Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) galaxys80 válasza BBéci (#67050) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem tudod te, hogy hogy gondoltam. :)

(#67052) BBéci válasza galaxys80 (#67051) üzenetére


BBéci
titán

Tudom, de én soha nem fogok egy LCD tévét másként nevezni, csakis LCD tévének, bármi legyen a háttérvilágítás fajtája. Irtózatos szemétségnek tartom, hogy akik tehettek volna ellene, engedték elterjedni azt az átverős elnevezést. Nagyon sokan azt hiszik, hogy más technológiájú, nem LCD megjelenítőkről van szó.
A többi gyártó, valamikor 5 éve beperelte a Samsungot, aztán rájöttek, jobban járnak, ha ők is beállnak a mókusvakítók sorába.
Viszont CCFL háttérvilágítású tévén is láttam bevilágítást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67053) Flashget válasza BBéci (#67052) üzenetére


Flashget
félisten

sajnos ma már a legtöbb ember LED-nek hívja az LCD-t..Mikor mondom az OLED lenne az, de azt egyelőre nem tudod megfizetni, akkor csak néznek, hogy miről beszélek. ;)

Realme GT Master Edition

(#67054) Anonymus23 válasza BBéci (#67052) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem a C650-en komolyabb bevilágítás volt mint most az F6500-on.
Ezen is van, de míg a C650-en jobban elkülönült a bevíilágítás, és inkább nevezném felhőnek, addig az F6500-on inkbb homogén. Összességében lehetséges, hogy az F6500-nak közel sincs olyan feketéje mint a C650-nek, és a homogénitás inkább szürkébbet jelent, de egymás mellett nem néztem a kettőt, így csak az emlékeimre tudok támaszkodni.

;) - The Power of the Light Side

(#67055) Atomantiii válasza PuMbA (#66981) üzenetére


Atomantiii
őstag

A hétvégi F1 közvetítést is elkúrta az mtv, de lehet a vízilabdát is. Csak akinél a képjavító funkciók be voltak kapcsolva nem biztos, hogy észrevette.

(#67056) Ano válasza w333 (#67036) üzenetére


Ano
őstag

+1 ok amiért UHD nem olyan jó (szerintem)
A fogyasztásban duplája avagy triplája a FHD-nek!

Tudom, ha már van pénze az embernek megvenni egy 55+ colos TV-t ami FHD-ban eszik kb 100W-ot (tipikusan) ott van pénz kifizetni az áramszámlát is, ami egy ugyanakkora UHD TVnél azért jelentősen több lenne ... de nekem ez is számít, hogy ha most vennék TV-t akkor a fogyasztása is legyen kedvező!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#67057) Gicz válasza w333 (#67036) üzenetére


Gicz
addikt

Végülis csak azt az indokot nem írtad le ami a leglényegesebb: egy 50" UHD TV-hez kb 1 méterre kéne ülnöd hogy a szemed lássa minden részletét a képnek. Itt a fórumot elnézve meg 42" akarnak 4 méterről nézni és még nagynak is tűnik neki....

(#67058) doc válasza frigoo (#67024) üzenetére


doc
nagyúr

ez igy ebben a formaban nem igaz, a youtube appal is hasznalhatsz kulso billentyuzetet, viszont abban igazad van hogy nem lehet 'siman' begepelni amit szeretnel, a jobbra/balra lepegetes a betuk kozott azert gyorsabb igy, mint taviranyitorol

(#67059) w333 válasza galaxys80 (#67039) üzenetére


w333
félisten

Semennyire nem életszerű ... de ha pl. nézel egy jó kis horror filmet vagy olyan fimet ahol sok a sötét jelet, ott igen is látszani fog a felhősödés ... :))

A képernyő kikapcsolást, a többiek pedig már megválaszolták ;)

(#67042) PuMbA

Nálam Egyedi 10/3 -nál nincs szappanopera, a Normál beállításnál már igen !

(#67043) erika0277

Próbálkozz a Serviio -val ... vagy ami még egyszerű az a Plex :K

(#67056) Ano

Ez így van ... mondjuk én jobban várom az OLED -t, mint az UHD TV -et ! :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67060) BlacKSouL válasza Atomantiii (#67055) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De igen, észre lehetett venni. Néztem is, hogy elb.szódott a MP funkció, de átkapcsolva másik csatornára meg jó volt, szóval igen, az F1 is, és a póló is el volt b.szva. Nemtom mivel, hogyan sikerült nekik, de megoldották, hogy átb.sszák a képjavító funkciók többségét is :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#67061) Atomantiii válasza BlacKSouL (#67060) üzenetére


Atomantiii
őstag

Mondjuk én élőben nem láttam csak felvételről, mivel kint voltunk a ringen. De akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy aki annyira nem igényes lehet fel se tűnt neki, vagy csak annyi tűnt fel neki, hogy valami nincs rendben csak nem tudta megmondani, hogy mi :F

(#67062) Anonymus23 válasza BlacKSouL (#67060) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az F1 közvetítésről egy kis infó. Maga az adás volt gáz...

