Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140551) Degeczi válasza anadroid (#140549) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, ez szinte mindig rossz példa, most is.

(#140552) A214


A214
aktív tag

#140366) dugesz77
Nem jobban jár valaki ha vesz egy ilyet mint egy üres flakont.
Ez is utánatölthető szerintem.
Vagy ezek a DM, Rossmann habszappanok és adagolok nem jók?
Palmolive az már más árkategória .

(#140553) New Bluestar


New Bluestar
tag

Tomtopon retro, tv-re köthető videojáték, két vezérlővel, csak 16 dollár. 620 játék van benne.

(#140554) dugesz77 válasza A214 (#140552) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze bármelyik megfelelő. A rossmann-ost is próbáltuk az is jó. Kínai üzletekben szokott lenni 250 Ft-ért Safeguard annak is jó a flakonja. Az saját kevert szappanhoz az az alap folyékony szappan/tusfürdő vált be amelyik víztiszta ,mert azok jól keverednek vízzel ( színezék az nem számít) a sűrűbb krémes alapanyagú kiválik egy idő után a vízből és leülepedik külön az aljára, nem jó..

[ Szerkesztve ]

(#140555) Ance válasza A214 (#140552) üzenetére


Ance
őstag

Az a baj vele, hogy drága. A habosító adagolót ennyi pénzből 4-szer megtöltöd 250 ml-nyi cuccal.

(#140556) nightzone válasza beci (#140550) üzenetére


nightzone
aktív tag

ezt találtam, nem tudom beleillik-e a kategóriába, nem próbáltam:
14% OFF All Consumer Electronics, Code : "GBCE" End Date: 12/31/2018

majd írd meg ha úgy van

[ Szerkesztve ]

(#140557) szabi__memo válasza 8 (#140544) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mire ideér laposüveg lesz belőle

(#140558) Real_Necro válasza Ghard (#140516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dhl-re gondolom fizettél? Ellenben ha velük jön, annak dija volt. Nem sarcolják meg vámellenörzésen?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#140559) Robynho


Robynho
tag

heloó!

XIAOMI 70MAI Smart Car DVR kamerára;
BORUiT RJ-020 fejlámpára;
Xiaomi amplifierre tud esetleg valaki kupont?
Vmint ezeken kívül érdekelne még megbízható fast chargos autós 2 usb-s töltő és talpas selfiestick gombbal. :DD

Köszönöm előre is a segítségeteket!!

(#140560) fradi81


fradi81
veterán

Ez vajon mennyire használható tükörnek mondjuk borotválkozáshoz, csempére kád mellé felragasztva?

moto g72, Ninebot d28e

(#140561) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Látom páran berendelték a Huawei AM04S, kérdezném mennyire jó füles beszélgetésre? Illetve zenét lehet hallgatni rajta, ha az ember nem vájtfülű? Mivel semmilyen tesztet nem találok így első guglizással.
Esetleg itt valakinek van alternatíva erre a fülesre valamivel drágábban akár?
Kerestem bluetooth füles topicot, de eléggé kihalt. Édesanyámnak kellene, mert sokat beszélgetünk telefonon, illetve ha kipróbálná zenére/ filmnézésre.

Valamint egyéb kérdés, hogy jóféle olcsó pénztárcát és irattartót, amit nyugodt szívvel ajánlottok? Kóddal is akár. Főleg Gearbesten, Banggoodon, Ebayen meg esetleg ha kell erre a joybuyra beregelek (A többi helyet sajnos nem ismerem).

Segítségeteket köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#140562) Ghard válasza Real_Necro (#140558) üzenetére


Ghard
őstag

4,2 usd volt, ennyit fizettem összesen. Ezen nem tudnak mit sarcolni :)
Különben elég sok cucc átjön dhl-el vámmentesen. Lepin 60usd csomag, 20usd ráírva és átjött.

(#140563) beci válasza nightzone (#140556) üzenetére


beci
őstag

Koszonom.
Sajna nem tudom kiprobalni,nem engedi megvenni.Nem szallitjak Magyarországra..
Ilyet meg nem is lattam Gearbesten...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#140564) hugi0 válasza Dr.NX (#140427) üzenetére


hugi0
őstag

Gyanitom, hogy az alapotlett mashonnan szarmazik.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#140565) fateless válasza SkiDev (#140561) üzenetére


fateless
veterán

Van többek között egy plantronics explorer 10 és egy alap Samsung BT fülesem is. A Samunál jobb számomra mindenbrn, az explorernek ugyanilyen tiszta a hangja a másik oldalon, ráadásul jobb az akkuideje, de halkabb, így a Huawei-t használom (ha nem abban az autóban ülök, amiben gyárilag van kihangosító)

Ja, igen, zene.
Fogalmam sincs, nem jutna eszembe zenére használni, de arra teljesen jó, hogy pl nézzek egy előadást, és ezen hallgassam

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#140566) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

HDMI kábelből mit érdemes még venni? 10$-ért 3m-es Ugreen-t néztem. Esetleg olcsóbb?

