Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130701) Ghard válasza IldiH (#130698) üzenetére


Ghard
őstag

(#130702) Mr.Csizmás válasza Ghard (#130701) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Third party product, not made by Microsoft

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130703) w.miki


w.miki
veterán

Légkondi levegő elterelő (szerintem nem sokat érhet, inkább bútorlapot használok)
Air Conditioning Wind Shield Cold Wind Gas Deflectors Retractable Baffle Plastic Expansion Board
Ár: 5.99 USD

Led izzó
YWXLight Colorful APP WIFI Remote Control Smart LED RGBW Romantic Lamp Bulb
Ár: 7.80 USD
Kupon: DLO2O27

Xiaomi 90 Fun esernyő
Előrendelés!
kupon: 99a5c3
kupon ár: 11,19$

Freego ES - 06X Shockproof Folding Electric Scooter 6.6Ah Battery
Ár: 299.99 USD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#130704) Ghard válasza Mr.Csizmás (#130702) üzenetére


Ghard
őstag

Olcsó, pc-vel működik. A kritériumok kipipálva :K

(#130705) DeFranco válasza Ghard (#130704) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, kb. annyira mint a lengyelpajszos 3600W pmpo sanio hi-fi :U

értékelhető gamepadot kevesen tudnak gyártani és nem a sznob beszél belőlem, de ezek a dzsunka padok nagyon hamar a fiókban végzik mert elkezdenek húzni, elkezd rosszul érzékelni, stb. már ha egyáltalán működik 2 hónap múlva is. "analóg" technikát nem olyan egyszerű fillérekből összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#130706) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tudtok valami olyasmit,amibe strandon lehet pakolni pénzt/kocsi kulcsot, és vízálló? Lehet akár nyakba akaszthatós, vagy valami öv szerű is... Nem tudom más hogy oldja meg, de utálom otthagyni a parton a cuccot őrizetlenül.

Másik amit keresek, vezeték nélküli fülhallgató megoldás tv-hez. Fm transmitter vagy bluetoothos ajánlottabb?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#130707) Dluinet válasza hodostamas (#130697) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ruizu Sport vagy Ruizu X26

RUIZU X15

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#130708) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valakinek átjutott már a vámon a Bluedio T6? Elvileg 36$ lesz 6 nap múlva és 3.63$ foglalót kell most fizetni hogy meg tudd majd venni akkor.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#130709) gabx76 válasza IldiH (#130698) üzenetére


gabx76
senior tag

Kettő ilyet vettem tavaly , nincsenek agyonnyúzva, egészen használhatóak. Pc-hez, RPi-hez is használjuk.
Aliról vettem vezeték nélkülieket, ott már előfordult 1-1 kapcsoló-hiba, de eddig mind orvosolható volt. (Linket nem tudok, mert azóta egyik sem elérhető)

Hozzáteszem eredeti sosem volt a kezemben. :B

[ Szerkesztve ]

(#130710) szabi__memo válasza tupacamaru (#130708) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Még nem kaptam meg

(#130712) snipr válasza szabi__memo (#130710) üzenetére


snipr
aktív tag

Nekem is még csak ott tart, hogy elküldték a NAV felé a vámmentes vámkezelési indítványt (08.02 érkezett be az országba)

(#130713) fecus


fecus
őstag

Tájékoztatásul:
Ez a sporttáska ( AOSHENG Nylon Outdoor Male Sport Bag) 3 hónapot bírt ki. Elengedte egy varrás magát.

Heti 5 napon használom edzésre. Nincs benne semmi extra nehéz.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#130714) szabifotos válasza w.miki (#130703) üzenetére


szabifotos
senior tag

Lehet elhangzott már, de mi ez a Dresslily és miért teljesen ugyan olyan a design mint a rosegal? :D Megbízható?

(#130715) lacko6 válasza AcCEsS (#130711) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#130716) szabi__memo válasza snipr (#130712) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem vasárnap érkezett az országba!!!

(#130717) Ghard válasza DeFranco (#130705) üzenetére


Ghard
őstag

Ezt ne nekem mondd. Mikor megjelent a ps4, első dolgom volt egy kart beszerezni pc-hez. Évek óta csak ezt nyúzom. Konzolt csak később vettem, mikor már játékok is megjelentek rá. :B

(#130718) snipr válasza szabi__memo (#130716) üzenetére


snipr
aktív tag

Rossz esetben a következő lépés az lesz, hogy elkezdik rajta a vámolási procedúrát (+1hónap), jobbik esetben többünk példáján okulva már tudják, hogy ez vámmentes és engedik is tovább ( :DDD na jó, erre azért nem tennék sokat)

(#130719) szabi__memo válasza snipr (#130718) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sajnos tudom. Most ültek egy két alatt ideért csomagomon egy hónapnál többet..

