Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) Stirbi válasza Sotho (#32547) üzenetére


Stirbi
addikt

Hát ezek a dolgok azok, amikről senki sem beszél. Nem beszélve a fájdalomcsillapítókról ...

(#32552) _NCT válasza Stirbi (#32546) üzenetére


_NCT
őstag

Kb én is így néztem ki a múltkori edzés után, csak nekem nem volt maszk :DD Jah meg, ennyi izom sincs rajtam..... ;]

(#32553) stranger28 válasza Stirbi (#32546) üzenetére


stranger28
addikt

Az idiótája... :DDD

(#32554) P00By válasza God Vazzeg (#32540) üzenetére


P00By
nagyúr

:D A második is jó! :K

(#32555) Sotho válasza Stirbi (#32551) üzenetére


Sotho
őstag

Ez a kép bizonyítja hogy epo-t nem nyomott! :R ;]

(#32556) wertigo1984 válasza dReFiX (#32550) üzenetére


wertigo1984
őstag

En oda jarok, tiszta, valtozatos gepek, van rendes tusolo, normalis tulaj, jo csajok a pultnal es a teremben egyarant. Kicsit 10 felett a havi berlet, van szauna is. Reszemrol ajanlott :K
Palotai vagy?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#32557) dReFiX válasza wertigo1984 (#32556) üzenetére


dReFiX
senior tag

Köszi a gyors választ szerintem akkor majd kipróbálom, 5 percre lakom a pestújhelyi oldalon. És amúgy "normális" arcok járnak ? :B

(#32558) wertigo1984 válasza dReFiX (#32557) üzenetére


wertigo1984
őstag

En is a terem kozeleben lakom. Igen normalis a tarsasag, sokszor volt hogy megkertem segitsenek a sorozataimban.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#32559) Yeffy válasza Stirbi (#32546) üzenetére


Yeffy
veterán

az igen...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32560) Kidus válasza kolosanyi (#32532) üzenetére


Kidus
őstag

Heheh, jo Elliott :)
Szoktam nezegetni a videoit mikor uncsi van meloban. Csipem a sracot :K

Assuming Control

(#32561) _NCT válasza Kidus (#32560) üzenetére


_NCT
őstag

Ő.....Jól látom hogy most valahogy vaskosabb lett, mint 1-2 hónappal ezelőtti videóiban? Egészen megemberesedett...

(#32562) Kidus válasza _NCT (#32561) üzenetére


Kidus
őstag

Nem tudom, ritka hogy oda tudok figyelni inkabb csak hallgatom a hulyesegeit mikozben teszek-veszek :)
De az teny hogy eleg jol nez ki, szerintem nem is kell ennel tobb.... a videon a masik fazon mar kicsit buborek volt :)

Assuming Control

(#32563) stranger28 válasza Kidus (#32560) üzenetére


stranger28
addikt

Nagyon intelligens ember, plusz gyúr is, mi kell még. :D Hodgetwins se rossz, ez a kettő, amit követek jútubon ilyen témában.

(#32564) kolosanyi válasza deniro2 (#32545) üzenetére


kolosanyi
veterán

Itt csöcsök nincsenek, csak kőkemény zúzda. Érzékenyebb lelkületűeknek nem fog tetszeni, szóval bocsi. :D

(#32560) Kidus
Jó kis videói vannak. :K

(#32565) God Vazzeg válasza kolosanyi (#32564) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#32566) #65313280 válasza God Vazzeg (#32565) üzenetére


#65313280
törölt tag

3:59-nél Kathi Béla :D

(#32567) kolosanyi válasza God Vazzeg (#32565) üzenetére


kolosanyi
veterán

Iszonytató fizikumú emberek, remek kis videó. A zene viszont távol áll tőlem. :)

(#32568) God Vazzeg válasza kolosanyi (#32567) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A zene miatt tetszik a legjobban, de nem vagyunk egyformák ;)

(#32569) deniro2 válasza kolosanyi (#32564) üzenetére


deniro2
senior tag

:C

(#32570) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Szerintetek tanuláshoz mit érdemes szedni? Guaranát, ginkgo bilobát, vagy mit?

(#32571) penene válasza Coccolino_O (#32570) üzenetére


penene
őstag

Ekkora a gáz, hogy már ahhoz is szedni kell? :F :D

(#32572) baluka26


baluka26
veterán

Skacok, legkomplexebb-legjobb porcvédő?

Egyszerűen nem jön rendbe a kurva bordaporcom, nagyon sokat ropog, és még mindig van alkalmankénti fájdalom, főleg mozgás utána/mozgás másnapján... Még egy kört futok vele dokinál, mert azóta sem voltam, de kipróbálnék ilyet, mert a térdem is elkezdett szórakozni...kellett nekem betontalajon atletizálnom 8 évig. Yeah.

