Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131093) z123456789 válasza Qru (#131087) üzenetére


z123456789
addikt

+(#131085) ΞΔGLΞ
Pont ezt akartam mondni, hogy inkább a parkoló végébe állást csináld! Mert bár én ha látok egy dupla helyen parkolót, csak annyit mondok magamban (amennyiben az autón látszik hogy törődve van vele, vagy nem két forintos), hogy OK, megértem. A probléma hogy sok prosztóban pont az ellenkezőjét fogja ez kiváltani, és kár lenne, ha valami barom bosszút állna. Azért a mergáért meg pláne.

Múlt héten amíg szervizben volt az autóm, megkaptam anyósjelölt Suzan-jét. Ideiglenes Suzukis létemre, meg annak ellenére, hogy nem tudok parkolni (nem vicc), nagyon szépen beálltam. Mire mentem vissza ez fogadott. Mondom apád faszát! De! Kulturált leszek, bemondatom a rendszámot. 10 percet vártam, nem jött. Mondom OK haver, akkor inkább beszállok. A kormány felől.

;]

Másik oldalon egy szintén új kis A1 Audi állt, normálisan, de azért ahhoz közel volt, hogy aggódjak, ha elkezdek bemászni nehogy nekivágjam az ajtót. Meg amúgy is szeretem a kihívásokat. :D

Egyébként azt hittem csak én vagyok ilyen hogy megtalálom a hülyéket. :)) Többször fordul elő, hogy 4-en megyünk melóba, de kifejezetten csak nálam történnek 3. típusú találkozások. :U Ezt már meg is jegyezték, illetve haveri körben is sajnos nekem van a legtöbb ilyen sztorim. :D Kitartást kollega, kitartást! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.