Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) Toobee válasza z123456789 (#37749) üzenetére


Toobee
veterán

Én már mindent leírtam, ami kikívánkozott. Esetleg olvasd el újra, hátha összeáll, vagy csak vedd meg a Dune-t, oszt' meglátod.

Szerk,: kitöröltél mindent, így már nem sok értelme maradt a válaszomnak.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#37752) Z_A_P válasza #09634560 (#37742) üzenetére


Z_A_P
addikt

? Miert nem lesz neted a jövőben?

OK

(#37753) BBéci válasza adamssss (#37750) üzenetére


BBéci
titán

Nem tűnt fel, de érdekes felvetés, össze fogom hasonlítani. Egy biztos, a DVD hangja referencia szintű, évekig azzal teszteltem, demóztam.
Az első BD kiadvány hangját sokan szidták, nekem az extended, remastered változat van meg.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#37754) #09634560 válasza Z_A_P (#37752) üzenetére


#09634560
törölt tag

Már csak pár hónapig tudom fentartani. :(

(#37755) #75912448 válasza BBéci (#37748) üzenetére


#75912448
törölt tag

Jól teszed :) .... Wanted.... A film nem jött be igazán, ellenben a MA hangsáv az egyik legjobb amit valaha hallottam, ilyen szempontból kötelező darab.

(#37756) Ed Parker válasza spiky03 (#37721) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én is azért vettem amúgy NAS-t, hogy a kíméljem a laptopomat, és az ne menjen annyit.

:U

Miért nem csak a nasról torrentezel?

(#37757) Ed Parker válasza BBéci (#37722) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mielőtt kitiltanál bárkit is, el kellene olvasni a játékszabályokat.
Van olyan oldal, ahol 1-es arány v. 48 óra kötelező seed van.
Ezért küzködsz Te tárhellyel, mert olyan adatok foglalják el a helyet, amit csak a torrent miatt tartasz fenn.

(#37758) Vikthor válasza adamssss (#37750) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ott akkor vmi nagyon el van b@szva... egyik kedvenc filmem és a HD hang csodákat tett a filmmel. Beszélek úgy, hogy megvan mindkét formátumban eredetiben (DVD+Bluray). Nem nagyon értelek, hogy írhattál ilyet... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#37759) spiky03 válasza Ed Parker (#37756) üzenetére


spiky03
veterán

De most már csak onnan. Vagyis csak oda töltök már le.
Viszont amik a laptopon futottak azok futnak még most is, amikor orrhon vagyok és megy a laptop is. De estére már kikapcsolom, meg hétvégékre is. Eddig akkor is ment a gép. Most csak a NAS megy non-stop.
Igaz ott meg valami beállítási hiba vagy nem tudom, hogy mi lehet, mert nem tölti úgy vissza a cuccokat mint a laptop tette.
Pl ha elindítok egy olyan filmet, aminél 1 seed és millió leech van, akkor nagy nehezen leszedi addig ahol a többik tartanak, majd felfelé alig tölti.
Ha ugyan ilyet szedtem a laptoppal, akkor fullon behozta a többieket, majd fullon nyomta is vissza nekik. :) Így pl a Feláldozhatók 2-ből vissza töltöttem vagy 200 gigát. :D

Fura mert néha a NAS-on is megy a feltöltés 1 megával is.

Nah mindegy, azért jó, hogy emellett döntöttem.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#37760) adamssss válasza Vikthor (#37758) üzenetére


adamssss
veterán

1 úgy írhattam, hogy én így hallottam.
2. Nem egy külföldi fórumon is olvastam.
3. A Gladiátornak több remastered verziója is van, és nekem az első kiadás van meg.

(4. Olvass vissza 4 hsz-t)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37761) Ed Parker válasza spiky03 (#37759) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezeket testre lehet szabni, nas fórumban érdeklődj.
Én csak azzal töltök es nonstop megy.

(#37762) spiky03 válasza Ed Parker (#37761) üzenetére


spiky03
veterán

Jaja tudom.
Abban a fórumban is résztvevő vagyok. :)
Most pl 39 KB/s-el megy felfelé a cucc a NAS-on, telcsiről elérem a TM-et. :)

A NAS-on 131 torrent fut, a többi meg a laptopon.
De nekem jó így, hogy arról is megy a cucc, mert ugye amikor otthon vagyok akkor a gép is megy. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#37763) z123456789 válasza Toobee (#37751) üzenetére


z123456789
addikt

Bocs!Véletlenül 2x küldtem el a választ.Èrtettem amit írtál fentebb.Nem vagyok én sem híve az ALL IN ONE-nak, mert az sosem lesz olyan mint a direkt "arra" gyártott dolog, de végül is egy médialejátszót szeretnék belsö tárhellyel, meg internet kapcsolattal-torrent klienssel.Egy média lejátszót ami viszonylag szépen játsza a filmeket, és tud 3D-t.Szerintem ez a mai világban nem nagy igény.