;) - The Power of the Light Side

(#67063) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Samsung 48H6500 illetve a 55H6500 között csak méretben van eltérés?

Egy nagy kérdés mi a különbség a 6500 a 6700 és a 7000-es sorszám között?

Ezeknek a TV-knek felhősödik a képük? Vagy itt már javítva lettek? Illetve javítva lett a hang csúszás probléma is ami az 55F6500-nál volt gond?

Kérdésem még hogy a 220V illetve az atomtv meg a digitalko megbízható bolt? Egyedül a 220V-nál van 3 év feltüntetve a TV-kre és még lehet venni +2 évet. Érdemes? a többi boltnál vagy 1 év van vagy 2 év van feltüntetve. Miért van ekkora szórás?

[ Szerkesztve ]

(#67064) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

A hálóba keresnék 32 colos led tv-t, úgy néz ki a tavalyi modellekről már lecsúsztam.
Elég kicsit az igények, a lényeg, hogy fullhd legyen, legyen benne frankó usb médialejátszó, a kábeles digitv adást box nélkül lehessen használni, és persze legyen jó képe. 3D egyáltalán nem kell, smart funkció sem fontos (de nem baj ha van), ha viszont van smart funkció akkor kell Wifi is. Ebben az olcsó kategóriában van olyan, ami valós 100 hz-es, vagy mind csak kamu 100hz cmr?

A fenti igények alapján melyik modelleket tudnátok ajánlani ?

(#67065) w333 válasza ImI87 (#67064) üzenetére


w333
félisten

UE32F6100 ! :K

Vagy ha kapsz még valahol UE32EH6030W (Tesco -ban láttam 130k -ért :Y )

Erről Link sajnos már lemaradtál :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67066) Flashget válasza BlacKSouL (#67060) üzenetére


Flashget
félisten

Már írtam korábban (és a digikábel topicban is ki lett tárgyalva) az MTVA a beharangozott kamerái ellenére is SD-ben tolta az a poló EB-ről az adást amit felkonvertáltak HD-be. Ezért volt gáz az eurosport HD is.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67067) Flashget válasza ImI87 (#67064) üzenetére


Flashget
félisten

Milyen messziről néznéd?
Mert nem csúsztál le tavalyi modellről még. 32" 130K-s 2012-es modell helyett én inkább ezt venném. [link]
3D-t meg nem nézed ha nem akarod.

Realme GT Master Edition

(#67068) apszi válasza Mexildos (#67063) üzenetére


apszi
őstag

F szérián belül a 7000-nek jelentősen szebb képe van (láttam)...nem egy kategória. A hangcsúszást olvastam külföldi fórumon, hogy H6400-ban nemrég firmware segítségével orvosolták. H6500-nál nem tudom mi a helyzet. Gondolom hasonló ott is, ha volt probléma.

[ Szerkesztve ]

(#67069) BBéci válasza w333 (#67065) üzenetére


BBéci
titán

Az a tévé nem ér 130e forintot, de még 100-at sem. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67070) devil-k válasza apszi (#67068) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha használsz média vagy BD lejátszót, tuti nem fog csúszni a hang. De a sok olcsójános inkább a beépített lejátszóval és az átkonvertálgatással szívatja magát. :N

- mozi bolondéria -

(#67071) w333 válasza BBéci (#67069) üzenetére


w333
félisten

Hát jah ... én lassan 1.5 éve vettem a 40" -t 147k -ért ! :D

A 32" -nek a reális ára mai szemmel kb. 80k ! :K

De helyette már ott az utód kb. 90k -ért az 32F6100 ami kb. ugyan az !

(#67070) devil-k

Én is a beépített lejátszót használom, semmi baj nincs vele :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67072) kulfoldi válasza ImI87 (#67064) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

130 nagyon sok 32"-ert en ezeket tudom javasolni.

Kamu 100hz, olcso:

http://www.argep.hu/product_2318753.html

Szerintem valodi 100Hz, de nem biztos es 3D de nem smart:

http://www.argep.hu/product_2291100.html

Valodi 100Hz, smart, 3D:

http://www.argep.hu/product_2290630.html

(#67073) devil-k válasza w333 (#67071) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akkor használd egészséggel, de azt nagy butaság kijelenteni, hogy semmi baj nincs vele. Ilyen kijelentésekkel NE tévessz meg másokat!

