Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81751) mozso válasza tom_tol (#81743) üzenetére


mozso
senior tag

Ilyenkor büszke vagy amúgy arra amit írsz? Vagy miért csinálod?

(#81752) Lauda válasza Stanlee (#81713) üzenetére


Lauda
félisten

Ez érdekes. Hogyan tudtak volna annyit gyártani, ha most nem tudnak? Vagy most miért nem tudnak, ha drágábban ment volna? Usa-ba nem szállítanak innen ha jól tudom, akkor hova megy a vakcina, illetve ha amúgy sem tudják leszállítani a megrendeléseket, akkor már nem jobb, hogy alacsonyabb az ár?

[ Szerkesztve ]

(#81753) Dottorei válasza Lauda (#81752) üzenetére


Dottorei
tag

mindig zsidózás a vége :D

(#81754) Dottorei


Dottorei
tag

A megalapozott gyanú szerint egy budapesti orvos koronavírus betegségben szenvedőknek szánt gyógyszerekkel kereskedett. A Fővárosi Nyomozó Ügyészség a csütörtöki napon végrehajtott nagyszabású akció eredményeként az ügyben két embert őrizetbe vett, több személyt előállított, kihallgatásuk jelenleg is folyamatban van. [link]

[ Szerkesztve ]

(#81755) Drizzt


Drizzt
nagyúr

3093 új fertőzöttet találtak, 110 ember hunyt el, az átlagéletkoruk 76 év volt, 4024-en voltak kórházban, lélegeztetőgépen 352-en

"Orbán megint arról beszél, a helyszínen értesül az ember, milyen oltást kap, lehet rá nemet mondani, de most megnyugtatott mindenkit, ettől nem esik ki, majd értesítik."

Igy aztan varhat arra, hogy sok uj ember regisztraljon az oltasra.

I am having fun staying poor.

(#81756) Ringman válasza Drizzt (#81755) üzenetére


Ringman
nagyúr

A helyszínen értesülésnél kevés nagyobb baromság van.
Így megy tönkre a legtöbb oltóanyag.

(#81757) Kékes525 válasza Drizzt (#81755) üzenetére


Kékes525
félisten

Megint másról beszél Orbán, mint korábban. Kavar, kavar és kavar. Így kizárt, hogy elfogjuk érni valaha is a nyájimmunitást, de legalább ki lehet dobni egy csomó oltóanyagot. Másrészt miután a tömegben várakozik az ember 1 órát az oltóponton, megfertőződik. A nagy semmiért kockáztat, ha nem fogadja el az oltást. Ahogy egy olyan válságba kerül az ország, amit nem a kormány okozott (a nem létező migránsok) már képtelen kormányozni, még alapszinten sem. Ettől még a rettenetes MSZP-sek is jobban kormányoztak.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81758) radi8tor válasza Kékes525 (#81757) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Másrészt miután tömegben várakozik az ember 1 órát az oltóponton megfertőződik"

Bizonyíték a tömegekre és a fertőzés kockázatára? Vagy csak pánikkeltés kapcsolt be ismét részedről?

⭐ Stella

(#81759) Kékes525 válasza radi8tor (#81758) üzenetére


Kékes525
félisten

"Bizonyíték a tömegekre és a fertőzés kockázatára? "

Igen ez kizárólag pánik keltés. Hisz tömegben és zárt helyen nem lehet elkapni a koronavírust, csak ha egyedül vagy.

Elképeszt, 11 évvel a koronavírus járvány indulása óta, még ilyeneket olvasni!!!! :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81760) csƵ válasza Kékes525 (#81757) üzenetére


csƵ
őstag

Honnan veszed, hogy tömegek mennek oltani? Néhány embert szoktak odahívni a maszk meg kötelező és, mint tudjuk, a szent maszk megvéd minket a csúnya vírustól.

(#81761) Lauda válasza Drizzt (#81755) üzenetére


Lauda
félisten

Teljesen hülyének nézi a lakosságot ez az ember.

(#81762) Kékes525 válasza csƵ (#81760) üzenetére


Kékes525
félisten

A tömeg relatív. Az orvosi rendelők szűk, kis helyen, zárt légtérben vannak. Ott már 3-nál több ember is tömeg.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81763) viharhozo válasza Kékes525 (#81757) üzenetére


viharhozo
addikt

X embert engednek be (nincs benn tomeg), a tobbiek kinn allnak az udvaron. Ha rossz az ido, az kellemetlen. Aposom olyan 45 percet vart, a helyszinen levo katonak szerint azt is foleg azert, mert pont elkapta a reggelizoidot.