-filmek/3d filmek -> média lejátszó funkció (ezt tudja már egy mp!)
-belsö tárhely -> valahova csak kell rakni adatot amit lejátszik tehát ez is média lejátszó funkció
-ethernet kártya -> mai világban amikor már egy TV-ben is a processzor mag mennyiségéröl beszélünk, ne legyen már kihívás, ámbár legyen ez egy extra funkció
-torrent kliens -> ezt sem érzem bonyolultnak, de legyen ez is extra funkció

Szóval ez engem böven kiszolgálna.Itt 2 extra funkcióra vágyakozom, abból az egyik megoldott, a másik helyett meg van benne 1000 másik, ami nem is érdekel.Szóval ezek helyett kívánnám a torrent klienst.Amit ugye elvileg buherával meg lehet oldani.Annyira nem tetszik, de nincs más választásom.

Nem ellened meg Parson ellen beszélek, és nem is akarok vitatkozni, de te ezt írtad:
(#37719) Toobee
"Ha én ráengedném a 80/25-ös netem, meg a párszáz torrentem, akkor szétakadna."

Ez az én igényeim 100x-osa kb.Egyszerüen nincs ekkora adat áramlásra szükségem.Ès úgy tünik mintha nem értenétek meg ti ketten ezt.Mert hiába olvasok vissza, eddig csak a sebességet és mennyiséget tudtad felsorolni mint korlát.Persze ebböl neked még következnek korlátok, mégpedig az hogy a mennyiség miatt szétakadna.Engem ez nem fenyeget.

(#37764) Parson válasza z123456789 (#37740) üzenetére


Parson
addikt

Az angol humort... de ha már magyarázni kell...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#37765) z123456789 válasza Parson (#37764) üzenetére


z123456789
addikt

Ez nem a napiszar hanem szakmai fórum nem?

[ Szerkesztve ]

(#37766) Parson válasza z123456789 (#37765) üzenetére


Parson
addikt

De... hosszú...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#37767) z123456789 válasza Parson (#37766) üzenetére


z123456789
addikt

Jó-jó!Èrtem ám!De ezt muszáj volt. :)

(#37768) #09634560 válasza z123456789 (#37763) üzenetére


#09634560
törölt tag

"Ha én ráengedném a 80/25-ös netem, meg a párszáz torrentem, akkor szétakadna."
Nekem többszáz torrent sem akad szét, egyszerü a képlet: tálcán lévő ikonra jobbegérgomb és feltöltési korlát, ez beállitva kb.sebesség 4/5-ére és simán megy minden melette.

[ Szerkesztve ]

(#37769) Toobee válasza #09634560 (#37768) üzenetére


Toobee
veterán

Nem PC-rõl volt szó. Nálam korlátozás nélkül fut.

https://barbieripnk.hu/

(#37770) JohannZimu válasza z123456789 (#37763) üzenetére


JohannZimu
senior tag

"Nem vagyok én sem híve az ALL IN ONE-nak, mert az sosem lesz olyan mint a direkt "arra" gyártott dolog"

Egyik médialejátszó sem torrentezésre gyártott dolog. Már csak azért sem, mert nem 7/24 üzemre tervezett készülékek, ami egy normál torrentezés esetében elvárás (vissza illik seed-elni). Azok a médialejátszók, amelyek HDD-t tartalmazhatnak, pont amiatt aktív hűtéssel ellátottak, ami sajnos zajjal jár. Képzeld el, hogy 7/24-ben töltesz vissza, a ventilátor pedig zúg, és hosszútávon zavarni fog, ha nappaliban vagy esetleg hálószobában, de mindenképp megjelenítő közelében használod. Bármennyire is ellenkezel a NAS-okkal kapcsolatban, a felvázoltak alapján, és az én véleményem szerint is olyan NAS lenne számodra megfelelő, ami torrentklienssel is bír. További előnye, hogy a hálózati kapcsolat kiépítésével bárhova elhelyezhető, igényeid illetve lehetőséged szerinti tárhellyel rendelkezőt állíthatsz össze. Az LX-55 mint blu-ray lejátszó igencsak jól megállja a helyét, rendelkezik médialejátszási képességekkel, mégsem ajánlják médialejátszónak, részben mert ahogy írtad "nem direkt arra gyártott dolog", illetve mert egy dedikált médialejátszó funkcionalitásban többet nyújthat, így ha nem felel meg amit az LX-55 médialejátszásban tud, akkor külön médialejátszóra is szükséged van, tárhely és torrent-kliens nélkül. Saját tapasztalat és vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#37771) z123456789


z123456789
addikt

(#37768) Sanci38
Ezzel én tisztában vagyok, de tényleg nem PC-röl volt szó. :)

