Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115451) FingR86 válasza retesz147 (#115450) üzenetére


FingR86
őstag

én egyből az újra küldést választottam. már javában úton van és adtak hozzá trackinget is.

(#115452) Mr.Csizmás válasza MADcat (#115449) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a tok belseje milyen? van minta középen, ahol összefutnak a vonalak?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115453) MADcat válasza Mr.Csizmás (#115452) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115454) Mr.Csizmás válasza MADcat (#115453) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kummantás szagot érzek, a G8-as tokja sokkal perfektebbnek nézett ki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115455) DJ. Ru$y válasza fornettisuti (#115445) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem meg az én címem, ami csak akkor kerül elő, ha felnyitod a borítékot + a ragasztószalagot, alap esetben nem látszik. :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#115456) Timyyy


Timyyy
őstag

A ticketes 3*300 pontos értékelésnél ha ugyanazt a szöveget copyzom a 3 weboldalra, akkor is elfogadják, vagy 3féle szöveget fogalmazzak? :DDD

(#115457) anonymus89 válasza Janaboy (#115444) üzenetére


anonymus89
addikt

Majdnem fele annyi lument tud igaz tesztelve nem is látszik különbség .... bár micro usb-s.

ZsoltG60: köszi szépen a 8-as driverrel pontozva 9.3$-ra jön ki

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#115458) crazygamer75 válasza Timyyy (#115456) üzenetére


crazygamer75
tag

Elfogadták, én is ugyanazt copiztam mindenhova. nekem 4 link-et adtak, 3-ról tegnap küldtem el képeket, ma meglett 900 pont, 4. ről ma küldtem képet.

(#115459) vittorio7 válasza crazygamer75 (#115458) üzenetére


vittorio7
őstag

Valami olyasmit olvastam, hogy Facebook fiókkal is be kell lépni? Jól rémlik?

(#115460) olddog válasza vittorio7 (#115459) üzenetére


olddog
aktív tag

Van ahol igen, van ahol nem. Van ahol csak azzal enged postolni, más nem is kell.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#115461) Timyyy válasza olddog (#115460) üzenetére


Timyyy
őstag

Kattintgattam a face gombra de semmi se történt. :U Szóval rányomtam az email megerősítésre..

(#115462) joergie


joergie
őstag

Most találtam egy FB csoportban:
If you can't use Gearbest points with e-mail price, then try this trick (thanks Marcin Kowalski):
"enter anything at coupon code, apply and proceed to checkout and gb points work"

Tehát ha beírsz egy érvénytelen kuponkódot, és feljön a hibaüzenet róla, akkor utána elvileg menni fog a pontok elfogadása. Nem próbáltam, de elég megbízhatónak tűnik a csoport.
(Amúgy ha paypallal fizetek, melyik stádiumnál tudom felhasználni a pontjaimat? eddig kuponnal vettem, mióta elkezdtem gb-zni)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#115463) retesz147 válasza anonymus89 (#115457) üzenetére


retesz147
addikt

Ezt behúztam én is régi appból pontozva 9,3-ért...

Xiaomi 13 eu dev...

(#115464) cidalain válasza MADcat (#115453) üzenetére


cidalain
veterán

Ilyesmit vettem a ceges 4X-hez (ugyanilyen a belso mintazata) kerult vagy 1,5 dollarba pontozva, es ebben mar benne volt vagy 40 cent posta....

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115465) denko


denko
senior tag

a 300 pontos mizériára nektek mikor válaszoltak?
Mert nekem 3 napja semmit az emailemre..

(#115466) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Rendeltem nővéremnek egy tokot aliról, az ő címét adtam meg. Utána rendeltem egy kábelt magamnak, teljes meggyőződéssel állítom, hogy az én címemet adtam meg. Erre mind a két cucc hozzá ment.
Törölni kell inkább a másodlagos címet, vagy hogyan kerüljem el ezt ezután?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115467) Saccco válasza HoTaZo (#115466) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én a múltkor apósnak rendeltem valamit, utána magamnak, amiről a számlát a tesóm nevére állították ki és após címére küldték.... :F :))

Ebay festékpatron volt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#115468) olddog válasza HoTaZo (#115466) üzenetére


olddog
aktív tag

Odafigyeléssel. Nem tudom hol lehetett a hiba. Nálam vagy 5 különböző van a címjegyzékbe. Nem szokott gond lenni. Volt olyan hogy 3 különböző címre rendeltem ugyanattól az eladótól, pár perc eltéréssel.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#115469) w.miki válasza denko (#115465) üzenetére


w.miki
veterán

nekem 5 napja semmi :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#115470) Ciccuka válasza Timyyy (#115456) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#115471) denko válasza w.miki (#115469) üzenetére


denko
senior tag

akkor normális :D

(#115472) HoTaZo válasza Saccco (#115467) üzenetére


HoTaZo
őstag

& olddog
Akkor nem az ő rendszerükbe van a hiba... :O

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115473) KL48


KL48
tag

Ez a KitchenAid robotgép gyanúsan olcsó. Szerintetek ez megbízható oldal?