(#130720) tipuka


tipuka
addikt

légy szí segítsetek ki. :D
anyum redmi 3 -jára keresek arany nillkin tokot, vagy hasonló aranyféle színben jó minőségűt, mert a telefon is arany. mindenhol csak az a flipes van ,ami nem jó, a simából meg csak feketét találtam. a redmi note 3-akra bezzeg van tok dögivel. :D
másik: jack apa - 2x rca anya átalakító normálisat tud valakI? ebay-en nyílván láttam 1$-osat, de normálisabb kellene. :)
előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#130721) erdey_a válasza Victoryus (#130706) üzenetére


erdey_a
őstag

a vízálló nyakbaakasztós telefontokot ajánlom. [link]
van ez a klasszik hengeres nyakbaakasztós is, de tapasztalatom szerint abba kocsikulcs nem feltétlen fér bele

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#130722) cidalain válasza tipuka (#130720) üzenetére


cidalain
veterán

Az 1 dolcsis tokok sem szarok am. Joparhoz volt szerencsem (mas tipusu telokhoz), es meglapoen jok. Itthon ezeket adjak ezerot-ketezerert.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130723) IldiH


IldiH
aktív tag

Köszönöm mindenkinek :) Direkt nem a szaktopikba írtam, mert minden szakmaira jellemző, hogy főleg drága holmikat ajánlanak. Nekem pedig meggyőződésem, hogy rengeteg használható olcsóbb kínai cucc van. De úgy látom ez most nem jön be, így első körben javíttatom a régit és keresek használtat (+ tartaléknak valami közelítő kategóriát).

(#130724) NORBl válasza Degeczi (#130658) üzenetére


NORBl
aktív tag

Kösz szépen.

(#130725) Saccco válasza tipuka (#130720) üzenetére


Saccco
nagyúr

[Redmi 3 gold tok]
[Redmi 3 gold TPU tok]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#130726) Saccco válasza IldiH (#130723) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bestbuy topik végén Csizmás linkelt egy Logitech kontrollert.

Rosszul emlékeztem, BReal volt: [link]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#130727) Beni2360


Beni2360
félisten

Érdeklődnék, hogy egy kisebb méretű 5000-s powerbankot valakinek kaptak már ki a sorból? Bosszantó, hogy egy 12 $ cuccot így benéznek a sok munka mellett. Vagy napi db-ra dolgoznak? :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#130728) cidalain válasza Beni2360 (#130727) üzenetére


cidalain
veterán

Mivel hatarertek alatt van, no problem. Azzal meg nem vagy elorebb, hogyha mas beirja hogy neki is megfogtak, vahy neki nem fogtak meg. Igy is, ugy is szivas lesz idoben mire megkapod.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130729) Beni2360 válasza cidalain (#130728) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem parázok csak bosszant, hogy hogyan lehet ilyet benézni. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#130730) eddieke666 válasza dugesz77 (#130652) üzenetére


eddieke666
tag

Esetleg valaki használ ilyet?Vélemény érdekelne.

(#130731) Bocika01


Bocika01
újonc

Sziasztok! Hol lehet jó áron beszerezni OBAG táskákat.? Köszönöm :)

(#130732) petipetya válasza 8 (#129922) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elvileg feladták a 0.89 USD-s cuccot, kíváncsi leszek megérkezik-e innen.

"nincs rá lezsóidő"

(#130733) vegyszer válasza Bocika01 (#130731) üzenetére


vegyszer
addikt

Eredetit, vagy kínait?
Engem is a Zasszony sokáig hajtott miatta, mígnem egy hölgytársa meg nem osztotta képben, hogy a tűző napon hagyott bolti Obag tatyója hogyan nem bízta a meleget. Gyakorlatilag megolvadt, meglágyult, és felette a környezet alakját.

Ha ezt tudja a gyári, mondjuk 60000Ft-ért, akkor nem szeretném megtudni, mit tud egy kínai utángyártott 6$ ellenében...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#130734) Bocika01 válasza vegyszer (#130733) üzenetére


Bocika01
újonc

Kínaira gondoltam

(#130736) jupp008


jupp008
senior tag

Roidmi 3s -t jelenleg hol érdemes venni ?

(#130737) nimfas


nimfas
addikt

Gyors kérdés, régebbi Xiaomi 10k-s power bankom volt, sikeresen kint lett hagyva Horvátországban.

