Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) tutis válasza N.Ferry (#33448) üzenetére


tutis
őstag

Hát a rizzsel azért van bajom, mert elvileg fél kg rizst eszek 2 napig, holott napi 400g-ot kellene letolnom mondjuk eszerint a minta étrend szerint.. Lényegében erről mintáztam az étrendemet. Paradicsomot azért eszek mert sokkal egyszerűbb beszerezni mint a brokkolit.
A csirkemellet grill lapon készítem, fűszerekkel, olivaolajjal bekenve.. Bár párszor csinálok másfajta csirkemellet, pl almás-fehéjasat, vagy mézes mustárosat.

Olvastam itt a bulgurt is mint köretet, majd kipróbálom..meg akkor a kölest is. Minden érdekel amiből ki tudom nyerni a napi ch-t..Mondjuk már gondolkodok abban is hogy veszek full force Carb-F-et, hogy kiváltsak vele legalább 1 adag köretet, mert csak a hasam puffad a sok rizstől..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#33452) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egy év saját súlyos edzés eredménye, illetve normális kajálásé. Jól nyomja a srác, le a kalappal. [link] Étrend, hm. Semmi extra. A fehérjét meg a kalóriát kicsit keveslem is. Akkor erre mondják, hogy genetika, vagy inkább ez a kezdeti könnyű siker? :D

(#33453) Jim-Y válasza tutis (#33451) üzenetére


Jim-Y
veterán

A rizstől való puffadás nálam is probléma. A bulgurt en mar probaltam, vagy nem sikerult jol elkesziteni (eselyes), vagy csak siman nagyon szar az ize. Egyebkent nekem is ra kell allnom a valtozatosabb koretekre mert gyorsan unalmassa tud valni.

(#33454) Radnix válasza kolosanyi (#33452) üzenetére


Radnix
senior tag

Hú nekem ez a forma nagyon amorf... valami nem stimmel rajta, egyébként szép eredmény, a számok meggyőzőek, a kitartás és a beletett munka becsülendő.

(#33451) tutis: te ilyen nehezen hízó vagy igaz? egyél szerintem csak 250g rizst edzésnapokon pedig edzés után mindent amit megkíváncs, de sok legyen :D Amikor nincs edzés, szerintem maradhat a 250g rizs, nem disznót hízlalsz, hanem izmosodni akarsz :D

[ Szerkesztve ]

(#33455) Radnix válasza tutis (#33447) üzenetére


Radnix
senior tag

A kávéval egyáltalán nincsen probléma, a szar fos instant kávé viszont nem kávé :D főzz inkább egy rendes feketét :K a volumas(szívan) drága cucc helyett pedig myprotkó+szőlőcukor+kreatin mono a tuti.
csirke mennyi kb? 0,5 kg?
tetstúlyod mennyi? mióta edzel? hogyan változott az étrend hatsására a testsúlyod és mennyi idő alatt?

(#33456) deniro2 válasza kolosanyi (#33452) üzenetére


deniro2
senior tag

Mondjuk 32-es karból nem annyira nehéz 38-ast csinálni, szinte minden kezdő összehozza viszonylag hamar... Viszont azt nem értem, hogy mitől van a srácnak ekkora melle...

(#33457) stranger28 válasza kolosanyi (#33452) üzenetére


stranger28
addikt

Mik ezek a szintek? Mert így hirtelen az a 2x10 húzódzkodás elég gyér, de nem tudom mit jelent a szint, szóval... Plusz a bicepsz + váll azért megérdemelne egy kis konditermet. ;]

(#33456) deniro2: Tolódzkodás-fekvenyomás-fekvőtámasz? Plusz van még "tárogatás tornászgyűrűn", meg pár egyéb is ott alul. Meg ugye a genetika. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33458) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Használt régen valaki SuperDrolt vagy valamilyen prohormont? :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#33459) Tamoo válasza deniro2 (#33456) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Genetika. :DDD Fekvőtámasztól akárkinek nem lesz ilyen.

(#33460) Sotho válasza kolosanyi (#33452) üzenetére


Sotho
őstag

Elolvastam az összefoglalót :O kár volt. :( Az első hozzászólásba mi is tegyünk már fegyenc fikázó megjegyzéseket!