(#115474) olddog válasza HoTaZo (#115472) üzenetére


olddog
aktív tag

Igazából csak arra akartam kilyukadni, nem kell törölni a címet. Ha minden jól működik akárhány cím lehet a jegyzékbe. Mindig oda kellene érkezzen amit kiválasztottál. Szerencsére nálam még nem hibáztak. Az meg hogy hibák előfordulnak, asszem köztudott. Sajnos.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#115475) agroman válasza KL48 (#115473) üzenetére


agroman
senior tag

(#115476) -ZeeZee- válasza KL48 (#115473) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Haha... Ismerősöm múlt héten szombaton rángatott le, hogy nézzem már meg, mert gyanúsan olcsó egy kávéfőző. A fickó meg akarta rendelni, neje nem engedte, amíg meg nem nézem. Én azt tanácsoltam nekik: ha van paypal és szeretnék a pénzüket egy kicsit parkolópályára tenni, akkor nyugodtan rendeljenek, de ennél csak bankkártyát látok... Lemondtak róla. Szerintem Te is engedd el.

(#115477) farkas-j válasza KL48 (#115473) üzenetére


farkas-j
őstag

Nem is feltűnően olcsó. Mi a Lidl-ben vettünk tavaly 27eFt-ért egy combos robotgépet. Hat literes tálja van, 1200W-os motorja aminek fokozatmentesen lehet állítani a fordulatszámát, valamint járt hozzá egy vastag üvegből készült méretes turmixtartály is amit a géphez lehet csatlakoztatni. Ehhez társul a szokásos 3 év garancia.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#115478) kcsa válasza farkas-j (#115477) üzenetére


kcsa
veterán

Láttad már mennyibe kerül egy KitchenAid?

(#115479) Masooo válasza KL48 (#115473) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szia

Figyelj a netes vásárlás nem ellenség, főleg beépített garanciákkal, mint pl a paypal, ők sem kötnek minden hülyével üzletet ami eleve jó.

Mindig legyen gyanús:
--ismeretlen cég (nézz utánna a domain-nek, erre vannak oldalak)
--csak utalás / kártyás fizetési lehetőség
--minőségtelen weboldal (nézd meg a képek felbontását, azért a kitchenaid márka annyira hogy erre adjon (használtam ilyen gépet, jó, de aránytalan az árazása (tészta adapter 30.000+ / komoly kézi tésztagép a fele), ez a robotgépek iphoneja. nem a legjobb, nem a legerősebb de azt hiszed ha ilyened van akkor valaki vagy, de megvan a piaca mindkettőnek).
--gyanúsan olcsó ár. (egy 240.000res gépet nem adnak 60.000ért akkor sem ha gyárilag felújított)
--vmi hülye posztolta a fabebookodra (egy bolond százat csinál) ---> karácsonykor volt valami amcsi weblap amit bookra posztoltak a kedvesemnek, egyből szólt, hogy amcsi fajta hűtő 80.000ért van és milyen szép, ide is ilyet kéne venni, milwaukee gépek is fillérekért nekem, de neki gyanús az oldal. Rákerestem domain alapon, 8 napos alapítás, központ sechelles szigeteki, az alapító pedig 5 lapot birtokol ami 30 napon belül alakult, csak kártyás fizetés. Elengedtük. Másnak szólt, hogy nézte újra a postot és arról beszélgetnek ott, hogy jó ár és sokan rendeltek..... szóval ezzel is óvatosan.

Ami hihetetlennek látszik, az az esetek döntő többségében az is!
Tudod mennyi ember van, aki jófogáról rendelget magának s8+ telót 80.000 ért? Nekik ez nem gyanús, szerintük a világ mázlistái, aztán a bíróságon perlekednek a pénzükért olyan vki ellen akin semmit nem lehet behajtani.... Mindig vannak naív emberek, pedig egy kis átgondolás csodákat tut tenni.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115480) jupp008


jupp008
senior tag

Nem szoktam figyelni az Aliexpress-es vásárlások után a számlán lekönyvelt összegeket de ma észrevettem hogy 3db dollár ban történt vásárlásom is Euroban lett átvezetve. WTF ?
Aliexpressen belül természetesen nem lehet semmit állítani a fizetésnél, mert ugye kártyával fizetek, a Banknál meg nem nagyon van lehetőségem befolyásolni a tranzakciót.

