Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140201) AMD Power válasza Radnix (#140190) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm! Akkor megy majd a fehérjébe , Tejjel! :K

10g Creatine amúgy mehet az elején egy adagban? Feltöltési időszakra gondolok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140202) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#140200) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Számomra is ez tűnt logikusnak, de a tudományos kísérlet szerint meg nem.
Nyilván a laktóz és társai nehezebben emészthetőek a gyomornak, de maga a fehérje nem.

https://utdetailing.hu/

(#140203) AMD Power válasza tibcsi0407 (#140202) üzenetére


AMD Power
titán

Viszont egy jobb minőségű tejjel ha 4dl számolok még + 10-12g fehérjét beviszek!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140204) tibcsi0407 válasza AMD Power (#140203) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Meg kb 20 gramm cukrot..

5 gramm kreatintól egyszerre soha ne vigyél be többet egyébként sem. (ezt a fenti kérdésedre)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#140205) kicsiogre válasza AMD Power (#140201) üzenetére


kicsiogre
tag

5 grammal próbáld aztán ha birja a gyomrod , mehet akár 10 gramm is, én is 10-et szoktam igaz én 131 kiló vagyok de van akit az 5 gramm is megfosat

(#140206) kicsiogre válasza AMD Power (#140203) üzenetére


kicsiogre
tag

Meg tejcukrot ..az a 12 gramm fehérje hidd el nem fog hiányozni akkor inkább tegyél bele még egy adag tejsavófehérjét és kész :)

[ Szerkesztve ]

(#140207) AMD Power válasza kicsiogre (#140205) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig jo lenne 10g adagokat nyomni. Legalabb az elso heten. 100kg vagyok en is, igy a feltolto fazisban kene tolnom vagy napi 20g minimum. Utana eleg lesz szerintem a 2x5g.

0.1% tejben nincs semmi viszont. Cserebe ott 4g feherje megvan decinkent.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140208) Radnix válasza AMD Power (#140201) üzenetére


Radnix
senior tag

Mehet, ha nem okoz hasmenést.
Feltöltést lehet csinálni, de anélkül is működik.
Nem kell szünetet tartani, 1 évnél tovább tartó kreatin szedés mellett sem találtak semmi negatív hatást.
Szóval nem kell túlmisztifikálni: napi egyszer 5-10 gramm és kész.
Talán mondani se kell, hogy csodát sem szabad tőle várni, az edzés étkezés pihenés mind sokkal előrébb vannak a prioritási listán

(#140209) kicsiogre válasza AMD Power (#140207) üzenetére


kicsiogre
tag

a tejben meg ott van még 4, 6 gramm cukor , nem értem miért ragaszkodsz a tejhez ha kell a plusz fehérje teszel még egy adagot a tejsavódból a turmixba azt kész , a kreatint meg próbáld ki 5 grammal aztán ha oké mehet a 10 gramm

[ Szerkesztve ]

(#140210) AMD Power válasza Radnix (#140208) üzenetére


AMD Power
titán

Jol van koszonom. Fel evig fogom tolni mininum most egyfolytaban a Creatine a feherje melle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140211) Zola007 válasza AMD Power (#140210) üzenetére


Zola007
veterán

Lassan tavasz, nehogy gond legyen a téli-nyári kreatinszámításra való átálláskor.

Március 25-én hajnalban vissza kell venni a 10 grammot 9-re.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140212) AMD Power válasza Radnix (#140208) üzenetére


AMD Power
titán

Regen szedtem egy ideig. Kb 15 eve, akkor nagyon jo volt. Hozott, foleg erot. De azota szinte semmit nem szedtem csak edzettem. Most februartol lett az,hogy 19 ev utan terem valtas. Tobb edzes,tobb feherje , infraszauna heti 4x stb.... Kicsit jobban odalepek neki. Elotte volt egy 4-5 honapos piheno idoszak is

