Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) God Vazzeg válasza korcsillio (#32950) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most olvastam én is, olyasmi lehet mint Markgx10 régebbi betegsége, Ő is kórházba került vele :U

(#32952) Morris válasza God Vazzeg (#32947) üzenetére


Morris
veterán

Nem is szedem egyiket sem. Van tömeg, inkább csak formálódom. Arra meg bőven jó a sima protein is.
A reggelim minden nap zabkorpa/zabpehely vízzel, proetinnel és tejjel. Kora délutánig tökéletesen eltelít. :K
Egyébként őszintén szólva nem is kívánom a cukrot és az édeset. Ha mégis, akkor egy protein turmix elintézni ezt a vágyamat.

KoVee84: Én most edzés közben 2 liter folyadékot toltam be. Ebből 1,5 liter aszkorbinsavval dúsított víz volt, fél liter pedig az edzés utáni turmix. És még lazán elkortyolok 3 litert a nap folyamán. Reggel is megvolt a fél liter legalább.

[ Szerkesztve ]

(#32953) God Vazzeg válasza Morris (#32952) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én se szeretem az édességet, inkább a sós a kedvencem. Jahh tömeg az nekem is szokott lenni, könnyebb azt hozni mint szálkás alkatot :D

(#32954) Tamoo válasza Manitou (#32924) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Idetolod a képed hónapok után és akkor is csak hirdetsz? ;] :DDD Szégyelld magad!

(#32955) Dexar007 válasza Morris (#32952) üzenetére


Dexar007
veterán

Hany g zabot zabalsz te,hogy delutanig eleg?:D En 100at szoktam + 20g feherje,de max 3 ora hosszat tart a hatasa.

Give me your cum,bull!

(#32956) Tulku válasza God Vazzeg (#32935) üzenetére


Tulku
veterán

Tren anabolikus, nem androgén, illetve az stanozolol is...itt az anabolikus androgén hatásindex nagyságrendekkel jobb mint teszt. esetében (5:1), ezért is van, hogy mikor leállnak vele összepöttyednek (nem tömegre, hanem kerekségre, feszességre) ezért kell nagyon óvatosan bánni ezekkel a szerekkel...

Masteron androgén, illetve a proviron egy anti ösztrogén, ami kötelező teszt mellé...de nem offolok...ez itt nem az a fórum...

És persze július 1 óta Magyarországon senki nem szed ilyesmit...mert tilos!

Nferry: Amiket ti esztek, szedtek, azok hellyel közel a placebo kategóriába tartoznak...természetesen a proteinnek van létjogosultsága, illetve biztosan hoz vmit a kreatin és társai, de ezek is pillanatnyi állapotok, illetve több a bekerülési költség, mint a tényleges "haszon"...persze ez természetes út és nincs un utóhatás, ne adj Isten olyan visszafordíthatatlan folyamat, amit nem szeretne senki sem...ezért megértem amit csináltok, respektálom és tisztelem!

[ Szerkesztve ]

(#32957) shteer válasza KoVee84 (#32949) üzenetére


shteer
titán

Ritka normalis orvosok egyike lehet

..szerintem jónak tűnik

(#32958) Woodslave válasza Tulku (#32956) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szedni nem tilos, beszélni róla meg pláne nem, gondolom a Fegyver topicban sem csak engedéllyel tartható gázpisztolyról van szó :U

az utolsó bekedzés meg :R :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32959) _NCT válasza God Vazzeg (#32944) üzenetére


_NCT
őstag

Ez azért a legtöbb egészséges embernél is így van, ha elkezd olyat zabálni ami miatt az inzulin szintje ugrál, akkor bezabálás után levert lesz és fáradt. Én is ilyen vagyok, még sem érezném hogy magas a cukrom, igaz nem volt mostanában mérve.

Bár mióta alacsony gi indexű kaját tolok lényegesebben kiegyensúlyozottabb napjaim vannak.

És egy kis meglepi :)

[ Szerkesztve ]

(#32960) shteer válasza Woodslave (#32958) üzenetére


shteer
titán

De

;]

..szerintem jónak tűnik

(#32961) Morris válasza Dexar007 (#32955) üzenetére


Morris
veterán

Zabkorpából 100g körüli mennyiséget szoktam, meéél jön még a 30g FF Milk protein és ezt leöntöm egy nagyobb adag vizes tejjel.
Ez kb délután 13óráig "lefoglal". Mindezt úgy, hogy reggel 8-kor eszem meg.
Ha korábban kelek, akkor nyilván hamarabb éhezek meg.

Sőt, azt vettem észre, hogy a zabkorpa jobban telít.

(#32962) kolosanyi válasza Dani82 (#32948) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogyér adod? Gondolkodtam kreatinon mér régóta, de még sose próbáltam, lehet itt lenne az ideje.