- mozi bolondéria -

(#67074) Mexildos válasza devil-k (#67073) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Komolyan érdekel, mi a baj vele? Tényleg, azért is mert kezdő vagyok! Kérlek mesélj róla.

(#67075) w333 válasza devil-k (#67073) üzenetére


w333
félisten

Amíg 30GB MKV / 30MB bitrate -t lejátsza addig nem értem mi a gond :F

Médialejátszók valahol 2010 és 2012 között megrekedtek ... :U

(#67072) kulfoldi

F6100 valódi 100Hz :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67076) devil-k válasza Mexildos (#67074) üzenetére


devil-k
nagyúr

Pl.:

kadenciahelyes lejátszás hiánya, számost formátumot nem játszik (BD, BD 3D), kép és hangminőség, csúszik a szinkron, ha olyan kedve van a Samsungnak bedob 1 frissítést és ha eddig ment is a lejátszás, azután biztos, hogy akadozni fog... stb.

De érdemes megnézni és összehasonlítani a képminőséget a beépített lejásztó és a külső médialejátszó képével.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbben azt várják, hogy az általuk vásárolt TV mindent tudjon, vagyis legyen "all in one". Nem is értem, miért várják ezt el... Lassan már kávét is kellene főznie? ;]

w333
Megint iszonyú butaságokat állítasz. Miért rekedtek meg? Milyen előrelépés történt azóta a filmezésben? A BD térhódítása folyt már azokban az időkben is, a 4K-ra pedig várni kell. Vagy mit kellett volna még tudniuk a médialejátszóknak? Mindent amit lehet, hardveresen és szoftveresen is kihoztak belőle.

Megnézném, hogy játszod le a BD vagy BD3D-t a beépített lejátszóval...

apszi
Médialejátszónál egyszer tapasztaltam ilyet, hogy csúszott a szinkron, de ezt lehet is korrigálni.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67077) apszi válasza devil-k (#67070) üzenetére


apszi
őstag

Igazából a fórumon a TV adások ajakszinkronjáról problémáztak, hogy ez a probléma mennyire élt külső, vagy akár belső lejátszónál azt nem tudom, de lehet, hogy ott is előfordult.
Egyébként én csak teázni szoktam, így én annak jobban örülnék :P :)

[ Szerkesztve ]

(#67078) apszi válasza devil-k (#67076) üzenetére


apszi
őstag

Csak puszta szakmai kíváncsiságból kérdezném, mivel még nincs ilyen hiper tévénk, és ha lesz, tuti külső játékos lesz, ezért tulajdonképpen csak a kíváncsiság hajt. A belső lejátszó mozgásmegjelenítési hiányosságait, gondolok itt én is a kadencia problémára, nem lehet valamelyest korrigálni ezzel a trumosen vagy mit tudom én minek nevezett szappanosító effektel?

(#67079) w333 válasza devil-k (#67076) üzenetére


w333
félisten

Hát én nem tudom ... nálam még soha nem volt semmi hiba vagy akadás a belső médialejátszóval, sőt a hang sem akadt meg még soha, pedig már megnéztem rajta pár 100 MKV filmet :))

A médialejátszókra meg visszatérve ... nézegettem a teszteket és hát a 10,20,30k lejátszók még annyit sem tudnak mint a TV belső lejátszója, tudom hogy a filmek nem változtak csak azt nem értem hogy új médialejátszók miért nincsenek ? :(

(#67078) apszi

Mi ez a kadenciahelyes lejátszás ? próbáltam már külső + belső lejátszót is és öszinte leszek én nem vettem észre különbséget az MKV filmeknél :N

Tény hogy egy BD50 film szebb, de MKV filmeknél szerintem nincs különbség !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67080) devil-k válasza apszi (#67078) üzenetére


devil-k
nagyúr

A TV által nyújtott mindenféle névvel ellátott "képjavítók" többet ártanak, mint használnak. Iszonyatos képzajt okoznak. Lehet, hogy avi, divx esetén hasznosak, de Blu-ray-nél nem.

Ez olyan, mint a képélesség. Sosem értettem aki 50-re állítja és azt mondja, hogy milyen jó. Szintén csak képzajt okoz. Nálam 0-án van.

w333

Lesz új médialejátszó, mihelyst a 4K elkezdi a térhódítását.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67081) w333 válasza devil-k (#67080) üzenetére


w333
félisten

Jó lenne valami erős 2 vagy 4 magos csodára gondolok ! :K

És azért nem olyan buta a belső lejátszó sem Link és Link !