(#37770) Kittosz
Na látod ez érv a javából.Erre nem gondoltam, mivel a "házimoziba" decemberben vágtam bele egy db TV-vel.Tehát totál semmi tapasztalatom.A TV is életemben az elsö TV.Szeretnék szépen lassan egy rendszert összekaparni, ezért göröcsölök itt a vágyaimmal.
A NAS-ról sem tudok sokat, amennyi megmaradt bennem róluk az az hogy ezek kb nagy tárhelyü PC-k.Szóval ezeknek jobban utána kell olvasnom.
Viszont ha már NAS-t használok akkor nem mindegy hogy PC vagy NAS?(Hangsúlyozom nem vagyok tisztában vele pontosan mi is az)
Csak mert szerintem akkor már mindegy hogy melyik megy napközben míg elmegyek dolgozni.
Amit leírtál azt kb úgy szeretném megvalósítani.Heteken belül egy média lejátszót, ami ajánlott minöség, aztán legközelebb pedig az LX 55.Viszont mivel az MP következik a sorban, sürüsödnek az életszerü kérdéseim, amiket a szokásaim átgondolása után teszek fel.Ha egy média lejátszó rendelkezik bövíthetöséggel, az már extrának számít, és akár a lejátszás minöségére mehet?(Mármint hogy a gyárban inkább öltek volna több pénzt a lejátszásba, nem pedig a "csillogásba")
Pl van egy Dune 303D-m egy vinyóval a belében.Nem macera az hogy letöltök egy filmet a PC-re, majd mielött meg akarom nézni, át kell másolnom a Dune-ra.Akár hálózaton, akár USB-s megoldássa?

(#37772) Sefter válasza JohannZimu (#37770) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem a Dűne 7/24-ben tölt vissza, standby módban csak a vinyó megy és 0 hangja van... :)
Kis számú torrent mellett NEKEM tökéletesen megfelel a célnak..

(#37771) z123456789
A NAS sokkal kevesebbet eszik mint a Pc, tehát nem mindegy melyik megy éjjel nappal, ráadásul a Nas-nak sincs hangja...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#37773) JohannZimu válasza z123456789 (#37771) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Ha egy hálózatban vannak (PC és Dune) akkor a letöltésnél megadhatod a Dune HDD-t mint célmeghajtót, viszont akkor a visszatöltéshez is bekapcsolva kell lennie, aminek nem örülünk.

Szerintem előbb olvass utána a NAS-oknak, nézdd meg mi a kínálat, ha vannak konkrét típusok akkor biztosan kapsz véleményt, többen is használnak NAS-t.

(#37774) TCr válasza Sefter (#37772) üzenetére


TCr
veterán

+1 (PCH A210)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#37775) z123456789


z123456789
addikt

(#37772) Sefter
Erröl beszélek, szerintem nekem is megfelelne, de utána olvasok jobban a NAS-nak.

(#37773) Kittosz
Ja igen, értem.Akkor ...szarnak egy pofont. :)

(#37774) TCr
Neked is megfelelö a popival a letöltés?Mert abban például van gyárilag torrent.Mi nincs benne?3D fogadjunk! :F

(#37776) Sefter válasza JohannZimu (#37773) üzenetére


Sefter
veterán

"Ha egy hálózatban vannak (PC és Dune) akkor a letöltésnél megadhatod a Dune HDD-t mint célmeghajtót, viszont akkor a visszatöltéshez is bekapcsolva kell lennie, aminek nem örülünk."

Ez butaság...letöltöd a torrent fájlt (telefonról, tabletről, notiról...mindegy) átrakod a dűnére és a beépített klienssel nyitod meg, innentől kezdve nem kell hozzá pc :K

(#37775) z123456789
Eltaláltad, abból is a 3D hiányzik :DDD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#37777) TCr válasza z123456789 (#37775) üzenetére


TCr
veterán

Igen, a FullHD 3D, amire nekem az ég világon semmi szükségem.

