Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Aladdin


Aladdin
senior tag

Mindkét ma indult TT-ben per pill ugyanannyira vagyok a kovetkezo szinttől 😁😁

(#13852) cappa72 válasza Aladdin (#13851) üzenetére


cappa72
nagyúr

:C
Na ezt próbálja meg valaki direkt módon beállítani! :D
(Én teszek egy próbát....)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13853) Aladdin válasza cappa72 (#13852) üzenetére


Aladdin
senior tag

Az SP3 mar C-ben van, az nem is lesz jobb, az Sp1-et sztem be tudom vinni B-be. Mindketto sor3 tuningos.

(#13854) cappa72


cappa72
nagyúr

Kis mocskok... Az Acura nem vihető ki 3 sör fejlesztéssel. 😭 :O

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13855) szaszyka válasza cappa72 (#13854) üzenetére


szaszyka
senior tag

Én még a Body-t kifulloztam, így sor3 +2 fejlesztéssel meglett ;) a body csak +90 arany

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13856) lansone79


lansone79
csendes tag

Ráadásul semmi szükség nem volt erre a verdára... Kezelhetetlen, élvezhetetlen... Még egy, amivel korcsolyázni lehet. (Taycan volt még ugyanez a kategória) Gyakorlatilag mintha takonnyal lenne bevonva mind a négy gumi...

(#13857) cappa72 válasza lansone79 (#13856) üzenetére


cappa72
nagyúr

A takony ennél is rosszabb volt, legalábbis nekem. Ez sem lesz az álomautó, de egy fokkal jobb annál.
Az e-autó hangot nem igazán bírom.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13858) hegedus001


hegedus001
aktív tag

bakker, mióta játszom már én is, meg MA-t is mióta olvasok. Nem is tudtam, hogy van ilyen topic. :Y

Van valami csoportja a játékban az MA tagoknak? :D

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#13859) Aladdin


Aladdin
senior tag

Skacok! Ez a BMW Z4, amit most akcioznak meg 32 napig, ez csak megvehető, vagy megnyerheto is?

(#13860) lansone79


lansone79
csendes tag

Nem kell megvenni, ingyenes... Csak a tuning kerül némi pénzbe/goldba. Érdemes kifullozni amíg az akció tart, gondolom a jövő heti TTT-n szerepelni fog.

(#13861) Aladdin


Aladdin
senior tag

Megcsinaltam ezt a hybrid BMW-t. Igazabol sor 3 tuninggal nem volt egy kihívás, siman ment minden egeszen az utolso elotti futamig, ahol ez az “Érd el 6x a 346 km/h-t”. Nem ment. Sehogy sem. Az elso egyenesben 4-szer kene elérni, mert utana mar csak 2 lehetőség van. 100 aranyamba kerult. Ez van. Viszont ez az NSX, kidobott arany volt.

(#13862) szaszyka válasza Aladdin (#13861) üzenetére


szaszyka
senior tag

3sor, plusz full motor tuninggal viszonylag megugorható volt az a feladat, nekem úgy sikerült, hogy a hátsó "egyenesben" sikerült meghúzatnom magam az egyik Nissannal, így lett meg a 6 alkalom. Egyébként egész jó autó ez a BMW :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13863) Aladdin válasza szaszyka (#13862) üzenetére


Aladdin
senior tag

Igen, utólag, mikor mar megcsinaltam a skipet, es az egeszet, akkor fotót at az agyamon, hogy ez mehetett volna motorruningra is, de most mar mindegy. Egyebkent tenyleg jo auto. Jo a fek, jol kanyarodik :)

(#13864) cappa72 válasza szaszyka (#13862) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az ilyen lehetetlen küldetéseknél régen ha sokan panaszkodtak, akkor csináltak javítópeccset.
(pl. Mercedes 190 2.5 Evo II)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13865) lansone79 válasza Aladdin (#13863) üzenetére


lansone79
csendes tag

Sor 3 tuninggal a top speed-et csak öt alkalommal tudtam elérni, a hatodik sehogy sem jött össze... (vagy 25-ször rápróbáltam, szélárnyékkal sem ment). Ráraktam 145 goldért a negyedik, plusz MS-ért az ötödik motortuningot, azután elsőre abszolválható az event. Jobban megéri, mint 100 aranyért skippelni, mondván valszeg ez a gépsas is exclusive széria lesz...

(#13866) cappa72 válasza lansone79 (#13865) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is próbálkoztam ezzel a 3 sor + szélárnyék, nekem is csak 5 sikerült.
Még megpróbálom megfejelni úgy, hogy hátsó szélárnyékkal, aztán ha úgy sem megy, akkor jön a tuning..
Én 67x próbálkoztam kb. :D

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13867) lansone79 válasza cappa72 (#13866) üzenetére


lansone79
csendes tag

Na mi lett a vége? Sikerült kiszélárnyékozni, vagy tuningoltál?

