Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80851) Ezekiell válasza #20749568 (#80845) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ahogy az oktatás is, nem? ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80852) batai15 válasza zsiga_667 (#80848) üzenetére


batai15
félisten

Hát igazából ennyire pejoratív kommentekre amiket tolsz nehéz mást reagálni. :U

(#80853) Alex91 válasza zsiga_667 (#80849) üzenetére


Alex91
félisten

Azert azt te is tudod, hogy hol lehetett a legkonnyebben elkapni a virust...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#80854) Ezekiell válasza batai15 (#80843) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ebben a kommentben mégis mi volt a laposföld hívő dolog? :F

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80855) fatal` válasza Lauda (#80847) üzenetére


fatal`
titán

Ekkora baromságot.

(Dohányzom, nem is keveset.)

@zsiga_667: Majd, ha 24 órán belül be tudnak oltani bárkit, elfogadott vakcinával (nem kínai dzsunkával), akkor lehet ilyen engedményeket adni, addig lósz*rt.

(#80856) zsiga_667 válasza #20749568 (#80845) üzenetére


zsiga_667
tag

Jajj hát hogyne.
Nagyon rosszul gondolja ezt az emberiség 90%-a.
Az eü dolgozó is ember, neki is van családja, ő is pénzért kapja a boltban a kenyeret.
Ha meg az az elvárás hogy önzetlenek legyünk és mondjunk le bizonyos alapjogainkról, akkor azt lesz szíves megfizetni a társadalom, illetve legyen leírva pontosan hogy mi az elvárás.
Nem akkor kell tapsolni meg irreális elvárásokat támasztani amikor nagy a gáz, hanem békeidőben.
Hányan jöttetek ki velünk tüntetni néhány éve? Hányan jelentkeztetek akár önkéntesként akár fizetésért segíteni nekünk, velünk dolgozni? Nem sokan.

És ismét hangsúlyoznám hogy ez nem az én érdekem. Nem én fogok meghalni mert nincs elég intenzíves ápoló. Íratlan szabály hogy mindig a másik eü dolgozó a prioritás. Ha tele van az intenzív és behoz a mentő egy lélegeztetett nővért, akkor bizony vagy az én nagymamámat fogják levenni a gépről vagy a tiédet, hogy legyen neki hely...

A ti érdeketek hogy legyünk jól megfizetve, legyenek jók a munkakörülményeink. Mert akkor lesz elég emberünk, akkor tudjuk a fiatalokat becsábítani az eü képzésekre, és akkor tudunk válogatni az emberek közt, hogy ne kelljen a nyilvánvalóan alkalmatlan kollégákat is beteg közelébe engedni.

(#80857) batai15 válasza Ezekiell (#80854) üzenetére


batai15
félisten

Lapos föld hívő: beszűkült , rettentően elfogult nézet.
Eléggé bicska nyitogato komment hogy az embereket degradálja mintha ő fosná a spanyol viaszt és véletlenül sem a meghozott intézkedések hatásossága lenne a megkérdőjelezhető . :U
Kormányunk semmi mást nem tesz csak az aljas kis üzleteit görgeti a vírus által felhatalmazott jogok által.
Addig amíg 8utan totálisan értelmetlen kijárási tilalmat bevezetni,amíg napközben hömpölyög az ember tömeg,vagy plázák tele vannak ,de nem lehet beülni sehova, mert 5 méterrel arrébb fertőz a vírus addig senki ne mondja hogy hatásosak az intézkedések.

[ Szerkesztve ]

(#80858) Alex91 válasza zsiga_667 (#80856) üzenetére


Alex91
félisten

A ti érdeketek hogy legyünk jól megfizetve, legyenek jók a munkakörülményeink. Mert akkor lesz elég emberünk, akkor tudjuk a fiatalokat becsábítani az eü képzésekre, és akkor tudunk válogatni az emberek közt, hogy ne kelljen a nyilvánvalóan alkalmatlan kollégákat is beteg közelébe engedni.

