Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115401) retesz147 válasza Timyyy (#115400) üzenetére


retesz147
addikt

De pl. nálam májusban nyitották, csak akkor fittyet hánytam rá... :W Zárult...

Most hogy felkapott lett a pontozás, meg a vásárlás, így kihasználnám....Bár most újra behúzták a gyeplőt pontok ügyében...

Xiaomi 13 eu dev...

(#115402) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

GB 300 pontokkal kapcsolatban még külön érdekesség, hogy amikor GB-et értékeltem, már volt userem egyik oldalon, mert a BG-ot már értékeltem ott (nem is derengett) :DDD

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#115403) tboy93 válasza anadroid (#115373) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lol, most mire költsem az 1100 pontom :DDD csicska gearbest

[ Szerkesztve ]

(#115404) martillo válasza Masooo (#115399) üzenetére


martillo
tag

Hol van olyan lehetoseg, hogy visszaigazoljam megerkezest?
En nem talalok ilyet, tudnal segiteni nekem?

Thx

Szerk: Megtalaltam, koszi!
My Orders => Confirm Receipt

[ Szerkesztve ]

(#115405) FingR86 válasza tboy93 (#115403) üzenetére


FingR86
őstag

ha van konkrét elképzelésed, akkor gyorsan használd el a pontokat, mert app-ból még működik a dolog.

(#115406) DriveR_Art válasza Masooo (#115395) üzenetére


DriveR_Art
csendes tag

Nekem is gond van az értékelésekkel, de nekem 3-4 darab hanem 11 darab van tavaly ősztől fogva amire nem kaptam pontot, mindegy hányszor írtam meg a review-t különböző böngészőkben. Appból is probáltam megírni, de ott azt jelzi, hogy már van rajta review. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, az ügyfélszolgálat meg nem érti a problémámat, hiába adok hozzá screenshot, meg mindenféle id számot.

15 éve a prohardveren...

(#115407) Ghard válasza retesz147 (#115393) üzenetére


Ghard
őstag

Comments & Suggestions

(#115400) Timyyy
Tavaly volt ilyen ticketem, de lusta voltam és bezártam. Most írtam nekik, hogy meggondoltam magam és kellenek a pontok :DDD

(#115408) retesz147 válasza tboy93 (#115403) üzenetére


retesz147
addikt

lusta voltam értékelést írni, úgy voltam vele majd....van 10 oldalnyi rendelésem, amit nem értékeltem...kb 2000-3000 pont.... :W a lustaság....

Xiaomi 13 eu dev...

(#115409) FingR86 válasza DriveR_Art (#115406) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is sunyizni akarnak mindig. Feltöltök 6 értékelést, 4-re adnak pontot, a maradék kettőre meg azt hiszik h elfelejtettem. Nyitok egy ticket-et, leírom neki 1 mondatban hogy mi a gondom, meg oda írom a rendelési azonosítót és mindig megadják a pontot.

(#115410) FingR86 válasza retesz147 (#115408) üzenetére


FingR86
őstag

itt is van lustaság :D

(#115411) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kérdés: megreklamáltam a meg nem érkezett bicskámat gearbesten, lefutottuk a néztem-e már a postán kört, megírtam hogy postán nincs, két hónapja volt ideérni, lássuk be nem érkezett meg engedjék el ezt már, lehetőség szerint küldjék újra, mert bicska kell nem pénz.

nyilván nem fogják újraküldeni, főleg hogy már nem is rendelhető.

mire számítsak? mivel fognak megkínálni visszatérítés helyett? akarnak majd adni annyi pontot amennyi kiadja a vételárat, esetleg adnak egyenértékű gearbest walletpénzt, vagy netán szíveskednek visszautalni kp(fszp)-ban?

nyilván kikaparom a sze... claimozok paypallal ha szórakoznak csak kérdezem, hogy mire készüljek, mit ír nekem majd huao ping sincerely?

[ Szerkesztve ]

(#115412) retesz147 válasza FingR86 (#115410) üzenetére


retesz147
addikt

de nem a tiéd? :Y

Xiaomi 13 eu dev...