Kittosz: butaságot írtál, úgy van ahogy Sefter írja.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#37778) z123456789 válasza Sefter (#37776) üzenetére


z123456789
addikt

Szuper! :S Pedig az jó lett volna.Még tetszik is.
Na nem feszítem tovább a húrt.Elolvasom a NAS-t, aztán úgy jövök vissza.Kösz az eddigieket! :R

(#37779) Sefter válasza z123456789 (#37778) üzenetére


Sefter
veterán

Mindenképp veszel médialejátszót?
Mert akkor próbáld ki, ha elég a torrentezési képessége neked is, akkor felesleges másban agyalnod...

Psn ID: sefter_hun

(#37780) Ed Parker válasza JohannZimu (#37770) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az lx55 csak alap fw-vel nem veszi fel a versenyt a médiajátszókkal, de mókolt fw-vel bőven túl is megy rajtuk.
Eleve a teljes hálózati támogatás, bd lejátszás, lemezről, nasrol, sacd lejátszás, lemezről, nasról.
Torrentezni nem tud, azt viszont van a nasban.

(#37781) z123456789 válasza Sefter (#37779) üzenetére


z123456789
addikt

Mindenképp veszek persze!
Hogy érted hogy próbáljam ki?Netröl rendeljem meg, aztán ha nem jött be mégsem, akkor küldjem vissza?

Parker-ra már egyszer hallgattam...és jól tettem :)

[ Szerkesztve ]

(#37782) Sefter válasza z123456789 (#37781) üzenetére


Sefter
veterán

Nem...próbáld ki a torrentezést róla, és ha kevésnek érzed akkor veszel mellé NAS-t is...
De az is lehet jó út, amit Parker mondd (először az LX55 + mókolt fw, aztán lehet nem is kell média lejátszón agyalni..hanem jöhet egy nas :) )

(#37780) Ed Parker
No, ezen most elgondolkoztam...erről a mókolt fw-ről hol lehet bővebben olvasni?

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#37783) Ed Parker válasza Sefter (#37782) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Itt, de a kanjikat picit nehezebb olvasni:)

Nekem semmi szükségem médiajátszóra, igaz van még htpc-m, de az lx55 is maradéktalanul ellátja ezt a feladatot.
A nas kulcskérdés itt, mint tár, mint torrent kliens szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#37784) JohannZimu válasza Sefter (#37776) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Miért lenne butaság? Nem volt szó arról, hogy a Dune-n torrent-klienst futtat. PC-t írt. Én erre válaszoltam.

(#37780) Ed Parker Neked LX-55-öd van , ha jól emlékszem. Te feltetted a Kínai FW-t?
Nekem BDP-150-em van, arra is létezik Kínai FW, de a garanciavesztés miatt nem tettem fel.

[ Szerkesztve ]

(#37785) Ed Parker válasza JohannZimu (#37784) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem fent van persze, különben hogy beszélnék róla?:)

Mitől félsz, hogy nem mered felrakni?

[ Szerkesztve ]

(#37786) JohannZimu válasza Ed Parker (#37785) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Pio-ra itthon 3 év garancia van. Én úgy tudom, ha nem a gyári FW-el használod, nem tudod érvényesíteni a garanciát ha probléma adódik.

[ Szerkesztve ]

(#37787) BBéci válasza Ed Parker (#37757) üzenetére


BBéci
titán

Tévedsz, a filmjeim, egyebeim 95 %-át azért őrzöm, mert szeretném máskor is megnézni. Amit vacaknak minősítek, az a kötelező idő letelte után megy a kukába.
Azért említettem a kitiltást, mert sokan mindent törölnek megtekintés után. Ezért ha nem a megjelenés utáni 1-2 héten, hanem hónapokkal később jut eszembe, hogy letölteném, akkor cseszhetem. A Kingdom-ot 3 hét alatt sikerült letölteni, mert senki, vagy legfeljebb egy ember osztotta meg.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#37788) Ed Parker válasza BBéci (#37787) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezért kell azokat 1€-s bd lemezekre kiírni es nem foglalja a helyet a merevlemezen.
Én a szabályok szerint visszatöltöm es törlöm, ha trágya a film, márpedig azokból mostanság elég sok van.
A másik meg hogy mindig jönnek újak akik beállnak a seedbe es a többiek akik kilépnek belőle.
Egy nagy oldalon nem egy hamar döglik be a link.
Ha viszont mégis, valaki ujra feltölti és minden megy tovább.

