Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115601) Timyyy


Timyyy
őstag

(#115602) Skillet válasza agroman (#115598) üzenetére


Skillet
addikt

[link]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#115603) Zsoleszhun válasza Game-over (#115600) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi, akkor majd nekiesek :D

¯\_(ツ)_/¯

(#115604) agroman válasza Skillet (#115602) üzenetére


agroman
senior tag

ahogy akarod! de majd ne gyere te is sirva-riva ha megb**nak majd afaval meg kezelesi dijjal..

------

(#115605) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Tegnap olvastam, hogy az email only pontozására van olyan trükk, hogy beírsz valamit a kuponmezőbe, apply, visszadobja és utána lehet pontozni. Nálam úgy csak a sima árat pontozza, így lényegtelen ebből a szempontból az email only...

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#115606) gyapo11 válasza kenand (#115573) üzenetére


gyapo11
őstag

Beszéltem a postással, emberhiány van, helyettesítések, túlórák és alacsony fizetés.
Az a gond, hogy ha nem győzik a beáramló küldeményeket feldolgozni és eljuttatni a címzettekhez, akkor egyre hosszabb lesz a várakozási idő, és egyre több csomagot kell nekik valahol tárolni. Még jobban hajtani fogják az embereket, még többen mennek el a postától, még rosszabb lesz a helyzet.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#115607) kigyi_23 válasza gyapo11 (#115606) üzenetére


kigyi_23
addikt

Most kapnak egy lehetőséget, hogy a következő "3 hétben" beérjék magukat amíg a nagy hullám megérkezik, mert ugye akkor a feltolródott csomagok elárasztják mjad a raktárakat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#115608) WestBam válasza Zsoleszhun (#115599) üzenetére


WestBam
senior tag

Melegíted és tekered, sajnos ragasztott mint írták, nekem sem sikerült nyitni. Ha szerencséd van akkor péntek estii vagy hétfő reggeli kómás műszak csinálta és nem bánt bő kézzel a ragasztóval.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#115609) WestBam válasza szpeti40 (#115590) üzenetére


WestBam
senior tag

Inkább a Skilhunt H03, igaz drágább de sokkal jobb a fénye, szereléshez sokkal jobban használható mint a Boruit :K

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#115610) szpeti40 válasza WestBam (#115609) üzenetére


szpeti40
addikt

A Boruit-ba milyen akksi van/kell?

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#115611) emre válasza szpeti40 (#115610) üzenetére


emre
veterán

nálam ilyennel megy

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#115612) weiss válasza WestBam (#115609) üzenetére


weiss
addikt

Annak a hidegfehér változata mennyire zavaróan kékes?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#115613) KTU


KTU
addikt

Jó 32GB MicroSD nincs 10$ alatt?
Nem családi fotózásra vagy telefonba.
Hanem, gyerek tablet, RP3, TVbox stb.

MIXZA TOHAOLL Ocean Series 32GB Micro SD Memory Card - 32GB COLORMIX most $10.41
Kuponal $9.99 HNYEAR573
Sajna ez még a szállítást se éri el.
Unregistered Air Mail (No Tracking Number) $0.50

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#115614) dugynok válasza KTU (#115613) üzenetére


dugynok
senior tag

Akkor inkàbb a Samsung evo+ 32gb orange 12.7-ért, pontozva olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#115615) Sátán44


Sátán44
addikt

Kérlek segítsetek. Vettem egy Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27-et és sehogy sem tudom összepárosítani a Yeelight és a Mi Home alkalmazással. Megtalálja a program, de csatlakozáskor kiírja, hogy internet szolgáltatás nem érhető el rajta. Nincs zöld pipa a végén. Ezt a leírást követtem.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#115616) ZsoltG60 válasza Sátán44 (#115615) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Mit adtál meg helynek ?
Singapore-t kell kiválasztani . Nálam úgy tökéletesen működik :K

Lumia 950XL

(#115617) Masooo


Masooo
aktív tag

Hölgyek és Urak.

Ali-n, lehet valahogy írni az eladónak, mert ilyen lehetőség nem látszik jelen állapotomban :(
Tigrnu store a cél, első alis élményem s eléggé más mint pl ebay ahol tudok írni a boltnak.
Lehet vhogy?

köszönöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115618) KTU válasza Masooo (#115617) üzenetére


KTU
addikt

Vásárlásaidnál a termék felett ott van hogy: Contact Seller katt rá
az Order time & date -el egy sorban.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#115619) ANOka válasza Masooo (#115617) üzenetére


ANOka
őstag

tigernu Official Store
Feedback / bal oldali oszlopban alul: Service Center / Contact Now

Vagy egyes termékeknél is megtalálható ez, szintén a bal oldali oszlopban.