Különben nem tudom hogy a mostani új TV -kben milyen a médialejátszó, nekem egy EH40/6030 -s csodám van és még nem találkoztam olyan MKV film -el (30-40GB) amit ne játszott volna le röccenés nélkül, sőt ha a Motion Plust beállítom "Normal" -ra olyan folyékony lesz az egész hogy az már tényleg szappanopera, de ismétlem én még nem láttam pici akadást vagy akár röccenést :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67082) apszi válasza devil-k (#67080) üzenetére


apszi
őstag

Igen azt tudom, hogy randa dolgokat művel, csak kíváncsi voltam vajon mit reagálna. Na mind1 is.

(#67079) w333: Picit egyszerűen fogalmazva, amikor a tv a film eredeti kép sebességét "tempó helyesen" meg tudja jeleníteni. A kadencia problémát leginkább oldalazó kameramozgásoknál láthatod, mikor is nem egy szép (nem szappanoperás) folyamatos mozgás van, hanem röcögve, darálva adja ezt elő. Nem azt mondom, hogy így nézhetetlen, de azért messze más élmény mikor ezt rendesen adja elő a készülék.

(#67083) w333 válasza apszi (#67082) üzenetére


w333
félisten

Őszintén ! kövezzetek meg de én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel ! ;]
Persze biztos van benne igazság, vagy én ezt nem veszem figyelembe !

De tény hogy én is szeretnék venni egy jó kis médialejátszót, mert nagyon kíváncsi vagyok, és jó lenne egy RCA kimenet is hogy összekössem a Hifi -vel ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67084) apszi válasza w333 (#67083) üzenetére


apszi
őstag

Szikláát ideee! :) Én szoktam vele szembesülni, mert még nincs itthon, csak 50-60Hz-et tudó megjelenítő, és esetenként elég szépen látszik, de mint mondottam, nem az élvezhetetlen kategória, csak hát azért na...a szomszéd srác már bizonyított :DDD

Csak beruháznék egy 5.1-re továbbra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#67085) BBéci válasza w333 (#67083) üzenetére


BBéci
titán

A Motion Plus Normal állása elkeni a kadencia hibákat, azért nem tűnik fel, hogy 24 Hz helyett 60-on történik a lejátszás.
11 éve tesztelek tévéket, az elsőt, amiben használható lejátszó volt, 2009 augusztusban kaptam, típusa B7000. Azóta e tekintetben sokat fejlődtek a tévék, de eszembe nem jutna a beépítettet használni, mert minden szempontból nagyságrenddel jobbak a célhardverek. Ezt azok igazolják, megerősítik, akik hozzám hasonlóan rendelkeznek összehasonlítási alappal.
Ne hifi, hanem házimozi rendszerrel szólaltasd meg a filmek hangjait, máskülönben hatalmas élménytől fosztod meg magadat!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67086) w333 válasza BBéci (#67085) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... na erre a válaszra vártam :R

Igen jó lenne egy külső médialejátszó, és egy 5.1 is ... csak az a baj hogy jó áron nem találok olyant aminek lenne optikai bemenet ! :))

Különben legszívesebben egy ilyen gépszörnyet vennék Link csak ugye ezen sincs optika bemenet, jelenleg meg ilyen van Link ez sem rossz ... csak ugye szintén nem tudom összekötni a TV -vel, nem feltétlen fontos az 5.1 inkább úgy szeretném hogy szóljon a TV hangszóróból (éles + közép hang) a Hifiből pedig a szép mély !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67087) BBéci válasza w333 (#67086) üzenetére


BBéci
titán

Hú, nagyon nem fogsz szeretni azért, amit most írok.
A linkelt szerkentyűk láttán a hideg futkos a hátamon. :O
Drámaian vacak hangú, hulladék műanyag bilik.
A tévék hangszórói (kevés kivételtől eltekintve, de azok meglehetősen drágák) sem képesek semmiféle élvezhető hangot kiadni magukból. Azokra ne építs, nem csak a mélytartományukkal van baj.
Hallottál már tisztességes, normális házimozi rendszert? Lejátszóval, erősítővel, 5-7 hangdobozzal és szubládával?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67088) w333 válasza BBéci (#67087) üzenetére


w333
félisten

Nem haragszom ... persze mindenkinek meglehet a saját véleménye, persze hogy halottam már normális 5.1 -t, de azért ez a kis régi (12 éves) Aiwa nem olyan rossz ez ... még nem a műanyagbili kategória, de tény hogy egy komolyabb 5.1 oda vissza veri, na mindegy és köszi a tanácsot :R akkor előbb majd egy 5.1 -es rendszerbe ruházok be, aztán majd egy médiajátszó is jöhet :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67089) BBéci válasza w333 (#67088) üzenetére


