Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130601) Sterilzona válasza bul07 (#130598) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Már nem 4 forint.
De adnak mellé időjárás állomást? jól látom, vagy rosszul értelmezem?

(#130602) -secret- válasza Sterilzona (#130601) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, azt külön veheted hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#130603) Kozy10 válasza Sterilzona (#130601) üzenetére


Kozy10
tag

Az bizony ajándék(Gift) hozzá, ha belerakod a kosárba a rádiót ez is bekerül nullás értékkel :K

(#130604) Mr.Csizmás válasza Sterilzona (#130601) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, rakd kosárba. még pontozni is lehet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130605) anonymus89 válasza dugesz77 (#130466) üzenetére


anonymus89
addikt

Tegnap még elfogadta csak nem volt cashem a virtuális kártyán, sajnos ma már invalid.... :(

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#130606) EXIEZ válasza Mr.Csizmás (#130604) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Gift-es dolgokat nem engedi pontozni, ahogy tudom. Vagy de?

(#130607) zsiz válasza Skillet (#130594) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem erre is contact customer-t ír.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#130608) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nem találkozott valaki Line Array-el 400W körülik kellenének olcsón ( úgy 4 db legalább ezért keresek jóárasítva valahol) valami kínai noname is megteszi passszív kivitel lenne a tuti. Kupon előny, de nem hátrány, ha inkább okos szállítással van :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#130609) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#130606) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg nem lehet, megtévesztett hogy nincs kiszürkítve a mező.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130610) MittuDomain_ válasza Ciccuka (#130600) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tuti a sátor?
Nálam továbbra is contact customer, és nem keresnek, felteszem ilyen státusz mellett ők fognak nálam kopogtatni...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#130611) dugesz77 válasza bul07 (#130598) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi. Ezzel az ajándék cuccal rögtön megéri. még így is. Szerintem az 1 centest + 30 pontost úgyis visszamondják.

[ Szerkesztve ]

(#130612) DJGABI válasza EXIEZ (#130597) üzenetére


DJGABI
addikt

same. egyszer nem nézek fel :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#130613) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Akkor 3500 hufért megéri az óra meg az állomás, nem?

(#130614) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok

Ez is kínai kütyü, csak 1 picit drágább.
Szeretnék a munkába járáshoz egy elektromos rollert venni.

Nagyon sok hazai és külföldi cikket elolvastam a témában, a youtube is tele van tesztekkel, de csak némiképp jutottam előre a választással. Nem tudom, hogy itt hány aktív fórum tag használ elektromos változatot, de a személyes vélemények, tanácsok jók lennének.

Tudok néhány támponttal szolgálni:
- A fővárosban fogom használni, a pesti oldalon (sík terep).
- 96 kg vagyok és 193 cm magas.
- A napi ingázás mértékéből kiindulva max. 25-30 km-es hatótávra van szükségem.
- Fontos, hogy gyorsabb "legyek", mint a tömegközlekedés, ezért a 25-30 km/h körüli sebesség fontos
- Tudom, hogy 300e Ft-ért is kapni üléses, elől-hátul tárcsafékes, böhöm terepgumis szörnyeket, de nekem 130-150e Ft a keretem rá.

Kinéztem a Ninebot ES2-t (by Segway), ami bővíthető + akkuval is. Ár - érték arányban jobbat - rosszabbat egyelőre nem találtam.

Illetve tudtok hozzájuk kupont?

Előre is köszönöm. :)

(#130615) Ciccuka válasza MittuDomain_ (#130610) üzenetére


Ciccuka
veterán

Contact Customer
Így gondolom nem lesz belőle semmi

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#130616) Mr.Csizmás válasza Metacska (#130614) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

xiaomi store nyit szombaton, nézz rá az árakra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130617) 8 válasza Metacska (#130614) üzenetére


