Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130901) vargalex válasza szabifotos (#130892) üzenetére


vargalex
félisten

A linken H31-hez való fogaskerék van. Azt nem tudom, hogy jó-e a H51-hez. H51-hez komplett kar kapható. Ebből én rendeltem is kettőt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#130902) zeon.hu válasza lumpy92 (#130900) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.
Nem nagy kaland, én mobilnetet osztok tovább vele, most is 6 eszköz lóg rajta és vidáman megy a tv box is :D

#?*@&!

(#130903) vargalex válasza Devil Smile (#130898) üzenetére


vargalex
félisten

A repeater az első AP-vel (ami ugye jellemzően egy router) felépített kapcsolat sebességét megfelezve tudja ismételni (mert ugye azon mindkét iránynak át kell férnie) a jelet. De ez lehet jóval több a net sebességénél.
Pl. van egy 20 Mbps-es net előfizetés, de az elsődleges eszköz és a repeater között 300 Mbps linksebesség épül ki, ami gyakorlatilag kb. 100-150 Mbps-t jelent. Ekkor ez utóbbi feleződik meg, azaz az elsődleges eszközre kötött kliens és a repeateren lógó kliens között kb. 50-75 Mbps várható. A 20 Mbps pedig természetesen teljes egészében átjön, hiszen nem az a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#130904) Zsoleszhun válasza bertokl (#129106) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ma megérkezett a 08.01 rendelés LAOTIE Stainless Steel Black Mini Folding Knife nagyon jó köszi :R

Rendelnék még, tudtok hozzá valami kupont?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#130905) nimfas válasza sphe (#130865) üzenetére


nimfas
addikt

Mágia veszély.... Ugyanilyen tokot vettem.

Surf system

Ahol lehet kapni weboldalon ott sem találtam súly adatot.

[ Szerkesztve ]

(#130906) Elemental


Elemental
addikt

Ezt a kártyát megvehetem telefonba?

(#130907) kory24 válasza Elemental (#130906) üzenetére


kory24
őstag

Itt is van akciós kártya ami biztos jó

(#130908) Elemental válasza kory24 (#130907) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#130909) fradi81


fradi81
veterán

Nekem is megjött a kis kés.
Lángolt kolbászt jól viszi :) [kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#130910) dugesz77


dugesz77
őstag

BlitzWolf® BW-FWC2 vezeték nélküli töltő a 16FWC2 kupont használva 14,99$.

Dresslily-nél a MAIWO 2,5 usb3-as HDD ház a QCXZY23 kuponnal 3,88$. Fene tudja milyen akinek nem tetszik úgyis orico-t vesz.

[ Szerkesztve ]

(#130911) alázógyík válasza dugesz77 (#130910) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

Maiwo-m volt már pár darab, és hibátlanok, jó minőségűek.

(#130912) szabifotos


szabifotos
senior tag

Dresslily megbízható? Rendelt már valaki valamit ami meg is jött? Teljes rosegal klón!

vargalex
Igen láttam, hogy nem hozzá való. Most jut eszembe, hogy a motor le is van fogatva műanyaggal, szóval kénytelen leszek kart rendelni én is, mert csak roncsolással lehetne kiszedni.

[ Szerkesztve ]

(#130913) EXIEZ válasza szabifotos (#130912) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Megbízható. Klón, de az

(#130914) sagesz93 válasza sagesz93 (#128460) üzenetére


sagesz93
addikt

Megérkezett az 5db microsd kártyaolvasó 0.78$-ért, hibátlanul működik mindegyik, teljesen jó sebességgel olvas - ír stb, ha olyan kártya van benne. :C

(#130915) Ciccuka válasza sagesz93 (#130914) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ne csodálkozz ha idővel "elgyengülnek" majd a kártyáid...

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#130916) Hali1975 válasza solti (#130813) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
en is ezt az uzenetet kaptam ,igaz en juni 27en vettem meg ezt a soundbart uezzel a szallitasi moddal.
Remelem lassan tenyleg megerkezik.
A PP ved meg eleg ideig:-)

