Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130401) Silent77 válasza dugesz77 (#130399) üzenetére


Silent77
veterán

Mobil app-ból menj.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#130402) zeon.hu válasza dugesz77 (#130395) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valami olcsóbb, de masszív öv nincs?
Melóba kéne, pár kiló lógna rajta.

#?*@&!

(#130403) dugesz77 válasza Silent77 (#130401) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm a segítséget, onnan valóban engedett rá pontokat is beváltani. :R Remélem ez tényleg jó , két olcsóbbat már próbáltam azok összevissza mértek.

zeon.hu A military-t melóba vettem az elég jól bírja a strapát ,azokhoz lehet venni akasztós kiegészítőket (például). Jól tart, erős anyag.

[ Szerkesztve ]

(#130404) ZsZso válasza GIJoe (#130398) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Gyerek miatt veszed gondolom, mert gyorsan mér. A megbízhatóság viszont itt még fontosabb, ez viszont nem erőssége. Amíg nincs hőemelkedésed sem addig brutál megbízható. 0.1-0.2 különbségeket hoz. Aztán viszont full káosz. Hőemelkedésnél normál hőt mutat néha és nagyobb baj, hogy magas láznál is képes hőemelkedéssel nyugtatni. 2-3 másodperces szünetek után 1-2 fok különbséget mutathat ha nagyobb a mozgástér (lázad van), de nem garantált hogy 5-6 próba után akár egyszer is hozza a valódi hőd.

Kiábrándító és veszélyes is ha megbízol benne :(.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130405) M3L4 válasza Dr.Zoo (#130385) üzenetére


M3L4
újonc

Az a baj, hogy nem tájékozódtál, csak leírtad az álmaidat.
Kb. olyan szinten, mintha azt mondanám, hogy szeretnék Ferrarit venni 1M-ért, de ha most nincs akkor várok még egy kicsit.
Amit te szeretnél, ahhoz sokkal jobban a pénztárcádba kell nyúlni.
Úgy 4x mélyebbre, és az is egy akciós, rendkívüli ajánlat.
Pl. Tomtopon illetve Gearbesten volt MJX Bugs 3 Pro a héten 130$-ért.
Na et tudja azt amit te szeretnél.

(#130406) HoTaZo válasza dugesz77 (#130397) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm! :R
Így reggelire jól esik egy kis olcsóság. :D
Fura mód, az új kontóhoz járó kód, nemhogy levette volna az ígért 5%-ot, még meg is duplázta az árat! :F
De visszavonva megkaptam $2.46-ért.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#130407) Dr.Zoo válasza M3L4 (#130405) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszönöm a helyreigazítást, jobban utána nézek. Volt pár éve drónom, de azóta nem volt időm foglalkozni a kérdéssel. :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#130408) MADcat válasza dugesz77 (#130397) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi! Elhoztam egyet én is. Sosem volt ez 15 dollár, de 6-7 dollár alatt máshol nagyon nincs.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130409) tobias40 válasza GIJoe (#130398) üzenetére


tobias40
veterán

Ezek mennyire pontos és "hiteles" hőmérők?

ZsZso: közben megválaszolta..

[ Szerkesztve ]

(#130410) GIJoe válasza ZsZso (#130404) üzenetére


GIJoe
addikt

Igen miattuk vettem, de van 1 Geratherm az se vmi fényes, a kis minihőmérők szót sem érdemelnek,
úton van egy 1 fülhőmérő még, a 2őből csak összejön vmi :D

(#130411) KutyiHU válasza Donki Hóte (#130393) üzenetére


KutyiHU
tag

Én is rendeltem ilyen hőmérőt, de néhány sütés után megsült a számlapja, most korom fekete :))

(#130412) cidalain válasza GIJoe (#130410) üzenetére


cidalain
veterán

Nekunk Beurer lazmeronk van. Nem non-contact, mert hozza kell erinteni a homlokhoz. De tud fulben is merni. Pontos. Jofajta, es nem volt draga, 10-15 korul mertek. Gyogyaszati segedeszkozboltban vettem. Van non-contact termekuo is, de az dragabb.
Fulben, 3 masodperc alatt mer, ami vallalhato kisgyereknel is. Homloknal el kell huzni halantektol halantekig. Ez macerasabb, mert megkovetel 5 masodperc mozdulatlan fejet ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130413) dugesz77


dugesz77
őstag

Autóba keresek valami használhatóbb porszívót. Most JD egész jó akcióban van ez a Tinton life nevű. Ez jó lenne akár kisebb takarításokhoz otthon is.
Orosz árak felől 25,9$ míg nemzetközi felől 49$. Az érdekes az ha be vagyok jelentkezve orosz oldal alól elvileg engedi,hogy az alacsonyabb áron vegyem meg.. Érti ezt valaki?

Vagy van esetleg másnak biztos, bevált alternatívája ilyen feladatra?