8
senior tag

Ugyan ingázásra nem használtam még ilyet, csak recreational célokra, de 30km-t 100 kilóval (96+ruha+táska,stb) 30km/h sebességgel nem fogsz tudni menni a 150e Ft-os kategóriával. Max ha használtan találsz, de úgy meg az akksi elhasználódása a kérdés. Valamiből így engedned kell több okból is: egyrészt akksi ennyit nem bír ebben a kategóriában, másrészt 30km táv egy kis kerekű rollerrel kirázza a beledet mire beérsz munkába vagy hazaérsz, de legjobb esetben az ízületeid tropa egy év alatt, továbbá hogy 30km/h átlagsebességet elérj így járdán nem mehetsz (legálisan sem, illetve a gyalogosok miatt, járdaszegélyek stb).
Szerintem a legjobb esélyed ha veszel valamilyet online rendelve, kipróbálod hogy neked milyen arra amire kell, ha jó örülsz, ha nem jó, akkor már tudod miben kell módosítanod és 14 napon belül visszaviheted.
De bárhogy is döntesz, elsőre semmiképpen nem vennék úgy, hogy nem tudod visszavinni ha nem felel meg.
Fentiek egyéni vélemény személyes tapasztalat alapján, lehet vitatkozni.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#130618) cidalain válasza Mr.Csizmás (#130616) üzenetére


cidalain
veterán

sőt, lesz tesztlehetőség is, visznek rollereket.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130619) p.t.r válasza Saccco (#130483) üzenetére


p.t.r
aktív tag

:R

(#130620) Mr.Csizmás válasza Metacska (#130614) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tömegközlekedésnél nem biztos hogy gyorsabb leszel, főleg ha párhuzamosan van elkülönített pályás eszköz.

Kivéve ha valahol Ázsiában laksz és dolgozol, mert ott tényleg a robi a leggyorsabb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130621) bul07 válasza dugesz77 (#130611) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem nem fogják

Nekem 4$ megért(4$ +50pont volt)

De örülök hogy még így is jó ajánlatnak tartjátok és rendeltek
Jó az ilyen visszajelzés hogy nem feleslegesen van beírva ezek a dolgok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#130626) farkas-j


farkas-j
őstag

Téma volt a bőr pénztárca. Ezt tudom ajánlani, nagyon bevált!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#130627) rushty válasza bul07 (#130598) üzenetére


rushty
senior tag

Nem látom, hogy coin jovairodna :F

Revolut meghívó pü-ben

(#130628) bul07 válasza rushty (#130627) üzenetére


bul07
nagyúr

Telefonos App-ba kell megnézni ott látszódik, úgyis rá kell nyomni a napira és akkor megtudod nézni
A meglévő Coins-ra rányomsz és átugrik a listára hogy mikkor mennyi jött be

Bár nekem már annyi van hogy nem is tudok vele mit kezdeni(6222 van)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#130629) g_g_g


g_g_g
őstag

Mintha ezt még nem láttam volna senkinél, de a Digoo DG-C3X nálam shipped lett.

[ Szerkesztve ]

(#130630) EXIEZ válasza bul07 (#130628) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Alin ezek a pontok miért számítanak ennyire? Oké, van vagy 10.000 pontom, de 200-nál többet még sosem váltottam be. Vagy valami sunyiság jön?

(#130631) Mr.Csizmás válasza g_g_g (#130629) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szintén. vszeg másoknál is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130632) cidalain válasza farkas-j (#130626) üzenetére


cidalain
veterán

oszt' a román személyi (10.7cm x 7.5cm) belefér-e az ablakos részbe? ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130633) Real_Necro válasza g_g_g (#130629) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálam is shipped. A legjobb, hogy 5böl 2 távcsi is már úton.

Valamint megjött ma két lepkém:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#130634) rushty válasza bul07 (#130628) üzenetére


rushty
senior tag

Ott vártam volna, hogy növekszik. Nem találok 5pontos jovairasokat. Megjegyezve az egyenleget sem növekszik. A kosárban van közben több termék.

Revolut meghívó pü-ben

(#130635) tboy93 válasza w.miki (#130623) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha privátba nem is, de az OFF topikba belefér.