A nagy ugras nyilvan a kinai miatt lesz, a plebsz nagy tomegben csak azt fogja kapni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81764) Lauda válasza Lauda (#81413) üzenetére


Lauda
félisten

Íme, az eredmény! Az Index segít a kormánynak, és természetesen olvasóinkkal is megosztjuk, mire voksoltak. Mint írtuk, a felmérés nem reprezentatív; 38 ezren töltötték ki, 16 óra leforgása alatt. Alább a kérdések és a válaszok, illetve a szavazatok százalékos eredményei grafikonon. :DDD

Hát igen, ha megkérdezik az embert, hogy elmegy-e wc-re, ha érzi, hogy wc-re kell mennie, akkor arra az igent fogja válaszolni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#81765) Kékes525 válasza viharhozo (#81763) üzenetére


Kékes525
félisten

Voltam orvosi rendelőben a járvány alatt. A váróteremben voltunk, nem az udvaron. Ha kint várakoztam volna, akkor nem tudom, hogy mikor kerülök sorra.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81766) radi8tor válasza Kékes525 (#81762) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oké, akkor kimondhatjuk hogy világszinten terjed a covid a rendelőkben létrehozott oltópontokon?
Ugye hogy nem...

⭐ Stella

(#81767) Kékes525 válasza radi8tor (#81766) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, ha világszinten ilyen orvosi rendelők vannak és így várakoznak a betegek és/vagy az oltásra várók.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81768) Lauda válasza radi8tor (#81766) üzenetére


Lauda
félisten

(#81769) lacafaca válasza Kékes525 (#81757) üzenetére


lacafaca
őstag

nem úgy van, hogy beteget nem oltanak? :U akkor hogyan lehet ott megfertőződni? :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81770) csƵ válasza Kékes525 (#81767) üzenetére


csƵ
őstag

Annyira túltolod.

(#81771) radi8tor válasza lacafaca (#81769) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#81772) radi8tor válasza Lauda (#81768) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

link

⭐ Stella

(#81773) Lauda válasza radi8tor (#81772) üzenetére


Lauda
félisten

:P

(#81774) Kékes525 válasza lacafaca (#81769) üzenetére


Kékes525
félisten

Olvasd el. Abban a hozzászólásban nincs olyan szó, hogy beteg. A másikban pedig " betegek és/vagy az oltásra várók." Ezt értelmezd.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81775) csƵ válasza Kékes525 (#81774) üzenetére


csƵ
őstag

Már az egészségesek is fertőznek!

(#81776) radi8tor válasza csƵ (#81770) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kellett valami flame kora reggel kávé mellett. Vakcina már van, akkor most flémeljünk hogy az oltásra várva betegednek meg az emberek.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#81777) lacafaca válasza Kékes525 (#81774) üzenetére


lacafaca
őstag

Másrészt miután a tömegben várakozik az ember 1 órát az oltóponton, megfertőződik.

akkor helyesbítsed...én csak erre reagáltam. oltóponton nem lehet fertőzött, hacsak nem valami debil, aki ki akarja magát nyiratni ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81778) Lauda válasza csƵ (#81775) üzenetére


Lauda
félisten

Sokan nem tudják, hogy fertőzöttek és úgy fertőznek tovább mint a szél.

(#81779) radi8tor válasza Lauda (#81778) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A szél nem megy át a maszkon. Vagy igen?

⭐ Stella

(#81780) csƵ válasza Lauda (#81778) üzenetére


csƵ
őstag

Ezért kell maszkot hordani, nem?
Vagy már ez se elég? :D
Meddig fokozzuk a hangulatot? Az ember már full immunis ezekre a félelemkeltő hírekre. Tök közömbös lett mindenki. Konkrétan leszarjuk ezt a nyomorult vírust.

(#81781) csƵ válasza lacafaca (#81777) üzenetére


csƵ
őstag

"Másrészt miután a tömegben várakozik az ember 1 órát az oltóponton, megfertőződik."

Szlovákiában több órát várakoztak a hidegben és esőben az emberek a tesztelésért.
Akkor ők voltak a bezzegország.

Ma már ott tartunk, hogy betegek járnak oltásra, ahol terjed a vírus. :C

(#81782) Lauda válasza csƵ (#81780) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem csak unatkoztok és beleköttök a mondandójába. Én azt gondolom, csak annyit próbált közölni, hogy ha odahívják oltásra az embereket és várnak a sorukra a többi emberrel , akkor arra is van esély, hogy épp ott kapja el a vírust (nem megfelelő maszk vagy annak viselése, tárgy megfogása útján stb). Ha pedig az oltóanyag sem okés, akkor a semmiért kockáztatott az ottléttel és az utazással.

[ Szerkesztve ]

(#81783) csƵ válasza Lauda (#81782) üzenetére


csƵ
őstag

Boltban és munkahelyen is megfertőződhetsz, koma. A vírus már csak ilyen, mindenhol ott van.
Másrészt covid-os embert meglehetősen kockázat beoltani, nem is értem az embereket, hogy merik negatív teszt nélkül beadatni maguknak.

(#81784) radi8tor válasza csƵ (#81783) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na igen, egy gyorstesztet lenyomhatnának még szuri előtt. Legalább akkor több teszt készülne. :D

⭐ Stella

(#81785) Lauda válasza csƵ (#81783) üzenetére


Lauda
félisten

Így van. Egyébként semmi összefüggés a mostani téma és a boltban fertőződés között.