[ Szerkesztve ]

(#130414) cidalain válasza dugesz77 (#130413) üzenetére


cidalain
veterán

Azt irja, ez madzagos. Itthon mar kapni 8000 ft alatt akkus morzsaporszivot, ami jo lehet autohoz is (aki kertes hazban lakik es meg tudja oldani a konnektrort a kocsihoz, annak a rendes porszivonal nincs jobb. Ha tarsashaz, es utcan parkolsz, akkor viszont akkus gep kell - esetleg szivargyujtos, de az nem olyan jo, mert merited a kocsi akkujat kozben)
Persze az opyan 2in1 akkus gepek, aminek nyele is van, meg ki lehet venni morzsaporszivonak, az itthon boven 20 felett vannak. De legalabb akkusak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130415) 8


8
senior tag

Újra $1.55 az airpods stílusú bluetooth headset, amiről korábban írtam pozitív tapasztalatot
Szerintem 437.-Ft-ot megér

i7 Mono Bluetooth 4.1 Headset In Ear Earbud with Microphone - Single Right Ear
$1.55
ZAPALS kupon: FREE0818ALL01

Mielőtt valaki megint panaszkodna, hogy nem érvényes kupon, érdemes elolvasni a részleteket:
Note: Registered Customers only. Register to get this free gift with $1.55 postage. Limited Coupon.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#130416) dugesz77 válasza cidalain (#130414) üzenetére


dugesz77
őstag

Uha az teljesen benéztem,hogy ez nem akkus hanem 230V-os :B (elég becsapósak a képek a szöke nőt néztem nem a zsinórt :K ) Köszi , hogy szóltál ez akkor nálam kiesik. Akkus/szivargyújtósat keresek.

[ Szerkesztve ]

(#130417) Czimby válasza dugesz77 (#130416) üzenetére


Czimby
addikt

Arra is figyelj, hogy az olcsóbb akkus gépek még nem Li-akkusak, így elég gyenge az üzemidő élettartam.
(Igaz utólagosan kis pénzből át lehet építeni, 18650akku + charging board)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#130418) dugesz77 válasza ZsZso (#130404) üzenetére


dugesz77
őstag

Néztem róla azóta néhány tesztet ez a Xiaomi lázmérő jónak tűnik a higanyoshoz képest is.

Czimby
Az is lehet nem bohóckodom az ilyenekkel és marad a kézi mosó melletti érmés porszívó.

[ Szerkesztve ]

(#130420) Zeki válasza salieri. (#130419) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egy biztos, újszülötthöz véletlen sem venném.

(#130421) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Szerszámkészletet érdemes kintről rendelni?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130422) Ciccuka válasza MADcat (#130408) üzenetére


Ciccuka
veterán

QKZ

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#130423) WestBam válasza MADcat (#130421) üzenetére


WestBam
senior tag

Nem. Várd meg valamelyik lidl akciót. Arra figyelj, hogy ne sima vas, hanem chrome vanadium ötvözet legyen. 3 év gari, jó ár és elmegy a minősége is.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#130424) M3L4 válasza WestBam (#130423) üzenetére


M3L4
újonc

A héten van/volt akció.
Raktárakban még lehetnek termékek.

(#130425) cidalain válasza dugesz77 (#130416) üzenetére


cidalain
veterán

Kocsogseg, de a kepeket direkt ugy fotoztak, hogy a madzag veletlenul se latszodjon. Csak egy kep van, amin feltekerve van...

(#130421) MADcat
Egyszer raszantam magam, es vettem itthon egy Stanley altalanos keszletet olyan 40 korul. Elegedett vagyok vele. Elotte olcsobb dolgaim voltak, itthon veve, de nyilvan kinai minosegben = elgorbulo csavarhuzo, szetnyilo villaskulcs, egy hasznalat utan elmarodo bitfejek, kettetort fogo (nem a csapolasnal, hanem konkretan letort a pofa), nyelrol letörő kalapacsfej. Na ezek utan telt be a pohar, hogy kell egy megfizetheto normalis keszlet itthonrol garival. Stanley, Extol Premium, Yato mind megfelelo lett volna, vegul Stanley lett, epp az volt szimpibb nekem.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130426) dugesz77


dugesz77
őstag

A dresslily.com webhelyet ismeri valaki? Egész normális kuponos akciók vannak.
Repkedő diszkógömb a SALEDL3 kuponnal 2,5$.
ORICO BTA-403 BT adapter a DL6YSALE25 kuponnal 2,88$
ORICO 2139U3 hdd kabát a DL6YSALE23 kuponnal 4,35$
ORICO MH4PU-U3 usb3 hub a DL6YSALE24 kuponnal 9,99$
LiitoKala Lii - 402 akku töltő a DL6YSALE27 kuponnal 6,66$
Természetesen az akció nélküli árak itt is csúnyán túl vannak tolva . De ránézve ezekre máshol is nem rossz árak ezek.

[ Szerkesztve ]

(#130427) cidalain válasza dugesz77 (#130426) üzenetére


cidalain
veterán

Asszem asszonypajti mar rendelt onnan. Vagy valamelyik barinoje. Ismerosen cseng a nev.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#130428) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem próbáltam, elv 10 %-os kupon (POOL18) Ebayen mindenre alkalmazásban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130429) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Bpost International LVSXXXX-es trackinget lehet követni valahol? Elvileg azt írja 1 hónapja már az országban van, de azóta semmi hír. Másnak is beálltak ezek a csomagok?