(#115413) Ghard válasza DeFranco (#115411) üzenetére


Ghard
őstag

Walletet fogják ajánlani vagy részleges refundot. De csak említsd meg, hogy paypalon kérsz full refundot ha nem adják vissza rendesen.
Egyébként a héten kaptam meg egy gearbestes novemberi rendelést. Nem kizárt, hogy neked is megjön pár nap múlva.

(#115414) DeFranco válasza Ghard (#115413) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezért kérdeztem a határidőt, írtátok hogy 60 nap, a 60. napon indítottam a ticketet. nem akarok még egyszer belefutni hogy határidő után kérem a refundot és rá vagyok utalva az eladó jóindulatára meg végső esetben a paypalra.

ha mégis megjön, akkor rendezem velük.

(#115415) Ghard válasza DeFranco (#115414) üzenetére


Ghard
őstag

Paypal 180 nap ha jól tudom. Sajnos ebayen is megsüllyedt a jóindulat. Régebben a "bocs, nem kaptam meg" után már jött is a full refund.
Most meg Kínából elküldenek egy porcelán tartót sima 1mm vastag falú karton dobozban. Fényképpel mutatom neki, hogy eltört és nem én tehetek róla. Ezután még jófejkedik, nem szükséges visszaküldenem (a szemetet), fel tud ajánlani némi kompenzációt. Sokszor kedvem sincs írni nekik, csak paypal és claim.

(#115416) ZsZso válasza DeFranco (#115414) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Már 180 nap van, nem 60. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115417) DeFranco válasza ZsZso (#115416) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a gearbesten?

@Ghard: meg is értem. ahány nyomorék proletár nyomogatja ész nélkül a full refund gombot akkor is ha egyébként rendben megérkezik a cucc, csak mondjuk nem tecc, vagy meggondolta magát, vagy egyszerűen for the lulz, azon se csodálkoznék ha holnap letiltanák az egész országot, és meg is érdemelnénk. de hát ez van ecce homo.

[ Szerkesztve ]

(#115418) HXY


HXY
addikt

@Ghard
Én az 1 dollár alatti mütyürökért már nem is reklamálok.

Mert most a novemberiek közül kb. 10 értékesebb ($3-$15) termékem még mindig nem jött meg (eBay, Aliexpress, Gearbest) és kb. 10 filléres (<$1) termék.

@ZsZso
Az eBay oldalán is lehet reklamálni 60-180 nap között, vagy csak közvetlen a paypal.com-on?

Van valami limit, hogy mennyit lehet egy évben reklamálni, darabra, összegre vagy %-osan megy ez?

(#115419) Pttypang válasza DeFranco (#115414) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem most épp ebayről veszett el az éterben két egy dolláros tok, most toltam egy contact sellert, aztán meglátjuk, de a tok kellene igazából, nem az a hatszáz forint.

Everybody lies.

(#115420) L3fty válasza DeFranco (#115411) üzenetére


L3fty
csendes tag

Én egy 4 dolláros novemberi rendelés ( wifi erősítő) miatt nyitottam ticketet. Az “ellenőrizd a postán/szomszédnál” körök megvoltak, majd full refundot és walletet ajánlottak rögtön. Az egy meg féldolláros szirszarokért én sem reklamálok, el tudom képzelni, hogy annak is van jelentősége (azaz megnézik a user historyt)

Szerk: ja, és olyan jófej vagyok, hogy a refund választáskor megírtam, hogy ha esetleg mégis megjön, akkor jelentkezem és rendezzük. Ezzel megágyaztam az összes jövőbeli reklamációmnak :D

[ Szerkesztve ]

(#115422) haruspex


haruspex
aktív tag

AKi várja még a novemberi rendeléseit, annak van egy jó hírem, ma futott be az egy dolláros lépegető puzzle, november 26-ról, szóval csak türelmesen.

Banggoodról rendeltem 2 Sanyo 18650-es NCR18650GA akkut, kevesebb mint két hét alatt ideért, de a dobozt elfelejtették leragasztani, szerintem át is túrtákútközben, mert az "elemek" kint voltak a saját dobozukból.
Viszont ami talán még számít, hogy bár a képek alapján nem egyértelmű, nálam jó olyan lámpába, ami csak button top-t fogad.

