Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) Flashget válasza Tibe (#66199) üzenetére


Flashget
félisten

Mert a valós 100Hz-es tévék inputlagja (game modban!) 40-től 90-ig is elmegy tipustól függően. játékhoz 30 alatti érték a jó főleg online és fps játéknál. Továbbá ezek tévék nem monitornak lettek tervezve így a sok inputlagot okozó beállítást a game mod kikapcsolja és akkor sem lesz 30ms alatti inputlag.
neked akkor 32F5000/5300/5700 típusok közül kell játékra.
Nekem játékhoz van monitor, tévézéshez meg F6640

Realme GT Master Edition

(#66202) Flashget válasza zeusz55 (#66200) üzenetére


Flashget
félisten

PC-hez ajánlhattak vona pl. F6100-at is (film, böngészés neten). A döntő lényeg az, hogy valaki mire akarja használni. Ha játékra akkor jót ajánlottak.
mivel 50Hz-es tévé esetében két kép kocka közé egy feketét szúr be így ezért van az a akadás.
ezen javítani max. a "kamu herzek" aktiválásával tudsz és lesz az 50-ből kamu 100Hz. meg nem árt egy megfelelő és hosszúságú HDMI kábel is. PC oldalon pedig BD filmek lejátszáshoz elegendő erős gép ill. vga.

Realme GT Master Edition

(#66203) superg válasza apszi (#66197) üzenetére


superg
senior tag

F7000 -esből melyik méret érdekel?

(#66199) Tibe :Vannak kis input lagos 100Hz-es tv-k is (pl Sonyk)A kettő nem feltétlenül függ össze ha rendesen ki leket kapcsolni a képjavítókat.
A tv-k meg nem tudják kezelni 100Hz-t valójában.Fel is van sorolva mindegyiknél hogy milyen jeleket kezel.PC bemeneten pl 60Hz max.A tv jel is 50-60HzHz,ebből csinál a tv ezeknek sokszorosát képjavítókkal.Ilyen képjavítással nem sokat érnél játékkal,nem vagy előrébb mert pl nem létező képkockákat számol ki + input lagot növeli
A gamer monitorok között van 120-144 hz is ezek már lekezelik a kivülről(pc ről jött nagyobb Hz-et is

[ Szerkesztve ]

(#66204) zeusz55 válasza Flashget (#66202) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, a HDMI kábel 1mes, a pc vga erős, mégis látom filmeknél hogy lagol, ott tudok valahogy javítani rajta!? Valamint a TVn hol tudom ezt a kamu hzt állítani!???

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#66205) Csekusz válasza Flashget (#66191) üzenetére


Csekusz
tag

Köszi a válaszokat Mindenkinek !
1, Flashget: ok, megpróbálom aszerint amit javasolsz, azokkal a paraméterekkel. Oké, hogy fél millás tévé(és mint írtam hosszú hónapos böjt/cuccok eladása után tudtam megvenni), de csupán 5. napja jött meg a tv. Nem mondtam, hogy nem fogom kalibráltatni, "csak", "annyit", hogy nagyon hasonló beállítások mellett, ugyanúgy szemre történő "kalibrálással", SOKKAL szemcsésebb, mosódottabb, pixelesebb a tv képe, mint a kistestvérének. Ez a durva. Az SD tv adások a nézhetetlen minőséget súrolják, a 90-es éveket idézik... Biztos, hogy bekalibráltatom a tv-t, bár a másiknál nem láttam értelmét(az tetszett), ennél elengedhetetlen úgy látszik. Nagyon remélem, hogy nincs semmi baja a készüléknek gyerekek, mert akkor kiba..om a 4.ről az tuti. BD lejátszó Hdmi-ét melyik aljzatba dugjam a tv-n ???
2, devil-k: kalibráltatni fogom..., a kedvencem a Star Wars sorozata, illetve szeretem a Karib tenger kalózait is. A Te tv-d kistestvére-n (az 46ES7000) szenzációs, gyönyörű, tűéles volt a kép ezeknél a filmeknél (ott is normálra volt állítva a kép mód pedig!), higyjétek el megdöbbentő és érthetetlen mitől ez a negatív és nagy különbség, a jobb tv kárára ! :(( :U :F
3, BlacKSoul: igen, ugyanolyan távolságból nézem, (a szobát nem tudom lecserélni, arra még vagy 5 évet gyüjtök min... :-) ), kb. 250-280 cm-ről. Mérgemben tegnap már 80 cm-ről néztem a BD filmet, az SD tv adásnál viszont menekültem hátrafelé, ahogy tudtam, közelről olyan moslék volt... :Y