Kittosz: ezt neked kell eldönteni hogy kockáztatsz vagy veszel mellé egy médiajátszót is:)

[ Szerkesztve ]

(#37789) BBéci válasza Ed Parker (#37788) üzenetére


BBéci
titán

Nincs BD-íróm és nem is tervezem a beszerzését. Sőt, évek óta a DVD-ket is merevlemezre másolom, nem fordítva.
Mindenki másképp csinálja... :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#37790) JohannZimu válasza Ed Parker (#37788) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Nem a kockáztatásról van szó, hamarosan megválok tőle, eredeti állapotban szeretném eladni, a vevő majd eldönti, hogy felteszi vagy sem. Az LX-55 nekem már az a kategória, ahol nem biztos, hogy kockáztatnék.
Ezenkívül jelenleg együtt tudok élni a BDP-150 midéalejátszási képességeinek korlátaival, inkább minden szempontból jobb készülékre cserélem.

(#37791) cekkk


cekkk
veterán

Ha nekem nem lenne gyors netem és félteném a filmjeimet és nem lenne még raid rendszerem bizony én is optikai lemezre mentenék, mert lehet azok is tönkre mennek, de ha egy vinyó megy tönkre akkor ott egyszerre sok adat fog eltűnni. :U

(#37792) Ed Parker válasza BBéci (#37789) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Így van, nekem ez a felállás megfelel, ha már van bd játszóm.

Kittosz: ezt neked kell tudni.
Én felraktam, működik.

[ Szerkesztve ]

(#37793) nuke7


nuke7
veterán

Hu de off lett hirtelen itt a nettel, meg Linux-ok megosztásával foglalkozik mindenki ... Meg persze media lejatszoval... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#37794) z123456789


z123456789
addikt

Utána olvastam a NAS-nak kicsit jobban.Nem érzem hogy egyelöre szükségem lenne rá, szóval szerintem maradok a DUNE HD TV 303D-nél, és felmókolom rá a klienst.Kipróbálom ahogy sefter ajánlotta, aztán ha nem jön be akkor veszek NAS-t :)
LX 55-öt én sem szivesen kockáztatnám, föleg hogy a torrentes része a dolognak azzal sem oldódna meg.Ráadásul marhára nem tudok kanjiul. :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#37793) nuke7
Házimozi erősítő és minden, ami hozzá csatlakoztatható (kiemelt téma) :)

[ Szerkesztve ]

(#37795) spiky03 válasza Ed Parker (#37792) üzenetére


spiky03
veterán

Miben javított az a mókolt fw a Pio-n?
Az ISO lejátszásról olvastam, hogy azt már elvileg tudja.
Mi módosult/javult még?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#37796) Sefter válasza JohannZimu (#37784) üzenetére


Sefter
veterán

De miért használnád külső vinyóként, ha adott a lehetőség magában :F
Ráadásul standby-ban eszik vagy 5 wattot a vinyóval együtt...

Psn ID: sefter_hun

(#37797) JohannZimu válasza Sefter (#37796) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Nem ismerem a Dune-ket, nem tudtam, hogy alapból van torrent-kliens benne, és a kérdés nem erre vonatkozott. Most, hogy utánaolvastam, természetesen igazad van abban amit írtál.
A felvetett igényekre én továbbra sem a torrent-klienssel rendelkező, 1 HDD-s hűtés nélküli médialejátszót választanám, de elfogadom, hogy valakinek ez a legmegfelelőbb megoldás. Ezzel együtt az is járható út, amit én javasoltam, legfeljebb nem mindenkinek van rá igénye, vagy tudja megvalósítani. Anno nekem egy IAMM NTR82 médialejátszóm volt.

[ Szerkesztve ]

(#37798) BBéci válasza JohannZimu (#37797) üzenetére


BBéci
titán

Ismerem a Dune lejátszókat, de csak végső esetben használnám torrentezésre, ha semmi más lehetőségem nem lenne. A tesztelés idején kívül netre, hálózatra sem szoktam csatlakoztatni a médialejátszókat.
Ismét csak: mindenki másképp csinálja...

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#37799) z123456789 válasza BBéci (#37798) üzenetére


z123456789
addikt

Te ajánlottad egyébként a DUNE 303D-t nekem. :) Mint média lejátszó megállja a helyét azért remélem.PanaGT50-nel lenne használva.Mert amúgy hangsúlyozom nagyon tetszik a készülék, és most már erösen hajlok arra hogy a torrentezést másra bízom, viszont akkor a lejátszó legyen egy jó kategóriás cucc.

(#37800) Digital


Digital
addikt

Hali!

Melyik erősítőt érdemes választani?
Denon AVR-1912 vs. Onkyo NR-807
Zenére, és filmezésre kellene!

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.