Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69801) Nightmare válasza Zola007 (#69800) üzenetére


Nightmare
senior tag

Eddig még nem volt rá példa, hogy a sok kaja megfeküdje. Nekem valahogy ez bejön, edzés után zabálni. Néha az asszony is meglepődik, hogy a picsába tudok annyit enni. :P

Ki van, naná a sok kajától, és amit mondtál, a kövérség miatt sokkal rosszabb az inzulinérzékenység...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#69802) Peddy789


Peddy789
őstag

ti amugy élvezitek ezt a szájkarate topikot? néha benézek hátha van valami értelmes, de sose találok semmit, ha lenne azis elevszne a: "szerintem ettő izmos leszek" -> "de hülye vagy" tipusu többoldalas veszekedések közepette

(#69803) Woodslave válasza Peddy789 (#69802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én igen :K ;]

mit találnál értelmesnek? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69804) Ijk válasza Peddy789 (#69802) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, viszlát. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69805) deniro2 válasza Peddy789 (#69802) üzenetére


deniro2
senior tag

Igen :P
Mi lenne az értelmes, ha naponta körbeveregetnénk egymás vállát? :U

(#69806) Assdak válasza deniro2 (#69798) üzenetére


Assdak
őstag

Ez azért nekem, mint krumplis zsáknak is egyértelmű volt. De téged amúgy is max a Krisztián hívna fel. :)

(#69807) brownus válasza Woodslave (#69769) üzenetére


brownus
veterán

En tudom mi az igassag

Az, hogy az emberek lustak es igenytelenek. Ennyi

Ja amit akartam miota labazok meg gugulok nott a labmeretem es most uj teli bakancsot kell vennem... :D mert a tavalyi mar szorit

Peddy789, persze :K ha rossz a kedvem mindig ide jovok eloszor

[ Szerkesztve ]

(#69808) hunoxo válasza Peddy789 (#69802) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Ez a fórum, a Fáradt gőz család,fiúgyermeke. ;]

(#69809) Zola007 válasza brownus (#69807) üzenetére


Zola007
veterán

a szagnak is kell hely... :]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69810) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ezért van csődben az ország mert itt beszélgettek egész nap ahelyett hogy dolgoznàtok. Jó kis munkahely. Rég kivàgtam volna mindenkit,mint macskát szarni

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69811) Casanova* válasza FIREBLADE78 (#69810) üzenetére


Casanova*
veterán

a topik zárható! :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#69812) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok! a főnök lebaszott minket?! :U

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#69813) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Szívesen :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69814) HussarF válasza Woodslave (#69768) üzenetére

Ez azért nem ilyen egyszerű. Ha kevered a különböző glikémiás indexű ételeket (pl hús meg valami gabonaféle), attól még a gyorsabban emésztődő ugyanúgy hamarabb lebomlik cukrokra és mivel a lassabb felszívódású pl. a hús akadályozza a véráramba jutását, így a gyomorban marad és elkezd erjedni. Nagy kajálások után pl. ez okozza a "kaja-kómát" is. Az így felhalmozódó salakanyag meg megy egyből a bőr alatti raktárakba, ezért van az, hogy ha szemétből zabálsz be, akkor egy hétvége alatt is feljön 3-4 kilo, tiszta fedett leszel, ami aztán a következő hét végére el is tűnik teljesen, ha visszaállsz a normál kajára. (normál alatt értem a szigorú étrendet)

[ Szerkesztve ]

(#69815) FIREBLADE78 válasza HussarF (#69814) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem értem,hogyan tudnak az emberek 2 nap 3-4 kg-t hízni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69816) Tulku válasza FIREBLADE78 (#69815) üzenetére


Tulku
veterán

Víz.
A kálium nátrium pumpa nagy úr...

