Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164401) Saccco válasza Zoli-bácsi (#164398) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most direkt megnzétem 2019-ben és 2018-ban volt 1-1 rendelésem. Mindkét alkalommal ugyanazt a táskát rendeltem meg. Máshonnan nem lehetett megrendelni csak onnan. Kerestem.
Mondjuk mindig PayPal-lal fizettem. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#164402) biega


biega
aktív tag

Nincs valakinek felhasználható kuponja $20 feletti rendelésre?

(#164403) Donki Hóte válasza joy_k (#164387) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért lépett volna le az ebayről? Működik szépen a boltja, az hogy te nem találod, az nem az eladó hibája :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#164404) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Valaki tud egy olyan weboldalt, ahol megbíható, minőségi dioptriás szemüveget lehet rendelni? A nyáron volt szemviszgálat, az eredménye megvan, és az alapján vennék egy dioptrisá napszemüveget, de itthon ez simán 40.000 körül lenne.
Hogy jobb legyen, a kettő nagyon eltérő, a balra -0,75, a jobbra -2.25 kellene.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#164405) Savageboy válasza gzbotii (#164404) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Itt írtak róla korábban.

(#164406) gboszi


gboszi
senior tag

Gyerekeknek szeretnék walkie-talkie-t. Van ajánlott? Csak nyaron jatszananak vele.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#164407) Sanyi.mTs válasza gboszi (#164406) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

most hogy említed, nekem is kellene egy ilyen. gyerek állandóan előremegy bringával és nem hallja, ha kiabálunk neki

(#164408) Kicsirics77 válasza gboszi (#164406) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ha garis kell, akkor ne ott nézelődjetek, itthon lehet már kapni normálisat ami elemes, illetve párban szabályos pmr walkie-talkie is van már 16e körül ami tölthető akkuval van.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#164409) fateless válasza gboszi (#164406) üzenetére


fateless
veterán

Mi baofeng-et vettünk (magashegyi túrázáshoz), és nagyon bevált. Persze az nem a legolcsóbb gyártmány, de 4 éve tökéletes. Többféle modelljük is van, kifejezetten ajánlott gyártó
MOD: már öt éve

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#164410) WestBam válasza gboszi (#164406) üzenetére


WestBam
senior tag

Ha olyat szeretnél ami gyerek számára is kezelhető, nem adja be a kulcsot hamar és még hallani is mit mondasz benne akkor a minimum, hogy motorolát vásárolsz. A belépő motorola is bőven jó arra amit szeretnétek, ha nem folyik bele az elem (mert pl. akkuval használod) akkor sok-sok évig jó lesz.
Ha mégis kínai rendelés jön szóba akkor a Baofeng elég jó cuccokat gyárt, nekem volt abból is pár fajta, de bonyolult kijelzős változatokat kerüld el, azok már olyan frekvencián is képesek sugározni, amiért az NMHH már megbírságolhat, ráadásul vizsga is kellene elvileg a használatukhoz. TYT szintén jó minőségű rádiókat gyárt, szerintem ebből a kettőből néznék olyat, ami nem csak játék, hanem valóban használható is. A további pár "jobb" márka kínai vonalon: radioddity, retevis, puxing, linton, zastone a teljesség igénye nélkül.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#164411) fateless válasza WestBam (#164410) üzenetére


fateless
veterán

Motorola tollkabát :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#164412) macilaci78 válasza gboszi (#164406) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Baofeng, Puxing, Motorola jók PMR vonalon. Van, ami AA, AAA akkuval megy, PTT, VOX üzemmód. Amit használok, azzal a Macsekből a Vértesbe sikerült adni.

Én is voltam gyerek, mindig hallottam, amikor anyám szólított... :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#164413) Tim82


Tim82
nagyúr

Tudtok ajánlani jó minőségű USB C PD-s, 90W-os töltőfejet, preferáltan AliExpress-ről vagy eBay-ről?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#164414) Zoli-bácsi válasza Tim82 (#164413) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Létezik egyáltalán 90W-os? Én eddig max 65-öt láttam.

(#164415) Tim82 válasza Zoli-bácsi (#164414) üzenetére


Tim82
nagyúr

Létezik, tegnap keresgéltem, pl. az Anker gyárt ilyet.

Nyilván annál olcsóbban kellene. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#164416) esox2 válasza Zeki (#164394) üzenetére


esox2
tag

Megerősítem. Személyes tapasztalat. Múlt hét pénteken 25k-t vettek le a kártyáról, szerencsére Wish elfogadta a reklamációt és törölte a tranzakciót. Én meg a virtuális kártyát töröltem sürgősen.

