Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140901) wwenigma válasza Zola007 (#140899) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Milliárdos nyeresége van a postának. Az a dolga hogy kézbesítse a levelet csomagot bakker, miről hadovalsz ember?!? :Y :W idiotasag... Ha nem tudja hagyja abba de ne a kifogásokat keresse hogy miért nem csinálja a dolgát.

NMHH-nál kéne fingassa mindenki a helyett hogy ilyen trash talk folyjon a dologról....remélem hamarosan megkapom a végzést a legutóbbi szeptemberi alkotásuk miatt...legyen az amiről beszéltek, egy forintot sem fogok sajnálni az NMHH vizsgálatokra ha bármit nem papír szerint csinálnak...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#140902) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Zapalson 100%-os kuponnal vettem egy 190 dolcsis akciokamerat, 17 dolcsi postat fizettem csak erte.😊
Kivancsi vagyok,feladjak e.😊
Bar tul szep lenne....😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#140903) anadroid


anadroid
senior tag

A november 6-án 100%-os kuponnal vásárolt 64 GB-os USB-kulcsot ma adták fel a Zapals-nál.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#140904) Digitalis válasza kano (#140900) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pontosan. Sok helyen csak értesítőt vagy még azt sem dobnak be. Vagy két lépcsőházzal arrébb egy idegennek dobják be éppen. ( el is ment a csomagért, akkor látta, hogy nem Ő a címzett.) Vagy múltkor a sorban az előttem állónak mondta a küldeménykiadó hölgyemény, hogy le kéne vágni a kezét mindenkinek aki Kínából rendel valamit is. Bent a postás kontrázott, inkább felgyújtani kéne az egészet. A sor meg kint az udvaron áll sokszor. (BP.) Lassan már szégyellem felvenni a csomagot a postán...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#140905) Thrawn


Thrawn
félisten

Látott valaki mostanában Convoy S2+-t akcióban?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#140906) lumpy92 válasza Digitalis (#140904) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Engem meg mindig azok az emberek húznak fel, akiknek büdös a munka és rinyálnak, mert meg kell csinálniuk azt, amiért fizetik őket. Mint az említett postai dolgozók...

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#140907) NORBl


NORBl
aktív tag

SonOff, BlitzWolf okoskapcsolókat működtet valaki telekomos / upc routerrel ? Mert nekem nem sikerült kapcsolódni.

Lehet ennek valami köze a wifi frekihez ? 2,4 / 5 Ghz ? Router mellett vagyok, jel erős, és mégis defektes.

[ Szerkesztve ]

(#140908) beg válasza NORBl (#140907) üzenetére


beg
veterán

Csak 2,4-es wifire tudnak kapcsolódni. Ha 5 ghz-en szór a router akkor nem fogsz kapcsolódni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140909) drinker


drinker
tag

(#140910) NORBl válasza beg (#140908) üzenetére


NORBl
aktív tag

Szoftveresen upgradelni nem lehet a kapcsit, hogy tudja az 5 Ghz-t ?

(#140911) beg válasza NORBl (#140910) üzenetére


beg
veterán

Passz, duálos routerrel használom őket.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140912) Mr.Csizmás válasza NORBl (#140910) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5 ghz-hez olyan hardver is kell.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#140913) NORBl válasza Mr.Csizmás (#140912) üzenetére


NORBl
aktív tag

Xiaomi MITU-nál működött. :D

(#140914) kano válasza Thrawn (#140905) üzenetére


kano
nagyúr

Igen.

Digitalis
Nagyon egyszerű lenne a megoldás, meg kell nyitni a piacot a postai szolgáltatások terén és már javulna is a szolgáltatás (vagy csődbemenne).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#140915) Thrawn válasza kano (#140914) üzenetére


Thrawn
félisten

Cool! :DD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#140916) kano válasza Thrawn (#140915) üzenetére


kano
nagyúr

Király!! :DD
De ez az UV-s verzió (és drágább is ahogy látom).
[link] 20$ de PVp42yZ7 kuponnal 16$.Nem tudom, hogy mennyire jó, csak láttam. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#140917) Thrawn válasza kano (#140916) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#140918) Zola007 válasza wwenigma (#140901) üzenetére


Zola007
veterán

elnézést, ha tévedtem, ez esetbeb akkor dögöljön meg a posta és mehet tovább a hőbörgés

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140919) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok.