Zola007 :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140213) flash-


flash-
veterán

Hali
Tudtok ajanlani par finom cukormentes vagy nagyon keves cukrot tartalmazo etelt lidl aldi stb.?
Pl gyumolcsle, smoothie, valami nasi, vagy mas? Esetleg blog ahol ossze vannak szedve ajanlott josagok?
Keves cukor/cukormentes, feherje dus dolgok erdekelnek koszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#140214) Radnix válasza flash- (#140213) üzenetére


Radnix
senior tag

Ajánlom a tokaszalonnát! ;]

(#140215) Macka válasza flash- (#140213) üzenetére


Macka
veterán

Baromi egyszerű: meg kell nézni a zacskón, dobozon a tápanyagtartalmat.

(#140216) BÁ Nutrition válasza DrDobos (#140180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk keppel tudod szemlelteni :D de minden attol fugg mi az elvaras, olyan akarsz lenni mint pumped gabo nyarra? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140217) Sterilzona válasza tibcsi0407 (#140185) üzenetére


Sterilzona
senior tag

szokták akciózni, akkor 300 :)

(#140218) tibcsi0407 válasza Sterilzona (#140217) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jaja, de máshol sokkal drágább, ezért mindig 8-10 dobozzal veszek belőle, mert hamar elfogy a boltból :)

https://utdetailing.hu/

(#140219) Sterilzona válasza tibcsi0407 (#140218) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Valóban, pl osanba is kapható, és tényleg drágább, mint a pennyben,
Azt hiszem, az egyik ráadásul hozzáadott cukrot nem tartalmaz, ha tényleg jól emlékszek.

(#140220) tibcsi0407 válasza Sterilzona (#140219) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hozzáadott calciumot tartalmaz. :) Ártani nem fog. Ráadásul majdnem olyan finom tőle a fehérjeturmix, mintha tejjel készülne.

https://utdetailing.hu/

(#140221) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

megnezne valaki h [link] ez az openoffice letolto hivatalos oldal mukodik-e, mert nalam nem :U :(( es nem vagom miert

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140222) Sterilzona válasza tibcsi0407 (#140220) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Hm
félre olvastam volna? cukrot olvastam más helyett? Hm
Mandulás az tuti édes, de pedig úgy emlékszek, hogy meg is állapítottam, hogy legközelebb azt veszek, mert kevesebb cukrot tartalmaz.
Próbáltam én is fehérjével, igen, másabb lesz, desszert jellegű már-már, finom. :)

szerk: rizsás meg kokos az a jó :)

[ Szerkesztve ]

(#140223) tibcsi0407 válasza BÁ Nutrition (#140221) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Server error. Egyébként ezt fejlesztik még? Nem a LibreOffice van már csak fejlesztve?

(#140222) Sterilzona

Ez a kókuszban van. 1.9 g van 100 ml-ben. Még mindig jobb a tej 5 grammjával szemben. Víz lenne amúgy a legjobb, de ennyi élvezet legyen legalább benne. :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#140224) BÁ Nutrition válasza tibcsi0407 (#140223) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom, most nezelodok valami inygen office-ert es vagy gondolkozok h megvegyem-e az microsoft-tol 120 fontert a 2016ot (csak legalis megoldasban gondolkodom)
igazabol nekem javareszt csak az excel kene par dolgot feljegyezni es kiszamoltatni, es erre az openofficere emlekeztem, h regebben volt ilyen. megnezem akkor a libre izet :)

a microsoft storeban toltottem mar le 2 felet de egyik gagyibb volt mint a masik, viszont telon egy egesz normalis lejott csak ez pc-re kene

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140225) bigmasterg válasza BÁ Nutrition (#140216) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szokás itt is leszólni Pumped Gabót, és jogos is, egy igazi idióta, retardált hülyegyerek.
Viszont gyúrós szemmel nézve, a topik átlagnak (belértve engem is) nem szokott összejönni nyárra az ő tzs-je. .
Jó, nincs nagy tömege. Valószínűleg egy alapból cingár gyerek, aki eljár edzeni. Nem nézem ki belőle, hogy annyria szigoróúan tartaná a kaját. De esztétiakilag akkor is okésnak mondanám. Hozza fixen a strandformát.

