Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#154441) Fasirt19


Fasirt19
újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni egy mindenre használható laptopot, ahogy néztem kb. a beugró szintű gamer gépek jöhetnek szóba, abban az árkategóriában , amiben gondolkozom (max 250e ft), de nem feltétlen szeretném kimaxolni :) .
Ahogy, már írtam kb mindenre szeretném használni, főként tanulás / munka (itt nem kell semmi extrára gondolni, alap programok használata - word , excel és hasonlók) / film / netezés / játék (Leginkább MMO-k, ha az újabb game-ket is elviszi közepes grafikai beállításokkal az bőven elég).
Kijelzőből mindenképpen Matt-ot szeretnék., méretügyileg: 15,6' (kisebb is szóba jöhet) , felbontása: 1920x1080
Tárhelyek: SSD 240 gb, HDD akár 500-1000 Gb, Optikai meghajtó nem kell, 8 Gb memóriára gondoltam.
Heti 2-3x lesz hurcolva.

Ha tudnátok ajánlani pár gépet ami kielégíti a feltételeket, azt nagyon megköszönném!

Illetve, én is nézelődtem és találtam két delikvenst aki szerintem szóba jöhet:
ASUS TUF Gaming FX505DD-AL134 Notebook
ASUS ROG TUF FX505DY-AL041 Notebook

Ezekről mi a véleményetek? (Azt olvastam, hogy az új generációs AMD processzorok már nem melegszenek, illetve összességében jobbak mint az elődjeik)

Előre is köszönöm a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.