Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137101) aelod válasza Zola007 (#137098) üzenetére


aelod
veterán

Ephedrinnel teletömött hurkanyakúak sem? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#137102) D3W1L3 válasza BÁ Nutrition (#137082) üzenetére


D3W1L3
tag

simán lehet naturál, trükkösen van beállítva a póz, láb látszik,hogy vékony.
szerintem élőben simán átnéznél rajta fel sem merülne ,hogy ő van a képen.
egyébként alkat függő valaki tudja ezt hozni, valaki a közelébe sem jut.
ha vki jól néz ki pont leszarom, hogy nature vagy sem így is úgy is megdolgozott érte.

(#137103) D3W1L3 válasza Zola007 (#137098) üzenetére


D3W1L3
tag

+1 ;]

(#137104) aelod válasza D3W1L3 (#137102) üzenetére


aelod
veterán

Hát egy kép alapján nehéz véleményt formálni de ez a srác lehet vagy 150 centi. Mindegy is, istan aki fullba tolja, hogy natur az nekem érdekes. Szerencsére nincs már IG-om :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#137105) D3W1L3 válasza aelod (#137104) üzenetére


D3W1L3
tag

így van a kép az kép. nálunk is van egy srác indult is vmi versenyen, egész fasza képeket csináltak róla.
ég és föld élőben és képen.

(#137106) aelod válasza D3W1L3 (#137105) üzenetére


aelod
veterán

Varga Danit láttam az ominózus verseny előtt a mérlegelésen és tátott szemekkel néztem, hogy ő a Danybuliding? Nagyon aránytalan, és élőben nagyon nem az mint a képeken.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#137107) BÁ Nutrition válasza aelod (#137106) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem a kepen meg xarul is nez kis melletted, nincs dereka semmi csak kiallnak a labai a mellkasabol kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137108) aelod válasza BÁ Nutrition (#137107) üzenetére


aelod
veterán

Neki eleve szar a genetikája. Ezzel nem azt mondom, hogy az enyém jó csak nem értettem a rinyálását, hogy nem nyert abszolútot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#137109) headhunter


headhunter
addikt

Jelenleg (már) naturál: [link]

99% "tol" valamit: [link]

(#137110) Zola007 válasza headhunter (#137109) üzenetére


Zola007
veterán

Itt már nem az a kérdés, hogy mit tolnak, hanem hogy mennyit ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137111) Zola007


Zola007
veterán

Legalább nem kell rá nagy melltartó: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137112) bigmasterg válasza Angel2014 (#137024) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szerintem mindenki jobban járna, ha nem próbálnál tanácsokat adni senkinek sem a topicban.
Főleg, hogy ez előtt pár hsz.-el azt kérdezted, hogy zabból mennyit kell enned. Elhiszem, hogy jószándékkal teszed és segíteni akarsz, de olyan vagy, mint a sportszelet reklámos csávó.

DonMedve: 1800kcal neked nagyon kevés, annyival én 73-74kg-osan is fogyok.
Kalória számoláshoz, pedig ahogy már írták csak egy telefonos app és egy konyhai mérleg kell.

K1nG HuNp:
Nem kell neked fehérje (főleg ha ilyen macerás beszerezned).
Szinte semmivel sem fog többet tudni, mint bármelyik magasabb fehérjetartalmú étel.

(#137113) AsakuraDave válasza whitezo88 (#137076) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Elérhető ez a fizikum naturál DE! csak jó pár év után+faxa genetika. Számomra csak a kora miatt nem annyira reális ez a test. Bár tedd hozzá,hogy edzés utáni kép és aki már edz egy jó ideje az elég jól betudja durrantani magát ,nekem is egy kemény jó edzés után átöltözök és alig jön rá a karomra a polóm újja pedig alapból nem feszül annyira rá. Van ismerősöm aki majdnem ekkora darab és ő fix nem kokszol sőt már jó ideje nem gyúr csak telket épít,sokat ás,cipel nehéz cuccokat ott.

Most ha aleod azt irja hogy azon a képen a jobb oldali tag koxos akkor az szomorú mert detto natural test amit ellehet érni igaz kemény munkával,de ellehet. Aleodot meg nem akarom megbántani mert látszik hogy vannak területek ahol nem valami jó a tapadása ennek annak és ez genetika ez van sajna,de semmi extra mármint ilyen szintű gyúrmások közt az a fizik azon a képen.(És tényleg no offense én tisztellek hogy ennyit edzel és hogy kajálsz meg így leszálkásítasz,valszeg én nekem monoton unalmas lenne meg k.vára édesszájú vagyok de szerencsémre csak hasra megy a felesleg azt meg be lehet húzni ;] ;] ;] )

[link] De miután róla kiderült,hogy szúrta magát nem is keveset már nehéz bármit is megmondani.. mert van aki beszúrja mert gyorsan akar egy csajozos testet,más meg versenyre készül és k.va nagy akar lenni csak a különbség valszeg az hogy ha a csajozos testű leteszi a cuccot de mellette megtart egy rendes kajálást edzést nem fog eltünni az izom,de egy 150kg-os bodys elég csunyán össze fog esni