(#69817) Woodslave válasza HussarF (#69814) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értem brofesszor úr... Azért egy divány.hu linkkel alátámaszthattad volna :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69818) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#69810) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert te aztán qrvára hasznos tagja lehetsz a társadalomnak :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69819) deniro2 válasza HussarF (#69814) üzenetére


deniro2
senior tag

Már csak az a kérdés, hogy mitől lesz valami alacsony glikémiás indexű, ha nem azoktól az anyagoktól, amik gátolják a szénhidrát véráramba jutását? :U Meg mi a tiszta kajálás, ha a "valami gabona" meg a hús nem az és a zöccség csak erjeszti a gyomorban... :U

(#69820) Ijk válasza FIREBLADE78 (#69810) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te miért vagy akkor itt? :F ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69821) brownus válasza Woodslave (#69818) üzenetére


brownus
veterán

Oke, de o egy ejszaka egymas utan tobbszor is....

O a lepedo kiraly a topikban, nem? ;]

(#69822) Woodslave válasza brownus (#69821) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja de senkinek qrvára semmi köze ahhoz mit csinálok meg miért fórumozok akár munkaidőben...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69823) hunoxo válasza Woodslave (#69822) üzenetére


hunoxo
csendes tag

ja van ebben az országban kb.1millió kiválasztott akik soha nem is dolgoztak,azokkal nem foglalkozik senki..

(#69824) FIREBLADE78 válasza Ijk (#69820) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én mikor írtam? Nem reggel a délelőtti órákban! :D :N ;)
wood: nagyobb,mint az átlag! 26 évesen heti 6 napot dolgozok,sokáig heti 7et dolgoztam,de már van 1 szabad napom,ja és nekem nincs hosszú hétvégém stb,mint az átlag emberkéknek. És nem is sírok,mint a fürdős kurva,hogy jaj hétfő,nekem minden nap ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69825) FIREBLADE78 válasza brownus (#69821) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Most ennyire nagy dolog,ha többször dugsz 1 este alatt?! oh shit.. :Y :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69826) KoVee84 válasza FIREBLADE78 (#69825) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ennyi meló után? Maga a csoda... ;]

(#69827) HussarF válasza FIREBLADE78 (#69815) üzenetére

Aki nem tisztán eszik (sőt még úgy is keveset), az nem is fogja érteni. Ez a jelenség csak szigorúbb étrend mellett jöhet elő.

(#69817) Woodslave
Jártam régebben dietetikushoz, ő tanította ezeket, de majd keresek a Nők lapjában valamit ami alátámasztja :D

(#69819) deniro2
Nem vagyok biológus, se dietetikus, de sztem nem csak attól lesz alacsony GI-s, hogy a cukor véráramba jutását gátolja, hanem hogy eleve nehezebben is alakul át az összetett szénhidrát cukorrá benne, mert azoktól az említett plusz anyagoktól az emésztőnedvek és nehezebben férnek hozzá.

Igazából a dietetikus azt magyarázta, hogy ő azt ajánlja, hogy ne egyen az ember nagy mennyiségben olyan kajákat, aminek nagyon eltér a GI-je. Pl. a húst ezért nem rizzsel vagy kenyérrel ajánlja, hanem hüvelyesekkel (lencse, sárgaborsó, bab stb.). Azért tapasztalatom szerint ez nem egy olyan vészes dolog, ha rendesen tartasz egy testépítő étrendet, mert akkor sokszor eszel kisebb adagot, ugye ez a kaja-kóma dolog meg nagyobb bezabálásoknál jön. De pl. azóta nem fehér rizset eszek a húshoz (aminek ugye 90 feletti a GI-je), hanem csak barnát (kb 70-es GI-vel).

(#69825) FIREBLADE78
Az. Régen még nekem is simán ment, de már itt vagyok 25 évesen, az én koromban már minden nap ajándék. Múltkor Tinderen összeszedtem egy csajt. Átjött, majd a 2. után, hogy ne maradjak szégyenben, már ki kellett kéredzkednem a wc-be "pisilni", hogy ott gyorsan elrágjak egy fél szem kamagrát. Nem úgy van ez már mint a fiataloknál :DDD

(#69828) Woodslave válasza HussarF (#69827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

az első részét ajánlanám Tűzpengének ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69829) Radnix


Radnix
senior tag

Elég volt az akkor és azt eszem amit megkívánok-ból, tegnap fejbecsapott a motiváció szele. Szeretném a legújabb, legelvetemültebb tanulmányokat hallani, mert szívesen kísérleteznék!
A napi 6 csirkerizst "kinőttem" rég :(((