BBéci
titán

12 éve egy ilyen erősítőt vettem [link], ilyen hangdobozokkal, (plusz center és háttérsugárzók) ma is kiválóan működik a szett. A műanyag egybeszettektől, pláne Sony, Aiwa gyártmányoktól, akkor is irtóztam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67090) w333 válasza BBéci (#67089) üzenetére


w333
félisten

Hát igen ... ez már más kategória ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67091) taxi válasza w333 (#67038) üzenetére


taxi
aktív tag

Nekem nem foltos. Majd megpróbálok jobb képet, mert a tablet ilyen szart csinál.

Hakuna matata

(#67092) Flashget válasza BBéci (#67085) üzenetére


Flashget
félisten

Ezt azok igazolják, megerősítik, akik hozzám hasonlóan rendelkeznek összehasonlítási alappal.

tv beépített lejátszóját avi-ra használom (sorozatok) mióta van a Pio lejátszóm, semmi másra nem való...pr. maszlag csak a hülyítésre sosem lesz egyenértékű az MP vagy BD lejátszóval az általa megjelenített kép.

Realme GT Master Edition

(#67093) toby_as válasza w333 (#67088) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Szerintem ha beruhazol egy Logitech Z906-ra, jobra nem fogsz vagyni....az ara sem nagyon huzos, es filmnezesre idealis. Mondjuk az altalam linkelt boltban eleg draga....10-el olcsoban is kaphato. En is egy EH6030-al hasznaltam(szerintem volt olyan jo kepe mint a mostani F6400-nak),
amig nem vettem egy R6S-t...hid el nagy kulonbseg van kepminosegben filmnezeskor lejatszo vs tv lejatszo.

[ Szerkesztve ]

(#67094) BBéci válasza toby_as (#67093) üzenetére


BBéci
titán

Ideális? :Y Köze nincs a házimozihoz. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67095) jambiyya válasza BBéci (#67094) üzenetére


jambiyya
őstag

Nehisztizz, 500W-ot tud, az még sok is. ;]

(#67096) apszi válasza w333 (#67086) üzenetére


apszi
őstag

Rám se haragudj, de én is csak erősíteni tudom BBéci szavait házimozi ügyben. Nekem az övénél valamelyest olcsóbb kb 14 éves cumom van [link], de a mai napig tökéletesen működik és egyszerűen imádom. Anno még a VHS sztereo korszakomban én is egy sztereo Grundig music centert használtam, és elkápráztatott ahogy egyik hangfalból a másikba száguld a hang a tévé hangszóróját meghazudtoló minőségben. Viszont mikor beköszöntött a DVD korszakom, azonnal valóra váltottam régi álmomat, és megvettem a fentebb linkelt erősítőt, és hozzá az álló front hangfalakkal megspékelt, 5.1-es hangszettet. Azóta még a Barátok köztet is Dolby-ban nézném :DDD
Számomra összehasonlíthatatlan a történet. De amúgy nem kell kifejezetten drága dologra gondolni, és nem a szemkápráztató Watt mennyiségre (természetesen fontos tényező) kell feltétlen apellálni, ami kb. olyan viszonyban van az üzletekben, mint okos tévén a kamu Hz-ek. És nem is kell mindjárt 5.1-es hangfalszettet beszerezni hozzá, lehet apránként is. És akár érdemes a használt piacon is körülnézni, mert jobb áron juthatsz jobb szettekhez, mint egy sima music center, vagy akár egy PC-s set. :R

[ Szerkesztve ]

(#67097) devil-k válasza w333 (#67086) üzenetére


devil-k
nagyúr

Műanyagszörny. ;]

- mozi bolondéria -

(#67098) coolrob


coolrob
aktív tag

Valaki tudja esetleg hogy a UE40H6200 és a UE40H6400 között milyen minőségbeli különbség lehet? Elvileg a 6400 már 400Hz-es, de csak ennyit találtam ami különbség.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67099) Agostino válasza coolrob (#67098) üzenetére


Agostino
addikt

a 6400 az 200 mhz a 6500 a 400 mhz-es tudtommal

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#67100) w333 válasza toby_as (#67093) üzenetére


w333
félisten

(#67096) apszi

Ok. köszi mindkettőtöknek ! :R

(#67097) devil-k

Az hát ... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.