válasza Tegla80 (#67394) üzenetére


Gedeon31
addikt

A legtöbb helyen a 26 már tvként írták csak régebben. Soha nem volt ilyenem az írásra tudok hagyatkozni.

Tessék [link]

[ Szerkesztve ]

(#67396) devil-k válasza Tonyk (#67380) üzenetére


devil-k
nagyúr

"BBécihez pedig hozzátartozik hű fegyverhordozója devil-k, aki bólogat, +1 -el, minden egyes BBéci által elkövetett írásra. :)"

Ezen most jót nevettem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyszer-kétszer nekem sem tetszett, amit és ahogyan BBéci mondott nekem "x" idő alatt, DE amikor ezeket a tanácsokat átgondoltam és megfogadtam, hálás voltam, hogy nem mentem a hülyeségem után, hanem olyanra hallgattam, akire érdemes... Attól, hogy valaki nem ismeri el mondjuk a kalibrálás létjogosultságát, az már az ő baja, nem is beszélve arról, hogy helytelenül látja a színeket a TV-n... stb.

Mutasd már meg sorban azokat a bejegyzéseket, amire mindig "+1 :K " írok BBéci után. Nagyon kíváncsivá tettél.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67397) Tegla80 válasza Gedeon31 (#67395) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert az konkretan tv szeria ......
Van/volt konkret tv/monitor kategoria is......ezek samubol sztem mind tn panelesek,mert "monitornak" keszultek,de kaptak tv tunert is..... ugymond "öszvèr" (ló es szamár is ;) )

Sony® & PlayStation®

(#67398) Gedeon31 válasza Tegla80 (#67397) üzenetére


Gedeon31
addikt

Akkor mégis csak volt tv kategória ebben a méretben :C

(#67399) Anonymus23 válasza Gedeon31 (#67392) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én monitorokról beszéltem...
26"-os méretben szerintem nincs FHD TV-je a Samsungnak, amit linkeltél, az is HD ready,és nem is kapható. 26 colosban szerintem NEM volt FHD TV, de még az is lehet, hogy volt, viszont Monitor/Tv már régen is volt/van ilyen kis méretben FHD kijelzővel.

Azt kérdezted, hogy van-e a Samunak 26 colos jó FHD TV-je, mi javasoltunk monitor/TV-t, mivel ilyen kis méretben elsősorban monitorok azok amik FHD kijelzővel vannak.

Én ugyan nem értek a TV-khez, monitorokhoz, de eladni szoktam, és legalább tudom mit beszélek.
De nem te lennél az első vevő, aki igazából nem is tudja mit akar. :C

Jó lenne ha eldöntenéd, hogy mik a fontos kritériumok (FHD, 26", Samu,???), és akkor nem találgatnánk itt, hogy mit is tudna ajánlani az ember, csak azért, hogy utána meg oltogass itt...
De asszem befejeztem, mert lassan a vadásznak érzem magam.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#67400) Gedeon31 válasza Anonymus23 (#67399) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ember hányszor írjam már le neked nem én kérdeztem van e ilyen tv tanulj már meg olvasni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.