(#13868) cappa72 válasza lansone79 (#13867) üzenetére


cappa72
nagyúr

Áh... tunning... aztán kb. még így is 13x futottam neki.
Végül meglett, de nagyon balf'sznak éreztem magamat.
Val'szeg az is közre játszott, hogy már nagyon lassúak voltak a botok (tegnapelőtti 67x próbálkozás miatt), így nem a mögöttük lévő szélárnyékot, hanem az előttük lévőt kellett megpróbálnom használni.
Már az első hosszú egyenesben sikerült 4x elérni a 346-ot, onnantól már megnyugodtam, hogy ez meglesz. Túl vagyok rajta, Bömbike a garázsban.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13869) Aladdin válasza cappa72 (#13868) üzenetére


Aladdin
senior tag

Egyébként nekem is pont ez volt a problémám. Az első nekifutásnál simán hoztam az első hosszú egyenesben a 3-szori sebességet, tudom 4 kellett volna, de ahogy egyre többször próbálkoztam, úgy lassultak a botok, és eleve lassan kezdték meg az egyenest. A végén már a háromszori is alig ment. Na akkor hagytam abba :(

(#13870) Petya25 válasza Aladdin (#13869) üzenetére


Petya25
addikt

Én is elengedtem 100 aranyért...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#13871) cappa72 válasza Aladdin (#13869) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igazából lehet, hogy nem volt érdemes tuningolni, mert a szériájában gyengébb még így is, mint a másik autó.
Ha meg lesz rá feljesztési akció, akkor ott többet nyer vele az ember, mint így.
De meg akartam csinálni, hát áldoztam rá. Sajnos időt is. (Lassan abba a korba érek, hogy a ráfordított időt sajnálom - olvashatnék is helyette -, de hát a függőség az függőség...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13872) cappa72


cappa72
nagyúr

Ma reggel érdekes számsor fogadott...
Total Time played 222d 22h 22m 22s
:D

(Nem is tudom, hogy ez függőségi szint-e)

Ja, és a Porsche Mission-R rükvercben is qrvagyors... ;)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13873) zsotesz81 válasza cappa72 (#13872) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nálam 3d 23h 2m , de mindez az elmúlt 11 évben :DDD .
Valamiért mindig telepítem, de évente ha kb. 2-3 alkalommal elindítom, én már régóta meguntam.

(#13874) cappa72


cappa72
nagyúr

Sikeres lett a Rimac Nevera megszerzése 3 sor tunninggal.
Há' nem mondom, hogy az utolsó kettő nem okozott fejfájást. Volt vagy 40 perc, mire kivittem.
Egyébként is, a 2.3 és a 4.3 sem lett meg elsőre (asszem'; nem vagyok már biztos benne, hogy melyik :B ).

De az utolsó kettő... Hát csakazért sem akartam még +2/3 fejlesztést rátenni, mert csak ajánlott volt a 106,1.
Hát próbálkoztam, próbálkoztam... a saját szintemen.
5.4-nél volt, amikor már csak fél másodperc a hibázott a sikerhez. Aztán hibrid fékkel (hol itt, hol ott kapcsoltam ki/be a fék segédet) valahogy meglett.
Az 5.5-nél meg szimplám átvágtam a kanyarokat, és úgy sikerült.

Egyébiránt eddig ennek az e-autónak van a legkevésbé idegesítő e-hangja.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13875) szaszyka válasza cappa72 (#13874) üzenetére


szaszyka
senior tag

Igen, egész jó autó ez a Nevera.
Bezzeg az Acura event...!!! Ti is szívtok vele? 4.4-től egész egyszerűen lehetetlen megcsinálni a feladatokat. Nyerjem meg úgy a futamot, hogy sor 3, + 2 fullos tuninggal nem érem utol a hatodikat a kör végére, draftoljak 10mp-ig, miközben 2,5mp-nél megáll az óra.... Vagy bug, vagy én lennék ekkora balfasz?!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13876) Aladdin válasza szaszyka (#13875) üzenetére


Aladdin
senior tag

Kösz, most meghoztad a kedvem hozzá :D :D
Sztem majd szerdán megcsinálom, beszámolok mindenképp...