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#137114) Zola007 válasza AsakuraDave (#137113) üzenetére


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137115) Ijk válasza AsakuraDave (#137113) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mindig rácsodálkozom hogy valaki elhiszi ilyen fizikumról hogy naturál, aztán a sok éves fórumos tapasztalatokból rájövök hogy nem kell rácsodálkozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#137116) DonMedve válasza bigmasterg (#137112) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen, köszönöm. Ami szerint sok a zsír.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#137117) Deck válasza bigmasterg (#137112) üzenetére


Deck
titán

Makrókat kéne inkább számolni mint kalóriát :)

PS5

(#137118) Zola007 válasza DonMedve (#137116) üzenetére


Zola007
veterán

nem attól a zsírtól kell félni amit megeszel, hanem ami rajtad van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137119) Angel2014 válasza bigmasterg (#137112) üzenetére


Angel2014
addikt

Azért kérdeztem mennyi folyadékot szív fel mert még így nem ittam...

Szerintem meg ha a fél topic csak úgy edzene mint én főleg fiatalon akkor sokan kipattintaná magát.

Zola007 De az meg a magas CH-tól rakódik csak le nem a napi zsírtól..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#137120) kicsiogre válasza Angel2014 (#137119) üzenetére


kicsiogre
tag

Igen látszik is rajtad hogy milyen eredményesen edzel :DDD

(#137121) Angel2014 válasza kicsiogre (#137120) üzenetére


Angel2014
addikt

Te meg még pár ember csak erre tud gondolni? Arra nem lehet betegség. is a háttérben? De a hét napból 6 ot edzek...50 évesen is..minden nap kardióval ..azt kívánom gyógyulj fel és csak egyszer edz velem majd elmegy az írogatástól is a kedved.

De most elküldenek androkrinológushoz megnézik a hormonokat, a pajzsmirigyet, és a tesztó szintet is.

2.5 órás edzés reggel 6 kor kezdtem...egy fehérje van bennem , egy kinai rízs csípós csirkemell, és egy aldis zabszelet csokis. idáig..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#137122) Zola007 válasza Angel2014 (#137121) üzenetére


Zola007
veterán

az androkrinológus az ott rendel a kardiotetikus mellett?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137123) kicsiogre válasza Angel2014 (#137121) üzenetére


kicsiogre
tag

Figyelj amiket irsz látszik hogy az alapdolgokkal se vagy tisztában , hiába fogod betegségre ha végre egy normális szakértő által megírt étrendet és edzést követnél jönne az eredmény. Hiába edzel ha a kajád szar most is azt a cukros csokis zabszeletet eszed stb , ez nem betegség ez a te önámításod és lustaságod miatt van hiába sértődsz meg ez akkor is igy van.

(#137124) Shingen válasza Zola007 (#137122) üzenetére


Shingen
addikt

még egy fehérje................ ;]

風林火山

(#137125) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Normális az ha hasprés után görcsöl a jobb alsó hasam? Amikor itthon toltam nem volt ilyen. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#137126) DonMedve válasza Zola007 (#137118) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát hiszen ez a bajom nekem is. :( Attól akarok megszabadulni.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#137127) Zola007


Zola007
veterán

Magnus ver Magnusson
4x World Strongest man
1996

2018

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137128) Woodslave válasza Zola007 (#137111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért ilyenkor elgondolkozok hogy miafax van... :D

[link] mondjuk a csávó szerint egy év edzés után a 400 fontos (180kg) felhúzás alap kéne legyen...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#137129) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#137128) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezen mit kell gondolkozni.. egy ev utan kinek? 130 kilos macikosnak vagy 50 kilos penenenek?

amúgy a világnak ezen a felen sokkal nepszerubb a felhuzas mint otthon. csomo 17-18 eves 80 kilos srac huz fel 200 kilo kornyeken a hely dzsimben

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137130) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#137129) üzenetére


God Vazzeg
veterán

MINDENKINEK!!! Nem érted? Mindenkinek! A 40 kilós kislányoknak IS! Meg senki se használ roidot, mindenki naturál :K :D

Bejövök ide a topikba, és mindig hanyattesem :N

(#137131) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#137132) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#137129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván nem mindenkinek. Feltételezem arra gondol amit te is látsz 80 (vagy 75 ;] ) kilós fiatal srácoknak. :K

mondjuk amin elgondolkoztam a csaj 525 fontos felhúzása :D és ehhez képest a helyem az univerzumban

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#137133) Zola007


Zola007
veterán

Masszív egy csuklya (Konstantine Janashia,WSM versenyző): [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137134) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok, tudom nem vagyok itt topiklakó, de gondoltam bedobok egy cikket, biztos van itt olyan, aki az egészsége miatt edz, nekik linkelem, ha szednek vitamint, ha nem, érdemes elolvasni e hosszú cikket (én vagy 2 órán át olvastam, átlagembernek 1 is elég lehet :D): Bazi nagy multi pakk

