Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) Ghard válasza Czimby (#115699) üzenetére


Ghard
őstag

Én nem vagyok benne biztos, hogy a posta hibája.
GBről november végén rendeltem egy eu express csomagot és egy simát. Előbbi nyomkövetés szerint február elsején ért Angliába. Ezt a hét elején kaptam meg(DPD), a sima postacsomag meg 3 nappal később érkezett meg.

(#115704) NORBl


NORBl
aktív tag

LiitoKala Lii 100 - ra nincs esetleg 99 centes kupon ?

(#115708) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

A topik látogatók - mondhatom - 99%-a elítéli a nyerészkedést a refund -on. 60-90 nap, kínai - nem kínai. Posta, nem posta... Stb.
Kérem az 1%-ot, vagyis ha kérhetem, ne itt vitassa meg, mert nem vagyunk rá kíváncsiak, fölöslegesen borzolja a kedélyeket. Köszönöm!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115709) XtremLor válasza chatran (#115692) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem volt fennakadas, de en se biztos hogy most kockaztatnek.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#115710) toyasoslecho


toyasoslecho
tag

Sziasztok!
Az EU expressz most hogy áll. Ha lehet választani akkor azzal küldik?
Erre nincs valami amivel csökkenteni lehetne az árat.v valamelyik szinben
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#115711) Zsoleszhun válasza toyasoslecho (#115710) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem az EU express dpd-vel jön angliába és onnan küldik ide, kaptam nyomkövetőt de még nem mozdult meg jan. 30 óta. Többen írták, hogy 2-3 hét szokott lenni, ha most rendeled a kínai új év miatt biztosan több idő.

¯\_(ツ)_/¯

(#115712) FingR86


FingR86
őstag

végre az első sikeres 0.01$-os Ali-s pontbeváltásom :DD
azt hittem mindig, h ezt kb lehetetlen, ebből is volt vagy 120db de eddig még ilyen tételekből sem sikerült soha :D az 5db-os orico elosztót már meg sem próbálom...

[ Szerkesztve ]

(#115713) Robynho


Robynho
tag

helóóhelóóó!

Alkoholszondával kapcsolatban vkinek valamilyen tapasztalata?
Szeretnék egy digitálisat rendelni, de még nem tudom merről-merre induljak..

(#115714) toyasoslecho válasza Zsoleszhun (#115711) üzenetére


toyasoslecho
tag

Azt tudom feb26-ig a fű se nő kínában. De inkább 1 hónap mire megmozdul Angliából. Valahol lehet azt az utat is követni ami kinából angliába megy, csak már nem emlékszem hol. Akkor feladják euexpesszel a csomagokat még,mert tavaly szünetelt.Kösz

[ Szerkesztve ]

(#115715) norbert1998 válasza Robynho (#115713) üzenetére


norbert1998
veterán

Az tuti, hogy 10 dollár alatt olyat kapsz, ami a jozanra azt mondja részeg, a kicsit ivottra meg már életveszélyes értékek jönnek ki. Van itthon 2 szonda is, mindkettő hülye mint a föld.

(#115716) Dluinet válasza Robynho (#115713) üzenetére


Dluinet
nagyúr

használható ALKOHOLSZONDA

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#115717) XtremLor válasza Dluinet (#115716) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 Allandoan kalibraltatni kell a digitalist hogy pontos erteket kapj, en arra nem hagyatkoznek otthon inkabb ilyet vennek. par dollarost rendeltem en is, de mar irtam, feles hp utan 10percel mar minden ertek 0-a volt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#115718) Zsoleszhun válasza toyasoslecho (#115714) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A dpd oldalán ennyit látok, gondolom jelzik, ha beérkezik a DPDUK1 elosztóba.

¯\_(ツ)_/¯

(#115719) FingR86 válasza Zsoleszhun (#115718) üzenetére


FingR86
őstag

itt nézz rá 1550 nélkül

[ Szerkesztve ]

(#115720) L3fty válasza norbert1998 (#115715) üzenetére


L3fty
csendes tag

Úton van egy ilyen.
Nem gondoltam, hogy ennyire semmirevaló, a review-k nem ezt sugallják.

Nem baj! Hosszú és alapos tesztelésnek lesz alávetve jómagam és a baráti köröm által. Adunk neki esélyt a bizonyításra:DDD

(#115721) spileraaa válasza mobilizmo (#115695) üzenetére


spileraaa
senior tag

Utorch led lámpa
be scaneltem neked
mondjuk én úgy szoktam beállítani hogy addig nyomogatom míg rájövök mi mire való úgyse lehet ezeket elrontani

[kép]
[kép]

nekem mondjuk a kábel hiányzót most várhatok újból 2 hónapot míg használni tudom mire megjön a kábel

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#115722) HoTaZo válasza crazygamer75 (#115700) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem az alkalmazottak nagy részével (főleg nem a szál végén levőkkel) van a gond. Ők is szenvedő alanyai a jelenlegi helyzetnek.
A mi kis falunkban nagyon szerencsésnek mondhatom magamat. Régebben bejutni volt nehéz, még kihordónak is, ma kapkodnának ember után. Nem is értem, hogy ha közmunkásokat maszek céghez rendelik, akkor miért nem a postát (ellenőrizhető területen) segítik velük?