(#140567) Mr.Csizmás válasza beg (#140514) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ettől vasút még nem nagyon van ferihegyen, a lefejtőhöz van egy iparvágány, és ennyi (az is akkor kell, ha Szhbattáról nem jön vezetéken a kerozin)

a földi érkezésű dolgokat az OLK-ban számoltatják el tudtommal, postai vasúti forgalom meg nincs évek óta.

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#140568) Skillet válasza -secret- (#140566) üzenetére


Skillet
addikt

9$. Nekem ennyit mutat app-ból.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#140569) -secret- válasza Skillet (#140568) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kerekítettem. :D

(#140570) w.miki válasza bertokl (#112922) üzenetére


w.miki
veterán

most nincs kuponod a Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Amplifier with 2 Antenna-ra? EU plug-gal lenne jó... :DDD
A sima Xiaomi Mi 300Mbps WiFi Amplifier 2 Wireless Network Repeater $4.69 a zapals-on, de gondolom ez a 2 antennás, jóval erősebb... igaz?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#140571) beg válasza Mr.Csizmás (#140567) üzenetére


beg
veterán

2018. január 20., szombat 10:43, frissítve: szombat 11:16

Közvetlen vasúti összeköttetés jött létre Délkelet-Kína és Magyarország között. Hsziamenből péntekenként indulnak tehervonatok Budapestre. Az új vonal célja, hogy a délkelet-kínai térség termékei az eddiginél gyorsabban juthassanak el Közép- és Kelet-Európába.

Forrás

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140572) oszy válasza fradi81 (#140560) üzenetére


oszy
veterán

Nem várnék tőle sokat! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#140573) Dluinet válasza fradi81 (#140560) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semminyire, simán csak dekor

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#140574) Mr.Csizmás válasza beg (#140571) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyk = leszerződtek konténerforgalomra, Brest átmenettel jön a BILK-re. az útvonal eddig is adott volt, csak épp szerződéses végigmenős nem volt. (amúgy 10 éve karrierem kezdetén pályáztam a BILK cargo vasútüzemi vezetőire, aztán lett egy másik ajánlatom :)) )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#140575) beg válasza Mr.Csizmás (#140574) üzenetére


beg
veterán

Akkor két kérdésem van:
Hány éves a kapitány?
Ezeket hol vámolják? Ugyanis csurig van china shipping line konténerrel :) = Ali, GB, BG stb.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140576) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Sziasztok. Szeretnék egy Naviforce orát rendelni van esély a karácsony előtti megérkezését?
Van priority Line és
Expedited shipping.
Köszönöm

(#140577) beg válasza Pubi78 (#140576) üzenetére


beg
veterán

2 hét alatt még eu raktár is necces. Erről sajnos lekéstél ha tutira akarsz menni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140578) Wajk válasza beg (#140577) üzenetére


Wajk
addikt

úgy rendeltem 15 nappal ezelőtt, hogy jövőre elég ha megérkeznek. (kb 10 dolgot, különböző shoppokból.) Ebből 3 10(!). napra a rendelés után a postaládámban volt és további 5 elosztva 16 napon belül. Még vagy 2-3 van úton.

jah, és free shipping az összes.... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#140579) Janusz001 válasza Pubi78 (#140576) üzenetére


Janusz001
őstag

Kínából az eladók által felkínált módokon esélytelen, de szerintem a dömping miatt még a január is necces.

Nov.17 -ei rendelésem nekem is jött tegnap. Csodálkoztam is, de előtte rendre 3-4-6 hét is volt.

[ Szerkesztve ]

(#140580) Degeczi válasza Pubi78 (#140576) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Emag vagy hazai webshop. Kínát nem gondolod komolyan te sem ennyi idő alatt... Az egy dolog, h egy drága és gyors szállítással esetleg beérkezzen pár nappal karácsony előtt Magyarországra, onnan még a vámosok simán heteket ülhetnek rajta, ha épp úgy van kedvük.

(#140581) kigyi_23 válasza Wajk (#140578) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szerencséd volt nekem 10 nap alatt angliából sem jött még meg a csomagom. A kínaiakra már nem is várok...

Pubi78: DHL, vagy UPS csomagküldéssel ideér még, de kérdés ér-e annyit :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#140582) Pubi78 válasza Degeczi (#140580) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Köszönöm, persze csak legmélyen reménykedtem. Amit a gyerekek kinézett abban a színben nálunk nincs. Nézni kell neki másikat itthon. Köszönöm mindenkinek,hogy visszarángattak.