(#81786) lacafaca válasza csƵ (#81783) üzenetére


lacafaca
őstag

részletkérdés...szurass, ne pofázz! :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81787) Rage47


Rage47
veterán

ez mar trollkodas, amit muveltek

(#81788) radi8tor válasza Rage47 (#81787) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hányszor szegezték nekem a bizonyítsam amit mondok dolgot. Aztán ha egyszer én is leírom akkor már trollkodás.
Lauda majd linkel neked is valami wikipedia linket remélem, bár előbb kékesnek kéne linkelnie, aki kijelentő módban írta le, hogy aki oltásra várakozik az megfertőződik. Pont.

⭐ Stella

(#81789) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem csak az egészségügyet terheli túl.

Nem tudják hová tenni a halottakat Szlovákiában

(#81790) Lauda válasza radi8tor (#81788) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem mivel kapcsolatban kellene wikipédia linket betennem? Melyik állításomat kellene bizonygatni?

Az előbb szalmabáboztál, azt linkeltem is.

[ Szerkesztve ]

(#81791) Parci válasza radi8tor (#81776) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

segítek neked, mert elemedben vagy, de közben: az első oltás után 4-5 héttel leszel védett. tehát az, hogy sorban állsz oltásért, nem jelenti azt, hogy neked valami no-vírus joker kártyád van. van ugye lappangási idő, ha nem lenne közben fertőző a user, alig terjednének járványok a világban............

ugyanezért fasság egyébként, amikor viktor atyánk arról hadovál (közben nyalogatja a száját körbe-körbe), hogy húsvétra - kapaszkodj - 2,5m ember be lesz oltva. valaki, aki látott már számot suliban megérti, hogy ehhez az kéne, hogy ma beoltsák ezt a 2,5m embert az elsővel.

remélem meglépjük azt a világszinten is unikumot, hogy egy hétvége alatt lebökünk egy csomó usert és rögtön telibe kinyitunk mindenki nagy vidámságára :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81792) Parci válasza lacafaca (#81777) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem nyír ki téged, ha vírusra oltást kapsz ;)

viszont tömeges megfertőződéseket én sem onnan várnék, lesz pár lappangó user, az majd kibaszik pár másikkal, ennyi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81793) radi8tor válasza Parci (#81791) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem ezt vitattam egy pillanatig sem, hanem azt hogy kékes kijelentő módban írja hogy megfertőződsz. Pont.

Tedd a szívedre a kezed és vonatkoztass el tőle ki írta. Akkor is ennyire szemet hunynál a kijelentő mód felett? Na ugye.

Nem fertőződik meg mindenki. Pont. Továbbá szerintem azt sem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy aki felkeresi az orvosát az megfertőződik. Mert erre is ment erősen az utalás részéről.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#81794) pw12345 válasza Dottorei (#81754) üzenetére


pw12345
aktív tag

Engem borzasztóan érdekelne, hogy egy tabletta formájú, otthon szedhető gyógyszert (helyette megvárják, amíg komoly tünetes lesz a + és infúziókkal xarakodnak), amit gondolom milliárdokért rendeltek be és ott rohad meg a fiókban, miért feketén kell kilopatni és miért nem a patikában árulják, akár háziorvosi rendelvényre, + teszt mellett? :F
Aki ismerős benyelte, vagy semmit nem kapott, vagy infúziót, mire halmozzák, akkor ezt a tablettát, csókosoknak? :((

(#81795) Ezekiell válasza radi8tor (#81793) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mondjuk ezt lehetett volna eleve így írni, és így még igazad is van - de a #81758 nem ez volt, ugye? Felesleges flameelni, pláne ha igazad van, lehet ezt így is írni :B

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#81796) csƵ válasza Ricardo (#81789) üzenetére


csƵ
őstag

Ezért megszopathatták az egész országot a tesztelésükkel.
Ezért lehettek bezzegország.

(#81797) radi8tor válasza Ezekiell (#81795) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fene az érzékeny kicsiny lelketeket. :D

⭐ Stella

(#81798) Ezekiell válasza radi8tor (#81797) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hópihék vagyunk mind :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#81799) radi8tor válasza csƵ (#81796) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Állítólag azért volt az országos tesztelés mert nem vették komolyan az emberek a járványt. Szigorúak voltak a szabályok de nem volt elég ember aki betartassa.
Gyanús hogy tesztelés nélkül is berobbant volna ez tél végére náluk, de ja sokan mutogattak itt is arra hogy lám a szlovákok tesztelik az egész lakosságot, nálunk is ezt kéne csinálni. Na igen, csak silány minőségű gyorstesztek nem hozzák a PCR szintjét, valótlan képet adtak az állapotról.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#81800) csƵ válasza Parci (#81792) üzenetére


csƵ
őstag

Merkelynek miért kellett 2 hónapot várnia az oltásra, amikor novemberben koronás volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.