De ugye tudod, hogy most kezdődött a kínai újév, így két hétig a fű sem nő ott! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115620) Sátán44 válasza ZsoltG60 (#115616) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm! Így működik. Párhuzamosan a Yeelight programmal nem működik, vagy az egyik, vagy a másik?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#115621) szpeti40 válasza Sátán44 (#115620) üzenetére


szpeti40
addikt

Én csak a yeelight appal használom. Megy szépen minden. A mi home fent sincs.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#115622) sto1911


sto1911
veterán

Tegnap 3 novemberi rendelesem futott be.

(#115623) dugynok válasza ANOka (#115619) üzenetére


dugynok
senior tag

Be is kaphatjàk... 02.07-én reggel rendeltem valamit 5 napos feladàssal, bízvàn, hogy feladjàk ünnep elött. Hàt lófüttyöt foglalkoztak vele. Most visszamondtam mert +2 hét vàrakozàs sok, remélem elfogadjàk a kérelmem.

(#115624) Masooo válasza ANOka (#115619) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm, így megvan, azt hittem, ott az Alinak írok :S

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115625) Masooo válasza Masooo (#115624) üzenetére


Masooo
aktív tag

Írtam nekik de azt hiszem nekem ez esélytelen :(

Alin nem vásárolok mert kártyát nem rendelek hozzá, paypal meg ott nincs, keresnem kell vkit aki berendeli nekem.
Viszont ha ez mind menne is, akkor is abban az összeállításban amiben én szeretném, azt hiszem nem lesz elérhető már ez a táska.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115626) sharp4 válasza Masooo (#115625) üzenetére


sharp4
őstag

Webkártya nem játszik? Akinek nincs, az nem is illik ebbe a topikba :DDD :DDD

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#115627) erdey_a válasza Masooo (#115625) üzenetére


erdey_a
őstag

"Alin nem vásárolok mert kártyát nem rendelek hozzá"

2018-ban, egy milliók által használt, és megbízhatónak tartott szolgáltatónál - számomra legalábbis - érthetetlen érv.

Vérboci

(#115628) Masooo válasza sharp4 (#115626) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nincs :)
nem vagyok kényszeres vásárló, nem is veszek / rendelek sok dolgot, csak ami kell, abból viszont tartós dolgokra törekszem és mikor egy porszívóra elköltök 50-60.000 ret (rowenta 4a), szeretem látni élőben is. Aztán ott veszem ahol a gari megfelel nekem és az ára is kellemes, meg is rendeltem netem, de ugye országon belül utánvét. Nem kell kártya. Viszont az ötlet jó, erre majd rákérdezek mikor fehérváron járok (legközelelebbi fhb (majd 50km....))
Köszönöm!

erdey_a: Nem vagyunk egyformák :) de ha picit megnyugtat, akkor ez nem ali utálat vagy ilyesmi, sehol sem adok meg kártya adatokat, csak a kötelező esetekben.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115629) tobias40 válasza Masooo (#115628) üzenetére


tobias40
veterán

Az Alipay is van annyira megbízható mint a PP,állítólag! :Y
Én hozzá rendeltem egy "2.társkártyát",épp annyi pénzel ami kell aktuális vásárláshoz és ennyi.Több pénz nincs rajta esetleg 1-2 ezer ft...
Mindig annyit utalok csak rá(bankon belül ingyenes)amennyi kell,egy akár itthoni vásárláshoz is.

[ Szerkesztve ]

(#115630) szabi__memo válasza gyapo11 (#115606) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez abból a szempontból is érdekes hogy ha egyre több a küldemény ergo egyre nagyobb a bevétel akkor hova tűnik a pénz (ki nyúlja le) amiből embereket kellene felvenni esetleg magasabb fizetést kellene adni?

[ Szerkesztve ]

(#115631) Masooo válasza szabi__memo (#115630) üzenetére


Masooo
aktív tag

vajon ki nyúlja le? Ne feledd ez Magyarország :D

tobias40: Igen ezt meegoldhatja egy webes kártya, hétfőn oda telcsizem és rákérdezek, de amúgy mint mondtam, lehet fölös, mert nem lesz olyan táska, eddig elküldtek ebayről és minden egyéb helyről is ahol kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115632) tobias40 válasza Masooo (#115631) üzenetére


tobias40
veterán

Ez a megoldás a Mo-i vásárlásoknál is biztonságot ad,ezért írtam be,én innen fizetem pl a mobil telefonok előfizetéseit is... :K

(#115633) Masooo válasza tobias40 (#115632) üzenetére


Masooo
aktív tag

én emailben kapok számlát és utalok netebankból a szolgáltatók felé, konkrete a telefon sosem több a speciális csomag miatt 3000-3500 ftnál. a Netes tvs dolgok 3885 és minden hó végéig kell beutalni, igaz hónap közepén küldik ki nekem is.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115634) w.miki válasza sto1911 (#115622) üzenetére


w.miki
veterán

ilyenkor mi van?
1 nekem is megjött, pedig már refundoltattam a GBvel

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#115635) sto1911 válasza w.miki (#115634) üzenetére


sto1911
veterán

Lelkiismerettol fuggoen benyeled az extra arut vagy irsz nekik, hogy ketszer jott es kifizeted/visszakuldod.