Igen, ezzel teljesen egyetertek!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#80859) zsiga_667 válasza Alex91 (#80858) üzenetére


zsiga_667
tag

Az a baj hogy amíg ez nem valósul meg,addig ugyanolyan szar marad az eü mint amilyen most.
Én vállalom hogy maradok ugyanezzel a fizetéssel ha cserébe mindenki másét megduplázzák, már az óriási segítség lenne ha nem azon kell idegeskednem állandóan hogy agyhalott kollégákkal kell dolgoznom.

(#80860) Sub-S válasza batai15 (#80857) üzenetére


Sub-S
senior tag

Pedig amit írt az tényszerű, ha pár alapvető dolgot az emberek képesek lettek volna betartani akkor nem itt tartanánk. Nem sikerült...

(#80861) ubyegon2 válasza Alex91 (#80858) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A ti érdeketek hogy legyünk jól megfizetve

:N Nem nem!

Mindenki érdeke, hogy legyenek jól megfizetve.

[ Szerkesztve ]

(#80862) Parci válasza radi8tor (#80815) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Az oltás után jelentett megbetegedések 3% volt halálos."

ez a kulcs. ugyanis az első oltás után 1 hónap, mire immunizálódva vagy. az hosszú idő egy pörgő járványban, simán elkapják jópáran az 1 hónapon belül, és köztük lesz, aki meghal.

viszont te valami egész más kommenteltél tegnap, amiből ez az egész kiindult. az "attól még, hogy nem cikkeznek róla, igaz" is micsoda, mit jelent? mi igaz? a járvány halálozási rátája kb. 1%. az oltásé nincs 0,0001% sem, azt a nagyon kevés esetet is vizsgálják és majd megfejtik.

.

forumpistának meg kár itten megint érzelmi síkra vinni az egészet és "ti", meg "kettős mércéztek" szinten kommentelni, mert ez ugye még mindig a szekértáboros, kocsmai logika. mivel betegek vagyunk családilag, nem b.sz.kszom a fórumon non-stop, de ha lettem volna tegnap, beletörölgettem volna ebbe. ne érzelmi síkon, egymásnak beszólogatva beszélgessetek.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80863) batai15 válasza Sub-S (#80860) üzenetére


batai15
félisten

:DDD demagóg duma.
Az is érdekes hogy a kollégáit agyhalottnak nevezi .

[ Szerkesztve ]

(#80866) Memmaao válasza Alex91 (#80853) üzenetére


Memmaao
addikt

Hol? Fejtsd ki kérlek!

My name is Bond, James... Dean.

(#80867) Ezekiell válasza #20749568 (#80864) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ők pedig nem köszönhetnek el, az megvan, ugye? Mármint konkrétan nem mondhatnak fel.

Szóval bár igazad lenne, sajnos mégsincs.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80868) lacafaca válasza Ezekiell (#80867) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt oly régóta izgat...mi az, hogy nem mondhat föl valaki? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80869) Parci válasza Memmaao (#80866) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne állj bele ezekbe, ez a topik kicsit... ilyen.

más: bezárták a ..csába a fiam osztályát, korona :DDD

(a gyerekek jobban vannak, hőemelkedés van még, anyafej még szűz :DDD, nekem kapart a torkom tegnap, de aludtam 10 órát, meg nyomtam az orrba azelasztin-kromofágot. és úgy tudom, hogy van vírusos torokgyulladás kör is jelenleg, ami 1-2 nap láz, fájó torok, ez már jobban illik a gyerekek nyűgjére. szóval, még mindig 50-50%, ma jön gyorsteszt, de nem akarom szivatni a fiam az orrturkával)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80871) radi8tor válasza lacafaca (#80868) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Járványügyi veszélyhelyzet alatt (vagy hogy is hívják pontosan) benne van a törvényben, hogy nem mondhatnak fel EÜ dolgozók.
Meg azóta jött ez a béremelési dolog, aztán egy csomóan nem írták alá, ezért nincs érvényes szerződésük, szóval amint véget ér a veszélyhelyzet kapásból lapátra lesznek téve. (asszem')