Coccolino: Amíg gingkót szedtem a lábam-kezem szinte nem is fázott, szóval a keringésre jó hatással van.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32573) Yeffy válasza Coccolino_O (#32570) üzenetére


Yeffy
veterán

levegőt ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32574) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#32570) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

plusz extraaktívot, patikában lehet kapni
eléggé lehet érezni a hatását
vagy itt is[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32575) hrvp válasza Coccolino_O (#32570) üzenetére


hrvp
aktív tag

Meg még mehet melléjük szója lecitin. A vicc amúgy, hogy egyetemisták is kokszolnak, gyógyszertárban kapható gyógyszerekkel javítják páran a tanulási képességeiket.

(#32576) BÁ Nutrition válasza hrvp (#32575) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyszer majd lehet lesz doppingellenőrzés zh-n :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32577) Radnix


Radnix
senior tag

Magyar gyerek a simplyshredded facebook oldalán [link].
Nagyon brutális az a váll, kicsit túlfejlett is a többihez képest, minden estre nagyon egyben van, rohadjon meg :D

(#32575) hrvp: a koffein is doppinglistás, és még a gyógyszertárig sem kell elmenni érte, és az is elég sokat dobhat egy késő esti tanuláshoz :D

Coccolino_O: szerintem első körben ki kell pihenni magad teljesen, és 30-45 percenként kell 5-10 p szünet, ha meg minden kötél szakad ott a koffein, guarana az kb ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#32578) tatabánya válasza BÁ Nutrition (#32574) üzenetére


tatabánya
senior tag

ilyet nyomok én is vizsgák előtt, de a kreatin is jótékony hatással van állítólag. mindezek mellett még tudom javasolni a folyamatos készülést mindenkinek és akkor nincs para a végén :) már ugye mki felvette a tantárgyait, nekem 20-án lesz az első órám, de már most olvasgatom az anyagot...

[ Szerkesztve ]

(#32579) Radnix válasza Radnix (#32577) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja mondtam már hogy koffein fan vagyok? :DDD

Had büszkélkedjek el az eheti eredményekkel:
felhúzás 185x1, 160x5, 120x14 (földet érintve persze)
fekvenyomás: 127,5x1, 12 még midnig csak 90-be megy, de legalább szabályosan
guggolás: 2 ember által hitelesített vízszintig 110x15
buksisimit kérek :DDD

(#32578) tatabánya: Te stréber állat! :D Nekem már hétfőn indul a móka

[ Szerkesztve ]

(#32580) God Vazzeg válasza Radnix (#32579) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Simi simi :DDD

(#32581) tatabánya válasza Radnix (#32579) üzenetére


tatabánya
senior tag

ez van nekem reménynek a gyár mellett és még kapálózok kicsit, de lehet csak ábrándokat kergetek, hogy jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#32582) N.Ferry válasza God Vazzeg (#32565) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Jófajta,nekem spec. a zene is bejövős. :R

Radnix : Mi a kitűzött cél,ha van? Ehhez meg gratula,muti a buksit,jön a simi :))

Walking Dead

(#32583) Coccolino_O válasza baluka26 (#32572) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha a dózist nézzük, akkor próbáld ki a jutavites ízületvédőt. Mondjuk érdemes pár hónapos kúra keretében tolni.

: Köszönöm

(#32584) Radnix válasza N.Ferry (#32582) üzenetére


Radnix
senior tag

Minél több legyen a megmozgatott súly a brutal challenge-en, az ezüst meglesz "simán" az aranyhoz meg kéne "valami kis plusz", vagy még 1-2 év készülés :D

Combhajlító edzést ki szokott csinálni? Ha igen, akkor részletesen mondjon el mindent, ismétlésszám, gyakorlat, sorozatszám stb.
Én most nem edzem egyáltalán, úgy érzem kap a felhúzástól szintentartó ingert, és különben is utálok rá edzeni :(

[ Szerkesztve ]

(#32585) God Vazzeg válasza Radnix (#32584) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig combhajlítót jó edzeni, én hasalós gépen kezdek, aztán merevlábas felhúzás, mindkettőnél el kell találni a súlyt, ahol még tudsz koncentrálni hogy ne seggből és derékból menjen! Nekem általában be akar görcsölni edzés végére, bár ez nálam nem meglepő, szinte mindenem tud görcsölni ha szétküldöm :))

(#32586) SchumiBácsi válasza baluka26 (#32572) üzenetére

Ha már recseg/kattog, már mind1.

Én valamiért nem vállaltam be a webshopos cuccot, ezért gyógyszertárban orvosi javaslatra vettem tavasszal DONA 1500mg, most őszre meg GOOL 1500mg port, nem vényköteles, megelőzésre.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#32587) Radnix válasza God Vazzeg (#32585) üzenetére


Radnix
senior tag

Én is ezt a kettőt szoktam ha edzek rá, de fordított sorrendben :D
Begörcsölni nekem húzódzkodásnál az utolsó ismétléseknél szokott amikor nagyon erőlködök, és homlokra engedésnél amikor már a lábujjaim is ökölbeszurulnak. Igen, ezeknél görcsöl a combhajlítóm :DDD
Lesz a termedben rá gép? ülő vagy hasaló? Sok amcsi edzővideóban ülő combhajlítóval nyomják, egyszer kipróbálnám már milyen.