Ilyenkor mi van ???

Szám: LVS1376360004102399
Csomag állapota: Lejárt
Célállomás: Ismeretlen
Származás: Belgium
2018-09-29 16:16 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
2018-09-29 07:46 Departure to country of destination
2018-09-28 20:13 Parcel is handled
2018-09-22 13:00 Arrival at export hub
2018-09-21 04:51 Item is ready for transport
2018-09-21 03:51 Item is announced / bpost received the information
======================================

Gearbest azt irja hogy beszeljek a postammal...

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#140920) kano válasza Thrawn (#140917) üzenetére


kano
nagyúr

Csak akkor azt nem értem, hogy miért kérdezted újra a #140905-ben? :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#140921) beg


beg
veterán

Akinek kínja van a postával, az legyen kedves a felügyeleti szervéhez fordulni panasszal a topikban való lázongás és berzenkedés helyett. Kösz.

Magyar posta Felügyeleti szerve:
Megnevezés: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Cím: 1133 Budapest, Visegrádi u. 106.
Levelezési cím: 1534 Budapest, Pf. 75.
Telefon: +36-1-468-0673
Fax: +36-1-468-0680
E-mail: info@nmhh.hu
Honlap: www.nmhh.hu

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140922) Zola007 válasza kano (#140914) üzenetére


Zola007
veterán

van egyébként olyan ország, ahol a levélkézbesítésnek van épkézláb alternatívája a nemzeti postaszolgálat mellett/helyett?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140923) Thrawn válasza kano (#140920) üzenetére


Thrawn
félisten

Újra? Az egy másik topik amit linkeltem, ott jött jó ajánlat.
Megérdemelsz még egy kávét így kora hajnalban :)

Fityusz: az van, hogy beszélj a Postával, hogy miért ülnek a pakkodon szept. 29 óta.

#140924 kano: ne akadj fent, értékelem, hogy segíteni próbáltál, de nem UV-s lámpát vadásztam.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#140924) kano válasza Thrawn (#140923) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi, hogy segíteni próbáltam, többet nem teszem. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#140925) Digitalis válasza Zola007 (#140922) üzenetére


Digitalis
senior tag

Évtizedekig tradicionálisan jól, tisztességgel működött valóban, de a fejétől kezdett bűzleni a hal...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#140926) kigyi_23 válasza Fityusz (#140919) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ilyenkor semmi az LVS csomagok nem követhetőek hazánkig a célország Belgiumot takar oda érkezett be onnan vagy nem jutott el hazánkig vagy ami valószínűbb, hogy hazai szolgáltatónknál gondok vannak és elkeverték/elvesztették. A Gearbest meg ilyen, először a postára küldenek mond nekik jártál ott és nincs náluk. Ez a csomag elveszett.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#140927) Septum15 válasza lumpy92 (#140906) üzenetére


Septum15
aktív tag

Családon belüli volt 2 postai dolgozó is. Egyikük 40+ évig volt autós postás, a másik 20+ évig biciklis. Ők szerették a munkájukat, szerettek az emberekkel való kapcsolatokat. Az egyikük nyugdíjas koráig csinálta, a másik tavaly hagyta ott a debreceni postát. A teljesíthetetlen határidők, a felülről jövő nyomás miatt, és a kevés pénz miatt nem szeretnek a postások dolgozni. Fenti emberek életükben nem voltak postások, nem tudják hogyan működik a dolog, csak elvárnak lehetetlen dolgokat. Persze vannak köcsög postások is, alá írom, de a legtöbbjük normális. Régebben még egy elitebb szakma volt a sima dolgozók között, manapság mindenkit felvesznek, mert óriási emberhiány van. Ennek megvan a hátránya is, hiszen olyan emberek járkálnak értékes csomagokkal és több százezer kp-val, akire még egy 5 forintost se bíznék.