Bocsánat, az extra OFF-ért! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115723) FingR86 válasza spileraaa (#115721) üzenetére


FingR86
őstag

elmész bármelyik hobby elektrocika üzletbe és fillérekért kapsz hozzá való dugót:
[link]

bármilyen rossz usb-s eszközről levágsz egy kábelt, a megfelelő 2 vezetéket bekötöd ebbe a dugeszba és már meg is van oldva.

[ Szerkesztve ]

(#115724) w.miki válasza FingR86 (#115712) üzenetére


w.miki
veterán

:Y ez hogy? 1.65 az a kábel

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#115725) konci79 válasza HoTaZo (#115722) üzenetére


konci79
őstag

Mert a postán kell az erkölcsi bizonyítvány...

(#115726) spanyoll


spanyoll
addikt

3.0-s (ténylegesen, nem csak a felirat és a kék dugó az ami miatt az, hanem a sebessége is) usb elosztóból melyik az ami budget és bestbuy? 1 méternyi kábel és minimum 2 csati kéne. 3 nem létszükséglet, max jól jön, de kb 100ból 1x használnám, ergo elég kétcsatis is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#115727) spileraaa válasza FingR86 (#115723) üzenetére


spileraaa
senior tag

pl ez nem jó mert valaki lemérte és 3.5 mm mért
amúgy néztem kb 4-5 üzletben is de eddig sehol nem volt
lehet megrendelem online belföldről de akkor postával együtt lesz 5$ majdnem annyiba került a lámpa

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#115728) FingR86 válasza w.miki (#115724) üzenetére


FingR86
őstag

minden nap pontban 9-től van akció. a pontjaidat beválthatod termékekre.

xxx pont + 0.01$

nagyobb értékű termékekből kisebb darabszám van és kb lehetetlen lecsapni rá időben, mert kb 1 másodperc alatt elkapkodnak mindent.

APP-ból kell: Coins & Coupons
kicsit lentebb tekersz: For US $0.01
és ott a Tomorrow picks with US $0.01

[ Szerkesztve ]

(#115729) AndrewBlase válasza tomazin (#115698) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Napszemcsit igen. Itt írtam róla pár szót. Továbbra is kényelmes, ée a mai verőfényes időben vezetés közben jól vizsgázott. A tartóssága még kérdéses, meg ajánlott beszerezni hozzá egy kemény(ebb) tokot, mert ez a tok, amit adtak hozzá, táskában nem hiszem, hogy megvédené egy töréstől.

(#115728) FingR86

Nekem mindig sold out-ot ír már 9-kor minden termékre :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#115730) Vertigo18 válasza FingR86 (#115728) üzenetére


Vertigo18
addikt

Párszor vártam 9kor a váltásra, de amint frissítettem, rögtön el volt fogyva már minden.

Nagy gratula! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115731) Czimby válasza crazygamer75 (#115700) üzenetére


Czimby
addikt

Nem a dolgozókkal van a baj szerintem se, én jóban vagyok az összes postai dolgozóval akivel kapcsolatba kerülök. (Remdszeresen kapják a csokit, nyáron jégrémet stb... mert tényleg jófejek)

Egyszerűen nincs kapacításuk erre a csomagmennyiségre ennyi.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#115732) Dluinet válasza spanyoll (#115726) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Orico, válogass, $11-ért már több fajta is van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#115733) FingR86 válasza spileraaa (#115727) üzenetére


FingR86
őstag

ezt a képet csak úgy betettem, nem figyeltem a pontos méretezésre, de itt van az összes méret, olyan is ami neked kell: [link]

(#115734) FingR86 válasza AndrewBlase (#115729) üzenetére


FingR86
őstag

az még egy dolog, hogy ha pontban elkapod a jó időt, és "sold out" helyett azt látod hogy "exchange coins"

az még nagyon nem elég, ki is kell választani a termék színét, típusát, és rányomni a rendelés gombra.
na ez a nehezebb rész, mert általában itt dobja ki a hibát, hogy a termék elfogyott, itt megy el a "sok" idő a szöszmötöléssel.

[ Szerkesztve ]

(#115735) w.miki válasza FingR86 (#115734) üzenetére


w.miki
veterán

:( mind1, megvettem 65x áron, 1.00-os kuponnal. Köszi

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#115736) tomazin válasza FingR86 (#115734) üzenetére


tomazin
veterán

Mert az orosz script gyorsabb mint te...