(#33461) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#33458) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én megazolt és methyl drolt
királyság volt mindkettő :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33462) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#33461) üzenetére


mocsanisi
senior tag

azt mondták lesz tőle 2 jó hónapom :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#33463) Casanova*


Casanova*
veterán

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33464) Coccolino_O válasza N.Ferry (#33448) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"A rizst nagyon nehéz bármi mással felcserélni ami megfelel az adott adag ch mennyiségének."

A tészta kb. ugyanannyi ch-t tartalmaz. :Y

[ Szerkesztve ]

(#33465) Casanova* válasza Coccolino_O (#33464) üzenetére


Casanova*
veterán

+ kenyér,krumpli vagy burgonya :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33466) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#33463) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg attól lesznek izmosak hogy scitec tápkieget használnak. legalább 10-15 félét, mint ahogy VZ mutogatja mit mikor mennyit használ. aztán kb 200k lenne havonta.. persze növi nincs semmi az egyértelmű :)

Mocsanisi: miért? szereztél valahonnan? nem gyártják már vagy 6-7 éve

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33467) hrvp válasza Casanova* (#33465) üzenetére


hrvp
aktív tag

Óvodába tőlünk mindig megkérdezték, hogy krumplit vagy burgonyát kérünk. :D

(#33468) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#33466) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Annyi tápkieggel lehetsz olyan mint VZ. Csak kicsiben. ;]

(#33469) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#33468) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én egyszer használtam már baromi sok kieget de csak annyit értem el vele hogy jobban ment a munka a gyárban. edzésben semmit nem vettem észre, mondom na akkor erről ennyit :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33470) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#33466) üzenetére


Casanova*
veterán

meg a sok tesztófokozótól :D

más: ma jött meg a myprotein kreatin. olyan,mint a finomliszt,mikroszűrt. nagyon jól oldódik,erre nem érzékeny a gyomrom. világbajnok kreatin. :K kezdődhet a kreatin kúra. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33471) tutis válasza Radnix (#33455) üzenetére


tutis
őstag

kávénak ezt iszom, ez elvileg 100% kávé.
Volumass és a whey cucc is most lesz lecserélve myprotein termékekre. Kreatin kúrát most kezdtem el, akciós volt a kreatin a biotecnél, mondom belevágok..Szerintem kicsit könnyen hízó alkat vagyok, mondjuk eddig a szar kajától simán híztam :) Persze a jó kaja az más, de szerintem alapból könnyebben hízó vagyok.
2 hónapja edzek csak, még nagyon az elején vagyok.
185cm magas vagyok.
100 kg-ról kezdtem, de akkor még csak az étrendre kezdtem odafigyelni. Lementem 94-ig kb, aztán megrekedtem. Most kb 88 kg vagyok. Volt egy törés is az életemben, akkor döntöttem el hogy helyre teszem magam és az edzést választom mint életformát.Még nagyon az elején vagyok, de olyan dolgokra találtam az edzésben ami nagyon tetszik...
Itt egy előtte/mostani kép.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#33472) deniro2 válasza mocsanisi (#33462) üzenetére


deniro2
senior tag

Superdrolt én hagynám a helyedben, mert a legdurvább mellékhatási annak vannak, olvass utána.
H-drolt, p-magot próbáld inkább, alig van mellékhatásuk és 6 hét alatt 8-20 font növekedéseket írnak fórumokon...

[ Szerkesztve ]

(#33473) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#33472) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pl mi? 1 hónapa alatt 30 kilóval többet nyomsz fekve? :)
ill mióta van újra superdrol? :F
utánna még volt pár gagyi cucc amit ilyen néven adtak ki de az is legkevesebb 5 éve már

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33474) kolosanyi válasza Radnix (#33454) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, eléggé aszimmetrikus a srác, valószínű az egyik oldala sokkal erősebb, ezt nem vette figyelembe az edzésnél. Vagy nem jó a tartása (a gyakorlatok közben se).

(#33456) deniro2
Nem, tényleg nem. Igazából szerintem olyan 40-42 környékén lassul be, legalábbis nálam most belassult a fejlődés kicsit. Ezért csináltam az új programot. Mitől van ekkora melle? Gyűrűs tárogatás meg tolódzkodás.