Volt itt valaki régebben a fórumon, aki emlékszem, valamiért nagyon szidta, az 55F8000-est, valahogy úgy is írta alá a bejegyzéseit, hogy ez a tv élete nagy csalódása. Marha kíváncsi vagyok miért, illetve mire jutott a tv-vel a kolléga.
Szerintetek az hogy szlovák gyártású, az gond lehet ? Régebben olvastam valahol, hogy nem mindegy hol szerelik/gyártják a tv-t, illetve a paneleket a tv-be... WTF ??? :(( :((( :F :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66206) devil-k válasza apszi (#66197) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha kalibráltatsz, akkor abszolút minden rendben van a színekkel és az összes beállítással is, de ez vonatkozik minden TV-re. Egyébként az F7000 és 8000 prémium készülék, szóval nem tudom, hol olvastad, hogy nem precízek a színei. De ha így is van, a kalibrálástól minden színhelyes lesz.

" Illetve a 3D mennyire életképes ezen a típuson?"
Ezt a kérdést nem értem.

Teljesen életképes.

Az LCD velejárója a bevilágítás, úgyhogy ezzel azért számolni kell. Az F7000-nél nem vészes és a felhősödés sem. Nagyon minimális, főleg akkor látszik, ha "ködös" dolgok vannak a filmben.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#66207) doc válasza Csekusz (#66205) üzenetére


doc
nagyúr

SOKKAL szemcsésebb, mosódottabb, pixelesebb a tv képe
ezen a kalibralas sem fog segiteni, ott valami beallitasi problema van szerintem

(#66208) Tibe válasza Flashget (#66201) üzenetére


Tibe
aktív tag

Nagyon szépen köszi a felvilágosítást! Azokból fogok válogatni amit ajánlottál!

(#66209) Tibe válasza superg (#66203) üzenetére


Tibe
aktív tag

Aha értem, köszi szépen! :R

(#66210) Tibe


Tibe
aktív tag

Találtam egy idevágó cikket, hátha másnak is segít :

http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag

(#66211) Csekusz válasza doc (#66207) üzenetére


Csekusz
tag

Doc én is ettől félek. Kalibrálással (gondolom) elsősorban a színhelyességet állítják, kalibrálják a tv-n. Talán a mozgásmegjelenítést is érinti, de a kép olyasmi, SD-nél, amit úgy tudok a legkönnyebben leírni, mint amikor régebben egy képcsöves tv-nél finomhangoltuk a képet(csatornát) és a szemcsés felől indulva, túlhúztad az ideális középértéken és elment a mosódott irányába a kép... HD-nél nincs semmi élesség(ezért vettem fel 30-ra, tudom, hogy 0 kellene lennie), részletgazdagság. BD filmnél pedig azért irtam, hogy pixeles, mert gyors mozgásoknál "bepixelesedik", illetve pause-nál tök jól látszik mennyire kásás a kép...
Na most akkor ??? Help me !!! :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66212) apszi válasza superg (#66203) üzenetére


apszi
őstag

55"-ban gondolkodom.

(#66213) superg válasza apszi (#66212) üzenetére


superg
senior tag

Arról nem tudok nyilatkozni, csak ezért kérdeztem :)

(#66211) CsekuszJól monja doc,pontosabban szólva ehhez nem kell műszer.Zajszűréssel,élességgel mozgásjavtókkal kellene játszani,hogy jobbat hozz ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#66214) apszi válasza devil-k (#66206) üzenetére


apszi
őstag

Színhelyesség kérdésében megnyugtattál. A 3D-t úgy értem, hogy zavaró képi mellékhatásoktól mentesen, vagy azok minimális jelenléte mellett élvezhetően használható-e?

(#66215) focvis válasza SirKero (#66193) üzenetére


focvis
veterán

Ugyanezt tapasztalom, régen ment a Smart Hub bal felső sarkában a TV műsor, most nem megy. Én a múlt héten frissítettem a fw-t 1120-ra; talán ez okozta?

(#66216) apszi válasza superg (#66213) üzenetére


apszi
őstag

Rendben, köszönöm azért. :R

(#66217) devil-k válasza apszi (#66214) üzenetére


devil-k
nagyúr

Abszolút rendben van a 3D, bár én nem vagyok 3D fan, így kb. 4-5 filmet néztem rajta így és kifújt... Én 55"-s méretben nem biztos, hogy LCD-t vennék...