(#130430) zeon.hu válasza Mr.Csizmás (#130428) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam nem működik sajnos.

#?*@&!

(#130431) ngaben94


ngaben94
csendes tag

Joybuyra megéri regisztrálni Ebay,Banggood, és Gearbest mellett?

(#130432) MADcat válasza ngaben94 (#130431) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Attól függ, mit akarsz. Ha vásárolni, igen, ha nem, akkor teljesen felesleg.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130433) zeon.hu válasza MADcat (#130432) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fájt... :DDD

#?*@&!

(#130434) zeon.hu válasza Mr.Csizmás (#130428) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

" Als Käufer müssen Sie in Deutschland oder Österreich registriert und..."
Eszerint csak Német és Osztrák felhasználóknak jár.

#?*@&!

(#130435) KTU válasza salieri. (#130419) üzenetére


KTU
addikt

Vegyél használt Peg Perego-t, annyiért amennyit az új "hulladékra" szánsz.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#130436) Zeki válasza EXIEZ (#130429) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a belga posta, és itthon már nem követhető. Nem regisztrált levél.

(#130437) sambenez válasza EXIEZ (#130429) üzenetére


sambenez
addikt

AZ nem ebben az országban van, hanem belgiumban volt akkor. anem akarlak elkeseríteni, nekem van egy ilyen csomagom ami 05.30-án érkezett belgiumba. De onnan még hozzám mindig nem érkezett meg. Igaz még csak 90 napja jön, és volt egy amit 148 napra kaptam meg. Szóval még semmi nincs veszve. :D

(#130438) salieri. válasza KTU (#130435) üzenetére


salieri.
őstag

Azok nehéz babakocsi. Ez könnyű fel lehet vinni emeletre.újszülöttnek is van benne fekvő

[ Szerkesztve ]

(#130439) DJGABI


DJGABI
addikt

Excellway 1.5A/2A Dual USB Ports Wall charger [link]
ez egész jó árnak tűnik. vajon megbízható is?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#130440) Truman válasza DJGABI (#130439) üzenetére


Truman
senior tag

Érdekes dolog ez a ?belga? posta. Rendeltem két darab memóriakártyát a GB -ről az egyiket múlt hónap 20 -án, a másikat 25-.én. Mindegyiknél Belgium Unregistered -et választottam. Amit 25. -én rendeltem, már a múlt héten megjött. A korábbi rendelésem, meg még csak most váltott státuszt.
"Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days."

Ezek direkt szívatják a népet? Szándékosan tartják vissza? Nem értem én ezt. :N

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#130441) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani valami bevált LED szalagot, ami nem gyújtja fel a házat? :)
A konyhába kellene a konyhaszekrény aljára. Az sem baj, ha esetleg felragasztható, és jó lenne ha lenne hozzá kapcsoló is.

Köszönöm! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#130442) lacko6 válasza spiky03 (#130441) üzenetére


lacko6
senior tag

xiaomi

(#130443) kiakadt válasza spiky03 (#130441) üzenetére


kiakadt
újonc

Én ezt rendeltem (2m)... [link]

[ Módosította: #45553408 ]

(#130444) MADcat válasza kiakadt (#130443) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Legközelebb használd kérlek a "link gombot". Köszönöm a mobilosok nevében. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#130445) KutyiHU válasza DJGABI (#130439) üzenetére


KutyiHU
tag

Hát itt az a kérdés, hogy passzol-e az itthon használt kerek kötődobozhoz, mert ennek más a formája hátul. De javítsatok ki ha tévedek..

(#130446) Beni2360 válasza KutyiHU (#130445) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a régi 60-s dobozba nem megy bele. Lehet kapni 6 szögletű sorolható dobozt abba bele megy.
Tavaly festés előtt cseréltem ki és 2017 Május óta teszi a dolgát. De aki ügyes egy vékony fúróval körbefúrja a régit és ki tudja cserélni. Legrosszabb esetben rak egy 4 szögletes falvédőt a kapcsoló alá. Ami ápol és eltakar. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#130447) kiakadt válasza MADcat (#130444) üzenetére


kiakadt
újonc

Igazad van, elnézést! :W

(#130448) tucsok.


tucsok.
senior tag

A Flytec T13 drón-hoz rendelt valaki pót akkumulátort, ha igen tolna nekem egy linket megköszönném. Találtam az Alin aksikat de a csatlakozás nem kompatibilis szerintem.

"So say we all"

(#130449) Ghard válasza tucsok. (#130448) üzenetére


Ghard
őstag

Ha visszaolvasol, ki lett beszélve, hogy nem lehet hozzá kapni külön. Ezért rendeltünk többen +1 drónt amíg akciós volt.

(#130450) tucsok. válasza Ghard (#130449) üzenetére


tucsok.
senior tag

fasza, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.