(#140583) cidalain


cidalain
veterán

mini kamerát keresek, ami wifis.
kocsiban van egy tablet, azon szeertné kollégám wifi kapcsolaton keresztül real time nézni a kamera képet. tolatókameraként lenne használva. így kijelző a kamerára nem kell, akku sem kell, bedrótozza a tápot. jó lenne nagy látószög, mert a hátsó ablakba tenné valahogyan, így nagyon védettnek sem kell lennie, eső, víz, sár nem fogja érni.
létezik ilyen?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#140584) Sanyesz. válasza Degeczi (#140580) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha heteket nem is, de 7-10 napot biztosan. Sajnos tapasztaltam, és nem is karácsonyi időszak volt.
USA-ból három nap alatt Svájcba ért a csomag, onnan kettő nap alatt itt volt. De további tíz napba telt, mire kegyeskedtek kiszállítani.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#140585) beg válasza Wajk (#140578) üzenetére


beg
veterán

Nekem is vannak ilyen befutók, 3 csomag 7-10-9 napra jött. De a 98% 1 hónap körül fut be, további 5 csomagom 2 hónapnál jár már. Szóval ne arra a 2 százalék esélyre rendeltesd meg vele a gyerek karácsonyi ajándékát :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140586) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Ebből melyik az áfamentes?? ( persze ha valamelyik egyáltalán az )?
Kép

(#140587) ANOka válasza New Bluestar (#140553) üzenetére


ANOka
őstag

Szerintem inkább "620 játék shareware van benne".

(#140588) beg válasza EXIEZ (#140586) üzenetére


beg
veterán

Priority Line

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#140589) ANOka válasza cidalain (#140583) üzenetére


ANOka
őstag

(#140590) gs20 válasza cidalain (#140583) üzenetére


gs20
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem vezeték nélkül lett berakva a tolatókamera, de megbízhatatlan a jelatvitel, az is bezavarja, ha integetek a fejegység előtt. Gyakorlatilag attól is villog, megszakad a jel, ahogy kormányzok tolatáskor. Amikor időm engedi behuzok neki egy vezetéket a kamera és a rádió közé.

E=MZ²

(#140591) cidalain válasza ANOka (#140589) üzenetére


cidalain
veterán

ajjaj, ez nem jó hír. a vezetékesekkel meg az a baj, hogy most azt hogyan drótozza be az ember egy tabletbe?
mert az nem opció hogy betegyen mellé még egy PAL szabványos AV kábel csatis minitévét...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#140592) Wajk válasza beg (#140585) üzenetére


Wajk
addikt

azt nem is írtam, ofc :N de lehet karácsonyi csoda. :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#140593) Sanyesz. válasza cidalain (#140591) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akkor esetleg egy AV átalakító miniHDMI-re, ha van ilyen csati a tableten. :F

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#140594) cidalain válasza Sanyesz. (#140593) üzenetére


cidalain
veterán

természetesen nincs ilyen rajta.
mondom a kollégának, azt mondja erre, hogy bakker kiszedem a tabletből a beépített kamerát, és eldrótozom azt a hátsó ablakba :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#140595) Mr.Csizmás válasza beg (#140575) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

OLK? :F na de komolyan, utánanézek, mert a BILK-en csak cargo tevékenységet végeznek, ferihegyen meg annyi konténeres mókát nem látok.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#140596) Sanyesz. válasza cidalain (#140594) üzenetére


Sanyesz.
őstag

OK. Akkor egy AV-to-BT vagy AV-to-wifi adapter?
Nem tudom, ennek más-e az átvitele, mint a kamerába épített wifi. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#140597) AlyrArkhon válasza cidalain (#140594) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Ennyi erővel egy használaton kívüli régi droidos telefont is odaszigszalagozhat és egy párdolláros nagylátószögű lencse meg egy alfréd megoldja :) Ráadásul a telóhoz nem gond se tápot, se tartót keríteni.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#140598) Janusz001 válasza Janusz001 (#140579) üzenetére


Janusz001
őstag

Most egy nov.21. csomagom jött sima szállítással banggood -ról. Nem tudom mi most ez az őrült sebesség, év eleje óta nem ehhez vagyok szokva, de pozitívum.
Postás aszondta nemrég átadtak valami bitang szortírozó gépet a küldeményeknek, nem tudom mi az igazság belőle, remélem annak a pozitív hozadéka.

(#140599) csucsotke válasza Pubi78 (#140576) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekem az ebay-ről az október 12.-én rendelt naviforce október 26. ra biztos , de lehet hogy 25. re , max 24.-re itt volt, nem emlékszem pontosan. Attól függ honnan rendeled, lehet rá esélyed.

(#140600) Lester75 válasza Sanyesz. (#140543) üzenetére


Lester75
tag

Mindenre (is) jó,nekem most egy központi zenelejátszó a nappaliban.Telefonról vezérelhető,tudja a spotify-t,valamint az itthoni hálózati tárolóról játszik le zenét.Itt a feltelepített volumio:
[link]

Persze van még vagy 2 db a tévék mögött,KODI-val tv-boxként üzemel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.