[ Szerkesztve ]

(#115423) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Nem tudom passzol-e, de mégiscsak tapasztalat.
Nemrég megfütyültem egy 8 portos gigabites Mercury switchet, amit a GB-ről rendeltem. Ticket megnyit és kérdőre vontam, hogy ,mér' nem giga a giga?? Mert a 10/100-as ethernetnek nem sok hasznát veszem. Tegnap hajnalban odáig jutottunk, hogy szánják, bánják, de ha megtartom a terméket, akkor jóváírnak 5 dollárt a GB walletemen. Írtam, hogy egye-fene... maradhat. Ma megkaptam az öt dodót, pár pontot, meg így kb 900 forintból van egy 8 portos switchem :D Az egész alapja az volt, hogy a termékleírásban nem szerepelt a portok sebessége.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#115424) gabe_ válasza haruspex (#115422) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem 2db 14500 akksi volt duplán becsomagolva, egy bubis borítékban megcímezve, majd ez berakva egy kartondobozba, szintén megcímezve, leragasztva. Mindkét csomag bontatlan, sérülés mentes volt, furcsálltam is... lényeg, hogy megjöttek.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#115425) haruspex válasza gabe_ (#115424) üzenetére


haruspex
aktív tag

Nagyjából nálam is stimmel, kivéve, hogy boriték helyett körbetekerték a bubis fóliával sokszor, csak a ragasztást felejtették el, szerencsére nem tünnek értékes dolognak ugye.

(#115426) Masooo válasza gabe_ (#115424) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nekem a 2 samsung nem leragasztott fehér dobozban jött, bubisba tekerve de azon belül az egyik feltépve a másik viszont bontatlanul. Ajánlottan rendeltem....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115427) ZsZso válasza DeFranco (#115417) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

PayPal ad 180 nap garit. Onnantól engem nem nagyon szokott érdekelni, hogy azon kívül ki mennyit ad, mert a PayPalon keresztül eddig minden ügyem megoldódott (bár nem volt túlságosan sok). GearBesttel rossz tapasztalataim vannak, azok még egyszer se kártalanítottak (2-3 alkalommal nem érkezett meg a motyó)

@HXY
eBay -t nem tudom hogy mettől meddig engedi. Nekem a PP gari a lényeg, a többit nem szoktam sasolni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115428) denko válasza MrDerekas (#115423) üzenetére


denko
senior tag

SG105M ez lenne az?

(#115429) Masooo


Masooo
aktív tag

Egy tigernu 3188A barna hátizsákot keresek már mióta 17es méretben, de nem igen lelem a szokott forrásokon.
Milyen boltok vannak ahol nézni lehetne?

zapals / gb / bg / ebay / amazon / megvolt.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115430) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megérkezett egy november 26-án feladott csomagom (Gearbest) és az is kiderült miért tartott ennyi ideig. Keressétek a hibát. (A kitakart részen a cím van, ha valakinek nem állna össze a kép.)

Hogy lehet a címkén lévő nevet leragasztani Mr. ChinaMan? Remélem kirúgtak ezért valakit... Csodálom, hogy postások feltépték annyira, hogy el tudják olvasni és nem baszták ki a kukába, vagy vitték haza. Gearbest-es kicsi kínai nem tudom ezt, hogy képzelte.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#115431) MrDerekas válasza denko (#115428) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen. Külön érdekesség, hogy a feltett kérdésemre a terméknél, egy gigás választ kaptam, majd az is eltűnt nyomtalanul. Mindenesetre így már nem érzem rosszul magam :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#115432) FingR86 válasza retesz147 (#115412) üzenetére


FingR86
őstag

kié lenne? :DDD de bizony saját :P

(#115433) Zozzant válasza DJ. Ru$y (#115430) üzenetére


Zozzant
addikt

Plusz még jó lassan is jött rá itthon valaki, hogy alatta van a cím.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#115434) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Van ajánlott hangprojektor kintről ? JBL Boost TV kategória érdekelne korrekt áron , bluetooth és optikai bemenettel ? :R

Lumia 950XL

(#115435) DJ. Ru$y válasza Zozzant (#115433) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyanítom az OLK-ban nem a "cím nélküli" küldemények az elsődlegesek, én örülök, hogy egyáltalán a kezébe vette valaki és "feltépte".
Most látom, hogy rossz topic-ba tettem be... :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#115436) ANOka válasza Masooo (#115429) üzenetére


ANOka
őstag

Ali?
Ott van Togernu shop! (Én onnan rendeltem a saját hátizsákomat.)