(#130917) beg válasza Ciccuka (#130915) üzenetére


beg
veterán

Ezt fejtsd ki ha tudod :)
Egy kártyaolvasó hogy gyengít kártyát? Puhára főzi?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130918) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Van valakinek bejáratott forrása CR2025-ös elemre?
300ft/db áron adják nálunk a kínaiban, amit kicsit sokallok. :)
Alin van pár jó áron, csak érdekelne van-e ajánlottabb darab.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#130919) Mr.Csizmás válasza beg (#130917) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd linkelek egy clickbait cikket pár nappal később, hogy melegen tartsam a témát :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130920) sagesz93 válasza Ciccuka (#130915) üzenetére


sagesz93
addikt

Csak olyan kártyákkal használom, amikért már nem kár... semmi életmentő adat nincs rajtuk.. így nekem tökéletesek ezek az olcsó olvasók erre a célra. :K
Azért elevenítettem fel a témát, mert volt aki azt írta, hogy majd jó ha egy működni fog belőlük, nos, mind az 5 működik.. :))

(#130921) cigam válasza beg (#130917) üzenetére


cigam
félisten

az elektronika topikban győzzétek le egymást

Touché

Egy lehetőség, hogy az USB 5V-ból 3,3 ill. 1,8V-ot kell előállítani az SD kártya felé. Na most, ha az elektronika nincs a csúcson(pl. a stepdown konverter rossz minőségű (-»olcsó!) alkatrészei elöregednek, módosulnak a paraméterei, ezzel együtt a kártyára jutó feszültség is változhat. Ha határérték környékén(vagy felette) kap tápfeszültséget, azt nem feltétlen tolerálja, és ez az adatbuszokra is érvényes.
De maga a mechanikai kialakítás is okozhat problémát. A sűrű ki/be dugdozás eltörheti kikoptathatja a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#130922) zsiz válasza s7evcsenko (#130918) üzenetére


zsiz
őstag

Én random eladóktól szoktam rendelni, eddig bevált. A legutóbbi rendelésemnél viszont az elemek több, mint fele le volt merülve már a csomagolásban. [video]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#130923) beg válasza cigam (#130921) üzenetére


beg
veterán

Ha vacak a konverter, akkor 10 másolásból 3x le fog fagyni, olvasó bal váll felett goto kuka, annyit meg a buszok is tolerálnak, sőt a gyári tolerancia ennek a rengetegszerese. Ha ezt nem bírja, akkor nem jó minőségű a kártya.
Ha sűrűn ki-be kell dugdosni, akkor az bármelyik másik olvasóban is bármikor kophat/törhet.

Egyik esetben sem "gyengül" az SD kártya.

De ha kell, csizmás linkel egy cikket ahol kimutatják, hogy keddenként jobban pörög a floppy vagy az olcsó fagolyó hamarabb elkopódik használat közben.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#130924) spileraaa


spileraaa
senior tag

Ez a üvegfólia csődöt mondott [link]
ezert muszáj új telefont vásároljak
ebben kérném a segítségeteket
ha jól tudom gearbesten és banggodon van áfa mentes szállítás
a bangodnal melyik az?

és ha jól tudom hamarosan lesz a szülinapi akciója lehet számítani valami jó akcióra a strapa telefonok közt
kb melyik lehet majd úgymond ami best buy ? 200 $ korul

ahogy a képen is latszik az üvegfóliának kutya baja de telefon képernyője viszont megrepedt az bosszant hogy azt se tudom mikor történhetett

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#130925) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Miband 3 speedshopban 10 000 Ft. Ez jónak számít?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#130926) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

A múltkorában téma volt a jó minőségű konyhai reszelő. Hosszas kutakodás után találtam egy ilyen [link] MP-re hajazó reszelőt. Akkor volt a 3 dolcsis Ebay kupon, rádobtam, gondoltam annyit már megér próba képpen. Kicsit sokat utazott (kb. 1.5 hónap) de ma megérkezett. Az első tapasztalatok nagyon pozitívak. A rendes dobozában érkezett. Vastag, jó fogású gumírozott a nyele, a támasztható végén is háromszög alakú jó tapadású gumi van. A mérete stimmel, az összeállítás szuper, nem girbe-gurba, masszív és baromi éles! Óvatosan végighúztam a kezem rajta, mint a borotva! A tartósságát meg majd az idő eldönti, de mivel nem ilyen 1 dolláros cucc, remélem azzal sem lesz gond. Van hozzá még egy kis tisztító ecset is. Részemről ajánlott.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#130927) wwenigma válasza spileraaa (#130924) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Siman latszik hogy fentről a kijelző kapta az utést. A temperált uveg is csak akkor véd ha direktbe veszi le.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#130928) Ghard válasza janakbacsi (#130925) üzenetére


Ghard
őstag

Joybuy-on $23,99 (kuponnal $23, kb 6500Ft) [link]
Global version $25.