Rendelnék egy másikat, de az új, lapos verzión nem látok nyomógombot! Van egy flexi venti és lámpám is hozzá, azok akkor úgy mennének hogy bedugom megy és nem tudom kapcsolni és a led fényerőt állítani? :W Vagy van vmi trükkje a dolognak?

(#130738) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BG pointsmall téma: valaki rájött már mit jelent a contact customer? esetleg dispute + drágább szállítás a megoldás? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130739) nimfas válasza erdey_a (#130721) üzenetére


nimfas
addikt

Akartam is már írni az én vízálló tokomról. DECHATLON - ban vettem... Vízállónak, vízálló, de a Xiaomi Note 5 telefonnal úgy elsüllyedt mint a huzat. Öröm volt nézni. Jó hogy nem a 4 méteres vízben próbáltam ki. :C

(#130740) petipetya válasza Mr.Csizmás (#130738) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még nem, a gyereksátor és a Xiaomi bőrönd esetén a contact customer látható, a többi 3 Ft-os cuccot viszont mind feladták: túlfolyó takaró kádba, 17 in 1 csavarhúzó készlet, led kukoricaizzó, elektromos csavarbehajtó / szegecselő, Digoo időjárás állomás, Digoo bluetooth hangfalpár, és bambuszmagok. Mondjuk nekem már pont a bőrönd és a gyereksátor kell, ragaszkodom hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#130741) zeon.hu válasza Mr.Csizmás (#130738) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggood fórum, de nem lettem sokkal okosabb :)

#?*@&!

(#130742) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Kedvenc ebayes pendriveos eladonknal van valami letezo kuponkod? :R

(#130743) andrisms válasza Mr.Csizmás (#130738) üzenetére


andrisms
aktív tag

Törölték, most második e-mailben kaptam 30% kedvezményt a bőröndre.

Hi András,

Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order(#xxxxxxx). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding.

If you have any question, please feel free to contact our customer service cservice@banggood.com.

Kindest regards,

Banggood Team

[ Szerkesztve ]

(#130744) Mr.Csizmás válasza andrisms (#130743) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak kérdezni kellett :W sátor offos, ott a kód, vigye aki akarja

szerk. bőröndök is simán delete

Dear Banggood Customer,

We would like to take this opportunity to thank you for shopping with us.

We are so sorry to inform you that your unbeatablesnap orderXYZ is unsuccessful and canceled because an error occurred in the points grabbing goods event which is in testing.

We apologize for the inconvenience caused for this issue and hope for your kind understanding.

We would like to provide you a 20% off coupon for [ID:1257795]Xmund XD-ET2 Kids Play Tent Portable Space Theme Castle Indoor Outdoor Game House For Child Best Gift as a goodwill.The coupon code is 2e2575 which could be used before Aug. 31st, 2018.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130745) solti


solti
senior tag

Ehh, kösz a kupont...:( :O
(bár 3 forintért nyilván nem volt reális, úgyhogy azért annyira nem haragszom... max irigykedek azokra, akiknek összejött bőrönd vagy más..)

(#130746) petipetya válasza solti (#130745) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is törölték a sátort + bőröndöt. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#130747) Laca1212 válasza Mr.Csizmás (#130738) üzenetére


Laca1212
őstag

Gyereksátornál ez a státusz,de jött törlő emil.

(#130748) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Dettó most jött email, sátornak Sanyi, felteszem ami nagy méretű, azokat nem vállalták be az extra bukó miatt.

Azt viszont sajnálom, hogy nem két hangfalat vettem, nem olvastam el a leírást, hogy tud úgy extrákat.

Ja és ha valaki megdobna 10 bambusz maggal, tesztelném kíváncsiságból, a jóakaró keressen PM. :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#130749) zeon.hu válasza petipetya (#130746) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem mindenkinek... :DDD
Az azért érdekes, hogy pár drágább cuccot feladtak az elején (RC táv pl).

Egyébként meg örüljünk a többinek! :)

#?*@&!

(#130750) jjeahh válasza solti (#130745) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is most kaptam emaileket, személy szerint jobban örvendenék, ha a kupon helyett, amit vagy felhasználok vagy nem (nem), visszatérítették volna a pontokat és csináltak volna egy újabb points mall akciót, ahol levásárolhatjuk őket... mert ez így lehúzás, nem? :U . Oké, személyenként csak 1-2 dolcsit húztak le mindenkiről a saját hibájukból, de sok kicsi sokra megy, szerintem rengetegen bedőltek a bőröndöknek, sátraknak stb.
No de mindegy, örvendek a sörnyitónak meg Squishy toy-nak, ha megjön :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.