(#140928) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, bangoodrol rendeltem egy BlitzWolf Bluetooth hangszórót előrendeléssel viszont már tegnap elkellett volna küldeniük.

Ebben a statusban van, ez mit jelent?

(#140929) alázógyík válasza D0zeR (#140928) üzenetére


alázógyík
őstag

ÚRISTEN!

1 napos csúszás Karácsonykor?!?!? :Y

(#140930) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Zanflare F1 Gearbesten kuponnal: $12.12
[link]
kupon: Xmas-an
Még 200 db, magyar idő szerint 17:00 óráig

szerk.: Visszaolvastam, látom már linkelték előttem.

[ Szerkesztve ]

(#140931) kigyi_23 válasza D0zeR (#140928) üzenetére


kigyi_23
addikt

Náluk előfordul ez. Többször is csúsztak már az előrendelői cuccokkal ilyenkor kapsz majd 100+ pontot kárpótlásul... Szerintem szándékosan korábbi időpontot írnak ki, hogy ilyenkor azt nézze a vásárló és innen rendelje, mert itt már előbb kapható lesz :D Kici kínai szereti az átverős kiírásokat :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#140934) DJ. Ru$y válasza D0zeR (#140928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Soha többet nem rendelek elő semmit. 2x szívatott be a Banggood vele, először a Xiaomi elemes csavarhúzóval, aztán meg egy Powerbankkal, a csavarhúzót kivártam, a powerbankra kértem refundot, mikor már 2 hete csúsztak vele... Nagy csalódás ez a része a BG-nek, és egyre többet csalódok bennük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#140935) agroman válasza D0zeR (#140928) üzenetére


agroman
senior tag

back order = pillanatnyilag nincs keszleten

[BACK ORDER]

[ Szerkesztve ]

------

(#140936) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a dresslily-ről a Kingston DT50 16GB pen
Kis teszt
2.0[kép]
3.0[kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#140941) Real_Necro válasza anadroid (#140903) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nyugi, a pendrive sebessége is hasonló lesz... ;) :D Nem is tudom a másodikat lemondjam vagy megvárjam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#140942) Zola007


Zola007
veterán

tudtok ajánlani jó minőségű, igényesebb kivitelű szemüvegtokot, ami nem rugós?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140943) Zeki válasza HXY (#140884) üzenetére


Zeki
nagyúr

en.jd.com oldalt nézd meg. Ott ez mondjuk nincs. És amit találtam és nagyobb, azt nem küldik ide.

(#140944) 1stVikman válasza Thrawn (#140905) üzenetére


1stVikman
senior tag

Convoy S2+ pastel blue 7135x6 9.99$ + 0.02$ shipping= 10.01$
kupon: GBAFFYL060

*This coupon will expire on 12/30/2018 UTC or after 80 times used, whichever comes first.

Én az előbb még tudtam használni.

[ Szerkesztve ]

(#140945) WestBam válasza 1stVikman (#140944) üzenetére


WestBam
senior tag

Ez 10$ szokott lenni egyébként is :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#140946) Dyde válasza WestBam (#140945) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ez a gyengített verzió amúgy nem?

(#140947) 1stVikman válasza WestBam (#140945) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én kb. 2 hete tervezek venni ilyet (közben becsúszott egy Zanflare F1 is). de eddig nem láttam olcsóbban, így rárepültem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#140948) hugi0 válasza 1stVikman (#140944) üzenetére


hugi0
őstag

Ez milyen aramforrasrol mukodik ?
Elem vagy akkumulator ? NiCd vagy Lithiumos ?
Azt sem latom hogy 3500K vagy 6500K szinhomerkselett.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#140949) HKorn válasza WestBam (#140945) üzenetére


HKorn
addikt

Múltkor kuponnal ez 7$ körül ment, de akksi macera miatt akkor is kihagytam meg most is. :)

Run&Ride

(#140950) pulutodurumo válasza Zola007 (#140942) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez elég igényes, vagy jobb kell?

Ez maga az egyéniség. (Budapest mintás)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.