[ Szerkesztve ]

(#130929) spileraaa válasza wwenigma (#130927) üzenetére


spileraaa
senior tag

akkor viszont ez a tok nem ért semmit sem mert nem védte meg pedig földre nem volt le ejtve mert emlékeznék rá
max nadrágon keresztül ha nem ütöd oda valaminek

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#130930) Skillet válasza szjoci (#130547) üzenetére


Skillet
addikt

Köszi. A legtöbb még nem volt kitöltve :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#130931) erdey_a válasza s7evcsenko (#130918) üzenetére


erdey_a
őstag

aldi... asszem 3 db van ennyiért

Vérboci

(#130932) s7evcsenko válasza erdey_a (#130931) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt meglesem, köszönöm.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#130933) lappy válasza s7evcsenko (#130918) üzenetére


lappy
őstag

LM

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#130934) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Xiaomi Redmi Note 5A-t 16/2 GB-os szürke változatot honnan lehetne legolcsobban beszerezni valami EU raktárból? Nézelődtem, kérdeztem már sok helyen, de normálisat meg nem találtam..
Hátha itt jobban tisztában vagytok telefonok eu raktáras beszerzéséről.

(#130935) szabifotos válasza szabifotos (#130912) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ha már rosegal... Kezdik ők is a postázós marhaságot. Sonoffot akartam venni kuponnal, de majdnem 3 usd a posta. :(

(#130936) GIJoe


GIJoe
addikt

Netac U308 64GB ma érkezett meg 10,9$ volt...

(#130937) Vertigo18 válasza szabifotos (#130935) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanezt tapasztaltam, pontokat akartam költeni, de ami terméket kinéztem, ott több volt a posta, mint maga a ruha... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#130938) 8


8
senior tag

ORICO 2139U3 USB 3.0 to SATA 3.0 2.5" External Hard Drive Enclosure

$4.50

Ha esetleg kéne valakinek a mai SSD-hez :D

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#130939) Ghard válasza 8 (#130938) üzenetére


Ghard
őstag

100db berendelve ;]
Komolyra fordítva nagyon jó ár érte, ha el is küldik :)

(#130940) EXIEZ válasza 8 (#130938) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Milyen mai SSD-hez?

(#130941) bul07 válasza EXIEZ (#130940) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

Nyerészkedőktől veheted majd az apróról ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#130942) MarioAna


MarioAna
senior tag

Én jövök egy hosszabb listával, hátha valaki vadászik ilyesmikre.

Nekem most egy ilyen Ontario RAT2 klón jött: [link]
Még barátkozok vele, eléggé nehezen nyílik (rendeltem hozzá egy pár vékonyabb, filléres bronz alátétet bízva abban, hogy könnyebben siklik majd). Fontos infó, hogy 8cm alatti a penge.

Jött még nemrég egy ilyen szett: WORKPRO multitool+knife. A multitool nagyon robosztus és rettentő erős benne a rugó, kedvenc eszközöm lett az eddigiek közül (Gerber MP600 - lehet egy klón, nem tudom mert kaptam, illetve egy Ganzo G104S. Nyilván ez pont a kettő között van méretben is, pont ezért volt rá szükségem. A kést azért vettem, mert kép szerint nagyjából 8cm körül van a pengéje, hát erre a Ganzo G727M méretével szinte megegyezik. A nyél műanyag (meglepően könnyű), emiatt nem bíznék rá hardcore feladatokat. A multiszerszám miatt viszont ajánlott részemről a márka :) .

Ganzo G7551BK egy konyhai kisegítőnek érkezett, vicces az összecsukható bárd design :DDD .

ZOWIE egérre gumifelület: tökéletes, most már nem izzad és hagy nyomot a felületen a fogásom. Alapesetben nagyon izzad a kezem, aki hasonló problémával küzd, annak egy próbát megér ennyiért. Biztos van a legtöbb elterjedt rágcsálóra szabott. Hotline games márkájú amúgy, anno teflon talpat is ilyet vettem még évekkel ezelőtt.

PBT Keycap szett: 13 darabos, nekem csak 9db került fel a TKL miatt. Anyaga PBT, de vékonyabb, mint a Poker 2 gyári kupakja. Cherry MX-re gond nélkül fel ment, egyelőre nem kopik (a WASD részt kellett cserélnem a billen). Ennyiért nagyon jó vétel!

8in1 Pen csavarhúzó: nem sokat használtam egyelőre, de jónak tűnik.