Tibe
Légy szíves az 5 percen belüli hozzászólásokat 1 bejegyzésbe írni. Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#66218) Flashget válasza Csekusz (#66205) üzenetére


Flashget
félisten

mivel a képátló nagyobb lett a távolság nem változott, teljesen rendbe van, hogy az SD adások mínősége pocsékabb lett. Cserébe a HD jobb lesz amint be van állítva az a tv rendesen. Illetve a csereberénél a koax kábellel nem lett valami gond? kontakt hiba, törés stb. amitől gyengült a vétel?
ebben a cikkben nem csak a HD adások de az SD-ről is szó van.

Én az (ARC) feliratút használom.

akit említesz másik "kollégát" neki kijelző panel cserés volt felhős meg csíkos volt és csereutalványt kapott csak úgy mint én csak nálam más tipus és más hiba volt.

Realme GT Master Edition

(#66219) Flashget válasza focvis (#66215) üzenetére


Flashget
félisten

biztos hogy nem mert akkor nálam sem menne..pedig megy.

Realme GT Master Edition

(#66220) BlacKSouL válasza Csekusz (#66205) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Pont ezért kérdeztem, de a kolléga is írja már, mert egy azonos felbontású 55-ös és 46-os tévé pixelsűrűsége azért eléggé más azonos távolságból nézve. Tegyél melléjük egy 40-es FHD-t, és azonos távolságból annak lesz a legtökéletesebb a képe.
Persze az 55-nek nyilván ótvarszar képe akkor sem lehetne, de hogy rosszabbnak fog tűnni, az biztos. Én pl. ezért nem is gondolkodom 40-nél nagyobban, mert tudom a nézési távolságokat a mi igényeinkre, és szerintem 40 fölötti méretben majd maximum a 4K ad megfelelő képet, persze egyéne válogatja. Néztem a 46-osokat, 55-ösöket is boltban, de nem vonzottak jobban, mint egy jó 40-es.

(focimeccsnél nézd meg a ledes reklámpaneleket. amikor a rendes totálképet mutatják, akkor minden reklám teljesen tökéletes, éles, mikor viszont a partjelzőt vagy a bedobást, akkor látszanak a különálló ledek, és tökéletesen darabos az egész)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#66221) focvis válasza Flashget (#66219) üzenetére


focvis
veterán

Hmm... mi lehet akkor a probléma, ill. a megoldás?
Köszönöm!

Így néz ki most:

(#66222) apszi válasza devil-k (#66217) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm a választ! Én is gondolkodtam már plazmában is, és majdnem volt egy főnyereményem is, viszont a továbbiakat és a választékot tekintve, emellett a felhasználás milyenségét is, valószínű marad az LCD. Persze csak ha akad jó árban :DDD :R

(#66223) Csekusz válasza Flashget (#66218) üzenetére


Csekusz
tag

Értem, köszönöm Flashget ! Megnézem a Hdmi csatlakozást, meg megpiszkálom a koax-ot, hátha. Bár közben megnéztem a tv szerint 98/100 a jelminőség/jelszint nálam. Leht, hogy egyszerűen túl közelről nézem ? Jelenleg, olyan 120-130 cm-ről állítgatom. Próbáltam ezzel a Film-móddal valamit kezdeni, de olyan "sárgás", meg színtelen volt, hogy...ááá, inkább kalibráltatom a tv-t. Addig marad normál módban a belött értékeken. Jobban zavar, hogy az elöbb leírtak alapján a BD filmet is (120-150 cm-ről) nagyon trének láttam...

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66224) doc válasza focvis (#66221) üzenetére


doc
nagyúr

az ON TV miatt az alkalmazasoknal mar regota nem latszik a TV adas, az a Musorajanlo oldalon van (ami ahogy latom, nalad nincs bekapcsolva)

(#66225) doc válasza Csekusz (#66223) üzenetére


doc
nagyúr

Próbáltam ezzel a Film-móddal valamit kezdeni, de olyan "sárgás", meg színtelen volt, hogy...ááá, inkább kalibráltatom a tv-t.
a kalibralas utan valoszinuleg meg inkabb "sargas meg szintelen" lesz :D

(#66226) devil-k válasza doc (#66225) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hülyeségeket ne beszélj. :( Ezek szerint még az életben nem láttál kalibrálva TV-t.

