Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77539) valakky válasza TeeJay (#77536) üzenetére


valakky
aktív tag

mondjuk inkább úgy hogy ennek a leghangosabb szószólója te vagy. mert ehhez képest simán el lehet lenni stream/hobbiletöltés/routeolás szintjén egy mai 15-30e ft-os rúterrel is nas/torrent letöltés szintjén. legfeljebb nem 10 terája lesz, csak egy darab 1-2 terás kisvinyót nyom rá, meg nem 10 perc múlva akarja elkezdeni az uhd-t nézni, hanem másnap vagy pár óra múlva a fhd-t, és úgy van vele, hogy bőven megfelel neki a top 50k-val bezárólag bármelyik hely. és már az is azt jelenti, hogy bármikor törölhet bármit.
ezt meg simán tudtam tartani anno egy rtn18-as régi jó kis routerrel. igaz csak 720p filmekkel, és nem tévére stremeltem, csak hálózaton htpc-vel néztem róla filmet. de amíg a D-Link DIR-860L nálam volt, azt próbálgattam, simán menne mindez fullhd-vel, streamelve, miközben akkori sávszélemet is teljesen kihasználhattam volna ezzel párhuzamosan. csak az már nem ezért került hozzám.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.