(#32963) Casanova* válasza kolosanyi (#32962) üzenetére


Casanova*
veterán

itt az ideje! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32964) N.Ferry válasza Zomb€€ (#32945) üzenetére


N.Ferry
senior tag

De ez a "cucc" most tömegnövelő,vagy zsírégető? :W :DDD

Walking Dead

(#32965) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Az előbb esett szó az edzés utáni ch-ról. Bevallom őszintén, eddig sose kevertem a fehérje mellé semmit, de most fogok dextrózt. Nos ez az ami épp nem állt rendelkezésre most (épp most fejeztem be az edzést), így közönséges répacukrot tettem bele. Viszont felmerült bennem, hogy ha csak simán gyors ch kell edzés után, akkor miért nem jó a répacukor?

(#32966) God Vazzeg válasza Tulku (#32956) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Utána néztem, de ahány helyen olvasom annyi félét találtam. Én úgy emlékszem hogy a tren az nagyon androgén, de 500/500-nak látom az anabolikus és androgén arányát, ami viszont szerintem bullshit. Na most legyünk okosak :D

Teszto az 100/100 ezt tudjuk.

(#32967) N.Ferry válasza Tulku (#32956) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ezzel én is tisztában vagyok,ezért is szoktam mondani,hogy azon a pár alap kiegen kívül nincs értelme mást venni.
Ha egy kondis szeretne átlépni bizonyos határokat erőben vagy kinézetben,akkor bizony el kell gondolkodni,hogy mit szeretne.
Én is szívesebben tolnám a növit,és lennék Hulk,ha lenne értelme,meg persze pénzem rá. :))

Walking Dead

(#32968) Tulku válasza God Vazzeg (#32966) üzenetére


Tulku
veterán

Trenbolon és stanozolol rendkívül anabolikus anyagok hidd el...az androgének inkább a methyltesztoszteron és társai...a stanozololnak az androgén hatása elenyésző pl...mindenképpen teszto-val kell kombinálni, hogy androgén irány is érvényesüljön...

Nferry: nem kell rögtön mindenkinek növi-re gondolni... illetve úgy vettem észre, hogy manapság igen eltolódott az irány a kox könnyebb beszerezhetősége miatt a "folyamatos szurkálás- szinte semmi edzés" irányába...na ez nagyon nem jó, mindenkivel tudatosítani kell, hogy bizony, nagyon keményen kell edzeni, semmit nem adnak ingyen....

(#32969) Casanova*


Casanova*
veterán

Sokkoló: 11 alapanyagból készül a gyorsétterem sült krumplija

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32970) God Vazzeg válasza Tulku (#32968) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Stana az igen, nem is nyomja el a saját teszto termelést, pont ezért. Tren viszont igen, ezért öli meg a libidót, ebből következtetve is nagyon androgén lehet. De mindegy is ;)

Más:

Whey 6:3:1 csokis: nagyon jó oldódás, íz kicsit mű, de teljesen iható!
Értékelés: 8/10

(#32971) KoVee84 válasza Tulku (#32968) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha már ennyire benne vagy, akkor kérdeznék. Tren + propi kombót istenítik nekem folyamatosan, hogy száraz minőségi izmot hoz stb. Erről mit mondasz?

Shteer: és nem mellesleg iszonyat jó csaj volt :C

(#32972) Sotho válasza God Vazzeg (#32970) üzenetére


Sotho
őstag

Ez a stillmassos?

(#32973) Shadowbull válasza kolosanyi (#32965) üzenetére


Shadowbull
addikt

mert a repacukor nem tolt be. ill. nem annyira mint a tiszta szolocukor. A repacukor fele szolocukor, a masik fele gyumolcscukor.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#32974) God Vazzeg válasza Sotho (#32972) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az :K

(#32975) kolosanyi válasza Shadowbull (#32973) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nem is érzem, hogy bármi változott volna. Köszi a tájékoztatást, ez most úgyis csak ilyen egyszeri, kényszermegoldás volt. :)

(#32976) G.Ogre válasza Hawk1979 (#32891) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Szevasz! Nem tudom ki vagy, nem is érdekel igazán. Ez a videó egy sima edzésen készült, nem versenyen, a testépítéshez meg főleg semmi köze nincsen, mert nem vagyok testépítő. Nem feszengek a videón, és nem is verem rá a nyálam sehol. Azért készült, hogy legyen valami az utókornak...meg egy edzésnaplóba került, amit pont az ilyen netes okostojások miatt fejeztem be pár éve. Érdekes, élőben soha senki nem kritizált meg...pont leszarom, hogy szerinted szabályos, vagy nem, 15 év edzéssel a hátam mögött erősen gyanítom, hogy minden téren előrébb tartok, mint te. Ha nem vagy legalább ezen a szinten, akkor semmi alapod nincs kritizálni sem engem, sem mást aki tartott itt valaha, ha meg előrébb lennél, akkor eszedbe nem jutna fikázni, mert tudnád, mennyi munka van ebben! Sok sikert a "megelőző" edzéseidhez!