Azt nagyon sokan elfelejtik, hogy az ideális színtelítettség nem 60-80 %.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#66227) doc válasza devil-k (#66226) üzenetére


doc
nagyúr

miert lenne ez hulyeseg? a kalibralt TV nem lesz tulszaturalt, rikito, hideg
marpedig o azt irta, hogy a normal mod jobban tetszik neki mint a 'Film' ami sargas es szintelen
marpedig a Film mod sokkal kozelebb van egy kalibralt TV-hez, mint a 'normal'

(#66228) devil-k válasza doc (#66227) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha kalibrálás után színtelen és sárga a kép (vagy legalább annak érzed), ott valami nem okés.

Jah, a normál módhoz képest valóban élettelennek tűnhet a film (vagy kalibrált) mód. De a megfordítanám a kérdést: Nem inkább túlságosan természetellenes a normál mód képe?

- mozi bolondéria -

(#66229) doc válasza devil-k (#66228) üzenetére


doc
nagyúr

Nem inkább túlságosan természetellenes a normál mód képe?
pontosan ugyanezt mondtam en is :U

(#66230) blakey válasza doc (#66227) üzenetére


blakey
titán

A kalibrálásnak az a lényege, hogy a fehér fehér legyen, a sárga meg sárga, nem lesz "sárgás" semmi, legalábbis olyan szinten nem mint ahogy a hideg és a meleg közti váltás mutatja. Mindennek olyan lesz az árnyalata amilyen valójában lennie kell, ha egy film sárgás árnyalatú akkor olyan lesz, ha kékes akkor olyan, leginkább a természeteshez kéne passzolnia. Azért szokták a mozi üzemmódot kalibrálni mert általában ott az elektronikai beállítások közelebb állnak a kalibrálási értékekhez, ettől függetlenül a normál üzemmódot is lehet kalibrálni, lehet, hogy ua. lesz az eredmény, az elektronika ott másképp dolgozik és a beállítások ezáltal mások lesznek mint egy másik üzemmódban.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66231) Flashget válasza focvis (#66221) üzenetére


Flashget
félisten

Mutatom nálam ez van (akkor gyorsba le klattyoltam) persze ez nem jelenti azt, hogy samuék nem kavarnak megint az ON TV-vel valamit.

Realme GT Master Edition

(#66232) Csekusz válasza BlacKSouL (#66220) üzenetére


Csekusz
tag

Köszi a választ BlacKSoul ! Én is erre hajazok egyre inkább, amiről Te is írsz. Flashget linkelt cikkét is elolvastam, az is azt támasztja alá,, hogy hátrább kell tolatnom kicsit első körben. Jó kis 46 collos ES7000-es.... :O (Én azt mondom így is már majdnem súrolja az ótvarszar szintet a kép, a várakozásokhoz képest mindenképp. )

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66233) doc válasza blakey (#66230) üzenetére


doc
nagyúr

latom te sem olvastad el a hozzaszolasomat
pontosan ugyanarrol beszelek mint te (csak szukszavubban)
Csekusz a kabliralastol azt varja, hogy a mostani 'Film' modban tapasztaltnal elenkebb, hidegebb szineket fog kapni ami jobban hasonlit a mostani 'normal' modra. Marpedig boritekolhato, hogy ennek az ellenkezoje lesz az eredmeny.

(#66234) blakey válasza doc (#66233) üzenetére


blakey
titán

De olvastam, de a megfogalmazásod hibás és sokan rossz következtetésre jutnak pontosabban fogalmazz, mert félre értik.

(#66232) Csekusz
Ha nem próbálod ki a mozi üzemmódot akkor ne várd a csodát, két különböző tv, valószínű, hogy az újban az elektronika másképp dolgozik normál üzemmód esetén, térj át a mozi üzemmódra, nézd át a beállításokat, a színhőmérsékletet vedd természetesre (normálra, "mittudoménmire") és úgy nézd meg, hogy úgy milyen. Háttérvilágítás csökkentésével némileg tompítható a szemcsésedés. Látatlanba nem tudom milyen szemcséket látsz, de ha a filmszemcsékre gondolsz akkor az ekkora méretben már nagyon is látható.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66235) Flashget válasza Csekusz (#66232) üzenetére


Flashget
félisten

Azért ilyen árú tévénél nem árt felmérni a nézési távolságot, mert ezen a kalibrálás nem tud javítani, ha túl közelről nézed.

Realme GT Master Edition

(#66236) focvis válasza doc (#66224) üzenetére


focvis
veterán

+ #66231 Flashget

Nálam ez a műsorajánló nem igazán akar működni, analóg kábeltv-m van. Talán ez lehet az oka.