(#115437) anadroid


anadroid
senior tag

Ma 4 db november 24-25-i megrendelés futott be. Mind filléres áru.

Ezek mellett 2 januári (12. és 16.) Az utóbbi holland ajánlott volt, ez Kétkártyás mobil + PMR rádió egybegyúrva.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#115438) retesz147 válasza FingR86 (#115432) üzenetére


retesz147
addikt

Hijnye... Szép... :C
Nem akarod elkölteni? 😀

Xiaomi 13 eu dev...

(#115439) FingR86 válasza retesz147 (#115438) üzenetére


FingR86
őstag

először le kellene adni azt a "pár" értékelést, hogy legyen mit elkölteni :P

(#115440) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekem is vmi 6e körüli értékelés lehetne...

Amugy tudtam lightsalest pontozni a telo abbol, gyorsan ki is használtam.

Janaboy

(#115441) Masooo válasza ANOka (#115436) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszi megnéztem, van és barna is, de írnom kell nekik mert ez 14es méretű és 3188 és nem 3188A.

Viszont halvány reménysugárnak jó, köszönöm!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115442) crazygamer75 válasza FingR86 (#115439) üzenetére


crazygamer75
tag

nekem a BBB-s oldalon nem jelenik meg az értékelésem, így nem tudok róla képet küldeni, másik 3 helyen simán ment, meg is kaptam érte a 900 pontot.

(#115443) anonymus89


anonymus89
addikt

Kérdésem convoy s3 pontozva 10 dolcsi megéri? Mobil appbol meg megy

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#115444) Janaboy válasza anonymus89 (#115443) üzenetére


Janaboy
veterán

Szerintem s9 jobb es ugyanaz a led.. Bar lehet a lumen más..

Janaboy

(#115445) fornettisuti válasza DJ. Ru$y (#115430) üzenetére


fornettisuti
veterán

Eladó aláírása és a dátum hiányzik. Mit nyertem?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#115446) ZsoltG60 válasza anonymus89 (#115443) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Bár nem tudom melyiket nézted Convoy S3 XM - L2 T6 4C LED Waterproof Flashlight - 7135 X 6 BLACK - T6 (4C)
800Lm 4300 - 4500K

kuponnal 10.99$+ 0.08$ posta
BILAKOSF21

Lumia 950XL

(#115447) olddog válasza crazygamer75 (#115442) üzenetére


olddog
aktív tag

BBB-s oldalon 48-72 óra mire kikerül. De az accod részleteinél látod az elküldött értékelést. Onnan tudsz screenshotot csinálni.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#115448) finest válasza DJ. Ru$y (#115430) üzenetére


finest
őstag

Szerinted a kicsi kínainak nem volt tök kínai, ami oda volt írva? :))

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#115449) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ezt rendeltem innen. Elvileg ipaky Official Store.

Na most baloldali doboz üresen jött. Rajta Note 4x matrica. hmmmm....
Mellé csomagolva, a gagyi, egypálcás, fóliás "nem tudom milyen verzió", Mate 9 tok.
Na ez most mi??? :F

(Mate 9-em van)

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115450) retesz147


retesz147
addikt

Ha már Convoy....Folyamatban van a novemberi eltünt Comvoy S2+ árának refundolása.

Mit érdemes helyette venni? 10-12 dollárig mennék el, de ha olcsóbb, az se baj....
Újra egy s2+ vagy inkább S3, vagy más?

Nem vagyok fan, csak kíváncsi vagyok egy jó lámpára, ami 3000Ft-ből betakarható.
:R

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.