Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62515) qnadam


qnadam
veterán

ha valakit érdekel a különbség a xiaomi mi wifi 3g és a d-link dir-860l között:
ha lede van rajtuk, minimális :) mindkettő teljesen stabil, a wifi kb ugyanazt tudja mindkettőben (hiába külső antennája van az egyiknek), és ugyanolyan gyorsak.
a különbségek kicsik: a xiaomiban több ram és flash van (256/128mb vs 128/16). én tényleg csak routerként használtam (semmi torrent, nas, ilyesmi), így nálam nem látszott semmi különbség. cserébe a d-linknek 4 lan portja van, a xiaominak csak kettő. a dlinknek két kétszínű ledje van, amit a lede simán vezérel, a xiaomi trükkösebb: egy lednek látszik ugyan, de a lede felé 3-nak (piros, sárga, kék), lehet őket keverni :)
fontosabb különbség, hogy a d-linkre a lede kb next-next-finish bonyolultsággal megy fel, a xiaomi bootloaderének nyitása azért jóval furmányosabb.
ár: a d-link a legolcsóbb helyen itthon 19e, a xiaomi Kínából ~50$ (érdemes kupont vadászni, nekem 30 alatt volt kicsivel a végösszeg), viszont lassan ér ide.

asszem ennyi :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.