(#33457) stranger28
Ezek a "10 lépés" elemei. A fegyencben a 6 saját súlyos gyakorlat úgy lett felosztva, hogy 10 lépésen keresztül a teljesen kezdő, rávezető szinttől eljuttat a "mesterlépésig". Fekvőnél az egykezes fekvő a mesterlépés, húzódzkodásnál az egykezes húzódzkodás (nem egyenletes a terhelés, egykezes fekvőt én is tudok csinálni, meg szerintem sokan a topicból, de azért az egykezes húzódzkodás az elég bivaly), kézenállásból fekvőnél szintén egykezes a csúcs (szintén durva erő kell ahhoz, hogy kinyomd a teljes testsúlyodat egy kézzel), egylábas guggolás, függeszkedésből lábemelés és állásból hátsó hídtartásba, majd onnan vissza állásba szerepel még, mint utolsó lépések. Egyébként elég átgondolt és jó program, folyamatos progresszióval szoktat a fokozatosságra, nem is az edzésmódszerrel van a baj a fegyencnél (persze aki egy kicsit is jártas a sportban, az látja, hogy önmagában ez a 6 gyakorlat kevés, ki kell egészíteni). A legnagyobb baj az, hogy ilyen mocsok stílusban tálalja az egészet, végletekig leminősítve mindenkit, aki súlyzóval edz. Persze el kell adni a könyvet, értem én, de akkor kib@ssza a biztosítékot, nálam legalábbis.

(#33460) Sotho
Á, kár lesüllyedni arra a szintre. A saját súlyos gyakorlatokkal edzők között is vannak normális arcok, nem csak szűk látókörű gyökerek. Sőt, legtöbbünk alkalmaz saját súlyos gyakorlatokat is az edzésében. Húzódzkodás, tolódzkodás, felülések, lábemelések stb. Akkor mi is keménysittesedzőmenők vagyunk?

(#33475) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#33473) üzenetére


deniro2
senior tag

Te is olvass utána, most nincs kedvem keresgélni, a prohormonok közül messze ez a legszemetebb...
Nem hiszem, hogy hivatalosan lehetne kapni az eredeti formájában, de elfekvő készletek mindenből vannak.

(#33476) stranger28 válasza kolosanyi (#33474) üzenetére


stranger28
addikt

Értelek. Mondjuk az egykezes fekvő + guggolás tényleg nem egy nagy valami. Pláne, ha valami 32 kilós gyík próbálja.

Stílust el tudom képzelni... vicc, hogy mennyire imádják az emberek jobbnak érezni magukat, hópihének. Az nem baj, hogy közben hülyét csinálnak magukból. :DDD

Húzódzkodás-tolódzkodásra én is azt mondom, hogy azt csak addig érdemes helyettesíteni, amíg valami emberi ismétlésszámot sikerül elérni. Mondjuk 4-et. ;]

Más: Az mitől lehet, hogy kb. 2 havi gyakorisággal edzés végén elkap valami gépszíj, aztán pl. tolódzkodásnál simán megy annyi, mint mielőtt szétcsaptam magam. Azzal szoktam zárni a végén, hogy nyomok még bele két-hármat, mert addigra már csak annyi megy általában.

Adrenalin? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33477) Radnix válasza stranger28 (#33476) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért az egylábas guggolás nem egyszerű művelet, 6-ot csináltam 2 hete, mondjuk kicsit kapaszkodni is kellett hogy ne boruljak fel. :D

(#33478) Ijk válasza Radnix (#33477) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyszer próbáltam csak a saját testsúlyommal, recsegett-ropogott a térdem, hagytam is a fenébe. Azt meg a mai napig nem tudom mi értelme van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#33479) stranger28 válasza Radnix (#33477) üzenetére


stranger28
addikt

Én csak kipróbáltam egyet, mert videóban volt, de nekem is inkább az egyensúllyal voltak gondok, mint azzal, hogy milyen nehéz. Elég jól odabasz az idegrendszernek egy ilyen. :DDD

(#33476) stranger28: Ja, és nem csak tricepsznek a végén, mellnél is volt már egyszer pl., nem tolódzkodással.