(#32977) wertigo1984 válasza KoVee84 (#32949) üzenetére


wertigo1984
őstag

En meg gimis koromban rendszeres verado voltam, de az allando elszedulesem miatt eltiltottak. Pedig nagyon fincsi volt a lecsapolas utani napolyi, limonade forro sult kolbasszal mustarral, jo puha kenyerrel... :o :K

(#32954) Tamoo: hazudik? ;] (bocsi Manitou :R ) Boxer szavaival elve......de hianyzik a csoffadt beszolasai

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#32978) Genji válasza Casanova* (#32969) üzenetére


Genji
őstag

Sokféle olaj, tartósítószer. Durva-durva, de ami még durvább azok a húspogácsák. Kb egészben szétrobbantják a csirkét pépesítik és még struktúrát is tudnak adni neki, hogy igazi húsnak tűnjön (detto mint a halrudacskák).

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#32979) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mivel még a programom elején vagyok, ráadásul a betegség is hátráltat, nem késő pótolni a kezdeti formát és a célkitűzéseket. A diéta komoly lesz, már most beleborzongok, pedig még nem is tartok ott...

(#32980) Eagl3 válasza kolosanyi (#32979) üzenetére


Eagl3
veterán

Testtömeg: 114 kg
Testzsír: 17 %

Biztos vagy te ebben?

(#32981) hrvp


hrvp
aktív tag

[link]
Ilyen próbált már valaki? Nincs nagy különbség az ízesített és az ízesítetlen ára között.
+ Valakinek nincs kuponkódja?

(#32982) kolosanyi válasza Eagl3 (#32980) üzenetére


kolosanyi
veterán

195 centi vagyok, úgy nézd. :)

Szerk.: meg a csontozatom is baromi nehéz, vastag.

[ Szerkesztve ]

(#32983) Yeffy válasza G.Ogre (#32976) üzenetére


Yeffy
veterán

:K :C
már "vártam" a reakciód :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32984) deniro2 válasza kolosanyi (#32979) üzenetére


deniro2
senior tag

Sorry, de nekem a 17% tzs meg a 100-as derékbőség valahogy nem jön össze...
Egyébként meg, ha tényleg 17%, akkor nem lesz egyszerű naturálban 10% alá lemenni azzal a tervezett 10 kilóval... Nameg minek, mikor 10-12%-kal már szép szálkás az ember...
De azért sok sikert :)

(#32985) wertigo1984 válasza G.Ogre (#32976) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD +1
Meg amugyis ki merne kritizalni eloben teged?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#32986) Zomb€€ válasza N.Ferry (#32964) üzenetére


Zomb€€
őstag

Igen! :K ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32987) kolosanyi válasza deniro2 (#32984) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is furcsállom. Van képem a blogon, ott láthatod is, hogy fedett vagyok rendesen. Ennek ellenére tuti ezt dobja ki a kalkulátor, mindent leellenőriztem többször is, hibahatáron belül volt a tévedés a testzsír és az arányok esetében is. Hogy miként fogok bemenni 10 alá, arról elképzelésem sincs. Jó, ez túlzás, van, de kemény munka lesz majd. Mindegy, egyelőre még nem a szálkásítás a célom, arra később állok rá.

(#32988) God Vazzeg válasza G.Ogre (#32976) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C :DDD :R

(#32989) Rabbitf_24 válasza kolosanyi (#32979) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Keményen a diétával, az eleje gázos, de pár hónap után már rutin lesz. :K

(#32990) Dani82


Dani82
senior tag

(#32991) God Vazzeg válasza Dani82 (#32990) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És ez? Refrént megvárni! :DDD

(#32992) kukinyo válasza God Vazzeg (#32991) üzenetére


kukinyo
addikt

Jézusom...
De nagy az isten állatkertje :D

(#32993) Rabbitf_24 válasza God Vazzeg (#32991) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

első komment: "This song cured my aids" :D LOOOOL

(#32994) Coccolino_O válasza God Vazzeg (#32991) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ezt én is ma láttam. Nem tudom mire vélni ezt az izét. :D

(#32995) Dani82 válasza God Vazzeg (#32991) üzenetére


Dani82
senior tag

(#32996) almafa42 válasza God Vazzeg (#32991) üzenetére


almafa42
aktív tag

Ez elmebeteg :D:D:D:D

(#32997) stranger28 válasza G.Ogre (#32976) üzenetére


stranger28
addikt

Csak én hallom magamban az utolsó mondatban a befejező te gyökér szókapcsolatot? :DDD

(#32998) Yeffy válasza stranger28 (#32997) üzenetére


Yeffy
veterán

csak te ;]
na gyerünk mellezni

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32999) Eagl3 válasza Dani82 (#32990) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez odabasz... :DDD

(#33000) God Vazzeg válasza Dani82 (#32995) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.