(#140226) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#140224) üzenetére


Angel2014
addikt

Miért nem a win 10 ről a paly áruházból vásárolod meg töredékéért?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#140227) tibcsi0407 válasza BÁ Nutrition (#140224) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham. Nekem 2016 van, Reddit-ről vettem kb 20 dollárért. Jogtiszta, aktiválható kulcsot kaptam.

https://utdetailing.hu/

(#140228) BÁ Nutrition válasza bigmasterg (#140225) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet nem jott le elsore, de azert kerdeztem h egy kezdonek ez realis elerheto celnak tunik elsore aztan meg nem az :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140229) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#140226) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ott annyi: 119 font az otthoni verzio

tibcsi akkor nem ertem: 20at siman adnek erte. mindenesetre mint latszik is megeri kerdezni elobb :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140230) bigmasterg válasza BÁ Nutrition (#140228) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ja, jogos.
Kezdőnek, naturálban nem valószínű, hogy összejön. Legalábbis nem rövidtávon.
Bár Gabóból pont kinézem, hogy cuccol.

[ Szerkesztve ]

(#140231) Zola007 válasza tibcsi0407 (#140218) üzenetére


Zola007
veterán

Azt tudod, hogy ennek csak ~10% kókusztej tartalma és hazaviszel 400-ért egy szép dobozt és 9 deci vizet?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140232) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#140229) üzenetére


Angel2014
addikt

win 10 home nekem alapból adja...csak be kell jelentkezni a mirosoft fiókba...a másik 29000 ft

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#140233) Zola007 válasza tibcsi0407 (#140227) üzenetére


Zola007
veterán

COA matricát is kaptál hozzá szerződéssel?
mert ha nem, akkor egyszer letiltják és bezár a bazár.
ezek az ebayes 6-8-10 dolláros kulcsok egyszeri kulcsok, amik csak 1 alkalommal használhatók és csak arra a PC-re, amire első alkalommal lett telepítve.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140234) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#140232) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

rakattintasz es akkor feljon h vedd meg a 365-ot evi 70 dollarert

azt se ertem h eddig fontban volt, most atvaltott dollarra ha a storeban vagyok, ha a startmenubol megyek a sajat office alkalmazason keresztul meg forintban irja ki. gyoker valaki

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140235) tibcsi0407 válasza Zola007 (#140231) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze. 100% kókusztejjel rohadt zsíros lenne.

(#140233) Zola007

Tudom, átmeneti megoldásnak elmegy. Az eladó egyébként ad új kulcsot, ha tiltják.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#140236) Ļantos válasza BÁ Nutrition (#140221) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Működik, de én is a Libre-t ajánlom.

Minek fizetnél érte ha van legális ami ugyanazt tudja? Excel csak némely cég által kifejlesztett irodai programhoz lehet szükséges ami kifejezetten az Excelt kéri, pl. nyilvántartások, számlázás egy bizonyos része, stb.

bigmasterg

Gabo betolja a sok szart, mellette meg szildenafilt kb intravénásan, hogy működni tudjon ha kormolni kell a hozzá hasonlókat.... Nekem a ezekről az emberekről mindig ez a kép ugrik be, kell ehhez bármi komment is? Faszbukon is jajj egy év alatt kigyúrta magát, tolja a képet, terembe meg olyan mint a szar, elmegy egy komolyabbat edzeni és közbe telibehányja a wécét, mert kurva stabil a szervezete. :F