[ Szerkesztve ]

(#115636) KTU válasza dugynok (#115614) üzenetére


KTU
addikt

Igen de ha tudok venni, és vettem is :D
SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1 Professional Memory Card Size:64G
Total: $16.41

Akkor nem adok $12,7 + $0,47 = $13,17 et akármilyen szuper is ez a 32-es kártya.
:U

ill.
SanDisk MicroSDHC Ultra 80MB/s 533X Class 10 32GB
Kupon SAVE5
Total: US$11.87 ért

tudom lassabb, de mint írtam nem kell szupergyors, csak valamennyire megbízható legyen. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#115637) dugynok válasza KTU (#115636) üzenetére


dugynok
senior tag

Nyilvàn, de a 32gb mixza-ra írtam vàlaszként, hogy picit többért inkàbb Samsung.

(#115638) Masooo


Masooo
aktív tag

Írtam Alira hogy milyen táskát keresnék, erre jött egy válasz:

Dear customer, Maybe the following questions will help you:
1、When the order will be shipped?
2、Can I modify my order(personal info./color/size/and so on)?
3、How to mark low price on the package?
4、How to use the safe lock ?
5、Is the bag with power bank and how does the USB charging port work?

Ez most automatikus lenne, vagy elbeszélünk egymás mellett?
mert a keresem ezt a táskát ebben az összeállításban kérdésre ez halovány válasz nekem, nem tudom írjak e pontosítást nekik amiben megkérdezem WTF, vagy várjak, még hajnal sincs arra, majd ha ittak kávét kapok értelmes választ?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115639) Timyyy válasza Masooo (#115625) üzenetére


Timyyy
őstag

Alival semmi gond sincs, ha kell védelem, az alipay is tökéletesen megteszi. Olyan 150 körüli rendelésem van, gondom soha nem volt, ami eltörve érkezett visszafizették, ha írtam az eladónak mindig megoldottuk a dolgokat, nem tudom miért lenne kockázatos (ja, mert nem az). :U

(#115640) Ciccuka válasza bul07 (#115569) üzenetére


Ciccuka
veterán

Vkworld V3S
Kupon: MKCV3S
magyar nyelv

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#115641) KTU válasza Masooo (#115638) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem ilyenkor már tesznek rá, ki mit ír.
Gondolom mint nálunk kb. karácsony előtt, aki tud szabadságon van stb.

Feb 15 Thursday Spring Festival Eve National holiday
Feb 16 Friday Chinese New Year National holiday
Feb 17 Saturday Spring Festival Golden Week holiday National holiday
Feb 18 Sunday Spring Festival Golden Week holiday Common Local holidays
Feb 19 Monday Spring Festival Golden Week holiday Common Local holidays
Feb 20 Tuesday Spring Festival Golden Week holiday Common Local holidays
Feb 21 Wednesday Spring Festival Golden Week holiday Common Local holidays

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#115642) mrrr74 válasza Sátán44 (#115620) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Mindkettővel megy egyszerre. Írtam privátot is, de látom már megoldottad :)

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#115643) Masooo válasza Timyyy (#115639) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szia :)

Mondtam v írtam, nem vagyunk egyformák, kártya adatot nem adtam és nem adok meg, de a webkártya megoldást kínálhat. (írtam azt is, nem alival van gond, általános viselkedési norma ez nálam)

Tudjuk be ezt rigolyának :C

KTU: igen gondoltam rá, de ebayes eladók visszaírtak, hogy ünnep és egyéb, 22 után intézzük de amúgy a választott szín és modell nincs.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115644) gyapo11 válasza sto1911 (#115635) üzenetére


gyapo11
őstag

A kétszer kapott cuccot nem kifizetni az mocskos szemétség, tolvaj aki ezt csinálja. Szóval írni kell nekik, hogy megjött a már refundolt cucc, küldjön linket amire kifizeti.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#115645) Masooo válasza gyapo11 (#115644) üzenetére


Masooo
aktív tag

+1

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115646) Beni2360 válasza Masooo (#115631) üzenetére


Beni2360
félisten

FHB banknak nincs web kártyája sajnos. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#115647) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! Van valami ajánlott digitális sportkaróra Gearbesten? Fekete kellene, stopperes, az sem lenne baj ha cseppmentes lenne legalább. Lehető legolcsóbban. Köszi

(#115648) Vagany válasza Masooo (#115643) üzenetére


Vagany
őstag

De a paypalnak mit adtál meg? Ugyanazt megadhatod az alipay-nek is, ugyanaz, sőt...

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#115649) tobias40 válasza Vagany (#115648) üzenetére


tobias40
veterán

Lehet hogy PP-re is utal,és akkor nem kell kiadnia a kártya adatokat...

(#115650) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Alfawise V10 vagy Reddragon M705 egerekkel van valakinek tapasztalata? Esetleg kupon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.