Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184051) Rivaul


Rivaul
addikt

Én már beszédbe elegyedtem a chat.gp-vel ezügyben. Érdekelt. Még is csak átfogóbb a keresése és ismerete. Szerinte igazából fogyasztható, de hosszú távon nem ajánlott a minden mentessége miatt és nincs igazolt élettani pozitív hatása. Ami pozitívat ki tudtam belőle sajtolni, mert rajta voltam a témán hogy független legyek, az mind iparhoz fűződik. Az meg hogy hogy néz ki az ember. 36 vagyok. 20-asnak néznek mindig. Pedig egész életemben két végén égettem a gyertyát, azon kívül hogy edzek marhára nem éltem egészségesen. De nekem az egész családom 90+ amit megélt és akkor is 60-nak néztek ki. Ez ilyen.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184052) Pocee válasza bigmasterg (#184049) üzenetére


Pocee
senior tag

Felületes megfogalmazás...
Egyrészt sehol egy szóval nem mondtam,hogy félek a csapvíztől,sőt kúti vizet is iszok...
Viszont kíváncsi lennék,hogy valamelyik településen sárga trutyi folyik a csapból,hogy gondolom nem innád meg,pedig csapvíz az csapvíz...?
Nem hiszem.
Azt értsd kérlek,hogy se nem mondtam hogy fiatalít vagy bármi életnyújtó paraméterrel nem ruháztam,annyit mondtam,hogy a legkevésbé terheli a vesét.

Mr.Brightside

(#184053) Lajmund


Lajmund
senior tag

Csak pár gondolat. Lehet rosszul fogalmaztam de én a fialabb kinézetet nem a víznek titulálom hanem arra próbáltam célozni hogy nagyon ki vagyok csattanva az egészségtől és ha negatív hatással lenne rám valószínűleg éreznék valami negatív változást de nem így van. Igaz még csak fél éve iszom egyenlőre minden oké. Persze jó a csapviz is ha jó a minősége. Na nálam itt a belváros közepén szar. Régi a hálozat ami még olyan nehézfémeket is tartalmaz amiket nem nagyon kéne inni kis mennyiségben sem. Plusz sokszor sárgás is. Ha csak rozsda lenne kb leszarnám de pluszba még annyira klorrozzák hogy ha megnyitom a csapot úgy érzem mintha az 50 méteres medence szélén állnék. Szóval én ezt választottam. Sokan ásványvizeznek az is jobb mint a csapviz. Én se csak "szentelt" csirkét eszem szeretem a vastag házi kolbászt meg a vékony frisset is és szoktam is venni. Most hogy szóba jött valószínűleg veszek is szombaton a piacon.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184054) Qtya123 válasza Rivaul (#184051) üzenetére


Qtya123
őstag

A fogak is egy ilyen dolog.
A családban/rokonságban van olyan, aki nagyon odafigyel, minden létező módon tisztítja a fogait és olyan szinten rommá mentek, hogy fogsor kellett.
De van olyan is, aki 83 éves és még az eredeti fogai vannak meg, ha jól emlékszem tán 2-3 hiányzik, pedig le sem sz@rja. Sosem foglalkozott vele, nem beszélve arról, hogy mostanra, ha akarna sem tudna, mert a kezét alig bírná a szájánál tartani pár másodpercnél tovább.

Anyós is benne van már a korban, neki nemhogy megvannak a fogai, de egyetlen tömött foga sincsen. Pedig azt sem lehet mondani, hogy normálisan táplálkozik és biztosan azért, mert minden ásványi anyag és fontos nyomelem be van víve a szervezetbe és emiatt ellenállók a fogak.

(#184055) Qtya123 válasza Lajmund (#184053) üzenetére


Qtya123
őstag

Szerintem ezek ilyen nüansznyi dolgok, hogy most mennyit segít, vagy épp mennyit árt a desztvíz. Tehát ezzel és enélkül is ugyanannyira lenne "terhelve" a szervezeted. Legalábbis én úgy gondolom.