(#13877) cappa72 válasza szaszyka (#13875) üzenetére


cappa72
nagyúr

Még nem kezdtem el a 4. részt az Acura-nál.
De remek lelki felkészítés... :O

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13878) szaszyka válasza cappa72 (#13877) üzenetére


szaszyka
senior tag

Lehet csak én vagyok béna, de konkrétan a 4.4-nél a 6. autót értem utol a célvonalon, miközben talán minimum 3.-nak kellene lenni. Youtube-on néztem videót, hogy kell csinálni, de már a rajtnál közelében sem vagyok a többieknek. Mindegy, marad a skippelés. Sok sikert nektek hozzá ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13879) lansone79 válasza szaszyka (#13875) üzenetére


lansone79
csendes tag

Én is pislogtam mint hal a szatyorban, de nem bug. Az a titok nyitja, hogy ugyanazon autónak kell végig szélárnyékot adnod, nem lehet azt csinálni, hogy haladsz előre, és autónként rakod össze a 10 másodpercet...
Elég nagy szívás, de teljesíthető...

(#13880) lansone79 válasza szaszyka (#13878) üzenetére


lansone79
csendes tag

Ennél erősen butítani kell, hogy teljesíthető legyen. Kb. a 20-25-ik próbálkozásra már annyira visszaveszi a botokat, hogy le lehet őket nyomni...

(#13881) cappa72 válasza lansone79 (#13880) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szép remények... :O
:R

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13882) szaszyka válasza lansone79 (#13880) üzenetére


szaszyka
senior tag

Végül az utolsó 4 versenyt skippeltem. Nem volt türelmem éjszaka bohóckodni vele. :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13883) Aladdin válasza szaszyka (#13882) üzenetére


Aladdin
senior tag

Akkor az így nem volt olcsó :(

(#13884) szaszyka válasza Aladdin (#13883) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nagyon nem, sajnos. Bár még van kb 3800 aranyam, azzal még elleszek egy darabig. :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13885) Szbtms


Szbtms
csendes tag

Tényleg voltak elsőre lehetetlen feladatok, de a zöld lámpánál quit, majd retry, és lehetett butítani az ellenfeleket.
Nagyon szeretem ezeket az autókat, sajnálom, hogy mindegyik egy bajnokságba került. Illetve a belső nézetekkel sem vagyok teljesen kibékülve. A Porsche még a szokásos volt:

Aztán jött a BMW, aminél jóval hátrébb tolták és feljebb emelték az ülést. A tükör innen nagyon zavaró nekem.

Most az Acura-nál hasonló a pozíció, mint a Porsche-nál. Na de hol az orr elem? :D A kerék mozgása látszik.

illetve a saját autó lámpájára (bal) is inkább narancssárga, mint piros, de az ellenfeleké már citromsárga :D

[ Szerkesztve ]

(#13886) lansone79 válasza Szbtms (#13885) üzenetére


lansone79
csendes tag

Bakker tényleg... Éreztem, hogy valami furcsa, de nem jöttem rá hogy mi az oka. Pedig alapvetően belső kamerával megyek amikor csak tehetem. Abban pedig abszolút egyetértek, hogy élmény vezetni ezeket az Endurance autókat. Durva tapadás a hatalmas leszorító erő miatt, óriási kanyarvételi sebesség...
Micsoda élmény lehet egy ilyet a valóságban is kipróbálni :P Mondjuk valószínűleg el sem tudnék indulni vele...

(#13887) lansone79


lansone79
csendes tag

Valamikor a 90' évek végén, vagy a 2000' évek elején egy Miskolc rally alkalmával beülhettem Turi Tomi Mitsubishi Evo VI-osába, 10 percig csak az elindulást gyakoroltam, nem egyszerű, pedig akkor még a rajtprogram is kezdetleges volt... Gondolom ezek az LMP/IMSA autók is hasonlóak, kell hozzá némi rutin :K

(#13888) Aladdin válasza szaszyka (#13878) üzenetére


Aladdin
senior tag

Na, ma nekiálltak, 2 ora volt. A 4.4 volt az elso kihívás, sor 3 tuninggal. Butitani kellett keményen, aztan sikerult. 5.4 volt a kovi, ott is nekifutottam tobbszor, es akkor maradt az uccso, ott is par nekifutás. Hat osszessegeben nem volt konnyu.

(#13889) szaszyka válasza Aladdin (#13888) üzenetére


szaszyka
senior tag

Közben észrevettem, hogy az utolsókat valszeg nagyon elcsesztem, mert az egyik feladatnál minden segítséget ki kell kapcsolni, és utána visszakapcsoltam a traction controlt, amit amúgy nem használok. Lehet amiatt is szívtam orbitálisan az utolsókkal. Mindegy, tanulópénz :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13890) WilliamG


WilliamG
csendes tag

Lehet, hogy csak nekem volt új a dolog, de itt az Acura feladatainál a botok butításához elég volt rögtön a verseny indítása után egy gyors quit -> retry. Így elég könnyen teljesíthető volt minden futam. :)

(#13891) Szbtms válasza lansone79 (#13886) üzenetére


Szbtms
csendes tag

Ha sokszor ütközöl frontálisan, akkor megjelenik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.