Végszónak itt egy kép, három év testépítés eredménye :W

(#140237) Zola007 válasza tibcsi0407 (#140235) üzenetére


Zola007
veterán

de akkor mi benne a jó?
én inkább megveszem 400 Ft-ért a 400ml-es 60%-os kókusztej konzervet és felhígítom 16 deci vízzel 2 literre
Így van 400 Ft-ból 2 liter 12%-os kókusztejem, ami 200 Ft/literrel a sima tej árára jön ki.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140238) God Vazzeg válasza bigmasterg (#140230) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze hogy cuccol, az agyhalott excsaja ki is pakolt róla valami műsorban... Kox plusz kamagra gyerök :D

(#140239) tibcsi0407 válasza Zola007 (#140237) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kényelmesebb, de lehet kipróbálom majd, amit írsz, hogy van-e különbség.
Köszi a tippet! :R

https://utdetailing.hu/

(#140240) Ļantos válasza God Vazzeg (#140238) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Így van.

(#140241) BÁ Nutrition válasza Ļantos (#140236) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

feltelepitettem a libre-t de ahogy nezem nem tudja megnyitni az excel fajlt, vagy legalabbis amik nekem vannak, pl 4 eve irom az oraimat melohelyen, nem annyira tervezem ujra begepelni h itt is meglegyen :S

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140242) Ļantos válasza BÁ Nutrition (#140241) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Mi a formátum amibe mentetted? xls meg xlsx-et is viszi, irodákba mindig azt teszem fel. Ha betütipus konverzió hibát hoz ki, okézd le, nem számít neki, ugyanúgy menni kell.

(#140243) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ok, nem az a gond, ha barmit csinalok a libre officben felugrik egy ablak h a libreoffice mukdese lealt aztan kikapcsolja magat meg reportol a microfosnak
tehat egy zsir uj tablanal is kb 5 masodperc alatt crash
tobbi es pl wordben egy "a" lenyomasa utan mar szevasz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140244) Zola007 válasza tibcsi0407 (#140239) üzenetére


Zola007
veterán

valóban kényelmes és ilyen mennyiségben nem is sokkal drágább, de én ritkán látok olyan bolti dobozos literes kókusz"tejet", ami ne lenne telenyomva tartósítóval, ízfokozóval és allergénekkel
abban sem vagyok egészen biztos, hogy nem azért ízesítik, hogy a rosszminőségű / éretlen kókusztej ízét elfedjék, de ez már csak egyéni összesküvéselmélet :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140245) tibcsi0407 válasza Zola007 (#140244) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos minden tele van. Ahogy a fehérje is, amit iszunk, hiszen hogy lenne intenzív az íze olyan kis mennyiségű ízanyagtól? :)

https://utdetailing.hu/

(#140246) Zola007 válasza God Vazzeg (#140238) üzenetére


Zola007
veterán

a Gabó véletlenül nem a BME-n végzett fizika MSc-n tinder szakirányon és az radioaktív α-romeo-sugárzásból írta a diplomamunkáját? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#140247) Ļantos válasza BÁ Nutrition (#140243) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nem a Libre hibája ez hanem a win-é. Hálózatot építek, ott minden módosítás nélkül egyszer működik, jön egy frissítés és elszáll, vagy restart után nem áll hálózatba ok nélkül.

Telepítő olyan mint az oprendszered? 32bit, 64bit, win8-10-7-vista, akármi? Emiatt is kilépkedhet.

(#140248) troller válasza BÁ Nutrition (#140243) üzenetére


troller
senior tag

Úgy tudom ez egy ingyenes jogtiszta lehetőség a microsoft office 2010-re.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#140249) whitezo88 válasza God Vazzeg (#140238) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A realityjük utolsó részében mesélte el a nője hogy cuccolt és utána hetekig nem állt fel neki a cerka... ;]

(#140250) GoTReX


GoTReX
őstag

Az említett velős megnyilvánulás. Azért itt is feladott a hírdetést, nyitva van az aranykapu csak bújjatok ra.... ;] :DDD Lassan ott tartunk hogy ciki lesz dolgozni, hiszen ez sem hal éhen ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.