[ Szerkesztve ]

(#33480) kolosanyi válasza stranger28 (#33476) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, a saját súlyos gyakorlatok sokkal könnyebben megtanulhatók ha kicsi vagy. Nézd meg a cool street workoutos videókat. Tök látványosak, de az összes srác 170 centis, 65-70 kilós. Egyértelműen nem a tömeg megszerzésére helyezik a hangsúlyt, sokkal inkább az ügyességre, erőre. Ezzel nincs gond, más irányzat. Semmi értelme versenyeztetni a testépítéssel. (A barátnőm szerint annyi a különbség a kettő között, mint Pókember és Hulk között... :D )
Most ez nyilván a street workoutra vonatkozik, a fegyenc megint más. Alapvetően a fegyenc tényleg fasza, de önmagában kevés az a 6 "mesterlépés". Millió más saját súlyos gyakorlattal lehet kiegészíteni, amik jók és alkalmasak lehetnek tömeg és erő fejlesztésére. Persze tudomásul kell venni, hogy a súlyzót nem tudod megkerülni, ha hatékony edzéseket akarsz. Én inkább a hibrid edzések híve vagyok. De ha belegondolsz, mit csinál egy profi testépítő, mikor spárgázik, meg palánkból kézenállásba megy a színpadon? Ugyanezeket gyakorolják a súlyzózást lenéző tudálékos emberek is, csak kihagyják a nehéz súlyokat, amivel csak saját magukat szopatják. Ez az ellenségeskedés meg egy gerjesztett állapot. Akinek van esze, az hagyja a francba az egészet és nem kezd el vitatkozni fanatikusokkal, úgyis felesleges.

(#33481) N.Ferry válasza kolosanyi (#33452) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Kicsit érdekesen néz ki...
Lehet jobban járt volna,ha inkább teremben gyúr 1 évet. ;]

Coccolino_O : Ha nem akarok 30 percenként enni,akkor én a rizst nem helyettesíteném tésztával. :D

tutis : Hatalmas eredmény,azért mennyivel jobb így a forma mi? :D :R

Walking Dead

(#33482) tutis válasza N.Ferry (#33481) üzenetére


tutis
őstag

hát azért ez még nem eredmény, éves lépcsőkben gondolkodom, talán jövő nyárra lesz egy olyasmi testformám amit elképzelek, azaz az első lépcsőfok meglesz remélem.. :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#33483) kolosanyi válasza stranger28 (#33476) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dafuq, azt mondta, időtúllépés miatt megszakadt, erre most meg elküldte megint.

[ Szerkesztve ]

(#33484) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#33475) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem kell mindennek felülni. a superdrol gyakorlatilag gyári kogsz volt, baromi gyorsan hozta az eredményt, cserébe rövidebb ciklusokban kellett tolni, asszem 5 hetes talán. legalább biztos lehettél benne hogy mi az amit használsz
most meg már csak a gagyi kamukogszok vannak a feketepiacon..van olyan ismerős hogy 1500 mg tesztót tol papír szerint, aztán 5 hét után felkiáltott hogy megjött az erő mert 90 helyett 100ba bele tudott nyomni..

régen egy xar napostól is fejlődtél akár 30 kilót fekvenyomásban..(akár napi 30 mg-tól is) tiszta szánalom ami most megy. ezért is vagyok naturál már évek óta. olyat mi a francnak "szedjek" amiben töredéke a hatóanyag. vagy a jól bevált módszer hogy tolnak 5 félét és egyik hátha hat valamit..
röhej

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33485) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
nesztek :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33486) Coccolino_O válasza N.Ferry (#33481) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Miért, a tésztát 30 perc alatt megemészted?

