Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115373) anadroid


anadroid
senior tag

Változtak a pontbeváltás szabályai a Gearbestnél

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#115374) Mr.Csizmás válasza anadroid (#115373) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szóval pünkösdi királyság volt a 300 pontos dicsérgetés :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115375) vince válasza anadroid (#115373) üzenetére


vince
őstag

Kár, épp a flash sale és e-mail only lepontozása volt a legjobb deal :(
Kipróbáltam egy e-mail onlyval és tényleg nincs mód pontozni :((

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#115376) erdey_a válasza anadroid (#115373) üzenetére


erdey_a
őstag

és bacca meg tényleg... próbáltam most egy flash sale cuccot pontozni és fel sem dobja a pontozást.
Telefonra gyűjtöttem... :O

GB is leszálló ágban van?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#115377) bexinho23 válasza zoltan6 (#115329) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, rendelek is belőle egyet. Azt esetleg tudod, hogy kábelt adnak hozzá? Vagy rendeljek hozzá azt is?

(#115378) Masooo


Masooo
aktív tag

orico túlfesz

vki a minap ezt dobta be.
Próbálta már valaki, van mérés, vélemény, ilyesmi?

utóbbi időben philipseket szoktam venni, korábban pedig APC-t. Érdemes erre váltani?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115379) dugynok


dugynok
senior tag

Nnah, most érdemes dìcsérni gb-t a fórumokon... :D

(#115380) FingR86 válasza FingR86 (#115181) üzenetére


FingR86
őstag

de csúnyán rászóltam... :U

végül is nálam már ritkább, ha vmit pontozással veszek mint kuponnal.

[ Szerkesztve ]

(#115381) Saccco válasza FingR86 (#115380) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont ez jutott eszembe, hogy ment az ajnározás. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#115382) hardline válasza anadroid (#115373) üzenetére


hardline
senior tag

f@sza...
Mondjuk én eddig se pontoztam, mert kuponos cuccra nem engedte, de ezzel a 900 pontos akcióval gondoltam már érdemes lenne valamit kezdeni, de így nem sok mindenre lesz jó.

(#115383) KTU válasza Masooo (#115378) üzenetére


KTU
addikt

8-as 3m-es Lidl-ben 3eFt volt 2 hete.
3 év gari.
Igaz nincs rajta USB.
APC van nálam is jó pár, bár azok master / slave funkciósak is.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#115384) Masooo válasza FingR86 (#115380) üzenetére


Masooo
aktív tag

Érdekes mert az értékesebb dolgokat jobb ár miatt én BG-ről rendeltem, jó ez 2 dolog volt összesen, de kedvelem őket és a posta gyors ott, 2 hetet jött az első dolog, az akku, na az majd 4et, de viszont szemérmetlenül olcsó volt.

meglepett amúgy hogy egy 1.5v elemhez mértem mekkora egy 18650 akku. Rögtön az ugrott be, hogy ha kúp lenne.....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115385) FingR86


FingR86
őstag

hátha csak az ünnepekre való tekintettel nem akarják h felhalmozódjon rengeteg rendelés náluk :D
ünnepek után meg vissza áll a dolog... jó is lenne :U

(#115386) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

A flashsale árakat nekem engedi pontozni. :U Az emailonlyt tényleg nem. :O Már nem

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#115387) Masooo válasza KTU (#115383) üzenetére


Masooo
aktív tag

Igen tudom, egy korábbi promocióból van ilyenem, de hosszú, amikor elkészültem a tv állványommal akkor ott max 36 cm hely jutott egy védett elosztónak aminek ráadásul rejtődobozba kellett mennie az esztétika miatt. Ekkor jött be a philips mert az odafért. Ekkor a lidl védője átment az akkori ágy mögé, nem látszott stb, jól elvolt, de elkészülten az új franciaággyal is. itt már nem fér el a fal és közte, és plusz nehezítés, hogy az éjjeli szekrény olyan megoldást kapott, hogy ha ráerősítek egy elosztót függőlegesen akkor az nem látszik így megint csak letisztult a megjelenés. No itt a 8as lidl elosztó megint elvérzett mert kicsit magas lett állítva. Az orico-s elférne és nem kellene usb hubbal vacakolni ha valami méréses teszt ami alátámasztja, hogy jó és megbízható, lenne róla. De köszönöm az ajánlást azért!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115388) bertokl válasza AtiSnatch (#115386) üzenetére


bertokl
tag

Appból most vásároltam flash sale cuccot pontozva, remélem ott megmarad. :)