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#80872) Parci válasza lacafaca (#80868) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ún. vészhelyzet miatti jogi állapot (de nem vagyok képben, csak így értelmeztem a médijjából)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80873) Ezekiell válasza lacafaca (#80868) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát pont az, amire gondolsz: nem mondhat fel vészhelyzet alatt egészségügyi dolgozó. Ha megteszi (mármint ha simán nem megy be, nem veszi fel a munkát), akkor bizony törvénysértést követ el, és per lesz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80874) lacafaca


lacafaca
őstag

kész szerencse, hogy a kilencvenes évek elején kivontam magam egy életre a rabszolgatartásból :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80875) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Koronavírus: új, egészen más képet mutató adat jött a brit-variáns magyarországi jelenlétéről

"A Neumann Labs PCR vizsgálatai (amelyek képesek kimutatni a koronavírus újonnan megjelent variánsait) azt mutatják, hogy a koronavírus-pozitív esetek felét már a brit mutáns okozza. Dél-afrikai vagy brazil variánst eddig nem találtak."

Várható volt, a szlovák adatokat nézve pl....

Élesítés előtt a magyar digitális oltásigazolás, de még mindig sok minden változhat a háttérben

(#80876) Parci válasza lacafaca (#80874) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

majd kopogtatnak, hogy milyen szép kis fóliasátrak, lenne itt valaki, aki látna fantáziát a zöldségben. gázszerelő volt régen, de ma már keni-vágja a zöldségipart is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80877) Lauda válasza Parci (#80872) üzenetére


Lauda
félisten

530/2020. (XI. 28.) Korm. rendeletaz egészségügyi dolgozók és egészségügyben dolgozók jogviszonyával kapcsolatos egyes kérdésekről *

2. § Az Eszjtv. hatálya alá tartozó egészségügyi szolgáltatónál foglalkoztatott egészségügyi dolgozó és egészségügyben dolgozó az egészségügyi szolgáltatónál fennálló jogviszonyát - a rendkívüli megszüntetés kivételével - nem szüntetheti meg a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 478/2020. (XI. 3.) Korm. rendeletben kihirdetett veszélyhelyzet (a továbbiakban: veszélyhelyzet) ideje alatt.

Viszont ha március 31-ig nem írja alá a szerződését, akkor jóccakát. Szóval ki tud lépni, aki szeretne. A rendkívüli megszüntetés nem tudni mit takar.

[ Szerkesztve ]

(#80878) lacafaca válasza Parci (#80869) üzenetére


lacafaca
őstag

na akkor meguszod a szurit te betyár...nem kell pörögnöd: lyully nem köll a kínai nemnemnem :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80879) radi8tor válasza lacafaca (#80878) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De gonooosz. :DD

⭐ Stella

(#80880) Soulfly842 válasza Parci (#80869) üzenetére


Soulfly842
addikt

Elméleti síkon úgy is kevés nálad felkészültebb van nálad - Covid ügyben - Mo-n :D Végig itt posztoltál a frontvonalban, s most már a gyakorlat csak-csak menni fog :DDD :DDD :DDD

Jobbulást a családnak! :)

Meg mondod a vírusnak, hogy fekete öves elméleti covidos vagyok, húzz a 'csába :D

[ Szerkesztve ]

(#80881) zsiga_667 válasza batai15 (#80863) üzenetére


zsiga_667
tag

Az is érdekes hogy a kollégáit agyhalottnak nevezi

Au eü dolgozó semmivel sem szebb vagy jobb vagy okosabb mint az átlagember, ugyanolyan arányban van köztünk mindenféle ember mint bármilyen más munkakörben. És bizony ha valaki oltásellenes vírustagadó maszkot nem hordó mélysötét kretén, azt nem fogom csak azért jobban szeretni mert a kollégám. Sőt. Nekünk kellene példát mutatni a laikusoknak, ehhez képest ugyanúgy vitatkozni kell sok kollégával hogy vegye fel a maszkot.