(#33487) Ijk válasza BÁ Nutrition (#33484) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos a kereslet miatt fel kellett hígítani a készleteket. ;]
Egyébként borzasztóan sajnálom szegény koxosokat hogy ilyen gyenge gyógyszerek vannak. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#33488) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#33484) üzenetére


deniro2
senior tag

Mondtam neked, hogy próbáld ki a havoc-ot vagy a trent

Lehet őket stackelni is, pl. epi/hacoc + h-droll

Ha utána olvasol láthatod, hogy nem szarok ezek sem és mivel a bolti cuccoknál van minőségbiztosítás, azt kapod, amit kifizetsz. Persze csodát nem lehet várni orális cuccoktól, de a metha szintjét simán ellehet érni velük... Mondjuk lehet te már immunis vagy mindenre... ;]

Jövőre szerintem egy h-drolt én is kipróbálok...

[ Módosította: Parci ]

(#33489) _NCT


_NCT
őstag

Mivel rólam még nincs kép, így rakok be egyet a tegnapi "lábazásról" :D Belső combot gyakoroltuk :D

Apropó láb. Kitörésnél nagyon előre kell menni, vagy éppen hogy csak lerakod a lábad kényelmesen? Ha nagyon előre mész, az a térdízületeket terheli jobban nem?? Van ahol azt mondják nyújtsam meg rendesen a lépést, van ahol meg azt mondják csak lazán....

[ Szerkesztve ]

(#33490) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#33485) üzenetére


Casanova*
veterán

az embernek nem termetre kell nagynak lennie, hanem nagynak kell, hogy érezze magát. ;]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33491) SchumiBácsi válasza kolosanyi (#33452) üzenetére

Hát, egy biztos ezt az étrendet lopom. Úgy ahogy van :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#33492) SchumiBácsi válasza stranger28 (#33476) üzenetére

Ilyen néha nekem is van. Alig bír leállni a gyakorlat :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#33493) N.Ferry válasza Coccolino_O (#33486) üzenetére


N.Ferry
senior tag

A tészta rosszabb, mert fehér lisztből van,üres kalória, tápanyag (vitamin, rost, fehérje) nélkül.
Azt hittem,ezt nem kell már magyarázni. ;] :D

MMA87 : :Y Kifolyt a tinta a tollból? :D

Walking Dead

(#33494) Sotho válasza _NCT (#33489) üzenetére


Sotho
őstag

Csak gratulálni tudok, ettől most jobb neked? :F Megérdemelted! ;]

N.Ferry lisztnek ~10% -os fehérjetartalma van. :U

[ Szerkesztve ]

(#33495) _NCT válasza Sotho (#33494) üzenetére


_NCT
őstag

Jobb, így érzem hogy csináltam valamit :)

Kitöréssel kapcsolatban még mindig várom a tanácsokat, ötleteket :)

[ Szerkesztve ]

(#33496) Sotho válasza _NCT (#33495) üzenetére


Sotho
őstag

Nem edzésen rugdosták össze?

(#33497) Dave™


Dave™
nagyúr

Ha esetleg érdekelne valakit, van egy doboz bontatlan Scitec Zero Isogreat eladó. 900 g-os, vanília-erdei gyümölcs ízesítésű, felhasználható 2015. június. Ára 7000 Ft. Az aprók között elveszne, hátha valakit itt érdekel. Ha érdekel valakit írjon privátot.

Köszi

(#33498) N.Ferry válasza _NCT (#33495) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ilyen combbal akarsz kitöréseket csinálni? :F
Egyébként szerintem semmi extrát nem kell csinálnod benne.Normális lépés,rendesen beletérdelj egyenes háttal kb. ennyi. :)

Walking Dead

(#33499) pajinka válasza _NCT (#33495) üzenetére


pajinka
tag

A kitörés gyenge pontom, (pedig guggolni szeretek) ezért mostanában hetente 1-2x végigmászom a folyosón kitörésjárásban (kb. 30 oda, ugynannyi vissza). Az a tapasztalat, hogy ha hosszabbat lépek ki, az elöl lévő láb farizma ég be (oldalsó részen, máshol, mint guggolásnál), ha pedig röviden, akkor inkább a kvadricepsz dolgozik, furcsa mód a hátul lévő lábé is.

A tutit megmajd megmondják a mesterek, én is kíváncsi vagyok, gugkinnagyon használható leírást a variációkra nemtaláltam.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#33500) Coccolino_O válasza N.Ferry (#33493) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, mert csak fehér lisztből készítenek tésztát. :K :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.