Egyik edzőtársam most kézisúllyal csinálja a merevlábast, és azt mondja soha nem akar visszatérni a rudas változatra, annyira über

[ Szerkesztve ]

(#32588) God Vazzeg válasza Radnix (#32587) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fekvő az lesz, illetve tervbe van véve egy hack guggoló is, amibe fordítva beállva iszonyat mód lehet hajlítózni! ;)

Igen, jó lehet kézisúllyal is, bár én a merevlábast 80-120kg közt csinálom, azt meg egykezessel kicsit kényelmetlen lenne szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#32589) hrvp válasza Radnix (#32577) üzenetére


hrvp
aktív tag

Azért a koffein az nem ugyanaz, mint amikor Ritalin-t, meg Adderall-t szednek. Amúgy nálam a koffein erre egyáltalán nem jó, csak sportolásnál segít, mert pörget, de túl szétszórt leszek tőle ahhoz, hogy komoly koncentrációt igénylő feladatokat végezzek, pl. tanuljak. De lehet csak érzékeny vagyok és kisebb dózisokkal kéne próbálkozni :D

(#32576) BÁ Nutrition
Én már azzal beérném, ha a hosszú hajú hölgyek haja alá belesnének és kiszedetnék a fülükből a fülhallgatót, esetleg a szomszéd teremben lévő kollégát meg hazazavarnák, aki lediktálja a tételt. De azért ezek elég ritka esetek szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#32590) Jim-Y válasza God Vazzeg (#32585) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem múltkor combhajlítózás közben a vádlim görcsölt be, mert a lábfejem a gyakorlat közben erősen feszítem le :/ Kis masszír, és azért befejeztem amit elkezdtem :)

(#32591) stranger28 válasza Jim-Y (#32590) üzenetére


stranger28
addikt

Abból lehet valami gond, ha beüt a görcs, de végigcsinálod?

szerk: Globális kérdés lenne igazából, csak a hozzászóláshoz kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#32592) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Egy nagyon durva testépítő :Y :DDD

Na ezekre mondom,hogy megérdemlik az oltást... :DDD

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#32593) adam_ válasza N.Ferry (#32592) üzenetére


adam_
senior tag

"Amikor az ember ott tart, hogy nem tud egy kib@aszott turmixot megcsinálni,.."

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#32594) Jim-Y válasza stranger28 (#32591) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát szerintem ha görcsöl, akkor nem szerencsés folytatni, ilyenkor meg kell állni, és kimasszírozni a görcsöt, max utána folytatni. De nem vagyok orvos :)

(#32595) S e t h válasza #65313280 (#32566) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sőt, a végén Molnár Peti is, a zene meg bejövős. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32596) stranger28 válasza Jim-Y (#32594) üzenetére


stranger28
addikt

Értelek, köszi.

Valaki, aki orvos? ;]

(#32597) Dexar007


Dexar007
veterán

Napi báni.:
,,.... pedig én utálok edzeni. Gyűlölök minden tetves percet, amit edzéssel töltök. Nem vagyok egy entellektuel, de az, hogy vasakat emelgessek, számomra cseppet sem szórakoztató, se nem élvezetes. (Sosem, volt az, de tizen-huszonévesen hajtott valami. De elég gáz is lenne, hogy majdnem 40 évesen ez lenne a szintem.) Inkább néznék egy filmet, vagy írnék egy cikket. De megcsinálom. És néha nagyon jó partnereket találok hozzá."

Give me your cum,bull!

(#32598) Balupapa


Balupapa
senior tag

most nezem a 98as bbtvt- nagyon tukmalja a bani a karnitint, mosma tomegnoveleshez is( mert minden verpistike tomeget novel ollé) meg a vitargo-gecidraga-crxet
ha igy folytatja mehet a tv shopba a fullbevalos majom helyett/mellé

szenhidrat menedzselés bazze mi johet még? ennek agyara ment az inteligens mosopor

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#32599) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Csak azt nem szoktam megérteni ilyenkor,hogy akkor mi a bánatos f*szért nézitek azt az oldalt,ha ennyire utáljátok? :W :W
Ha valamit utálok én legalábbis akkor nem nézem,ennyire egyszerű. :U
Ja,hogy nincs másik ilyen műsor Mo.-n?Senki sem csinál bbtv-t,sárgakönyvet,akármit?
Miről is beszélünk? :U

De mielőtt nekem támadnátok,ismétlem nem vagyok Bunny fan,de ezt a divatutálást ami lassan kezd kibontakozni ezt nem bírom ki szánakozás nélkül... :U

:R

Walking Dead

(#32600) Dexar007 válasza N.Ferry (#32599) üzenetére


Dexar007
veterán

Én egyáltalán nem utálom,csak idéztem egy érdekességet. Mondjuk elég sok faszságot beszél,de néha mond okosakat is. ;]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.