(#115737) FingR86 válasza tomazin (#115736) üzenetére


FingR86
őstag

ma gyorsabb vtam mint a 120 orosz script egyikénél :D

[ Szerkesztve ]

(#115738) FingR86 válasza spileraaa (#115727) üzenetére


FingR86
őstag

igaz, hogy erre is várni kell, de ez a kupon pont neked szól :D

SZKINSTON 10-in-1 Universal USB Charging Sync Data Cable
affmPP34
$0.99

(#115739) A214 válasza FingR86 (#115728) üzenetére


A214
aktív tag

Ali pontokat mennyi idő után vesznek kárba?
Most 1 éve kb, hogy regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

(#115740) FingR86 válasza A214 (#115739) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudok róla, h kárba vesznének.

(#115741) D0zeR válasza FingR86 (#115737) üzenetére


D0zeR
tag

Gondolnom arra kell törekedni minél hamarabb a kifizetés gombra kittolhas.
Neked bevan állítva úgy hogy megjegyzi kártya adataidat?

(#115742) A214 válasza FingR86 (#115740) üzenetére


A214
aktív tag

Csak ebből gondoltam:

http://home.aliexpress.com/membership.htm

AliExpress Rewards - Member Levels
Member levels:
Your AliExpress Rewards member level is based on the number of reward points you have accumulated over the last 365 days. Please note that you lose points that are older than 1 year, which means that your membership level might drop.

Nem biztos mert csak googlizos az angol tudásom. :)

(#115743) Game-over válasza A214 (#115742) üzenetére


Game-over
aktív tag

Amiről írsz az "hasztalan" pontok, ez csak a szintedet növelik Alin, elvileg jobb ajánlatokat kapsz ha magasabb szinten vagy, mint BG-n a VIP level.

1 éven belül ezek a szintnövelő pontok vesznek csak el.

[ Szerkesztve ]

(#115744) asdasdasd


asdasdasd
tag

GB-n újraküldött 2 csomagomhoz ilyesmi követési számot adtak meg Q1111111111XX SEPR szállítás.
Adtak hozzá egy directlink.com linket, hogy ott követhető, de 4 nap után sem látja.
Milyen csomagküldő ez? Meg szokott ez érkezni?

(#115745) A214 válasza Game-over (#115743) üzenetére


A214
aktív tag

Tudnátok kupont ezekhez: [link] , [link] , [link]
Aksi az lehet védett is ha van jó áron.
Köszönöm.

Game-over Köszi a megnyugtató választ. :)

(#115746) DeFranco válasza Avicularia (#115687) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod mit, jár a keksz. kicsit figyelmetlen voltam, és bekevertem a vámot az áfába, itt is áfáról írtál, a cikkben is áfa van, bár nem tudom hogy ezt megtehetik-e gond nélkül de ennek van esélye a vámnak 0.

ettől függetlenül szerintem nem lesz meglépve mert könnyű kijátszani (lásd eu express) de ez azon nem változtat, hogy benéztem részben. :R

(a nálunk svédben, nálunk ukében, kiugrunk németbe, takaríttok asvájcba kifejezésekre meg zsigerből ugrok)

(#115747) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok valahol olyan konyhai reszelőt, amivel nem kézzel kell lereszelni a zöldséget, sajtot, stb, hanem bele lehet tenni, tehát valami zárt fajtát, ami gyors, egyszerű, és nem kell attól félnem, hogy legyalulom a kezem közben :)

(#115748) toyasoslecho válasza asdasdasd (#115744) üzenetére


toyasoslecho
tag

Nem aksi véletlenül?Nekem akunál volt ilyen szám. Nekemse követte semmilyen oldal, s kéthétre rá benézten a fiokomban a rendelésnél a trackingnál adtak új számot, ami svéd szämot kapott.Nemjött róla semmilyen értesitő, h változott. Azt már lehetett követni. Nézd meg a fiokodban a tracking infot

[ Szerkesztve ]

(#115749) bertokl válasza A214 (#115745) üzenetére


bertokl
tag

Töltőre: BILAKOSJ198 → $2.99
Lámpára: BILAKOSJ140 → $6.99

(#115750) Avicularia válasza DeFranco (#115746) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem is igazán az áfa a durva, persze az is, hanem az, hogy egy 1 dolláros csomag után is kéne 125 korona kezelési költséget fizetni, ami 4000 forint kb. Na ez nagyon durva és megideológizálják a svéd hatóságok, hogy az ha te unión kívül rendelsz kis értékben, akkor az áfa csalás, mert nincs befizetve az áfa (svédül moms).
A svéd posta meg azért sír, mert szerintük ingyen kell kihordaniuk a napi 150K csomagot. Nem tudom, hogy országok közötti relációban hogy történik a díjak elszámolása, egyáltalán kap-e valamit a célországi posta azért hogy kiviszi a csomagokat, vagy ez ilyen kölcsönös dolog.
Több mint 9 éve élek svédben, mit írjak, ha arra akarok utalni, hogy nem Magyarországon élek. Sokszor ha nem írom le, nem egyértelmű, hogy miről beszélek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.