Van valakinek 5lete ez miért lehetett ?

(#115481) Masooo


Masooo
aktív tag

Rendeltem egy c4 töltőt, de regelt belga postával

Erre ma látom, hogy a követési száma ez: LVS1376360002976928
Ez annyira nem tűnik nekem regelt potának.
Esetleg kap majd másik számot belgiumtól vagy spóroltak a gb-nél?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115482) anadroid válasza jupp008 (#115480) üzenetére


anadroid
senior tag

Mastercard vagy Maestro? Annak euró az elszámolója, a VISA dolláros.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#115483) cidalain válasza Masooo (#115481) üzenetére


cidalain
veterán

pedig az LVS regisztrált belga posta. Belgiumig követhető.
(szvsz, ezért nem érdemes regisztrált postáért külön fizetni. az egyetlen előnye az lenne a regisztrált postának, hogy tudod hol jár a csomag. ugyanúgy "el tud veszni", de nem vagy vele közelebb. a holland és a svéd regisztrált lekövethető Magyarországig, a holland ráadásul aláírós, a svédet nem tudom, a belga biztosan nem)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115484) kigyi_23 válasza Masooo (#115481) üzenetére


kigyi_23
addikt

Belga postáig tudod követni onnan hozzánk nem lesz követve (gondolom én, mert így szokott lenni). Nekem is van ebből pár odáig megérkeztek most már 7-9 napja várom, hogy ide is megérkezzenek :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#115485) Masooo válasza kigyi_23 (#115484) üzenetére


Masooo
aktív tag

de milyen ökörség ez? Nem volt odaírva, abban a hitben voltam, hogy sima regelt posta és éppen nem is érdekel merre van, a fontos, hogy nálam is legyen egyszer legalább....
Kiírva is látom akkor nem ezt kérem, reméljük a legjobbakat.
Akkor is marhák, de én is mert feltételeztem valamit amit logikusnak gondoltam.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115486) kigyi_23 válasza Masooo (#115485) üzenetére


kigyi_23
addikt

Van egy olyan opció, hogy biztosítás inkább azt jelöld be regisztrált levél helyett ;) Én azzal operálok ilyenkor nem tehetnek semmit elveszik térítenek szó nélkül :D Nem kell paypal-al fenyegetőzni, nem kell semmit sem tenni csak fizetnek mint a katonatiszt (persze tartaléknak mindig ott a paypal, de 30-35 dolcsis terméknél már opció, hogy biztosítva legyen 20 centért :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#115487) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amazfit Bip Lite valahol van akciósan?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#115488) FingR86 válasza Masooo (#115481) üzenetére


FingR86
őstag

ha ingyenes postát kérsz, és kicsit nagyobb értékű a dolog szinte az esetek 90%-ban automatikusan LVS trackinggel küldik a terméket.

(#115489) TheMiller válasza FingR86 (#115488) üzenetére


TheMiller
tag

Nekem már minden azzal jön, az $1-os is. Azt hittem, ez általános lett..

The World is Yours

(#115490) Masooo válasza kigyi_23 (#115486) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszi ez lesz, láttam az opciót, de mondom ha regisztrált akkor az ideér. Erre csak félig regisztrált :)
Mindegy igazad van, jó megoldás a biztosítás megléte. Ezt fogom használni.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115491) atomka78


atomka78
tag

Nekem január 19.-e óta áll egy LVS csomagom úgy hogy megérkezett Belgiumba és a napokban kézbesítik. Ez normális? Vagy kezdjek fejvesztve kiabálni? :D

(#115492) sonar


sonar
addikt

Ilyen övet ne vegyetek: Banggood - 108CM Mens Retro Cowboy Belt Leisure Wild Hollow Rivet Punk Leather Pin Belt Waistband Strips
1 hét használat után szétjött.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#115493) cidalain válasza atomka78 (#115491) üzenetére


cidalain
veterán

kezdhetsz kiabálni, de a fórumozók nagy része már immunis erre :)
aki meg nem az rákontráz, hogy hát nekem is bakker, hülye GB biztos fel sem adta, szar banda, vagy hülye belgák ellopták, de ha nem jön meg x nap múlva akkor istenbiz odamegyek kínába, azt kiperelem belőlük a szart is, blabla. ebben az esetben 4 napig ezzel lesz tele a fórum, míg megnyugszanak/
megérkezik a csomag. rossz esetben 3 nap után jön egy másik ember, aki feléleszti a néputálatot.

szóval, ha tanácsot elfogadsz, várj még. ha feladástól számított 60. napon sincs semmi, akkor ticket nyitása, hogy a cuccod elkallódott a postán, és ez baj, mert kifizettem, és a cucc is kellene kedves GB találjunk ki valamit.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115494) jupp008 válasza anadroid (#115482) üzenetére


jupp008
senior tag

Mastercard
Köszi !