(#69828) Woodslave: tátott szájjal bámulom a képernyőt. :D

[ Szerkesztve ]

(#69830) FollowTheORI válasza Woodslave (#69828) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Combra is gyúrt egyben... há baj ez?? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69831) m3tr0 válasza Woodslave (#69828) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azt a leborult bakker. :DDD
Ilyenkor senki nem szól rá,hogy ne bassza szét a gépet...és a derekát,hátát se?! :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#69832) t1


t1
addikt

Sziasztok.
Megosztanám veletek fogyásom és edzésem újabb lépcsőjét jelenleg itt tartok 10 hónap munka után.
143kg--->87kg / 180cm
[L:http://prohardver.hu/dl/upc/2014-11/26/36254_p8jd835fmuweodeh_1.jpg][link][/L]
[link]

corres78 kérhetek egy tzs becslést? :B

[ Szerkesztve ]

(#69833) Zola007 válasza m3tr0 (#69831) üzenetére


Zola007
veterán

múltkor nálunk egy srác játszott az evező ergométeren (ez a fajta van nálunk) hátedzést.

felrakta maxra, aztán rántott b.ott nagyokat rajta, majd lassú visszaengedés, szóval semmi folyamatos kardio jellegű mozgás, hanem mint a támlás evezőgépen.
de úgy, hogy a gép majd fel borult, pedig vagy pár kiló és 2 méter hosszú.

Egyébként egész kulturált fizikuma volt a gyereknek, szóval nem ma kezdte a testépítést, de úgy látszik sajnos az agysejtek nem győzték az iramot :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69834) Assdak válasza t1 (#69832) üzenetére


Assdak
őstag

Na ez munka. Nagy grat!

(#69835) BÁ Nutrition válasza t1 (#69832) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Először azt hittem Jojó visszatért :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#69836) t1 válasza BÁ Nutrition (#69835) üzenetére


t1
addikt

:F :D

(#69837) Ijk válasza t1 (#69832) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is messze vagyok egy profi pózolástól, de még az is jobb lett volna ha ugyanúgy állsz be mint a before képen. Legalább az a terpeszállás ne lenne. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69838) t1 válasza Ijk (#69837) üzenetére


t1
addikt

Ezt is elfogadom kritikának :)

(#69839) BÁ Nutrition válasza t1 (#69836) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Régebben szokott írni ide

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#69840) Nightmare válasza t1 (#69832) üzenetére


Nightmare
senior tag

:R

Ez kb 400000 kalória, ami nagyjából 108 kiló rizs. :Y

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#69841) brownus válasza Woodslave (#69822) üzenetére


brownus
veterán

Yep!

(#69842) HussarF válasza t1 (#69832) üzenetére

Olyan 15% körül sztem.

(#69843) Koppanyvezer válasza t1 (#69832) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Nah végre valami kontent! Le a kalappal, csak így tovább! :K

Steamen: xxxpaulxxx

(#69844) shteer


shteer
titán

Remelem ma tobb gdp-t termeltek, mint hozzaszolast ;]

..szerintem jónak tűnik

(#69845) Woodslave válasza t1 (#69832) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szép munka. Azt nem hazudom hogy jól nézel ki ;] :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69846) Zola007 válasza Woodslave (#69845) üzenetére


Zola007
veterán

akkor ebben egyetértetek egymásról ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69847) HussarF válasza shteer (#69844) üzenetére

Ha elvégzem a feladatot, ami ki van adva, akkor nem mindegy, hogy mit csinálok még mellette?

(#69845) Woodslave
Ha ilyen ütemben folytatja a fogyást, lemehet az egy számjegyű testzsír kategóriába. Mondjuk egy szűk 10 kiló izom kéne még hozzá, hogy kimondottan jó legyen.

(#69848) Woodslave válasza Zola007 (#69846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te azt honnan tudod :F

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69849) t1


t1
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek, folytatom tovàbb ennél csak jobb leszek , szeretnék még bőven izmot felszedni elfér de ti is tudjàtok a neheze még hàtra van :)

(#69850) Assdak válasza Ijk (#69837) üzenetére


Assdak
őstag

Mi a baj a terpeszállással? Son Goku is mindig így állt be ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.