(#80882) Lauda válasza batai15 (#80863) üzenetére


Lauda
félisten

Sajnos még én sem dolgoztam olyan helyen, ahol ne lettek volna agyhalottak. Szerintem ilyen nem is létezik. Ahol emberek dolgoznak, ott lesz agyhalott, spicli, ner lovag, kommunista stb stb. Nem azt írta, hogy minden kollégája agyhalott.

[ Szerkesztve ]

(#80883) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

édesek vagytok, hogy már el is temettetek, de attól még, hogy az osztályban valaki pozitív lett, ez nem biztos, hogy az

mondta a fekete lovag :DDD

azért, ha mégis megmakkanok, menjetek a ..csába! :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80884) lacafaca válasza Parci (#80883) üzenetére


lacafaca
őstag

kőcsönadom

;) :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80885) Parci válasza lacafaca (#80884) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha kiderül, hogy mégis az és itt fexünk, hozd a káposztát! puszit is kapsz, meleg öleléssel!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80886) Ezekiell válasza Parci (#80883) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nálunk is ugyanez van, bölcsiben találtak egy pozitívat, fiamnál péntek óta 39 körüli láz, felsőlégúti tünetekkel.......

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80887) t72killer válasza Lauda (#80847) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1, bizony ez gigantikus gyökérség. :(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#80888) LanyUs válasza lacafaca (#80884) üzenetére


LanyUs
senior tag

Általában 1000 hsz-t ugrok itt át és találomra nézek be ide idő spórolás miatt, de most pont jókor jöttem :DD Köszi! :D

(#80889) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A zongoraművész Havasi Balázs cége 50 millió forintot kapott az MNB alapítványától

Úgy féltem, hogy szegény Havasi Balázs éhen fog halni így a koronavírus miatt, de kisegítik, hogy ne haljon éhen!

A SYMPHONIC CONCERT MANAGEMENT Kft.-nek, ill. a HAVASI ENTERTAINMENT Zrt.-nek összesen 8 fős létszám mellett (valószínűleg családtagok) már 2019-ben is 1 086 324 000 Ft volt az árbévetele.

Összegezve, sokkal nagyobb tömegeket lehetett volna támogatni ebből a pénzből, akiknek valóban szükségük is van rá!

(#80890) lacafaca válasza Parci (#80885) üzenetére


lacafaca
őstag

okéfőnök :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80891) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

annyi az áramló jóindulat irányomba, hogy ha rendesebben lebetegszem, utolsó erőmmel kiosztok pár banánt csak az íze kedvéért!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80892) Soulfly842 válasza Parci (#80891) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na, ne általánosíts! :D Azért én még nem temettelek, sőt, jobbulást kívántam a családnak! :D

[ Szerkesztve ]

(#80893) bigdady válasza Parci (#80891) üzenetére


bigdady
nagyúr

Dugovics Titusz honnan rokonod? :DDD

(#80894) Parci válasza bigdady (#80893) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:K

itt nem lesz jókedv, meg móka, ha nekem mennem kell, mert itt a mindmeghalunk-variáns, ez legyen világos minden kis huszárnak ;]

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80895) lacafaca válasza Parci (#80894) üzenetére


lacafaca
őstag

nyugtasson a tudat, ha rádszórják a lapáttal, akkor már én is elkezdek csokizni :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80896) bigdady válasza Parci (#80894) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha gyenge tüntetes náthaként megy át bele se merek gondolni mi lesz :DDD Visszamenőleges tömeges banok feloldása és törölt regisztrációk visszaállításának tömkelege :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80897) Parci válasza lacafaca (#80895) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(ölelős smiley)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80898) Parci válasza bigdady (#80896) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sőt, a föld is kilaposodik, hovatovább az élére állok az oltásellenes mozgalomnak!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80899) lacafaca válasza Parci (#80897) üzenetére


lacafaca
őstag

🤗
(igazán ezt már kibővíthetnétek...tiszta őskor :P )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80900) syberia


syberia
veterán

Egy amerikai riporternő hirtelen meghalt a napokban. A halál okát nem közölték, bármi lehet. A WNBC hírosztályán ahol a nő dolgozott, kötelezővé tették a vakcinát a munkatársaknak a közelmúltban.

https://howbad.info/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.