Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56049) majestic


majestic
őstag

Sziasztok!

Nagy döntést hoztam: több tízéves PC + Windows után váltok Mac-re. Pontosabban Macbook Pro-ra. Minden más eszközöm Apple, ezért döntöttem így...

Kérem legyetek szívessek segítséget nyújtani: sok kérdésem lesz (valószínűleg a legtöbb bugyuta) mind a géppel, mint pedig az OSX-el kapcsolatban.....

1. Hogyan tudom a gépet "hibernálni" a Windowshoz hasonlóan? A laptopom fedelét csak lehajtottam és kész, a rendszer hibernálta magát és ami fontosab: NEM VOLT SEMMI AKKU FOGYASZTÁS. A Mac-nál van ilyen?
2. Kell töredezésteleníteni időnként a meghajtót?
3. Van valami olyasmi mint a Windowsban, hogy Registry amit tisztogatni kell időnként mert felduzzad vagy 2-3 gigára és lassítja a gépet?
4. Le szokott fagyni a rendszer? Vagy olyan mint az iPhone, hogy ez sosem fordul elő?
5. Összeomolhat-e a rendszer (a Windowsnál: kék halál). Ha igen, hogy lehet orvosolni?
6. Van valami indító rendszer (esetleg pendrive-ról?) amivel úrra lehet húzni a redszert? Vagy úgy van mint az iPhonnál, hogy ez elő se fordúlhat, ha mégis, akkor a kütyü tartalmazza az oprendszert és "restore"-t lehet csinálni?

Egyenlőre ennyi....

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.