(#164417) jeriko2 válasza esox2 (#164416) üzenetére


jeriko2
tag

"Én meg a virtuális kártyát töröltem sürgősen."

Ezért tartok Revolutot: fizetés előtt virtuális kártya ON, fizetés, OFF.

(#164418) CHIPman válasza jeriko2 (#164417) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Milyen banknál vagy, ahol a feltöltés ingyenes?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#164419) Bendegúz98 válasza CHIPman (#164418) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Rafinal is ingyenes a transferwise 19K/tranzakcio.

(#164420) Mr.Csizmás válasza Bendegúz98 (#164419) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#164421) Bendegúz98 válasza Mr.Csizmás (#164420) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Transferwisenak raiffeisennel vezetett szamlaja van. TW kartyamra ingyen utalok bankon belul 19.000 ft.-ig. Felette a TW sarcolna. Ha ez szamit dijnullazo a csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#164422) CHIPman válasza Bendegúz98 (#164421) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Revolutra nem utalni kell alapvetően, hanem kártyával töltöd fel, csak van olyan bank, aki észrevette ezt a trükközést, és von rá díjat, mintha utalnál.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#164423) esox2 válasza jeriko2 (#164417) üzenetére


esox2
tag

Ez is revolut volt, csak eddig nem kapcsolgattam ki/be. Ezután fogom.

[ Szerkesztve ]

(#164424) JóGéza válasza CHIPman (#164422) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Amennyire követtem a témát, ez hitelkártyákkal fordul elő. Ott készpénzfelvételnek veszik néhány banknál, extra díjjal. Vagy csak nem adnak rá visszatérítést.

(#164425) Ciccuka


Ciccuka
veterán

pendrive (32-es)
[link] [link] [link] [link] [link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#164426) edk- válasza JóGéza (#164424) üzenetére


edk-
őstag

Tudtommal egyedül az Erste sarcol. Visszatérítés több banknál nincs rá.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#164427) Beni2360 válasza esox2 (#164416) üzenetére


Beni2360
félisten

Minek annyi pénzt rajta tárolni. Nekem 1-2 e Ft van rajta és vásárlás előtt közvetlenül töltök rá. Ha sok marad rajta visszautalom a főszámlámra.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#164428) JóGéza válasza edk- (#164426) üzenetére


JóGéza
aktív tag

K&H-ra is emlékszem, hogy jelezték, ott nem tudom, mi lett a vége. Most rákerestem, betéti kártyával is előfordult.

(#164429) fradi81


fradi81
veterán

Kormánykesztyű robogóra
Bevált, de fagypont körül azért nem árt még egy vékony szövetkesztyű is, azt benne is lehet hagyni ha nem kell, nagy benne a hely. [kép] [kép2]

moto g72, Ninebot d28e

(#164430) gboszi válasza WestBam (#164410) üzenetére


gboszi
senior tag

Wow köszi. Ilyesmire gondoltam igen, de azert a baofengnek is utananézek, bár ennyit áldoznék rá, s ez meg itt van.

u.i.: köszi mindenkinek, látszik kinél nincs gyerek, hiszen nekünk nem kritérium hogy évekig működjön, mert 2 hét mulva noncs meg alkatrész :D :D

"If you're good at something, never do it for free!"

(#164431) DJGABI válasza Ciccuka (#164425) üzenetére


DJGABI
addikt

aztán legalább gyors is ez a lexar(abb)? a netac az kis fájloknál is az. bár most csak ez az u352 van [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#164432) Wajk


Wajk
addikt

Kerestem már régen a nappaliban valami nem szokványos hosszabbítót a kisszekrényre
Orico hosszabító bázisállomás (5xUSB, 2xaljzat)
2-es hosszabító, USB töltő és mobiltartó egyben
$17.45 - $12.45 ($5-os Store kuponnal!)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#164433) Wajk válasza Wajk (#164432) üzenetére


Wajk
addikt

még egy kis apróságot bedobtok mellé akkor még ezt a kupont is mellé lehet tenni:
$1.65/$14.85 kupon

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#164434) DJGABI válasza Wajk (#164433) üzenetére


DJGABI
addikt

egyszerre csak 1 kupon használható, nem?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#164435) CHIPman válasza DJGABI (#164434) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem. Fajtánként használható egy.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#164436) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