Pár hete még tuti ment az adás a Smart Hub sarkában, de korábbi fw-n voltam (1117/1118?) Nem sokat bűvölöm a Smart funkciókat, néha YouTube, online film, elég láma vagyok a témában, ONTV-ről se tudok szinte semmit. Nemrég kezdtem el olvasni a topikot :B

Szerk: elfelejtettem: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#66237) Csekusz válasza doc (#66233) üzenetére


Csekusz
tag

doc jól írod. Igen, kb. ezt várom, mert én szemre mindig inkább a hideg árnyalatos, hófehéres fehéreket, a visszafogott, de élénk színeket szeretm, kevés fénnyel, mély feketével, igazi kontrasztal (mintha plazmáról beszélnék majdnem...basszus). Nekem a FILM mód vállalhatatlannak tűnt, becsületből elkezdtem állítgatni, de rájöttem kevés vagyok hozzá és nem lett jobb a kép, vagy "élethűbb"...SZEMRE. Illetve bocsánat, de nem tetszett. Ha a kalibráltatással, ilyen FILM mód szerű képem lesz, nem tudom meddig nem állítom el..., kb. 5 perc.

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66238) Csekusz válasza blakey (#66234) üzenetére


Csekusz
tag

"Látatlanba nem tudom milyen szemcséket látsz, de ha a filmszemcsékre gondolsz akkor az ekkora méretben már nagyon is látható." - Na szerintem ez lesz az !!! Igen, ilyen un. filmcsemcsékre gondolok.
Ok., köszi a tippeket !!! Megnézem! :K

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#66239) Anonymus23 válasza Csekusz (#66232) üzenetére


Anonymus23
veterán

Cseréljünk, nekem van egy 40F6500, szuper képpel.
Elszenvedem én azt a F8000-est :DDD
Fuvart állom :)

Átérzem a helyzeted, én 12 évvel ezelőtt az akkori foci Vb előtt vettem egy HD ready plazmát (117 cm-es volt ha jól rémlik), és hazavitel után szinte elsírtam magam, amikor megláttam, hogy milyen is rajta a Digi analóg képe, a mosott szutyok enyhe kifejezés, szellemképes ótvar volt.
Megvettem Péntek este, vasárnap végigszenvedtem a VB döntőt rajta, és rohadt nagy szerencsémre folyamatosan megjelentek rajta a beragadt pixelek, Hétfőre már volt vagy 10, főleg a képernyő közepén.
Visszavittem, és sajnálkozva közölték, hogy nincs már ugyanilyen, ez volt az utolsó darab, veszek más fajtát, vagy visszaadják a pénzt? Naná, hogy pénz vissza, főleg, hogy volt 290 eFT :DD
Még jó pár évig elvoltam a 70 cm-es CRT-vel.

;) - The Power of the Light Side

(#66240) Trol


Trol
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy f6320-at az Electropark nevű "műszaki boltban". Már a rendelésnél a telefonban is megkérdeztem, hogy magyar garipapír van e hozzá, mondta hogy persze. A helyszínen még háromszor megkérdeztem, mindannyiszor igen volt a válasz. Természetesen egy "európai" fénymásolt papírt kaptam, nem hivatalos Samsung garit. Ennek ellenére elhoztam a készüléket, egész este néztük, gyönyörű a 30cm-es katódsugárcsöves samu után, erős váltás. :D Lényeg, hogy kíváncsiságból elindítottam egy pixel tester videót a youtube-on és volt egy hibás pixel a képernyő alsó felén. Ma reggel azzal kezdtem, hogy csomagolás vissza, vissza a boltba, ott megnézték, elismerték a hibát. Kicsit félve, de magabiztosan mondtam, hogy a vételárat kérem vissza, nem pedig a cserét, egyből visszaadták a pénzt, annak ellenére, hogy jogszabály szerint cserélni, javítani kellett volna.
Az minden esetre biztos, hogy ez volt az utolsó mellényúlásom és csak azért mert 10k-val olcsóbb, nem fogok még egyszer ilyenbe belemenni.
Mennyire gyakori ezeknél a típusoknál a pixelhiba? Nagyon tetszett a tv, továbbra is ezt a típust szeretném megvenni, ha kell akkor 139k-ért, de hol vegyem? Media Markt, Auchan, stb. mindenhol ennyiért látom.
Köszi a segítséget srácok!