(#130636) DavidQ válasza Mr.Csizmás (#130631) üzenetére


DavidQ
tag

Nálam nem. :(( Én kaptam rá egy contact customert. Igaz rendeltem 3-at ebből az időjárás állomásból. Ami még contact customer: 2 gyereksátor és 1 xiaomi bőrönd. Viszont a digoo bluetooth speakerek fel lettek adva, ebből is kettőt rendeltem. Panaszkodni már így sincs okom! :) Viszont ha kiküldik a többit is maximális respect a bg-nek.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#130637) bul07 válasza EXIEZ (#130630) üzenetére


bul07
nagyúr

Ott ahol rá kell nyomni a napira, egyik banera rányomva bejön a kupon vásárlós oldal
50Coins - 1/1.01$ kupont lehet venni
Na most nekem tavaly ősszel volt olyan napom hogy 15 ilyen kupont vettem és rendeltem sok kábelt meg miegymást kuponozva ilyen 0,1-0,2$ áron
Mostanában meleg miatt nem nézem így lehet sok jó kuponról lemaradtam, de majd ha kedvem lesz megint rámegyek

(#130634) rushty

Nekem nő megadja, miután írtam megcsináltam a maiakat is
Itt a kép hogy hogy mutatja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#130638) tboy93 válasza 8 (#130617) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem egy robogóval jobban járna. 150-ből már kapni honda dio-t/yamaha yog-ot, azzal lehet hozni 30-as átlag tempót, hatótáv is meglesz, nem is esznek sokat (2-3l/100km)

(#130639) Metacska válasza 8 (#130617) üzenetére


Metacska
aktív tag

Szia,

Persze, jogos érvelés. Pontosítok még 1 picit.
- A melóhely és az otthon között oda - vissza 18 km a távolság és szinte végig bringaút van!
- Ruhával, táskával együtt a súly valóban 100-102 kg.
- Természetesen egy 20-25 km/h tempó is kiváló.
- Illetve persze nem mindig ezen fogok állni, mellete használok tömegközlekedést is, de ha jó időjárási körülmények vannak télen - nyáron, akkor heti 2-3 alkalom már kényelmesebb.
- Tömegközlekedéssel az út a metrófelújítás és az átszállás miatt oda-vissza 100 perc naponta.
Ezt szeretném mondjuk 60-ra redukálni, ami a bringaúttal kényelmesen kivitelezhető.

A modell amit hivatkoztam: Ninebot ES2

Az itthoni vásárlással és a 14 napos elállással az a gond. Hogy ami külföldről vámmentes házhoz jön 120-140e Ft-ért, azt itthon pofátlan módon 200e Ft felett adják!

Ezért játszik inkább egy gearbest.

tboy93: van robogóm és jelenleg is azt használom, de télen nem szeretnék michelin babának beöltözni, mert azon 50-70 km/h-nál nagyon lehet ám fázni. :) Illetve a rollerrel el tudok menni bármikor meginni 1-2 sört a belvárosba. A motornál nem ihatok alkoholt.

[ Szerkesztve ]

(#130640) rushty válasza bul07 (#130637) üzenetére


rushty
senior tag

Csak a daily van.
Frissíteni kéne vajon az appot? Nem hiszem mert látszik a forgó coin a kosárba klikk előtt.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#130641) farkas-j válasza cidalain (#130632) üzenetére


farkas-j
őstag

Nem fér bele

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#130642) jjeahh válasza g_g_g (#130629) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálam a Squishy Toy, meg a sör/bornyitó. Érdekes, hogy a Squishy játékból kettőt rendeltem és csak egyiket küldték el.