(#115389) DJGABI válasza anadroid (#115373) üzenetére


DJGABI
addikt

pff, ennyi... nem is tom megcsináljam-e a rivjúkat, így hogy nincs mire ellőni a pontokat. bár a leagoo asszem sima raktárkisöprős akcióban volt, szerencsére ott még el lehetett lőni

(#115333) atomka78 drón topicba azért nézz át rendelés előtt sztem, nem követem, lehet nincs jobb ennyiért, de a wifi fpv kb a minekvan kategória

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#115390) Ghard


Ghard
őstag

Nekem beintettek a gearbestnél. :DDD Van egy novemberi rendelésem amit még nem igazoltam vissza, mert nem jött meg. Azt mondta a supportos, hogy majd ha ez is megjön, akkor ad linket a 300pontos cucchoz.

(#115391) AtiSnatch válasza bertokl (#115388) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ja, ott még működik. Nem szabad frissíteni :D

Bár 2 órával ezelőtt pont rányomtam a frissítésre, gondolom abba már belerakták, csak még nem aktiválták :D

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#115392) Masooo válasza Ghard (#115390) üzenetére


Masooo
aktív tag

Éppen így voltam. Mikor kértem a linket megkérdezték, mi van azzal a rendelésemmel ami nem jött meg nov végéről, mondtam, hogy még nem jött meg, de nem aggódom mert eddig minden megjött és még van vissza 2 hét belőle, a hun posta meg ilyen csapongó, gondoltam, hogy nem véletlen kérdezik.
Adtak linket, elvégeztem a dolgom, majd mikor a határidő letelt refundot kértem. Letárgyaltuk, küldik megint, remélem most már ajánlottan, mert ha nem, akkor 180nap közeledtével paypal lesz belőle biztos ami biztos.

Most látom, hogy bg-n is lehet értékelni. 40 pontot dobtak hozzám emiatt.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115393) retesz147 válasza Ghard (#115390) üzenetére


retesz147
addikt

milyen témával nyitottatok ticketet, a 300 pontra?

Xiaomi 13 eu dev...

(#115394) FingR86 válasza AtiSnatch (#115391) üzenetére


FingR86
őstag

én eddig sem tudtam frissíteni, vmi régi csóri 2.6-os verzióval nyomulok, mert csak ezen tudok leadni értékeléseket :D
de tényleg működik az app-ban a pontozás még email only cuccra is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#115395) Masooo válasza FingR86 (#115394) üzenetére


Masooo
aktív tag

Neked is gond van az értékelésekkel?
van amit nem fogadott el 3 - 4 db is mindegy hol adom le és azóta sem lehet kitölteni.... Írtam emiatt, jöttek hülyeségekkel (frissítsek / másik böngi stb), nem orvosolta a gondot.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115396) FingR86 válasza Masooo (#115395) üzenetére


FingR86
őstag

nekem konkrétan az a gond, hogy az újabb verziószámú app-ok review rész totál üres, nem látom benne a megvásárolt termékeimet.

(#115397) atomka78 válasza DJGABI (#115389) üzenetére


atomka78
tag

Köszi. Megpróbálom ott.

(#115398) spileraaa válasza Masooo (#115392) üzenetére


spileraaa
senior tag

nekem csak 30 -at adtak
lehet mert keveset vásároltam tőlük eddig csak 1 telefon védőfóliát

ott hogyan lehet még pontokat gyűjteni ott is adnak értékelésre?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#115399) Masooo válasza spileraaa (#115398) üzenetére


Masooo
aktív tag

most jelöltem vissza, hogy megjöttek az akkuk. Erre feldobta, hogy értékeljem 10-40 pontot ér. Értékeltem. Majd kaptam pontokat.

Lent balra volt egy kérdőív amire kattintottam, megnézem mi az, ott azt találtam, ha kitöltöm, 30 pont. Kitöltöttem.

Most van 118 pontom ami ahogy látom beváltható saját kuponokra, de értékhatárhoz kötött a dolog, szóval azért olyan sokat nem ér ezek alapján, majd ha veszek esetleg vmit megnézem pontozható e a dolog, eddig ennyit láttam.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#115400) Timyyy válasza Ghard (#115390) üzenetére


Timyyy
őstag

Azt nem te nyitod, hanem ők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.