(#66241) Flashget válasza focvis (#66236) üzenetére


Flashget
félisten

analóg??? nincs digitális csatorna a szolgáltatódnál?
ez felérne nekem a fejbelövéssel FHD tv-n analógot nézni. na jó nem mondom volt már ilyen mikor digikábelen az összes digitális csatorna elment vadászni vagy 2 órára nem olyan rég. inkább beizzítottam a Mindigtv-t és néztük ott az M1-t.

Realme GT Master Edition

(#66242) focvis válasza focvis (#66236) üzenetére


focvis
veterán

Most jobban megnéztem a TV típusát, úgy emlékeztem, hogy 32F6800, de nem, valójában F6400. Bár nem hiszem, hogy ez nagy különbséget jelent.

@Flashget: analóg van, kis utcában lakom, itt internet is csak T-Home kábelen jön. Ez a hálószobai tv-m, 32 collon nem olyan vészes az analóg.
A nappaliban 42-es Pio plazma van, abban nincs DVB-T/C tuner, digitális adás csak STB-vel működne (T-Home), de nem szeretnék +1 távot, túl szép ahhoz a gyári alumínium :)

MindigTV appot nem lehet rábűvölni valahogy az F6400-re?

[ Szerkesztve ]

(#66243) Flashget válasza Trol (#66240) üzenetére


Flashget
félisten

nem gyakori hiba de előfordul. a bolt pedig korrekt volt! (Bp. X. Gyömrői út?)

tuti Samu viszonteladók:
Edigital, MM, Euronics, Auchan.

ha MM-be veszed ajánlom a + Gold garanciát megvenni rá nem olyan drága (14K volt 40F6640-re) és a gyártói 3 év után is jár rá javításra még 2 éven át. Meg biztosítva vagy folyadék, törés, tűz kár ellen is. Ezt csak vásárláskor lehet megkötni rá!

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#66244) SirKero válasza focvis (#66236) üzenetére


SirKero
őstag

Én nem frissítettem semmit a készüléken. Jelenleg is a gyári 1112FW van rajta.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#66245) Trol válasza Flashget (#66243) üzenetére


Trol
tag

Köszi!

Hengermalom úti üzlet volt. Eredetileg nem úgy van, hogy 1 év a gari +1 év ha regisztrálom? Rá fogok kérdezni erre a kiterjesztett garira, valószínűleg MM lesz belőle.

(#66246) Flashget válasza Trol (#66245) üzenetére


Flashget
félisten

X6500-tól (X=D,E,F,H) 1+2 év az alatti modelleknél 1+1 év regisztráció után! regisztrálni pedig csak samsung viszonteladótól vett készüléket lehet.
kiterjesztett garancia

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#66247) Trol válasza Flashget (#66246) üzenetére


Trol
tag

Köszi szépen még egyszer! :) Este remélem újra nálam a kicsike.

(#66248) st6969 válasza Flashget (#66246) üzenetére


st6969
őstag

Amennyiben nem Samsung viszonteladótól van, akkor ugrik a "távgyógyítás" lehetőség is?

Más: nekem viszont olyan gondom van, hogy vízszintes kameramozgásnál nagyjából homogén háttérnél (gyakori pl. focimeccseken, ahogy a pályán "svenkel" a kamera) halvány foltok láthatóak. Olyasmi, mintha egy láthatatlan fólia lenne a képernyőn ami itt-ott poros (tehát a poros rész áll, mögötte a kép megy...remélem érthető, amit próbálok elmagyarázni :) ). Állóképnél vagy sötét háttér vízszintes mozgásánál tökéletes a kép.
Más is tapasztalt ilyet?
Ezt leszámítva én nagyon meg vagyok elégedve. 46F6400

Megint más: van 1db analóg csatornám (a többit digitálisban nézem), kis túlzással emiatt váltottam UPC kábelre :D Na jó, ez nem igaz, de azért fontos, mert helyi csatorna... A gond csak annyi, hogy pocsék a minősége: az, hogy mosódott, betudom annak, hogy analóg, de ez konkrétan szellemképes. Van 2-3 toldás, mire a koax elér a tv-ig. Ennek lehet köze a minőséghez? Nem tudom őket megszüntetni, falba van vésve. Hol tudom megnézni a jelerősség/jelminőséget?
Kösz mindenkinek, aki segít.

(#66249) SirKero válasza SirKero (#66193) üzenetére


SirKero
őstag

Erre akkor nincs megoldás :U :F

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#66250) Tutu7030 válasza st6969 (#66248) üzenetére


Tutu7030
veterán

Dirty Screen Effect
https://www.youtube.com/watch?v=LGhh4IkAtPM

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.