Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#80040) updog válasza Met (#80037) üzenetére


updog
senior tag

Elvileg keskenyebb, csak a magasságból kell nyesni. Úgy terveztettük hogy ~10 centi mindkét oldalt maradjon minden ablaknál (azért itt a topicban van 1-2(-8-34) panaszom erre a felmérő/beszerelő brigádra, úgyhogy ez kérdéses). Két éve rakattuk be, és tudtuk hogy lesz szigetelés. Mielőtt leszerelték őket, berajzoltam a régi helyüket, van ahol kb. koppra de szerintem nagyjából mindenhol megvan a hely neki. Nyilván ha odáig eljutnék hogy valaki egyáltalán kijöjjön felmérni, ott vannak a redőnyök, ott vannak az ablakok, 20 perc alatt lemér mindent, ki is fizetném csak hogy megmondja hogy inkább csináltassak újakat mert sz** az egész, de erre se hajlandó senki, lásd "van elég munkája így is" / "ezt szívás megcsinálni".

(#80038) szaszyka ezzel (félig) vicceltem, hogy majd én kimászok megcsinálni :D Ha a földszinten laknék, amúgy simán bevállalnám, az ötödiken azért nem lógnék ki.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.