Az tény, hogy vannak régi ólomcsöves épületek, amelyekben nem javasolt meginni a csapvizet, elsősorban a pangó vizet, amely a csövekben áll mondjuk egész éjjel, aztán reggel megnyitod és megiszod.
És valóban nem kicsit el tudja rontani a víz ízét egy-egy szarabb csőhálózat. Egyébként van is olómtartalommal kapcsolatos térkép, elég részletes, gyakorlatilag utcákra bontott részletességgel: [link]

Én annyit tettem az ügy érdekében, hogy bevizsgáltattam laboratóriumban, plusz ivás előtt átszűrjük egy szűrőkancsón. Ennél többet nem teszek az ügy érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#184056) Lajmund válasza Qtya123 (#184055) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nálam se megerőltetöbb a folyamat feltöltöm 4 liter vízzel a lepárlot bekapcsolom és a többit megoldja. Igen sok az olmos hálozat az országban a régi galvanizált csövek is károsak leginkább a kardmium miatt ami szintén nem egy egészség biztosítás. Nálunk mindkettő játszik valószínűleg plusz klor meg szagos egyéb ismeretlen dolgok. Így inkább kihagyom. Amúgy ha elmegyek anyámhoz ott simán megiszom mert finom és lágy víz folyik nála a csapból. Tudom hogy nem ettől lesz örök élet és nem is akarom de ha annyiból van tiszta vizem hogy feltoltök egy kis szerkezetet és bekapcsolom akkor nem hagyom ki ezt a lehetőséget.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184057) Rivaul válasza Qtya123 (#184055) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezt a térképet hogy kell értelmezni? Telefonon nem láttam semmi "jelmagyarázatot". A sötét zöld rossz, világos jó?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184058) Pocee válasza Rivaul (#184057) üzenetére


Pocee
senior tag

Fordítva,a sötétzöld alacsony kockázat,a citrom közepes,a narancs magas kockázat.
Nekem a Google térkép autón kínálta a jelmagyarazat megjelenítését.

Mr.Brightside

(#184059) Rivaul válasza Pocee (#184058) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem telefonon semmi. Köszönöm. Az baj :D Itt világos zöld. Mindenhol körülöttünk sötét. Pedig azok falvak. Érdekes.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184060) Pocee válasza Rivaul (#184059) üzenetére


Pocee
senior tag

A világos zöld is alacsony kockázat...
Gondolom a falvakban ha volt is,már rég lecserélték korszerűsítés gyanánt a családok,egy városban egy régi társasházban nem ilyen egyszerű,még sokan nem is tudnak róla,sokat nem is érdekel.

Mr.Brightside

(#184061) Lajmund válasza Pocee (#184060) üzenetére


Lajmund
senior tag

Arról nem is beszélve hogy nem mindegy mikor vettek mintát. Csúcs használati időben vagy hajnal 4-kor amikor már áll egy ideje. Meg azért én a szépítés tényét se tartanám kizártnak de ha csak a nyers adatokat nézzük akkor is sok helyen nem kéne inni embernek főleg nem fejlődésben lévő gyereknek. Egyik munkatársam akinek 3 gyereke van az első születése előtt rakot be a rendszerbe egy ozmozisos szűrőt. Ők csak fogyasztásra használják de aki nagyon teli van meg rá van kattanva a témára azzal is fürdik.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184062) Qtya123 válasza Lajmund (#184061) üzenetére


Qtya123
őstag

"Meg azért én a szépítés tényét se tartanám kizártnak"
Konteók irányába ne menjünk...

Amúgy bevizsgálásnál két mintát szoktak venni. Egyik a pangó víz, ami órák óta áll a csövekben, a másik a kifolyatott víz.
A falvakban meg azért jobb a helyzet, mert nem a kádárkockákkal van a baj, hanem a belvárosi, 1900-ban épült lakásokkal, mert ott van inkább ólomcső még a mai napig.

Sok faluban eleve 1900-ban még vízhálózat sem volt, ellenben a nagyobb városokkal. Később épült ki, így nincs ólomcső.