10/100 USD Aliexpress Promo Code: friday10
Promotion Period: 27-03-2020 - 01-04-2020

(#164437) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok,

használható solar paneles power bank? /Solar része csak vész esetén lenne használva/

(#164438) fateless válasza hodostamas (#164437) üzenetére


fateless
veterán

Akkor igen 😃

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#164439) tomazin válasza CHIPman (#164422) üzenetére


tomazin
veterán

Nem a bank a futyi es semmit nem tettek a bankok, hanem a revolut valtoztatta meg az mcc kodjat, emiatt kezdtek el terhelni a bankok bizonyos esetben.

(#164440) UberMutant válasza hodostamas (#164437) üzenetére


UberMutant
őstag

javaslom, hogy "foldable solar panel charger" -t keress. azoknak a teljesítménye elég egy powerbank feltöltéséhez és meg tudod védeni a power bankod egy kellően hosszú kábellel a túlmelegedéstől.

én egy 30 W-os blitzwolfot vettem , de más is árul ilyesmit.

még 1 tipp, ne kösd közvetlenül a telefont rá, hanem powerbankot tölts vele, mert a teló elektronikája nem szereti az esetleges áramingadozást.

beépített napelemes PB értelmetlen (kicsi a termelt áram) és veszélyes (túlmelegedés, tönkremegy a PB vagy csak nem tölt).

(#164441) oszy válasza Wajk (#164432) üzenetére


oszy
veterán

EU már nincs.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#164442) hodostamas válasza UberMutant (#164440) üzenetére


hodostamas
addikt

huh, köszi! Hasznos volt. Blitzwolfot már nem találok sehol, de akkor ilyet típusut keresek. :R

(#164443) Ciccuka válasza DJGABI (#164431) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem valami gyors, de nem a leglassabb. Viszont most nem biztos, hogy fel is adják a kínai helyzet miatt.

Itt is van

A Lexar support eléggé jó.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#164444) Zoli-bácsi válasza Ciccuka (#164443) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Én tegnap rendeltem egyet és már úton is van. :D (azzal a kb 20 csomaggal, amit az elmúlt napokban rendeltem és mindet fel is adták) Ennyit a kínai helyzetről.

(#164445) Ciccuka válasza DJGABI (#164431) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lexar M45

Lexar S57

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#164446) bul07 válasza Zoli-bácsi (#164444) üzenetére


bul07
nagyúr

Feladni feladják de
Ha itt Európában lezárják a határokat akkor cumi mert Magyarországra repülővel nem sok csomag jön
Más EU országba megérkezik onnan jön kamionon, és ha határ zár lesz kamion nem fog jönni és dekkol majd valahol a cucc
És ha a EU-EU repülést is lelövik akkor repülőn se jön mondjuk Németből
Szlovákok már le is zárták, tehát ami cucc pont olyan repülőn volt ami Szlovákiában pakolt ki az már onnan nem jön ki kamionon, talán még repülőn
De a Szlovákok például hétfőn lezárják az ország nemzetközi repülőtereit is

Pár hétre több hónapra is negálhat a csomagszállítás, utána meg olyan torlódás lesz hogy akkor meg azért fognak csúszni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#164447) Digitalpimp válasza bul07 (#164446) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szerintem amit írsz csak a személyforgalomra igaz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#164448) bul07 válasza Digitalpimp (#164447) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem ha majd rendesen elterjed mint olaszba kamionok se mehetnek át, talán vasúton, mert ott sok rakomány mehet emberi érintkezés nélkül
Olaszországból a kamionokat se engedik ki nem egy Magyar kamionos is ott ragadsz a Szlovén határnál nem engedték ki az olaszok, most megpróbál más ország irányába távozni[link]

Nem is tudom ki nyilatkozta hogy a Szlovák meg Cseh határzár többlet költségel jár mert kerülniük kell a fuvarozóknak, nem kockáztatnak hogy esetleg ott ragadjanak

Én nem bíznék hogy most amit feladnak az záros határidőn belül megérkezik, mert még csak most indulnak be a korlátozások
Amik már pár hete úton vannak talán megjönnek, és már nem a Kínai állapotok miatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#164449) trebrona válasza bul07 (#164448) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha a kamionosok hazaérnek mehetnek is két hét karanténba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#164450) szabi__memo válasza trebrona (#164449) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak ha a rendőr máshogy nem dönt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.