Röviden: Érdemes kerülni az alfa-tokoferol tartalmú multikat, kalciumot szinte felesleges szedni. Kalciumot nem ajánlott magnéziummal együtt bevinni, mert gátolja az Mg felszívódását, Mg-ből citrátot érdemes, oxidot felesleges, ha jót akartok szedjetek K2 vitamint, ha a táplálkozás nem fedezi (csontritkulás, érelmeszesedés, vesekő megelőzése érdekében). Érdemes króm-pikolinátot és szelént is szedni. A sokféle fémet tartalmazó multik nem olyan hasznosak, mert egyszerre bevive az egyik fém gátolja a másik felszívódását azt a végére alig hasznosul belőlük valami. És a lényeg: érdemes változatosan étkezni (ki gondolta volna.. :D).

Izmot, egészséget! :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#137135) HussarF válasza Zola007 (#137133) üzenetére

Kajak úgy néz ki, mintha synthol-os lenne. Nekem a kedvenc izmom a csuklyás izom, de ez nem szép.

(#137136) God Vazzeg válasza HussarF (#137135) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azt hittem velem van a baj, nekem se tetszik... Amorf.. :U

(#137137) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#137132) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez abbol fakad h itt erre van "igeny", olyan mint otthon a fekvenyomas. szerintem otthon az emberek 80-90%a egyeltalan nem csinal felhuzast itt meg beesik valaki a terembe es elso nap ezzel kezdi kb
mikor jobban ment es mondjuk nyomtam 180 kilot fekve akkor neha elofordult h csinaltam felhuzast de mindig elmaradt :D mondjuk 3ik alkalommal mar sikerult felhuznom mondjuk 140 kilot aztán mindig elfelejtettem csinalni.. xd nekik meg mivel alapgyakorlat ugy nez ki h felhuz 180al de kb 100 kiloba ha 1et tuf nyomni. szal csak annyi az egesz h mi fodritva vagyunk beallitva hozzájuk kepest, volt egy 18-19 eves csavo kozel olyan magas mint en kb 110 kilos, "kezdo" eroemelo. asszem talan 160 kilo korul tudott nyomni es 300at huzott fel :K
náluk igy megy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137138) medica válasza Zola007 (#137133) üzenetére


medica
senior tag

Mint a mogyorós csoki hátulja.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#137139) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a thor qrva jó fél adag is teszi a dolgát meg finom is. De kb nem alszom egész éjszaka vagy nagy felületesen..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#137140) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#137137) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk az is a normális hogy ha már csinálod akkor jóval nagyobb súllyal deadliftelsz mint fekvenyomsz.

Annyi hogy zavar hogy nem tudok legalább 200-at felhúzni. Mindig megáll 160*5 körül. Pedig a diéta is ezt üti meg a legkevésbé. Ráadásul az alkatom is ehhez a legjobb. Nem vagyok magas a karom meg inkább hosszabb. A technikan biztos lenne mit csiszolnom a lábam jobban bele kéne hoznom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#137141) D3W1L3 válasza Woodslave (#137139) üzenetére


D3W1L3
tag

mondtam, hogy jó lesz :U

(#137142) Speeedfire válasza Woodslave (#137140) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Próbáld a sumo felhuzast nagyobb terpeszben.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#137143) HussarF válasza Woodslave (#137140) üzenetére

Vagy csak nem akarod eléggé. Mi az, hogy megáll 160x5-nél? Akkor rakd fel 170-re, 3-at biztos belehúzol abba is. Aztán majd hozzáerősödsz. Felhúzásból sok az 5 ismétlés, ha erősödni akarsz.

(#137144) Shingen válasza Zola007 (#137127) üzenetére


Shingen
addikt

de szép befor-after kép :D

(#137133) Zola007 Mi ez bazzzzzzzzz kapott egy kis syntolt? :Y

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#137145) Woodslave válasza HussarF (#137143) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó lehet az is menne. Majd februárban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#137146) Shingen válasza Woodslave (#137139) üzenetére


Shingen
addikt

Ha nem alszol nem nő az izmod. :P

風林火山

(#137147) kicsiogre válasza D3W1L3 (#137141) üzenetére


kicsiogre
tag

2790 ft most mert kiárusitás van ☺Énis kiprobálom majd👍

(#137148) kicsiogre válasza Woodslave (#137139) üzenetére


kicsiogre
tag

Tryptophan-t nem probáltad ? Egy mélyebb, kiegyensúlyozottabb az alvás, alvás segítő formula- legalábbis ezt igéri 😜, én most vettem mert elég szarul alszom remélem segit.

[ Szerkesztve ]

(#137149) D3W1L3 válasza kicsiogre (#137147) üzenetére


D3W1L3
tag

otthoni edzéshez feleslegesnek és túlzásnak tartom. de ez csak az én véleményem....

(#137150) kicsiogre válasza D3W1L3 (#137149) üzenetére


kicsiogre
tag

Néha gondoltam használni amikor kemény odabasszos nap van konkrétan a lábnapra értem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.