[ Szerkesztve ]

(#184063) bigmasterg válasza Rivaul (#184057) üzenetére


bigmasterg
addikt

Pc-n ott van mellette:

[ Szerkesztve ]

(#184064) Rivaul válasza bigmasterg (#184063) üzenetére


Rivaul
addikt

Ohh köszi. Nekem ezt nem jelenítette meg. Igazából tavasszal jöttek a vizesek és az aknába kicseréltek egy 30 centis ólom csövet valami flexibilisre.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184065) perempe


perempe
addikt

Tegnap Az istenek alkonya, emeletes vonaton hazafele kitaláltam, hogy 10x4 húzódzkodás 10 perces pihenőkkel, de csak 30-ig jutottam. Mivel legalább odafele a metrón volt 6+5 átszállással, így 40 fölé mentem...
Egy nappal előtte a Siegried, akkor is akcióba lendültem, volt ellenőr az M1-en, de feleslegesen ijedtem meg, csak a jegyem kérte.

Ma a kondiparkot útba ejtve jöttem haza, 5 húzódzkodás széles fogással, a StrongFirst se kér többet. (Idáig egyszer próbáltam csak, de kimerült voltam már, egy se sikerült. Rúd helyett két párhuzamos kart fogtam.) Unokatestvéremnek írtam, hogy "úgy nézek ki jelenleg, mint Bruce Lee", csak hátam van.
Kiderült, hogy már 1000Ft a jegy az OB1-es női pólóra, ma játszott a csapat 18 órakor. Én jó pár éve voltam egy mérkőzésen, akkor még ingyenes volt.
Véletlenül tegnap olvastam, hogy a férfi kéziseink is NB1-esek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#184066) Cs1csó


Cs1csó
félisten

:O

(#184067) OPiiPO válasza Cs1csó (#184066) üzenetére


OPiiPO
addikt

én vagyok a hülye hogy benéztem ilyenkor is :O

#184068: +1 :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#184068) Rivaul


Rivaul
addikt

Inkább menjünk neki még egyszer a desztillált víz témának... :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184069) Cs1csó válasza OPiiPO (#184067) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem a melóhelyen a padlástérben van a terem van, hogy munkaidőben felmegyek és pl. kicserélek egy drótkötelet, vagy szellőztetek egyet de nem állok neki edzeni mert:
- ugye munkaidő (a szerelés belefér )
- nem vagyok bemelegítve, átmozgatva
- nem vagyok edző ruhában hanem "utcai" ruhában
- van fix edzéstervem, hogy MIKOR, MIT csinálok majd, és ezt nem rúgom fel

Totál kiborít ez a hozzáállás ez az amikor eszembe jut edzek dolog.

(#184070) benfolds válasza Cs1csó (#184069) üzenetére


benfolds
őstag

ja, de amikor haza bkv-zol, akkor azért csimpaszkodsz egy kicsit, valld be! különben sosem lesz olyan hátad, mint bruce lee-nek!

(#184071) Cs1csó válasza benfolds (#184070) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kár, hogy pár száz km-re vagyok a BKV-tól, úgyhogy én már letettem róla, hogy nagy legyek persze még időben abba is hagynám nehogy túl nagy legyek!

(#184072) redXIII


redXIII
senior tag

Nem a fehérjét kell enni basszátok meg. Edzés előtt elrágsz egy calgon tablettát, azt go!

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#184073) thomasvold válasza Rivaul (#184068) üzenetére


thomasvold
őstag

:C

(#184074) Janaboy válasza redXIII (#184072) üzenetére


Janaboy
veterán

Végülis a calgonnal még a mosógép is tovább él ;]

Janaboy

(#184075) Janaboy


Janaboy
veterán

Ha már fehérje meg desszert, nem tudom hogy szoktatok-e high protein pudingot enni.
Nekem a dt oetker csokis meg grizes jön be a legjobb, sajna 700 Ftal nem olcsó.

Viszont próbáltam a Danone Yo protein pudingot na a banános mogyorókremes az szörnyű, illetve van mogyorós csokipudingos is, az egy fokkal jobb de eddig ez a Danone széria nem győzött meg.

Janaboy

(#184076) S e t h válasza perempe (#184065) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én tegnap misszionáriusban toltam fekvőtámaszt, trinyóra is szerettem volna, de szűk kéztartásban már nyomtam a lány csöcseit és nem tetszett neki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#184077) Woodslave válasza Janaboy (#184075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kijárunk Horvátországba vásárolni. Van pár jó proteines termék.