(#115495) gyapo11 válasza kigyi_23 (#115486) üzenetére


gyapo11
őstag

Olvastad valahol, hogy nem tehetnek semmit és fizetnek? Mert logikus amit írsz, de nem biztos hogy nekik is az. Szóval mit tartalmaz a biztosítás? Mennyi idő múlva tekintik elveszettnek és fizetnek? Aláírós a biztosított küldemény vagy nem? Volt-e már eltűnt biztosított csomagod, amire fizettek?

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#115496) kigyi_23 válasza gyapo11 (#115495) üzenetére


kigyi_23
addikt

Volt eltűnt csomagom és fizettek nem kerestettek velem postán semmit és a szomszédnál sem. Én azzal kezdtem a beszélgetést, hogy igénybe szeretném venni a csomagbiztosításom a meg nem érkezett csomagomra. Csekkolták kérdezték fizessék, vagy küldjék újra. Fizették...... Sajnos megérkezett biztosított csomagom még nem volt mivel a többi alacsonyabb értékű vagy eleve express volt tehát nem kellett rá kötni semmit. Most van úton egy nagyobb értékű biztosított újra, ha megérkezik a többire is tudok válaszolni :D Gondolom aláírós lehet különben nem vállal felelősséget egyik posta sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#115497) Ghard


Ghard
őstag

Újabb novemberi rendelés futott be ma gearbestről. Best buy egér ennyi pénzért E25 Bluetooth 3.0 Optical Mouse. Logitech egerek után sem okoz gondot kézbe venni, szóval tényleg kellemes a minősége. És ami fontos, hogy bluetooth-os. Nem kell külön 2.4GHz wireless usb pöcköt dugdosni laptopba/tabletbe ha alapból van ezekben BT.
Sikerült üvegport is rendelnem, ez már nem best buy :DDD [kép]

(#115498) FingR86 válasza Ghard (#115497) üzenetére


FingR86
őstag

legalább energiatakarékos lett... :D

(#115499) Ateszpapa válasza FingR86 (#115498) üzenetére


Ateszpapa
addikt

:DDD

(#115500) martillo


martillo
tag

Tegnap erkeztek:
1. Legeger
Kiprobaltam, mukodik, de egyenlore sok energiat nem szantam ra. Elsore nem pezsdult fel a verem tole, tudja amire kellett es ez eleg. Majd ha lesz tobb/hosszabb tavu tapasztalat vele, akkor lehet valtozik a velemenyem, egyenlore nem bantam meg kategoria.

2.Xiaomi eloszto
Kulonosebb hasznalat meg nem tortent, inkabb csak minoseg ellenorzes. Anyagra nagyon jo, tetszetos, minosegi erzetet kelt, a wifi jelet is egybol megtalalta, viszont a kinai app miatt meg nem merultem el benne, mivel ez lenne az elso termek a gateway melle, igy eddig nem foglalkoztam az appal sem...
CN plug-os de kuldtek hozza atalakitot, ami foldeltnek latszik, de nem az, meg csak vezetek se volt benne. Probaltunk forrasztani bele, de vmi olyan anyag ez, amire nem tapadt az on :Y igy kuka lett az atalakito.
Maga az eloszto foldelt, teljesen minosegi belulrol. A gyari CN plug-os kabeltol azonnal meg is szabaditottuk es kapott egy foldelt PC tap kabelt, az eredeti CN plug-os vezetek meg egy aljzatot a vegere es igy van egy CN plug-os foldelt hosszabito is az elosztohoz. Vegeredmenyben jo kis cucc lett belole egy fel oras barkacs szakkort kovetoen.

3. Mozgaserzekelos napelemes kulteri lampa
Maga a lampa kis meretu, kb egy ferfi tenyernyi. A minosege kifogastalan, duplan szigetelt belulrol, mindenhol ott van szepen a gumitomites, ahol kell. 18650-es 1200 mA-es akksi van benne elvileg. Mi ratoltottunk, hogy ki tudjuk probalni, hat brutalis fenye van es jo a mozgaserzekeloje is.
Ez nekem nagyon bejon, reszemrol kimondottan ajanlott kategoria :C Ha lenne hozza ismet 7$-o kupon akkor meg vennek 3-5 db-ot sajat hasznalatra az biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.