Erősített nylon öv: az amerikai 5.11 TDU Belt mása, a logó szintén rajta van, a csomagolás is dettó ugyanaz amiben jött. Erősebb, mint a sima vászon övek, de nem egy fegyvertartó öv azért. Simán jó napi munkába járáshoz, én feketében vettem, abszolút szolíd megjelenésű. A csat elég nehéz (erős fém) illetve méretre kellett vágni, mert 120cm fölött van az egész.

Barcur fém napszemüveg. Örök élet+két nap, méretben is pont jó kisebb fejre, de érdemes előtte megnézni.

KZ ZST fülhallgató: egy Blitzwolf Graphene ES-1-et váltott, hangzásban picivel ez jobb, kényelemben a BW. Még szoknom kell a KZ-t a kialakítás miatt, de egyébként hangra nagyon minőségi cucc. A hozzá passzoló Bluetooth kiegészítőt is vettem mellé és a szivacsokat, Gearbesten fent vannak ha valakit érdekelné, így ~20dollárért minőségi vezetéknélküli IEM élmény van.

SKMEI 1335 óra. Casio Iluminator copy.

USB-ről tölthető LED-es lámpa pár. Elég erős fénye van, USB-ről tölt, kábel nélkül! A dugós kialakítás miatt vettem meg, backup lámpának tökéletes.

DUUTI Portable Bike Pump: minipumpa, van Decathlonban is hasonló, plusz valszeg 5 másik néven kínai webshopokban. Használható, két bicajkerék és egy felfújható matraccal már megbirkózott. Full műanyag az egész, de már élesben bizonyított (a "normális" pumpámon pont szétszakadt a gumi belül, szóval kapóra jött ez).

SKONE 1198 óra: Seiko 5 copy, egyébként nagyon rendben van! Fut még "Infantry" márka alatt is, ez volt akkor az olcsóbb verzió.

Zanflare F6S USB-s mini lámpa: kulcstartómon van, napi szinten használom 1-2 mp erejéig (postalába bekukkantás). Egyszerűen imádom, mióta megvan kb 2-szer kellett tölteni.

Kézi kávédaráló: kellett egy kúpos kerámiás örlő, ez volt a legolcsóbb. Cserébe nem lehet normálisan a tekerőjét fogni, mivel a menet pont ellenkező irányban van a műanyag gombbon, amit fogsz. Tehát amint őrülnél vele, 3-4 tekerés után kilazítod :W . Ettől függetlenül itthon szerencsétlenkedek vele már egy fél éve, hétvégente ezzel őrlöm a friss kávét. Viszonylag egyenletes szemcseméretet ad, a forgós mákdarálóhoz képest főleg.

WING-SUNG 6359 töltőtoll: egy olcsó LAMY copy, fém test és iszonyatosan jó hegy jellemzi. Aki esetleg ki akarja próbálni a töltőtollakat, abszolút ez az első ajánlatom. Filléres és tökéletesen visszaadja az érzést, napi szinten használom munkában mióta megvettem. Van vagy 10 egyéb kínai töltőtollam, de a nem létező dobozából kivéve ez a leghasználhatóbb (és talán a legolcsóbb is).

Hosszú lista off ;]
szerk: igen, általában megveszem a koppintást negyed/tized annyiért, ha van kínai alternatíva elfogadható/hasonló minőségben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#130943) EXIEZ válasza bul07 (#130941) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Azt hittem laptop SSD ;]
Külső nem kell, az van már
Viszont az ára nem rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#130944) nimfas válasza 8 (#130938) üzenetére


nimfas
addikt

+2 USD posta ;-)

(#130945) nfl_fan válasza vargalex (#130903) üzenetére


nfl_fan
lelkes újonc

Azt azért vegyük figyelembe, hogy a Xiaomi Amplifier 2-ben 2 antenna van.
Vagyis nem ugyan azt a "csatornát" használja mindkét irányba, tehát nem felezi a sebességet.

(#130946) petipetya válasza MarioAna (#130942) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ehhez a töltőtollhoz milyen betét kell?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#130947) 8 válasza nimfas (#130944) üzenetére


8
senior tag

óó tényleg rámegy a posta, bocs..

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#130948) Beni2360 válasza spileraaa (#130924) üzenetére


Beni2360
félisten

De azt nem írtad, hogy milyen,mekkora pénztárcába férjen bele? :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#130949) dugesz77


dugesz77
őstag

Bezzeg az akciós Xiaomi strucc tollseprűt senki nem linkeli :D

(#130950) pulutodurumo válasza petipetya (#130946) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ehhez egy üveg tinta kell. Nekem is van két ilyen pipettázós tollam, én szeretem.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.