Ha már itt vagyok, pár nagyrészt bringás cucc ami mostanában jött meg:
- Squirt chain wax: még nem teszteltem
- Superdry Men's Low Pro Sleek Trainers: kínai cipő EU-ból, meglepően jó, a Converse és társainál is igényesebb, olcsóbban.
- Cycling Road Bicycle Racket Cork Protect Handle Bar Grip: bűnrossz
- Fashion 1 Pair Silicone Anti-slip Handlebar Grips: nagyon rossz
- Bolle Contour: bringázni vettem, nagyon jó
- 5mx1cm Reflective Tape Stickers: bringára vettem pirosat és fehéret, jó cuccok
- Silicone Cycling Bicycle Bike Rear Light: picit gyenge, de rendben van
- 2pcs Cycling Bike Silicone Elastic Bandage Holder: bevált cucc, megtartja a kormányon a Convoy S2+ lámpát.
- Invisible Bicycle Bell: Szintén bevált cucc, az összes haveromnak vettem már
- Duuti Water Drink Bottle: még nem teszteltem le, de jónak tűnik, nem büdös :D
- 1pair Silicon Bicycle Crank arm Boots/Protectors: bevált cucc, a régi már lerohadt a bringáról
- Skull Rubber MTB Handlebar Grips: nagyon kemény, inkább műanyag mint gumi, nem ajánlott
- Bike Chain Whip Cassette Remover Tool: egyelőre rendben van, teszi a dolgát
- Bike Crank Wheel Puller Remover: még nem próbáltam, de valszeg jó lesz
- SRAM PC-951 PowerChain II: olcsó és jó lánc, soha többé Shimano!
- BBB Chain Checker: jó minőségű, pontos
- 1 Pair Bicycle Lightest MTB Mud Guards: MarshGuard másolat olcsón, de a minősége semmivel nem rosszabb.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130643) Saccco válasza Metacska (#130639) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem a rolleren sem ihatsz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#130644) Metacska válasza Saccco (#130643) üzenetére


Metacska
aktív tag

Nem ez a beszélgetés tárgya, de ha már kiragadtad :)

A Budapesten eltöltött 31 évem alatt életemben nem láttam / hallottam gördeszkás, rolleres, görkorcsolyás, de még kerékpáros igazoltatásokról és szondáztatásról. Azt tudom, hogy vidéken a kerékpárosokat szokták szűrni.

Persze nem 10 sör és 10 feles elfogyasztására gondoltam, mielőtt elektromos rollerre szállok.

(#130645) tboy93 válasza Metacska (#130639) üzenetére


tboy93
nagyúr

25km-t írnak rá gyári adatként, na ez 100kg-al, télen kb. a fele lesz talán. Az akku pakkot nagyon megviseli a hideg, drasztikusan csökken a hatótáv. Nyáron, ha nem a végsebességgel akarsz közlekedni, akkor meglehet a 18km ami neked kell, de szerintem azért ez elég necces ...

[ Szerkesztve ]

(#130646) Metacska válasza tboy93 (#130645) üzenetére


Metacska
aktív tag

A linkelt változathoz kapni gyári külső akksit, ami a kormányrúdhoz csatlakozik. Ezzel nő a hatótáv, illetve a végsebesség. Ha erre esne a választás, akkor a kitapasztalás után rendelhetek hozzá.

No de valakinek esetleg konkrét javaslata az eszközre vonatkozóan? :)

Illetve köszi a xiaomi store-t, 25-én elmegyek és meglesem mennyiért kínálják a Xiaomi M365 rollert, az még egy lehetséges opció.

(#130647) rushty válasza 8 (#130617) üzenetére


rushty
senior tag

:R Üléssel nem lehet, hogy jobb ízület szempontjából?

Revolut meghívó pü-ben

(#130648) 8 válasza Metacska (#130639) üzenetére


8
senior tag

Napi 18km egy ilyen kis kerekű tömörgumis rollerral szerintem halál az ízületeknek még bringaúton is, én biztosan nagy kerekűt vennék, de nem vagyunk egyformák. Ki kell próbálni.
A 190+ cm magasságodhoz viszont mindenképp mérd hozzá mielőtt megveszed (akár egy home-makettel), mert ugye ez alapvetően gyerekméret, nehogy görnyedned kelljen hogy elérd a fogóját.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#130649) Silent77 válasza tboy93 (#130645) üzenetére


Silent77
veterán

Télen ugyanúgy megy alattam a xiaomi mint nyáron 25km/h. 120kg.
Ismerős 100+ kg, lassan 1500km-t ment vele. Végsebesség nagyon minimálisan csökken, a hatótávon már észrevehetőbb. A legrosszabb eddig 17-18km volt.

beavis83: Ez felnőtt méret. :) Én is közel 190cm vagyok.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#130650) Victoryus válasza Metacska (#130639) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Esetleg egy elektromos bicaj? Az kényelmesebb, nem ráz annyira csak több helyet is foglal, nem lehet buszra felvinni stb...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.