A pudding [link] ilyen kókuszosat vettem múltkor. Nem nagyon szoktam ilyenekre pénzt baxni, de kimondottan jó volt.

Meg ezt a joghurtot szoktam még venni. Felütöm egy kis fehérje porral, mondjuk citromos kimondottan illik hozzá, kis áfonya ha nagyon jó napom van némi protein csoki belekockázva kész a desszert.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184078) roti86 válasza Janaboy (#184075) üzenetére


roti86
őstag

Nem szoktam, pont az ára miatt. Inkább natúr joghurt és belekeverve a whey protein :K

(#184079) Biqci válasza Janaboy (#184075) üzenetére


Biqci
aktív tag

700 Ft? Az komoly. Nálunk van saját márkás mindenhol, max 90 cent, azaz féláron van. Így nem sokkal drágábbak, mint egy adag protein. Melóba mindig hozok egy dobozzal :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#184080) m3tr0 válasza perempe (#184065) üzenetére


m3tr0
senior tag

Tehát akkor a pull-up nem megy, csak a chin up?
Vagy csak azért nem ment a pull-up mert fáradt voltál már?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#184081) JoolsNOS válasza Janaboy (#184075) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Lidl. 20g fehérje a 200as adagban. 299 forint. Finomak, több íz is van. Van túrós alapú is az 25g 200as adagban. Az viszont majdnem 500, akcióban szokott 350ért. Többi makró is jó mindegyikben. Alig van benne zsír és ch.

Bocs ez nem puding, hanem joghurt.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#184082) aelod válasza JoolsNOS (#184081) üzenetére


aelod
veterán

Édesítőszeres.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184083) Viktor77 válasza JoolsNOS (#184081) üzenetére


Viktor77
titán

Hú, ezt a 300-asat nagyon-nagyon köszönöm.
Nem ismertem.
Ennék édességet (mostanában sokszor, mert nagyon elhagytam), ez legalább egészséges, ráadásul laktózmentes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#184084) szőröscica válasza JoolsNOS (#184081) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez jó cucc, meg azt hiszem, 440-ért van puding is, az is finom és szintén 20g protkó van egy adagban. Ez az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#184085) Woodslave válasza aelod (#184082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és? Rémlik amúgy hogy van valami édesítőszer amit nem bírsz de ebben olyan van?

desztillált vízzel felütöd aztán rendben vagy. :U ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184086) aelod válasza Woodslave (#184085) üzenetére


aelod
veterán

Á én nem baszakodok ilyenekkel. Megeszem a sima pudingot inkább.

LoL :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184087) Cs1csó válasza aelod (#184086) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azért egy kis desztillált vízzel csak leöblíted?

(#184088) Woodslave válasza aelod (#184086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk igazad van mert ezek általában ilyen nyugtassuk magunkat hogy nem xart ettünk dolgok, de semmi jeletősége. Mondjuk egy zott puding 179,-Ft kalória tartalma kottára ugyanaz mint a protein pudingnak amit én linkeltem, nyilván a makro összetétele más, de valszeg nem ez a protein ami hiányozni fog.

Mondjuk én is meg tudom számolni egy kezemen hányszor vettem ilyet, protein szeletet se nagyon szoktam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184089) szőröscica válasza Woodslave (#184088) üzenetére


szőröscica
addikt

Én eszem ezeket a protipudikat és protijogikat. Igaz, izmos nem vagyok. ;]

(#184090) Woodslave válasza szőröscica (#184089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt nem mondtam, hogy rossz dolgok, csak valszeg sokat nem számítanak. Persze ha mondjuk ez az egyik "snack" amit belekalkulsz a napi makrókba, főleg a fehérjébe akkor azért lehet jelentősége (már ha van egyáltalán bárminek) :K

Joghurtból én is inkább megveszem drágábban ezt a proteinest mint a "simát."

Ilyen előregyártott pudingot meg nem igazán szoktam enni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184091) perempe válasza m3tr0 (#184080) üzenetére


perempe
addikt

Szinte kizárólag chin up-okat csinálok, két párhuzamos kart fogok, közöttük kb. 25 centi lehet. Tegnap próbáltam a széles húzódzkodást, és 5 sikerült. Ma megint voltam kondiparkban a jó időt kihasználva: majdnem ment elsőre a 8 húzódzkodás, csak pár centi választott el, utána 6-5-4-3, az első 4 húzódzkodás sorozat után volt 10 tolódzkodás és 15 fekvőtámasz, később csak pár lábemelés és fordított evezés széles fogással.
Voltak ott mások is: egy 40 feletti ember, ill. egy tőle pár évvel fiatalabb gyerek, ismerték egymást. A fiatalabb, akit nem először láttam, mondta, hogy egy 50-60 perces edzés alkalmával 100-120 húzódzkodást csinál meg, én szeretnék a közelébe érni ennek.

Miskolci tornatanár barátomat rábeszéltem Eugen Sandow súlyzós gyakorlataira, neki nagyon bejött. Lehet, hogy én is ráállok, mert nem kell sok súly.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#184092) OPiiPO válasza Cs1csó (#184087) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#184093) m3tr0 válasza perempe (#184091) üzenetére


m3tr0
senior tag

Helyes,nyomjad csak.
Csinálj széles fogással is,az szerintem jobban igénybe veszi a hát izmait.
Legalábbis nekem az sokkal gyengébben megy,mert nincs hátam, chin up-ból sokkal többet tudok csinálni.

A tömegközlekedős bohóckodást próbáld elhagyni,az edzés edzés legyen! :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#184094) perempe válasza m3tr0 (#184093) üzenetére


perempe
addikt

A keddi bohóckodás alkalmával 40 fölé mentem a mai edzésen 25-öt csináltam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#184095) m3tr0 válasza perempe (#184094) üzenetére


m3tr0
senior tag

De az nem edzés.
Ezt kéne megérteni.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#184096) Janaboy válasza JoolsNOS (#184081) üzenetére


Janaboy
veterán

A pudingrol esetleg majd összevetevok meg adattablat tudnál berakni esetleg ha veszel egyet?
Nem járok lidlbe, köszi.

Janaboy

(#184097) Maximum1


Maximum1
őstag

Gymbeam - Black Friday
akció 2023. 11. 07 - 2023. 11. 19-ig tart.
Hátha valakinek valami kell.

[ Szerkesztve ]

(#184098) persil válasza perempe (#184065) üzenetére


persil
nagyúr

En tenyleg nem akarok bunko lenni, meg cserkeszbecsszo, hogy a temaiddal kapcsolatban utoljara irok, de ha meglatlak huzodzkodni valamelyik bkv jaraton, biztosan kiutlek. :U

Nincs annal idegesitobb, amikor valamelyik majom a jaratokon baszodik, ahelyett, hogy ulne csondben es leszallna a celallomasnal. Amit csinalsz, az semmivel sem jobb, mint szemetelni, odahugyozni, meg telon kis grofot uvoltetni.

Fejeze be es menj kondiparkba, ami pontosan erre lett kitalalva.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#184099) persil válasza aelod (#184082) üzenetére


persil
nagyúr

Az teny, de meg mindig sokkal jobb azert, mint egy random pudingbol tizet beverni, aztan csodalkozni. :D

Nekem letszukseg az edesseg, valami mindig kell, persze a mennyiseget esszel kezelve, de erre tokeletesek ezek es tenyleg a lidl/aldi sajat markas joghurtjai/turokremei a legjobbak. Pl. a dr oetker pudingja kurva szar, makrougyileg is gyengebb es kereken 2x annyi az ara.

Csokibol meg a go on proteinszeletet szoktam, heti egy-kettot, amikor jon a "de megennek valami finit" erzes. Millioszor finomabb, mint a fureszpor izu biotech csokik ezer penzert. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#184100) persil válasza Woodslave (#184090) üzenetére


persil
nagyúr

"Sokat" nem szamit, teljesen igazatok van aelod-del, viszont pl. nalam gyakran "pont ez a 20g hianyzik" hogy a lelkem megnyugodjon, hogy ma is bevittem, amit kellett. :)

Gyumibol meg bemegy annyi cukor, hogy mas termekeken "sporoljak".

De persze, nem ezen mulik, az teny.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.